Velký rozhovor pro Rádio Universum

Přečtení: 485

O všem, co se kolem nás děje a o čem pojednává moje kniha Průvodce králičí norou – 3 díly, bez cenzury s Martinou Kociánovou.

„Cenzura už není jen v uvozovkách a vlády, které už naprosto nerespektují volební programy, se naučily hezky říkat, že už neexistuje levice a pravice, aby nemusely plnit jakékoli volební programy. A naprosto zrazují své země, a přijde jim prima, že se třeba vzdají práva veta,“
“Základem Green Dealu je stejný podvod, jako s covidem. Uměle se vyrobí problém, a na něj se hledá řešení. Ale někomu to velice dobře vyhovuje, nebo to někdo dělá záměrně, aby dokázal manipulovat, a udělat agendy, které si usmyslel.”
„To, co tady bylo za covidu, za to nemohl Babiš a Hamáček, nebo kdo byli ti nahoře. Ale tady byly stovky a tisíce lékařů, kteří věděli, že to, co dělají, je naprosto proti tomu, co se učili na školách. Stovky novinářů, kteří věděli, že píšou lži. Stovky právníků, kteří překládali pro ministerstvo smlouvy, které to potvrzovaly. Každý má v tomto soukolí svou část, a mohl říct – ne?“

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
10 dní před

+ POZOR! Útoky na potraviny POKRAČUJÍ – po postupném odstraňování a nahrazování všech masných výrobků se chystá GATES na mléko a mléčné výrobky – oznámil nový tekutý produkt podobný potravinám s názvem “EntoMilk”, který podle něj dokáže nahradit mléko od zvířat. EntoMilk se vyrábí z rozdrcených červů!!
pokračování, zde:

https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=189

Zkráceně, něco sem připomenu – pamatujete na “jídlo s logem žáby”?
Co se týče loga žáby, tak za krásně znějícími prohlášeními, jak je vše eko, bio, fér trejd a hlavně udržitelné… je i to, že do směsí těchto potravin se mohou a budou přidávat “udržitelně” vyprodukované bílkoviny z červů a hmyzu. Upřímě to ale nikdo nikdy nenapíše, dokud nebude situace ustálená a lidé zblblí propagandou nebudou věřit, že logo žabičky je pro ně to nejlepší. Logo žabičky např. i na čokoládě/oplatku/jogurtů .., kde je vysoké procento sušeného mléka, může být třeba určité % sušeného mléka nahrazeno jinou “udržitelnou” bílkovinou a nikdo nic nepozná, výrobce ušetří, vzápětí zdraží a spotřebitel, hlavně děti budou spokojeni. Toto vše povede k nemocem, dalším lékům a plnění depopulačního programu… ALE PROČ BY TO DĚLALI?

= Podle Gatese je EntoMilk nezbytný, protože tradiční mléko pochází z farem, které podle něj ničí planetu..

+ doplněk: Britští zemědělci dostávají dotace za to, že na svých polích zasejí plevel a transformují půdu do neobdělávané podoby v rámci údajné ochrany klimatu, zvěře a místního biotopu! Likvidace zemědělců a producentů potravin tak již z Holandska dorazila i na Britské ostrovy. Kdo ovládne půdu na Ukrajině, ovládne trh s potravinami v Evropě!

https://aeronet.news/britsti-zemedelci-dostavaji-dotace-za-to-ze-na-svych-polich-zaseji-plevel-a-transformuji-pudu-do-neobdelavane-podoby-v-ramci-udajne-ochrany-klimatu-zvere-a-mistniho-biotopu/

Last edited 10 dní před by CZkotas
CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
9 dní před

+ Novozélandská vláda oznámila iniciativy v oblasti genetického inženýrství hospodářských zvířat! Geneticky modifikované potraviny stále více obsazují pulty obchodů s potravinami.. Novozélandská vláda oznámila, že v příštích třech měsících rozhodne o zrušení zákazu genetického inženýrství, čímž otevře cestu k využívání genových technologií mimo jiné i v zemědělství:

https://expose-news.com/2024/07/04/genetic-engineering-of-livestock-and-crops-will-contaminate/

+ Něco pozitivního – Společnost Tractor Supply oznamuje, že se chystá:
Zruší role DEI, přestane sponzorovat akce LGBT, Zruší uhlíkové cíle, odmítne sdílet jakékoli údaje s organizací Human Rights Campaign = společnost Tractor Supply naslouchala zákazníkům:

https://x.com/TractorSupply/status/1806417863885902217

CZkotas
CZkotas
27 dní před

+ Dodám, že Ruské válečné lodě a jaderná ponorka, které jsou nyní na Kubě, by mohly zničit celou emériku dříve, než by je ussácké “prostředky v oblasti” dokázaly vůbec zastavit.. (Vojenský pakt Ruska a KLDR – Vladimir Putin a Kim Čong Un podepsali včera pakt o vzájemné obraně, pokud kterákoliv z obou zemí bude napadena třetí stranou).
A že by je konečně čekala “válka u jejich dveří” za ten bordel, co natropili? Vše je možné.

+ Mimochodem, spojené státy a následujících 12 zemí podepsalo dohodu, která v praxi zničí zemědělství na celém světě a přinese celosvětový hladomor a hladovění:

Argentina
Austrálie
Brazílie
Burkina Faso
Chile
!Česká republika!
Ekvádor
Německo
Panama
Peru
Španělsko
Uruguay

“Společný závazek mezinárodního společenství zmírnit emise metanu ze zemědělství jako prostředek k dosažení cílů” “Potravinové systémy jsou zodpovědné za 60 procent emisí metanu”

viz: https://www.globalresearch.ca/13-nations-sign-agreement-engineer-global-famine/5860390

= Z této formulace lze usuzovat, že mezi uvažované postupy patří nahrazení velké části stavů hovězího a mléčného dobytka, vepřového a kuřecího masa, na které obyvatelstvo spoléhá při získávání bílkovin, larvami hmyzu, moučnými červy, cvrčky atd. Takže, “OSN, Světové ekonomické fórum a další nevládní organizace již léta propagují bezmasou stravu a konzumaci hmyzích bílkovin a miliardáři investují do obrovských továren na hmyz, které se staví ve státě Illinois, v Kanadě a v Nizozemsku, kde se mouční červi, cvrčci a další brouci zpracovávají jako přísady do potravin, často bez jasného označení, které by lidi informovalo, co přesně jedí.” !!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
25 dní před

.. „V Německu máme ministra zemědělství, který nám říká, že bychom měli jíst jen 10 gramů masa denně…“

https://www.ac24.cz/wp-content/uploads/2024/06/31b5f864f7e0ff238805d3154b341672_out_6956400606_8415.mp4

– „Když vám politici začnou říkat, co smíte a co nesmíte jíst, překročili jsme hranici. Nemůžete mi říkat, jak mám nastavit termostat, nemůžete mi říkat, co smím řídit a kdy a hlavně mi sakra neříkej, co můžu jíst, k čertu s vámi.“ …

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
23 dní před

+ Minulý týden se stalo něco, co v blízké budoucnosti zničí stále se potýkající evropské zemědělství: v pondělí orgány EU schválily zákon o obnově přírody, viz:

https://www.wri.org/news/statement-eu-votes-favor-landmark-nature-restoration-law

Tento zákon ohrožuje zemědělství, kdy mnoho zemědělců přijde o půdu a přístup k vodním zdrojům. Hlavní ustanovení zákona stanoví obnovu nejméně 20% „degradovaných“ vodních ploch a půdních povrchů v Evropě. Jak to bude provedeno, zatím není jasné (země EU musí do roku 2026 předložit plány na obnovu ekosystémů).

Jak se ukázalo během posledních šesti měsíců, metody, které protestující používají, se ukázaly jako neúčinné.

Zatímco zemědělci blokovali dálnice traktory, úředníci v Bruselu mohli za zvuku hnoje rozlévajícího se ulicemi evropských měst vyjednávat o zákonech na ochranu životního prostředí. Současný útlum je s největší pravděpodobností známkou toho, že zemědělská sdružení a s nimi solidární občané hledají nové způsoby, jak vyjádřit svůj nesouhlas se současnou politikou EU..