Všechno nebo nic

Přečtení: 2640

Poslankyně za ANO se na Twitteru JEN odvážila zeptat, že by stálo za to, vše ohledně zásahu u Muzea prošetřit… Na ty desítky a stovky reakcí se můžete podívat sami. Zde jsem pár z nich vybral…

A to nejsou jen politici, u kterých se to dá v rámci stranického boje „chápat”, ale bohužel opět i novináři, kteří by se měli pídit po pravdě a ne opět přetiskovat vládní propagandu. A co je pro mě nejsmutnější, bohužel i běžní lidé, kteří evidentně nesvobodě a totalitě, kam se tato zem řítí, vesele fandí…

Nebo perzekuce a útoky na docenta Ševčíka, který si svobodně “dovolil” být na demonstraci proti vládě. A co je horší, dokonce schvalování brutality policie vůči němu a psaní pamfletů studentů o jeho odvolání z akademické funkce… To už není cesta před rok ’89 – už tam totiž dávno jsme.

Ono nejde ve skutečnosti jen o nějaký zásah – problém je daleko hlubší. Opět mi to připomíná začátky covidu, očkování a vlastně i války na UA, kdy zcela zfanatizovaní lidé zas doslova kopou do každého, kdo se jen dotazem dotkne jejich vidění reality.

Dříve mě to zaráželo a nerozuměl jsem tomu, proč doslova tak hystericky reagují, ale dnes už mi to přijde zcela zřejmé. Je za tím obyčejný strach – ono přiznání si jakékoli podobné špatnosti policie, vědců, lékařů, médií, nebo vlády by zákonitě muselo vést k dalším otázkám, jestli už tu ty lži a manipulace nebyly dříve…

Zásah u Muzea totiž vede přímo k dotazu na další vládní lži – na ty o ekonomice, UA, svobodě a dále ke lžím o covidu a o vakcíně a ta už je nebezpečná. Protože si byť i jen připustit, že jsem nalítl a nechal si do těla napumpovat zbytečný sajrajt – případně jsem ho nechal napíchat do vlastních dětí – už opravdu není legrace.

A každý takový dotaz je právě proto tak nebezpečný, protože on dokáže zcela přesně zbořit ten celý na vodě postavený skleněný zámek neuvěřitelných lží a autohypnózy.

Je to všechno nebo nic – přesně jako na konci druhé světové války, kdy se obyvatelé zničeného Německa nechtěli vrátit do reality a uvěřit v definitivní porážku. Stále chtěli naivně věřit v zázračnou zbraň a dokonce i v konečné vítězství – a proto posílali své děti na zcela zbytečnou smrt.

Nepřijmout realitu je zdánlivě pohodlné – jinak totiž člověk musí žít v pravdě a to není vůbec lehké a dokonce to často bolí

Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
BACON
BACON
6 dní před

To není návrat před 89.
ale fašizace 30. let minulého století

nairam
nairam
10 dní před

To, co dnes naleznete v hlavách lidí, už často vůbec není realita, ale médii zkonstruovaná, vytvořená skutečnost

Udo Ulfknotte takhle citoval Elisabeth Noelle-Neumannovou ve své knize Koupení Novináři.

Koronapřevrat
10 dní před

Připravme se na to, že se v brzké době dají očekávat další a ještě mohutnější provokace ze strany moci, které povedou k přitvrzení režimu a zavedení jakési obdoby “pendrekových zákonů” z dob začátku normalizace. Stačí malá záminka, která spustí předem připravené rozhořčené reakce politiků a vyvolá “spontánní” hlas lidu, volající po tvrdých trestech a zpřísnění represí nad námi všemi. Státní moc pak dostane možnost uplatnit veškeré nástroje a procedury útlaku nad celou společností, jenž si už dlouhodobě předem připravovala (viz vládní agendy proti “dezinformacím”, založený odbor Ministerstva vnitra KRIT, novými vodními děly a další technikou vybavené represivní složky státu ad.).

Zfanatizovaná klaka novinářů a internetové lůzy, žádající tvrdé a nekompromisní potrestání “zrádců národa”, “proruských švábů” a “kolaborantských sviní” (viz přiložený Tweet Kryštofa Stupky v článku) už teď vypovídá o tom, jak bude vypadat hněv zfanatizovaného stáda. Podobně jako v 50. letech, kdy pracující lid žádal stranu a vládu, ať se definitivně vypořádá s těmi nepřáteli státu, „zlotřilou chamradí“ a “podvratnými živly, placenými ze západu”. S tím rozdílem, že dnes je tato vlna nenávisti přímým důsledkem dění uplynulých 3 let, kdy totožná masa fanatiků volala po tvrdých trestech pro odpůrce covidových opatření a odmítače testování a očkování. Dnes tedy žádají státní moc, ať se stejně tvrdě vypořádá s těmi, kdo dostatečně úslužně nepoklonkují vládě v jejím boji za euroatlantické zájmy a nadšeně nevybízejí do války s jadernou mocností.

Strach z trestů za nedodržování covidofašistických nařízení vytvořil u lidí za poslední 3 roky návyk automaticky se podřizovat a ochotně plnit všechny pokyny moci, kývat na jakoukoliv vládní propagandu a pochodovat v rytmu davu. Důsledkem covidového běsnění bylo to, že lidé dovolili globální moci masivní kontrolu vlastních životů, jako nikdy dříve v minulosti. Jak se to projevuje, můžeme vidět ve stále sílícím fanatismu zpitomělého stáda, které tleská omezování vlastních svobod a volá po ještě brutálnějším přitvrzení totalitních represí nad sebou samými.

Ještě stále máme možnost relativně svobodně vyjadřovat své názory, ale nejsem si jistý, jak dlouho to ještě bude trvat. Loňské vypnutí několika “podvratných” webů byla jen generální zkouška na cosi většího. Nemlčte, nebojte se vyjadřovat vlastní názory, ale nenechejte se vyprovokovat podobnými intrikami, k jakým došlo při sobotní demonstraci. Nedávejte JIM příležitost, aby si pod falešnou záminkou mohli zdůvodnit zavedení brutálních represí proti vlastním občanům. Pokud dostanou záminku a předloží ji zmanipulovanému davu v jimi ovládnutých masmédiích, represemi zotročené stádo jim ještě bude tleskat a bude požadovat ještě silnější přitvrzení útlaku nad námi všemi!

CZkotas
CZkotas
10 dní před

Nejde mi opravit koment níže 🙁 prosím o úpravu – smazat tu první stejnou tučnou půlku. Když jsem se snažil opravit stále to viselo a nešlo to, čekal jsem 20min.
Děkuji

+ přidám (doplnit k předchozímu jestli to půjde):
Výpověď člověka zbitého u Národního muzea. Odstraní děkana Miroslava Ševčíka za to, že chtěl pomoci zbitému člověku?
https://paralelne.cz/2023/03/14/vypoved-cloveka-zbiteho-u-narodniho-muzea-odstrani-dekana-sevcika-za-to-ze-chtel-pomoci-zbitemu-cloveku/

+ Podpora pana doc. Ing. Miroslava Ševčíka, CSc.
https://www.petice.com/docent-sevcik-podpora?s=100695512

Last edited 10 dní před by CZkotas
CZkotas
CZkotas
10 dní před

Jsou média zkorumpovaná, nebo prostě jen nebezpečná? A celý ten povyk kolem rapušana a jeho zinscenovaném zásahem před Muzeem vyprovokovaný policií nemluvě.
Nikoho v médiích doteď nezajímá, že světový bankovní systém visí na vlásku nebo že ceny akcií a důchody jsou blízko kolapsu, inflace vyletí ještě výš. A stále se sypou miliardy do třetí světové války..
Zdá se, že média mají strach ze svobody projevu, a domnívám se, že soustavně zrazují své publikum. Tím, že média zakrývají pravdu a usnadňují životy lhářům a podvodníkům, umožňují podvodníkům prosazovat jejich falzifikáty bez jakýchkoli otázek a diskusí.

Byly to právě média, která pomohla umožnit, aby český lid byl zneužíván a týrán, šikanován a bylo s ním odporně zacházeno vládou, která se vymkla kontrole, a bezohlednými farmaceutickými společnostmi!

Média v ČR odmítají stále svobodu slova, prokázaly svou aroganci a zradili český lid. Připomeňme, že média dostala (NEJEN!) od EU obrovské množství peněz..
Tyhle “pravdivé” média upírají lidem právo slyšet informace, které mají právo slyšet a které slyšet potřebují.

=”Pokud svoboda vůbec něco znamená, pak je to právo říkat lidem, co nechtějí slyšet.”=

Mezitím shrnutí:
Čína zřizuje “vojenské úřady” naproti Tchaj-wanu. A čínští rybáři “omylem” přerušili kabelové vedení na Tchaj-wan. A čínská vláda sděluje svým občanům polohu nejbližšího jaderného bunkru.
Severní Korea nyní tvrdí, že “existuje reálná možnost jaderné války”.
Americká vláda prohrála války v Afghánistánu, Iráku a Vietnamu. Proč si Biden myslí, že může bojovat s Ruskem a Čínou a vyhrát?
Amerika i Čína rychle rozšiřují svůj arzenál jaderných zbraní.
Maďarský prezident Orbán prohlásil, že západní země jsou blízko jednání o možnosti vyslat na okrajinu vojska NATO, aby bojovala proti Rusku. Rusové pak budou muset vojáky NATO velmi rychle zabít.
NATO počítá s tím, že s Ruskem vedeme věčnou horkou válku, pokud třetí světová válka nepřejde do války jaderné, bude trvat roky.
Obrovské množství americké vojenské techniky (včetně nekonečných řad tanků) je v současné době v Polsku. Kam tato masa invazního materiálu směřuje? Na okrajinu? Do Běloruska? Do Ruska? Nebo zůstane v Polsku.
Rheinmetall, velká německá zbrojovka a výrobce tanků, chce na okrajině postavit továrnu, která by v této zemi vyráběla 400 tanků ročně. Továrna prý bude chráněna proti leteckým útokům.
Vlády se všude zabývají sami – hackerskými útoky, šířením propagandy, sdílením dezinformací a démonizací poctivých šiřitelů pravdy. Tito lidé se lhaním živí celý den.
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu trvá na tom, že možnost útoku na íránské jaderné zařízení v rámci “sebeobrany” musí zůstat otevřená.

A všechny ty “sankce proti Rusku”, které tak tvrdě zasáhly EU, Rusku nic neudělaly

Proč Západ nezasáhl do války probíhající v Demokratické republice Kongo? A co Rwanda? A co Jemen? Proč je okrajina jediným konfliktem, na kterém šílencům, kteří nyní řídí svět, záleží?

Odpověď? Je to jediný konflikt, který pomáhá budovat třetí světovou válku tím, že poškozuje světovou ekonomiku. Stále se rozšiřující třetí světová válka umožní banksterům popřít své dluhy. Například Čína drží mnoho miliard dolarů. Pokud bude Čína zatažena do války s USA, budou tyto dluhy zrušeny. Válka také umožní velkým bankám popírat své závazky vůči klientům. Milionům klientů tak přes noc zmizí jejich úspory.

=CZkotas=
Jsou média zkorumpovaná, nebo prostě jen nebezpečná? A celý ten povyk kolem rapušana a jeho zinscenovaném zásahem před Muzeem vyprovokovaný policií nemluvě.
Nikoho v médiích doteď nezajímá, že světový bankovní systém visí na vlásku nebo že ceny akcií a důchody jsou blízko kolapsu, inflace vyletí ještě výš. A stále se sypou miliardy do třetí světové války..
Zdá se, že média mají strach ze svobody projevu, a domnívám se, že soustavně zrazují své publikum. Tím, že média zakrývají pravdu a usnadňují životy lhářům a podvodníkům, umožňují podvodníkům prosazovat jejich falzifikáty bez jakýchkoli otázek a diskusí.

Byly to právě média, která pomohla umožnit, aby český lid byl zneužíván a týrán, šikanován a bylo s ním odporně zacházeno vládou, která se vymkla kontrole, a bezohlednými farmaceutickými společnostmi!

Média v ČR odmítají stále svobodu slova, prokázaly svou aroganci a zradili český lid. Připomeňme, že média dostala (NEJEN!) od EU obrovské množství peněz..
Tyhle “pravdivé” média upírají lidem právo slyšet informace, které mají právo slyšet a které slyšet potřebují.

=”Pokud svoboda vůbec něco znamená, pak je to právo říkat lidem, co nechtějí slyšet.”=

Mezitím shrnutí, co se ještě kolem nás dalšího děje za šílenosti:
Čína zřizuje “vojenské úřady” naproti Tchaj-wanu. A čínští rybáři “omylem” přerušili kabelové vedení na Tchaj-wan. A čínská vláda sděluje svým občanům polohu nejbližšího jaderného bunkru.
Severní Korea nyní tvrdí, že “existuje reálná možnost jaderné války”.
Americká vláda prohrála války v Afghánistánu, Iráku a Vietnamu. Proč si Biden myslí, že může bojovat s Ruskem a Čínou a vyhrát?
Amerika i Čína rychle rozšiřují svůj arzenál jaderných zbraní.
Maďarský prezident Orbán prohlásil, že západní země jsou blízko jednání o možnosti vyslat na okrajinu vojska NATO, aby bojovala proti Rusku. Rusové pak budou muset vojáky NATO velmi rychle zabít.
NATO počítá s tím, že s Ruskem vedeme věčnou horkou válku, pokud třetí světová válka nepřejde do války jaderné, bude trvat roky.
Obrovské množství americké vojenské techniky (včetně nekonečných řad tanků) je v současné době v Polsku. Kam tato masa invazního materiálu směřuje? Na okrajinu? Do Běloruska? Do Ruska? Nebo zůstane v Polsku.
Rheinmetall, velká německá zbrojovka a výrobce tanků, chce na okrajině postavit továrnu, která by v této zemi vyráběla 400 tanků ročně. Továrna prý bude chráněna proti leteckým útokům.
Vlády se všude zabývají sami – hackerskými útoky, šířením propagandy, sdílením dezinformací a démonizací poctivých šiřitelů pravdy. Tito lidé se lhaním živí celý den.
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu trvá na tom, že možnost útoku na íránské jaderné zařízení v rámci “sebeobrany” musí zůstat otevřená.

A všechny ty “sankce proti Rusku”, které tak tvrdě zasáhly EU, Rusku nic neudělaly

Proč Západ nezasáhl do války probíhající v Demokratické republice Kongo? A co Rwanda? A co Jemen? Proč je okrajina jediným konfliktem, na kterém šílencům, kteří nyní řídí svět, záleží?

Odpověď? Je to jediný konflikt, který pomáhá budovat třetí světovou válku tím, že poškozuje světovou ekonomiku. Stále se rozšiřující třetí světová válka umožní banksterům popřít své dluhy. Například Čína drží mnoho miliard dolarů. Pokud bude Čína zatažena do války s USA, budou tyto dluhy zrušeny. Válka také umožní velkým bankám popírat své závazky vůči klientům. Milionům klientů tak přes noc zmizí jejich úspory.

=CZkotas=

Last edited 10 dní před by CZkotas
Arwi
Arwi
10 dní před

Schvalují a vykřikují: “Ještě více přitvrdit!” Ale jen do doby, než se jich to začne týkat.
Nechápou, že se jich to už týká taky. Jen se to ještě nestačilo dotknout jejich potřeb.