Demonstrace 3.9.2022 a nehorázné vyjádření premiéra Fialy

Přečtení: 6349

Naprosto nehorázné vyjádření premiéra, který zcela ztratil kontakt s realitou a jen uráží slušné lidi této země, kteří mají dost jeho zoufalé vlády, která myslí na vše ostatní, kromě občanů této země.

Připomíná to bezradné a zoufalé ideologické blábolení komunistických aparátčíků, těsně před revolucí v roce 89 – těsně před jejich koncem…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Zdá se, že Putin nakonec nebude muset jít do války s NATO. Země NATO se ničí samy s ohromující rychlostí.
A smrt “královny” znamená smrt západní civilizace a nemohla být načasovanější, protože smrt západní Evropy pravděpodobně nebude daleko..
A žádná civilizace nemůže přežít bez potravin, energie a peněz.
A jak USA, tak Evropa skončí masovými povstáními, vzpourami a násilnými revolucemi. A není divu, že se globalisté zoufale snaží zabít miliardy lidí pomocí vakcín proti biologickým zbraním a umělého hladomoru.

Ale co mě na tom strašně těší je, že všichni ti hlupáci (mirec), političtí sráči, masmédia.. = všechny ty hovínka…kteří šířili ko*kovidí a ukrajinské lži, zůstanou bez ničeho, stejně jako MY 🙂

vitulin
1 rok před

Ve zpravodajství České televize se na informaci o největším shromáždění za posledních deset let dostalo místo až v 11. minutě nedělní relace, zatímco za zády moderátora svítila obrazovka přenášející zpravodajství slovenské televize se záběry z demonstrace už v úvodu zpráv. Pro Českou televizi nebyla masová demonstrace v Praze tak důležitou zprávou jako pro zahraniční média:
https://koronaprevrat.webnode.cz/l/protistatni-zivly-na-vaclavaku-pomohlo-by-demonstrantum-v-ocich-medii-kdyby-meli-s-sebou-rousky-a-ukrajinske-vlajky/

Účastníkům sobotní demonstrace by možná pomohlo, pokud by se na Václavák dostavili v roušce nebo respirátoru a přítomným redaktorům ČT a ČRo by předložili covid pasy a potvrzenky o třech/čtyřech dávkách. Neměli by zapomenout projevit správný politický postoj a přibalit s sebou i ukrajinskou vlajku. S takovou výbavou by je naše veřejnoprávní média určitě nepřehlédla.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  vitulin
1 rok před

Když už si myslíte, že to nemůže být horší..

Pravděpodobně nikoho v médiích a provládních trolů nezajímá, že sankce, které byly zavedeny proti Rusku, povedou nejen k tomu, že tuto zimu zemře těmito důsledky všude v Evropě tisíce lidí, ale také k tomu, že stovky milionů lidí zemřou v Africe a Asii. A energetická krize vznikla jako důsledek designérské války. A v jejím důsledku počet mrtvých mimo Ukrajinu daleko přesáhne počet mrtvých na Ukrajině. A neustále mě překvapuje, jak hloupí mohou být zastánci globálního oteplování. Jsou tak hloupí, že je ani nenapadlo, že cena elektřiny dramaticky vzrostla, protože se vyrábí za pomoci ropy, plynu a uhlí. Kdyby se slušné množství elektřiny skutečně vyrábělo z větru a slunečního svitu, cena by přece nestoupla, nebo ano?!

Existuje už příliš mnoho lží a málo rozumu. Tento svět se stal krutým místem, a kdybych neměl svou milovanou manželku a děti, které bych miloval a o které bych se staral, už bych nebyl. Cítím se tak unavený, tak zatraceně unavený ze všech těch manipulací a vládních politických lží, že mám pocit, jako by mi někdo ukradl tělo a nahradil ho tělem někoho jiného..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

“Paranoik Fiala šíri konšpiračné teórie, že za protestom nespokojných občanov stoja proruské sily”
https://www.infovojna.bz/article/video-na-masovej-protivladnej-demonstracii-v-prahe-ziadali-ludia-vyhlasit-neutralitu-ceskej-republiky-odmietnut-politicku-podriadenost-voci-eu-a-zabezpecenie-lacnych-dodavok-plynu-z-ruska-paranoik-fiala-siri-konspiracne-teorie-ze-za-protestom-nespoko

Asi takto: vláda má ultimátum, pokud nic neudělá, nastane po 28. 9. legální odpor! Pro obranu rodiny udělám už cokoli, tři roky stačili, můžouz zkusit protlačovat ještě i pokračování kovidích lejn a vidím to stejně.. A v pořádku to není pro fialu, kterej se teď potí až na p*deli.
A porodní bábě uršule fon lejno se zastropováním cen kolem plynu se konečně podařilo roury z Ruska uzavřít. Nastává bod zlomu a jak říkám, tady už nastane legální ODPOR, dost bylo tlachání…

Adam
Adam
1 rok před

pan Fiala je opet mimo misu, když nam lže v televizi ma cas si to aspon pripravit ale z patra to uplne jasně řekl: Já jako bezohledně prozápadní politik a vyslanec Bruselu, tyto provýchodní akce poazuji za demonstraci síly! Jakmile nekdo rekne cokoliv co neni z not Bruselu je ruský troll a strujce války!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Adam
1 rok před

Ano, ano, je to soutěž o nejblbějšího politika. Když už si myslíte, že máte vítěze, přijde ještě někdo blbější..