Tečkované příběhy – český dokument

Přečtení: 18152

Silný a dlouho připravovaný dokument, za jehož vznik moc děkuji celé redakci Svědomí národa. Je to skvělý a potřebný počin, který ale měla dávno natočit například veřejnoprávní televize, místo aby naopak pravdu pomáhala cenzurovat.

Když se na jednotlivé příběhy dívám s odstupem, skoro všechny mají jedno společné – “Společnost mě donutila, tlak mě donutil, musel jsem kvůli práci, mám hypotéku…”

Zdraví a svoboda je skutečně NAD vším a ŽÁDNÁ PRÁCE a hypotéka za ně nestojí.
I kdyby vaše životní úroveň a standard měl klesnout, měli jste raději na chalupě okopávat brambory, opravdu to za to nestojí…
Je to drsné, ale myslíte, že na invalidním vozíku se splácí hypotéka lépe?

Věřím, že podobně by vám odpověděli i všichni respondenti v dokumentu – ale bohužel oni už své rozhodnutí změnit nemohou…


Následky po očkování ve vašem okolí

Jaké máte VE SVÉM NEJBLIŽŠÍM OKOLÍ, nebo rodině, nejhorší zkušenosti s očkováním? (Prosím, ne to, co znáte z doslechu, nebo internetu)
Můžete vybrat celkem až 3 možnosti


(Odkaz na dokument na Svědomí národa)

EDIT – doplním ještě odkaz na závažný dokument, který ukazuje, že od roku 2021 podle statistických dat EU zemřelo o 691% více dětí než byl běžný předchozí průměr…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

17 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Bezpečné a účinné: Druhý pohled = další dokument na toto téma! viz:
otevrisvoumysl.cz/bezpecne-a-ucinne-druhy-pohled-dokument-2022/

“Tento dokument vrhá světlo na zranění a ztráty po očkování vakcínou Covid-19, ale také se zabývá systémovými chybami, které je zřejmě umožnily. Zabýváme se předními analýzami farmaceutických studií, rolí MHRA při regulaci těchto výrobků, rolí behaviorálních vědců SAGE při ovlivňování politiky a rolí médií a velkých technologických společností při potlačování svobodné a otevřené debaty na toto téma.”

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Německá vláda nedávno objednala 100 milionů dávek ko*kovid “vakcín”, což ji stálo 2,5 miliardy eur a nikdo je nechce.
globalresearch.ca/germany-spends-2-5-billion-euros-100-million-bivalent-boosters-only-discover-nobody-wants-them/5795292

Ve Furthu ve Středních Frankách se pro posilující vakcínu dostavilo jen 85 lidí. Okres má 120 000 obyvatel. “Snažili jsme se to lidem co nejvíce usnadnit,” řekl Michael Hubmann, který očkovací kampaň koordinuje.

😀 RETARDACE 😀 = “Očkování” bylo nabízeno současně ve dvou nákupních centrech, autobusu, domově pro seniory a bývalém obchodě na pěší zóně, ale málokdo chtěl čtvrtou dávku.

Markus Beier, předseda německého sdružení praktických lékařů, řekl: “Všichni jsme se snažili očkovat: “Zájem o čtvrtou dávku byl bohužel malý.”
Trval na tom, že je důležité, aby se lidé starší 60 let a lidé s komorbiditami chránili tím, že si nechají dát druhou posilovací dávku. “V populaci panuje nejistota, co další očkování přinese. Stále však posilují ochranu proti závažným následkům,” řekl.
Mezitím končí platnost velkého množství vakcín. Na konci srpna muselo být vyřazeno 3,9 milionu dávek vakcíny Moderna a dalších 700 000 dávek vakcíny Novavax.

Anna Urbanová
Anna Urbanová
1 rok před

Zdravím, poslala jsem “Tečkované příběhy” Chlíbkovi /ani nepíšu titul/ s textem, že by už konečně měli národu přiznat, že pochybili /už jsem byla hodně naštvaná/. Dostala jsem odpověď, že studie stále mluví o účinné a bezpečné vakcíně a že by nechtěl být můj pacient, protože bych mu upřela právo na očkování /tak jemu bych klidně popřála dávku tak často, jak to jen jde/.
Stále si myslím, že musíme ty “kovidátory”bombardovat, ale stále nevím, jestli tomu tak věří nebo jsou tak dobře uplaceni. Asi jsem ještě naivní.
Ale chcípající kobyla kolem sebe kope nejvíc. Měli bychom jí popřát rychlý konec.
Pěkný den Urbanová.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Anna Urbanová
1 rok před

“Nový světový řád je již tady. Žijeme v něm.” Jen si to většina lidí nepřizná a nevidí to, pro ně jsou to jen “kecy”.
A v nadcházejících měsících se věci ještě mnohem zhorší, protože nyní se již nacházíme v zabijácké fázi Velkého resetu. Rozhodnutí jsou přijímána malou skupinou lobbistů a psychopatů, kteří byli zmanipulováni, aby zastupovali zájmy jiných psychopatů, nebo podle jejich požadavků – ať už vědomě, nebo díky hlouposti a nevědomosti.

Zvláštní ale je, že většina z těch lidí, kteří si myslí, že jsme “konspirační teoretici,” se sama obává věcí, které se dějí a které se jich už dotkly. Přeznačená chřipka, globální oteplování, zmanipulovaná válka proti Rusku, válka proti nám, záměrně zničená globální ekonomika, růst cen, inflace – to vše spolu souvisí.

Ale bohužel nás porazí. A poráží. Tupost vládne. A psychopati a kolaboranti už řídí NÁŠ svět…

Martin
Martin
Odpovědět  Anna Urbanová
1 rok před

Ale již Vám patrně nenapsal, že ty studie z velké části financují ty samé farmaceutické koncerny, které zároveň vyrábějí vakcíny.

Ať si napíchne trvalou flexilu do žíly nebo picc, ať to má rychleji v krvi, když je takový zastánce a propagátor vakcín, a ,,odborník” pro kterého léčba nemoci patrně již neexistuje a vakcíny v podobě pravidelného vpichu jsou pro něho jen jediná cesta ,,zdravým” životem. Ale to není jenom o Chlíbkovi. I další propagátoři
jako Smejkal, prezident ČLK Kubek, ministr Válek museli dostat od farmaceutické lobby velikánskou ,,rukavici“ a teď již lidem jen prachsprostě lžou.

Sám Kubek se přece vyjádřil pro média v roce 2009 v souvislosti s očkováním proti prasečí chřipce, že lékaři nebudou pokusnými králíky farmaceutických firem. Co stálo Kubkovi, za to, že po několika letech otočil ve svém názoru o 180°. Starost o lidi, aby neumřeli? Tak to sotva!
U Flégra a Hořejšího to vidím na nevědomost a víru v tento systém, ve kterém pro ně korupce nejen ve farmaceutickém průmyslu přece nemůže existovat a řeknou Vám, proč by to dělali?

Žabka
Žabka
1 rok před

Dokument jsem zhlédla jen do poloviny, dál jsem to zatím psychicky nezvládla … Smejkal, Hořejší, Konvalinka, Chlíbek – tyto zrůfy prostě nedávám. Díky

Dana
Dana
1 rok před

Ministerstvo tají, na čí zakázku pracuje? Že se na sebe ten Válek vůbec může podívat, když doporučuje očkování. Co mu za to slíbili? Umělá inteligence maluje obrazy, nakonec nesedí i na ministerstvech? Nechovají se totiž lidsky 🙁

CZkotas
CZkotas
1 rok před

+ Studie ukazují, že vakcíny COVID způsobují poškození krve:
https://www.lifesitenews.com/opinion/blood-damage-explains-many-harmful-impacts-of-covid-vaccines/

Teorie očkování byla u nových mRNA vakcín COVID důkladně vyvrácena. Proces obcházení vrozeného imunitního systému pomocí lipidových nanočástic a následné kódování a přepisování proteinů hrotů se ukázal jako toxický, zánětlivý, poškozující krev a destruktivní pro celkovou funkci kardiovaskulárního systému a imunitního systému.
Dvě lékařské studie, jedna z Itálie a jedna z Německa, ukazují, že vakcíny COVID způsobují u lidí rozsáhlé poškození krve..
Vědci také zjistili, že vzorky krve očkovaných osob obsahují složité struktury, které se nacházejí v samotných vakcínách. Vědci použili umělou inteligenci k rozlišení hlavních rozdílů mezi krví očkovaných a neočkovaných. V krvi očkovaných našli následující kovy:
alkalické kovy cesium (Cs) a draslík (K).
kovy alkalických zemin vápník (Ca) a baryum (Ba).
přechodné kovy kobalt (Co), železo (Fe), chrom (Cr) a titan (Ti).
Kovy vzácných zemin cer (Ce) a gadolinium (Gd)
Hornická skupina/kov hliník (Al)
Skupina uhlíku křemík (Si)
Kyslíková skupina síra (S)
…..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Budoucnost je pro svět mnohem, mnohem chmurnější, než jsou politici kdekoli ochotni připustit. Tlaky, které nás nutí k Velkému resetu, jsou neúprosné. Jsme nuceni do ještě většího otroctví a chudoby – a do světa, kde nebudeme vlastnit nic?

Banky se zoufale snaží zbavit hotovosti. Bankomaty jsou často prázdné a některé banky odmítají vydávat drobnější bankovky. Byl jsem rozměnit 3x 200Kč a prý je to mrzí ale neměli! To zase nutí používat plastové karty k placení za nákupo, parkování, kávu atd. To vše je součástí bezohledného plánu na úplné odstranění hotovosti z ekonomiky!

V Číně vláda tvrdí, že se obává propadu cen bydlení. Řešení? Zničit domovy milionů lidí, aby se cena nemovitostí opět zvýšila. Vláda bourá věžáky a zastavuje výstavbu budov, v nichž by mohlo bydlet 75 milionů lidí. Proč se mi v hlavě stále objevuje věta “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní”?

Inflace má nyní podle prognóz dosáhnout přes 20% jen na začátku roku 2023. Úrokové sazby budou muset jít ještě výše, pokud se má inflace snížit. Inflace ubírá vaše peníze. Kolik Čechů bude schopno splácet hypotéky, až úrokové sazby překročí 20%? Co se stane s cenami nemovitostí?

A navzdory agresivnímu chování typickému pro diktatury všude na světě zůstávají nezávislé platformy a nezávisle kontrolované webové stránky, jako je i zdraveforum (alternativní zprávy, svědomí národa..), mimo kontrolu kabaly, která je nyní odhodlána ovládat svět. Nekontrolované stránky a nezávislé platformy jsou jedinou zbývající hrozbou pro nový světový řád a nepochybně jsou vážným podrážděním.

Nicméně navzdory všem těmto hrozbám jsme všichni stále tady. A ti z nás, kteří se hlásí k hnutí odporu, jsou nepochybně považováni za velkou hrozbu těmi, kdo se pokoušejí zavést důkladně ďábelský a nedemokratický globální reset.
=A PROTO MUSÍME VYDRŽET AŤ SE DĚJE CO SE DĚJE. DOKÁZALI JSME TO U KO*KOVID! MY TU BUDEME, ONI UŽ NE, SPOJUJE NÁS JEDNOTA – MYŠLENKA A POKUD VÍM, SKRZE VESMÍR JE TO TA NEJMOCNĚJŠÍ ZBRAŇ.=

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Výborně! Posílám všem, úplně všem, díky za info!! A ještě dodám, čtvrté dávky jsou zde = opět šíření toxicita/umělé srajdy do svého okolí, tzn. “shedding”!!!

Helene
Helene
1 rok před

Tohle video by melo shlednout miliony lidi,aby se poucili a vyvodili z toho patricne zavery!

Helene
Helene
1 rok před

Skvele video, ze ktereho mrazi!Lide nedejte se, informujte se na spravnych mistech,probudte se s hlavne pamatujte: Mate jen jedno tohle telo a tim i zivot!!

Lada
Lada
1 rok před

Děkuji za vše. 🙂

Janča
Janča
1 rok před

Je jasné, že lidé dostali do těla jedy, chemické, toxické látky, které jim zapříčinily tyto problémy. Jsou otráveni.
Chemie, potažmo chemický průmysl, je jed pro lidi a pro naši planetu.

Jaroslav II
Jaroslav II
1 rok před

Vynikající dokument. Povinné shlédnutí všem našim politikům.

Jaroslav
Jaroslav
1 rok před

Dekuji. ❤️