Kolik ještě takových Alexů…?

Přečtení: 15362

Protože jsem sám táta, musím se podělit o tento příběh, který se před pár dny odehrál v Americe a který mě hodně zasáhl. Ta bezmoc musí být nepředstavitelná…

Alex se narodil ve státě Washington s vrozenou, relativně banální srdeční vadou, která se dnes běžně operuje s 95% úspěšností, ale na operaci byla potřeba krevní transfuze.

V roce 2021 rodičům dítěte zemřela blízká rodinná přítelkyně na infarkt krátce poté, co dostala vakcínu Covid-19. Podle všeho byla jejich kamarádka zdravá a její úmrtí vyvolalo u rodičů strach ohledně bezpečnosti mRNA vakcíny.
Vzhledem k těmto zkušenostem, se chtěli rodiče ujistit, že malý Alex bude mít pro transfuzi neočkovanou krev. Našli tedy vhodného dárce prostřednictvím člena jejich církve a zaplatili za to, aby Alex dostal krev od tohoto dárce.

Když však přišel čas, aby nemocnice zahájila transfuzi, lékaři a sestry tvrdili, že nejsou schopni najít krev neočkovaných dárců, kterou rodiče obstarali. Proto bez souhlasu rodičů vzali krev z obecných zásob nemocnice.

Lékaři a sestry ale ujišťovali rodiče, že malý Alex bude v pořádku, a řekli jim, že děti mají krevní sraženiny jen zřídka, pokud vůbec.

Krátce po transfuzi se u Alexe objevila ohromná krevní sraženina. Krevní sraženina se táhla od kolena až k srdci.

V nemocnici změnili názor a řekli, že děti mají krevní sraženiny pořád a že je to zcela normální.

Malému Alexovi byla nasazena nejvyšší možná dávka léků na ředění krve vzhledem k jeho věku a velikosti, ale krevní sraženina se vůbec nerozpustila.

O dvanáct dní později, malý Alex bohužel zemřel v důsledku velké krevní sraženiny.

Dětská nemocnice Sacred Heart prý nyní dokonce tvrdí, že neexistuje žádný záznam o tom, že by malý Alex byl v nemocnici – navzdory mnoha důkazům, včetně fotografií, lékařských účtů a úmrtního listu…https://newspunch.com/baby-dies-of-blood-clots-after-hospital-performs-vaxxed-blood-transfusion-against-parents-wishes/

https://twitter.com/dchomecoming/status/1602834803711156224?s=20&t=iWk5JSFZng9xPGU7zYjdmQ

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

17 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Matka tohoto dítěte (na videu níže) mu nechala aplikovat toxickou kovid vakcínu. A potézačaly vedlejší účinky. Jeho stav dobře vidíte na videu… KOLIK DĚTÍ JE JEŠTĚ POTŘEBA?

APLIKACE spásné kovid vakcíny:
hrdinovesteckou.cz/files/1_3478.mp4

ZDRAV. STAV PO APLIKACI:
hrdinovesteckou.cz/files/1_3479.mp4

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

A aby toho nebylo málo.. Dvouleté dítě zemřelo den poté, co mu byla aplikována tahle “vakcína”+ současně i proti chřipce..:
thegatewaypundit.com/2023/01/2-year-old-child-dies-suddenly-one-day-receiving-covid-vaccine-annual-flu-vaccine/

“..dítěti z New Hampshire 15. prosince 2022 aplikováno obojí očkování. Dostalo jednu dávku mRNA vakcíny COVID-19 společnosti Moderna a druhou dávku kvadrivalentní vakcíny Flulaval od společnosti GlaxoSmithKline. Dívka zemřela následující den, 16. prosince 2022, aniž by byla hospitalizována. Její úmrtí bylo nahlášeno do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) 19. prosince 2022 – tři dny po jejím úmrtí…”

KOLIK DĚTÍ JE JEŠTĚ POTŘEBA OBĚTOVAT?! Co mi připadá matoucí, je, proč vlády, zvláště poté, co nařídili tyto experimentální, smrtelně nebezpečné injekce, neprovádí povinné pitvy? Kdyby jim šlo skutečně o bezpečnost a ochranu, člověk by si myslel, že budou povinné a že jejich výsledky budou zveřejněny.

Josef Petr
Josef Petr
1 rok před

Srazenina od kolena k srdci?
Neni to divne?

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mimo téma, ale..: BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ = Úmrtí dle VAERS a to od roku 1990 do 9. prosince 2022:
i.postimg.cc/wjk0mLXS/vaaresumrtikotas.jpg

= Ta spásná „vakcína“ (genová terapie) je tam vidět. Nedobrovolně dobrovolně souhlasili se sebevraždou. Další čísla porostou až se vakcína projeví u zbytku.

Bojka
Bojka
1 rok před

Izraelské Ministerstvo zdravotnictví včera u soudu: „Nemůžeme najít podepsanou smlouvu se společností Pfizer. Je pryč.”
– Je to tady. Dělali podvody, lhali a vraždili vakcínama a teď když jde na lámání chleba tak nemůžou najít smlouvy. Ale corona cirkus samozřejmě jede dál společně s velkým resetem.

Malé děti mají 100x vyšší pravděpodobnost, že zemřou po pouhém 1 podání “vkcíny” během 8 měsíců (podle údajů ze Spojeného království)
To není chyba ~ Dr. Mark Trozzi

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Pfizer přiznal, že mRNA injekce jsou vhodné pro úpravu genů, odkaz přímo na šajzr:
pfizer.com/news/behind-the-science/unlocking-power-our-bodys-protein-factory

“Technologie mRNA je vhodná pro úpravu genů. Chceme tyto editační proteiny vyrábět jen po krátkou dobu, abychom mohli upravit genom. A přechodná výroba editačních enzymů pomáhá omezit možnost vzniku necílových účinků. Závěrečná citace.” – Seng Cheng, viceprezident a vědecký ředitel oddělení pro výzkum vzácných onemocnění společnosti Pfizer.

Společnost Pfizer na svých webových stránkách uvádí, že její injekce mRNA jsou vhodné pro úpravu genů, protože se jedná o úpravu genů. POTVRZENO = JE TO GENOVÁ TERAPIE..

jiri
jiri
1 rok před

​”Je vám zima a nemáte jak zaplatit topení? Vemte si svetr, my vám půjdeme příkladem. Se základem platu min. 100 tisíc hrubého schůzujeme v tričku a nemáme problém ani se zimou, ani s tím, za co zaplatíme teplo a bydlení.​”

CZkotas
CZkotas
1 rok před

!Nemocnice ve Virginii jsou plné, téměř každý pokoj včetně pohotovosti je obsazen, a dokonce i přenosné postýlky na chodbách se stávají normou pro přetékající pacienty. Jak byli svědky investigativní reportéři a novináři, několik nemocnic ve velkých městech Virginie je plných až za hranicí kapacity, takže nejenže je obsazen každý pokoj, ale podél stěn dlouhých chodeb se řadí mnoho přenosných lůžek, na kterých jsou pacienti a jsou očíslovány … každý pokoj a dokonce i chodby obsazené přenosnými postýlkami… začíná ve velkém apokalypsa bílkovin hrotů z vakcín?
viz:
nbc12.com/2022/10/28/virginia-hospitals-experiencing-pediatric-bed-shortage/

Pacienti si stěžují na bolesti na hrudi, vysoký krevní tlak, potíže s dýcháním a další příznaky, které zřejmě souvisejí se syndromem hrotového proteinu – kritickým onemocněním způsobeným miliony prionů, které ucpávají cévní systém a zatěžují srdce a čisticí orgány. Big Pharmas shrábli peníze, zatímco pacienti spí na lůžkách na chodbách velkých nemocnic, kde zuří podvodná epidemie.

V důsledku “nárůstu” nemocí je v celé Virginii nedostatek nemocničních lůžek, a to i pro hospitalizace dětí. Například Dětská nemocnice v Richmondu uvádí, že pracuje s více než 95 procenty kapacity. Mohlo by to souviset s oslabeným imunitním systémem v důsledku injekcí a “posilovačů” proti ko*kovid? Od té doby, co byly toxické ko*kovid injekce podávány dospívajícím a dětem, došlo k nárůstu hospitalizací dětí. Vypadá to, že začíná proteinová apokalypsa. O kolik se může stav nemocnic zhoršit?

Vypadá to, že je čas opět obvinit ty zatracené videohry, pískání rozhodčích a studené sprchy..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Očkovaná a posílená „foodbloggerka“ oslavovala smrt neočkovaných, zemřela na “náhlou srdeční zástavu”(připomínám, že všechny odkazy, které v diskusích zeřejňuji, viz níže – uvádím z důvodu urychlení zveřejnění komentáře vždy takto. Stačí je zkopírovat a otevřít/vložit v prohlížeči..)

i.postimg.cc/5tFcXLTm/01.jpg
i.postimg.cc/bY97SzC4/02.jpg
i.postimg.cc/4dCDVnTR/03.jpg
i.postimg.cc/J0xvfqHR/04.jpg
i.postimg.cc/sDnbKTRc/05.jpg
i.postimg.cc/YChZPQrw/06.jpg
i.postimg.cc/c41VQVPC/07.jpg
i.postimg.cc/tJp8vfTr/08.jpg
i.postimg.cc/TwrZ9GRL/09.jpg
i.postimg.cc/JzvvCt0H/10.jpg

= máme zde dalšího z řady těch, kdo štvali proti neočkovaným (sobodným a geneticky neupraveným jedincům) a těm, kdo odmítají nosit roušky (znak otroka). Ona sama jim přála smrt a myslela si, že se svými dvěma genovými včelkami a posilovačem je zřejmě nesmrtelná. Do té doby předtím naprosto zdravá MLADÁ žena zemřela jako v poslední době mnoho jiných – NÁHLE A NEČEKANĚ..
A dne 23. října, tři dny před smrtí Julie Powellové, oznámila ve svém posledním tweetu, že se probudila s černým jazykem (prokázaný “vedlejší” efekt a následek toxické injekce).
„Takže jsem se probudila s něčím, co je doslova černým chlupatým jazykem. Zdá se, že lidé, včetně mého lékaře, si myslí, že to není žádný velký problém a brzy to zmizí.“

“Vlivná foodblogerka Julie Powellová, která oslavovala smrt „antivaxerů“, náhle zemřela na zástavu srdce. 49letá blogerka zemřela ve středu 26. října 2022 ve svém domě v Olivebridge v severní části státu New York.”

Julie také v polovině září na Twitteru odhalila, že byla podruhé “nakažena Covidem”.
= NECHÁPU JAK SE MOHLA NAKAZIT, KDYŽ BYLA “OČKOVANÁ” (stejně jako xxxxx jiných)……

Bojka
Bojka
1 rok před

Ani nevim co napsat 🙁 protoze jak jste uvedl drive: Vše bylo řečeno – vše bylo napsáno

Martin
Martin
1 rok před

Zajímalo by mě vyjádření prof . Chlíbka a Smejkala k těmto výše uvedeným důkazům a skutečnostem o toxicitě mRNA roztoku na onemocnění covid, protože evidentně jejich zájem o napíchání tohoto svinstva již všem dětem je neskutečný a pokračuje směle dál. Plukovník Chlíbek pravděpodobně dostal od nadřízených z USA rozkaz a jako ,,správný voják” ho řádně plní. Konec legrace.

Pokud se Chlíbek odkazuje jen na zkorumpované organizace jako CDC, EMA, EK, WHO a další a vůbec nebere v potaz vyjádření nezávislých českých a zahraničních vědců a lékařů, kteří i ze své praxe popisují poškození lidí mRNA roztokem, kterému říkají doposud vakcinační pošuci vakcína, tak to pro něho nedopadne dobře. Poškození lidé mu to dají časem ,,sežrat”, když se na ně stát s odškodněním vykašle.

https://smis-lab.cz/2022/12/16/zdroje-informaci-z-nichz-cvs-cerpa-v-doporuceni-k-vakcinaci-proti-covid-19-ze-dne-8-11-2022/

Co stojí těmto dvou pánům v životě za to, že ani po fatálních následcích toxinu spike, neutichá jejich propaganda? Lidská hamižnost je jako droga takže buď to jsou pravidelně nadité obálky s penězi a nebo jen strach a čistá zbabělost postavit se lobbistickému farmaceutickému tlaku ze zahraničí.

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Covidové vakcíny spôsobujú, že leukocyty vyžerú dieru do aorty (srdcovej tepny), varuje Dr. Cole-
Dr Ryan Cole: „That spike protein, literally causing the lymphocytes to chew a hole in the aorta, this is the biggest blood vessel in your body, coming off your heart, when that ruptures, you’re gone in minutes.“ pic.twitter.com/wMnfeVtqGy

„História covidu je taká, že oklamali väčšinu ľudí a spôsobili veľkú spoločenskú a zdravotnú ujmu tým, že použili kontrolu, ktorú mali nad zdravotníckymi a regulačnými úradmi, aby nariadili kvázi-povinné a nadmieru ziskové očkovanie mRNA vakcínami.“

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Situácia je ďaleko horšia.
Matt Taylor je inžinier ktorý žije v uzavretej komunite v Ekvádore. Táto komunita je v jednom z najmenej zaočkovaných krajov na planéte. Nikto z jeho komunity nie je očkovaný, nikto nebol nikdy testovaný, majú vlastný zdroj vody, vlastné BIO potraviny, žijú v prostredí bez EMF (nemajú 5G ani wifi atď).

17 z 20 ľudí, ktorým zobral vzorku krvi a pozoroval ju pod mikroskopom, malo v krvi presne to čo majú očkovanci. (zrazeniny, grafénové vlákna, samo-skladacie nano štruktúry, zlepené krvinky)

A títo ľudia to sheddujú do okolia – našli to v ich moči a takisto aj v menštruačnej krvi.

Presne to isté potvrdzuje aj Dr. Ana Mihalcea: “Väčšina nevakcinovaných ľudí to má v krvi a ani o tom nevedia.”

Zdroj: odborná videokonferencia z 15.11.2022 (čas vo videu od 01:17:22)
https://rumble.com/v1uq5v4-nanobots-construction-process-of-microchips-in-c19-injectables-new-insights.html

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Celé je to MASAKR, protože vážně ta dětská nemocnice tvrdí, že o pobytu v nemocnici neexistuje žádný záznam – navzdory množství důkazů včetně fotografií, účtů za lékařské ošetření a úmrtního listu!! Tzn. rodiče a další mají reálně zdokumentovaný případ!

“Kvůli tomuto časově náročnému trápení jsem také přišla o práci, protože jsem nemohla pracovat, když jsem byla v nemocnici stovky kilometrů od domova. ”
“Poslední vývoj v tomto případu je takový, že moje žena kontaktovala dětskou nemocnici Sacred Heart Children’s Hospital ve Spokane ve státě Washington a oni tvrdí, že nemohou najít žádný záznam o našem synovi. Všichni víme, proč by chtěli záznamy vymazat. Žaloba je na obzoru, jakmile najdu dobrého právníka.”

Dodám, že dnes se ohánět studiemi dobré pro OČKO či NEOČKO, které existují snad už po desítkách, nemá smysl. Důležité jsou FAKTA, ne studijní kecy v klecy. Doplním zde další REÁLNÉ info:

0) Kdyby někoho zajímalo, dnes už měla být statistika za říjen (zatím není, pokud dodrží schema publikování, tak ta asi přibude později):
ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/images/7/72/Tab01_Excess_Mortality_2022_Sep.png

Takže, už i Eurostat šíří “dezinformace”, “konspirační teorie” a “Putinovu propagandu” viz níže:
pbs.twimg.com/media/FXsLuRXakAAZU8m.jpg
pbs.twimg.com/media/FaWUNo4UIAAtsWV.jpg
pbs.twimg.com/media/FcwuD-UXEAEPwDD.jpg
pbs.twimg.com/media/FfBFQaQXEAE353n.jpg
pbs.twimg.com/media/FhmDsbfXwAABOsX.jpg

1) Německo – statistiky úmrtí od roku 2016 do 2022, zde:
i.postimg.cc/L6QZm9xB/nemeckokotas.jpg

„Údaje publikované Dr. Jane Orient, MD, výkonnou ředitelkou Asociace amerických lékařů a chirurgů. Pokud není velká válka či nějaká kataklyzmatická událost přírodního původu, která zabije lidi tam, kde zrovna stojí, tak k takovým odchylkám od desítky let pozorovanému průměru náhlých nečekaných úmrtí prostě nedochází. Takže se v roce 2021 muselo přihodit něco velmi významného, co překračuje i do roku 2022.“

2) Vakcína PH111 pro těhotné – infekce ještě nenarozeného plodu:
„Společnost Pfizer prohlásila, že bude vydávat novou vakcínu s názvem PH111, která bude podávána speciálně těhotným ženám a která bude imunizovat novorozené dítě ještě v děloze“

=A cože sme to my antivaxeři/konspirátoři („přeložte“ jak je potřeba) celou dobu říkali? Že do nás ten grafen budou chtít naprat ať se děje co se děje Infekce toxikózou z vakcín je jen předehra. Také jsem nejednou napsal, že se jednoho dne dočkáme toho kdy to budou píchat přímo do plodu ještě těhotným matkám aby nikdo neunikl.=

3) Co se našlo ve vakcínách a krvi očkovaných (P. Rédová):
facebook.com/petrafajmonredova/videos/677848437054986

„Našli se tam tělesa z kovů: celsium, draslík, kobalt, železo, chrom, titan, gadolinium, křemík, hliník. Některé z nich vysoce toxické, popř. toxické ve vysokých dávkách. Např.: Barium – v rozpustné formě toxické pro člověka – blokuje pasivní draslíkové kanály v buněčné membráně, to vede k narušení funkci svalových buněk a nedostatku draslíku v krvi, protože draslík zůstává v buňkách ve zvýšeném množství.“

4) Počet úmrtí mileniálů v srpnu zvýšil o dalších 36 procent. Číslo, které popisovalo, kolik umírá lidí ve věku 25 až 44 let, doplňuje 84% nárůst během posledních čtyř měsíců roku 2021: thegatewaypundit.com/2022/11/shock-report-executive-ed-dowd-actuaries-continue-see-elevated-millennial-deaths-year-since-introduction-forced-vaccines-36-august/

5)A v hyper-zabodané Austrálii umírají očkovaní lidé “neuvěřitelně rychle”:
newspunch.com/australian-govt-baffled-as-vaccinated-people-keep-dying-at-incredibly-high-pace/

“Austrálie oznámila alarmující a “neuvěřitelně vysokou” 13% nadměrnou úmrtnost v roce 2022. ”

6) +A mezitím zemřel náhle už !!TŘETÍ!! novinář v Kataru:
thegatewaypundit.com/2022/12/third-journalist-confirmed-dead-covering-world-cup-2022-qatar-fifa-open-books-condolence-three-journalists/

„Náhle zemřel při natáčení reportáže z mistrovství světa ve fotbale Katar 2022“
“Odchod Rogera Pearce přišel před odchodem amerického novináře Granta Wahla a Chálida al-Misslama 48letý fotbalový analytik náhle zkolaboval na stadionu Lusail Iconic Stadium

7) +A Dr. Cole přijímá placenty od žen, které byly „očkovány ko*kovid vakcínou“ které jsou zanícené, zvápenatělé a plné bílkovin s hroty: rairfoundation.com/pathologist-receives-placentas-from-vaccinated-women-that-are-full-of-spike-protein-video/

8) +A kulatý stůl senátora Johnsona opět šokuje svět: údaje ukazují, že =očkovaní= „mají o 26 % vyšší úmrtnost“: lifesitenews.com/news/covid-vaccines-raise-mortality-rate-by-26-analyst-reveals-at-sen-ron-johnsons-roundtable/

==A taky si uvědomte, že značné množství vopíchanejch obdrželo neškodné placebo..==

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Tak říjen nadměrná úmrtnost už vyšel taky:
ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Excess_mortality_-_statistics

“Po maximu 26,5 % v listopadu 2021 se nadměrná úmrtnost v EU v říjnu 2022 oproti předchozímu měsíci zvýšila”

“Německo, zaznamenala nadměrnou úmrtnost ve výši 23,0 %.”

“Několik členských států zaznamenalo v roce 2022 vyšší nárůst nadměrné úmrtnosti ve srovnání s předchozím rokem “