AstraZeneca v tichosti stažena a život ohrožující lži ministerstva

Přečtení: 2939

Všechny jsou stejně bezpečné a účinné…

Výrobce vakcíny AstraZeneca přiznal, že jejich vakcína může způsobovat závažné sraženiny a stahuje ji z trhu.  Podobné přiznání výrobce je opravdu VELICE alarmující, protože v právnických kruzích výrobců léků platí jediné – zatloukat, zatloukat a ještě jednou zatloukat, protože každé stažení výrobku z trhu je potenciální přiznání viny, za kterým přicházejí ohromné žaloby a náhrady škod.
Tedy, pokud se toto už opravdu stane, musí být průšvih a vedlejší účinky skutečně OHROMNÉ!

27. března 2024 Evropská komise odebrala vakcíně Vaxzevria – COVID-19 (AstraZeneca) licenci a toto nařízení vstoupilo v platnost 7. května 2024 – tedy včera.
(Oficiálně o stažení požádal sám výrobce – prý se vakcína tak dobře neprodávala, tak ji raději nechal sám zakázat… čemuž mohou opravdu věřit pouze lidé zcela mdlé mysli…)

(Celý dokument Evropské komise)

Všimli jste si, jak o této závažné informaci píší všechna naše média, jak o ní informuje například SÚKL? Jedno velké ticho! Výjimkou je pouze dnešní článek na Echo24.

Na oficiálním webu Ministerstva zdravotnictví se dokonce stále dočteme, že všechny vakcíny jsou stejně bezpečné a účinné!
Tedy prokazatelně zdraví a život ohrožující lež Ministerstva zdravotnictví, která je již i soudně prokázána.

Přitom u nás je proti covidu naočkováno téměř sedm milionů lidí a AstraZeneca byla použita ve 3-4% případů – to je tedy cca 250.000 potenciálně postižených lidí, kterým může v těle doslova tikat bomba…
A ty ostatní vakcíny? Jistě, jak píše Ministerstvo – jsou také “bezpečné a účinné” – přeci dříve tvrdit i toto, co nyní konečně prokázal soud, sama firma i EU, že je AstraZeneca nebezpečná, byla dříve také “dezinformace”…

Mně osobně se to vlastně vůbec netýká, ale stále si říkám, na co tito lidé, kteří si dobrovolně nechali zničit zdraví experimentální látkou, čekají a co ještě si od státu nechají líbit. Nebo čekají, že to za ně vyřeší někdo jiný?


Čtěte také: „Bezpečné a účinné” – kardio problémy a sraženiny

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
4 dní před

Cenzurováno – Studie, která ukazuje ohromující 17 milionů úmrtí po zavedení vakcíny Covid..
https://expose-news.com/2023/12/08/censored-the-study-that-shows-a-staggering-17-million-deaths-after-covid-vaccine-rollout/

CZkotas
CZkotas
8 dní před

+ Mimo téma, ale něco připomenu .. Před několika lety zpravodajský důstojník kanadských ozbrojených sil a inženýr kapitán Platt řekl, že chemtrails přicházejí z takzvaných „tankerů“ ve Spojených státech, protože Kanada takové zařízení nemá..

comment image

A tohle – Jak vypadá obloha v Tennessee více než 30 dní poté, co stát zakázal veškeré chemické látky?!

!TAKHLE ČISTĚ:
https://twitter.com/BGatesIsaPyscho/status/1789961009274274283

„Dříve jsme měli pruhy po celý den“
„Od té doby, co kongres Tennessee zakázal chemtrail, jsem na obloze neviděl ani jeden“
Vypadá to, že legislativa v Tennessee funguje.

(Návrh zákona zakazuje „záměrné vstřikování, uvolňování nebo rozptylování“ chemických látek do ovzduší. Výslovně se nezmiňuje o chemtrails, které jsou podle konspiračních teoretiků jedem šířeným letadly. Místo toho obecně zakazuje „ovlivňování teploty, počasí nebo intenzity slunečního světla“..)

CZkotas
CZkotas
10 dní před

+ Smrtelných prionových onemocnění přibývá a díky “vakcínám” mohou být i přenosná! V posledních třech letech se zvýšil výskyt prionových onemocnění, které vedou k rychlé smrti. Podle lékařské literatury se mnoho nových případů objevilo po podání “vakcín COVID-19 mRNA”. Vzhledem k tomu, že priony rychle ničí podobné typy proteinů, může být nemoc přenosná, pokud je jedinec vystaven orgánům nebo krvi již priony postižené.

https://childrenshealthdefense.org/defender/covid-shots-contagious-dementia-cola/

..Jedna z hlavních prionových chorob se nazývá Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD). CJD byla tradičně považována za extrémně vzácné neurologické a degenerativní onemocnění, které představuje přibližně 1 případ na milion lidí. Tradičně se ve Spojených státech každoročně objevuje přibližně 350 případů sporadické CJD. Případy CJD tvoří 90 % všech prionových onemocnění od zavedení “vakcín”…

…dochází k procesu zvanému posun rámců, který vede k chybě v dekódování. Tato chyba vyvolá produkci aberantních proteinů mimo cíl, neboli prionů…
= pamatujete na to, na co upozorňoval dříve pan prof. turánek?!

Staré a dobré „bezpečné a účinné“, které vám přináší vaše vláda, „protože vás má ráda“. A tyhle injekce jsou dar, který se stále rozdává..

CZkotas
CZkotas
12 dní před

+ 29 stran známých vedlejších účinků od Pfizer (té samé společnosti Pfizer, která právě obdržela přes 10 000 žalob kvůli jinému léku způsobujícímu rakovinu). Společnost Pfizer chtěla tyto informace 75 let potlačovat..

https://twitter.com/BGatesIsaPyscho/status/1788587103099437206

jiri
jiri
13 dní před

Ode mě tisíc bodů za zdejší blogo články a cenné komentáře s pod ním!

CZkotas
CZkotas
13 dní před

Tohle jsem zaregistroval cca týden zpět. Podělím se ještě o tohle:
comment image
comment image

“Toto je krev tečkovaných lidí (pro rýpaly, nikdo netvrdí, že to musí být u všech). Sraženina bývá měkká, hlenovitá a dá se rozmazat. Tyto sraženiny na obrázku jsou tvrdé. Připomínají chrupavku. A pomáhat, vážení doktoři a zdravotníci, má být vaším posláním.”

+ WHO předpovídá do roku 2050 více než 35 milionů případů rakoviny, ale ignoruje TURBO RAKOVINY vyvolané očkováním u osob mladších 30 let:
https://childrenshealthdefense.org/defender/who-report-rise-cancers-2050-turbo-cancers-young-people-cola/

+ Jak upozornil i kanadský onkolog a výzkumník rakoviny Dr. William Makis, tato rakovina se objevuje u mladých lidí, mnohdy mladších 30 let, kteří nemají v rodině žádné nádorové onemocnění. Objevují se také u těhotných žen a malých dětí.

Jeden z případů popsaných kardiologem Dr. Peterem McCulloughem a jeho kolegy se týkal 56letého muže, u něhož se po podání injekce mRNA COVID-19 vyvinul bazaloidní karcinom – typ agresivního karcinomu. Časné příznaky, které začaly pouhé čtyři dny po injekci, byly podobné příznakům způsobeným Bellovou obrnou. Zpočátku se jednalo o bolesti hlavy – brzy se však u muže objevil nádor na uchu a obličeji..

Další případ publikovaný v časopise Frontiers in Medicine se týkal 66letého muže, u něhož došlo k „rychlé progresi“ angioimunoblastického T-buněčného lymfomu (AITL) pouhých několik dní po podání třetí dávky injekce COVID-19 společnosti Pfizer…

Další případ – muž paradoxně dostal posilovací čtvrtou dávku, která ho měla jak jinak, než ochránit, ale ta jen vyvolala explozi turbo rakoviny a její šíření během osmi dnů. Podle Makise by takový postup normálně trval několik let nebo alespoň několik měsíců….