Kdo jednou prohlédl covidovou lež, znovu už nepodlehne

Přečtení: 6498

Bohužel tak snadné to zdaleka není…
Je pravdou, že kdo jednou prohlédl covidovou lež, je daleko odolnější a obezřetnější vůči dalším manipulacím, ale není to zdaleka pravidlo.

Poměrně mnoho lidí, kteří rozklíčovali lži ohledně covidu a očkování, bohužel dokonale naskočili na ukrajinskou a válečně štvavou manipulaci. Těch důvodů může být mnoho a jedním z nich je třeba určité vykoupení špatného svědomí a snaha po dvou letech zoufalství někomu pomoci a být zkrátka dobrý a užitečný (znám takové lidi…).
Sám občas dostávám zprávy s textem, jako přes kopírák – „S covidem jsem vám fandil/a, ale teď jste se ukázal jako pěkný proruský šváb…”
Ale já dělám stále to stejné – jen poukazuji na lež a manipulaci – třeba ve Fialově vládě, válečném štvaní, nebo v celé EU, ale zatímco dříve s Babišem, nebo později s covidem se to poukazování na lež hodilo, dnes už z nějakého důvodu zase ne a lidé opět pro pravdu kopou kolem sebe…

Takže z hrdiny – švábem snadno a rychle!

Daleko zajímavější jsou ale lidé – není jich tolik, ale několik jsem jich potkal – kteří se z nějakého důvodu báli covidu, dokonale na tu propagandu naskočili, dokonce dodnes věří vakcíně, ale paradoxně vědí, že s Ukrajinou se hraje levá a že se u nás těžce potlačuje svoboda. A nemlčí a ozývají se.
Zvláštní…

No a pak jsou samozřejmě tací a těch je bohužel většina, kteří slepě důvěřují a buďto vědět nechtějí, záměrně zavírají oči, nezajímají se a nebo a co je horší – vědí a záměrně lžou a manipulují.
Tito lidé ale bohužel naskočí na jakoukoli další mainstreamovou lež, která je pro ně berličkou a snadnou odpovědí třeba za vlastní selhání, které pak mají na koho hodit a je jedno, jestli je to Babiš, covid, Ukrajina, Putin, nebo třeba Green deal.
Takovým ale bohužel není pomoci a pokud se jich situace nedotkne osobně, nic s nimi nepohne – ale to může být díky nežádoucím účinkům po očkování, nedostatku plynu, nebo třeba drahotě velice brzy…

Poměrně hezky o tom, jak je vše mediálně plánované, mluví na skrytém záznamu technický ředitel CNN – jak nejdřív dostali zakázku na to odstranit Trumpa z Bílého domu, pak jeli covid a pandemii a teď pojedou globální oteplování a to, že to jim vydrží na opravdu dlouho.

Rozděl a panuj – takže, držme si klobouky, užijte léto, protože podzim a zima myslím radikálně rozhodnou…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

13 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Václav Polák
Václav Polák
1 rok před

Nedá mi to a musím v drtivé většině souhlasit s panem Jeřábkem. Jasné a stručné argumenty!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Václav Polák
1 rok před

99% informací z kyjeva je všechno fantazie, ale nechám vás u toho 🙂 Je to úplně stejné jako u ko*kovid. Nebuďte naivní.. Všichni politici jsou loutky a veškerá politika je divadlo, všechny státy a země jsou představením. A je toho hodně, na co se můžete těšit – nic z toho není náhodné, vše je záměr. I veškeré “divadlo” kterého jsem dnes a dneně svědky, je na zabití co nejvíce lidí.
A nedostatek energie může znamenat 3-4denní prac. týden. Továrny a obchody budou zavřené. V domácnostech bude zima, tma a doslova mrtvo. Ceny potravin prudce vzrostou s přicházející hyperinflací, regály budou prázdné během několika minut po jejich naskladnění. Příděly pohonných hmot a potravin jsou reálnou možností. Umělě vyvolané sucho bude znamenat, že i voda bude na příděl.
Na železnici, letištích atd. budou kvůli nekonečným stávkám zpoždění. Nová omezení na 30km/h za hodinu ve městech budou znamenat obrovské zácpy a další zpoždění.
Další inflace se vyšplhá hodně nahoru, takže úrokové sazby půjdou nahoru. Hodnota nemovitostí se určitě propadne. Nájemné prudce vzroste, protože majitelé nemovitostí se tváří v tvář represivní legislativě svých nemovitostí vzdají.
Falešná pLandemie se vrací, takže budou povinné masky a školy budou uzavřené. V říjnu možná dojde k výlukám. Opičí neštovice jsou jen první ze švédského stolu nových nemocí, kterými nás budou strašit. Všude se zavádějí systémy sociálních úvěrů.
A zkuste se na závěr zamyslet nad všemi těmi starými lidmi, kteří byli zavražděni v nemocnicích a pečovatelských domech – jen kvůli svému věku. Být nazván ošklivou nadávkou může být nepříjemné, ale nedá se to srovnat s tím, když vás, osamoceného a vyděšeného, zavraždí vaše vlastní vláda. Je to přece pro jejich dobro.
A pokud nechápete souvislosti s tím, co se děje, kde jsme a kam směřujeme…

Miloslav Jeřábek
Miloslav Jeřábek
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Hledal jsem ve Vašem obsáhlém příspěvku nějaký argument proti mým tvrzením, na který bych mohl reagovat, ale žádný jsem nenašel. Řekl bych, že Váš poslední text je velmi vypovídající a není k němu potřeba už nic dodávat…

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Miloslav Jeřábek
1 rok před

Ukrajina provedla raketový útok na vlastní válečné zajatce batalionu Azov z Mariupolu:
https://rumble(tečka)com/v1e2esl-ukrajina-provedla-raketov-tok-na-vlastn-vlen-zajatce-batalionu-azov-z-mariu.html

Náměstek ministra informací DLR Daniil Bezsonov zveřejnil na svém kanálu na Telegramu názorné video, které ukazuje několik zohavených a ohořelých těl uvnitř zničené budovy. Nespouštějte video níže, pokud máte slabý žaludek, anebo pokud jsou kolem vás děti, 18+! (reuploadnuto z telegramu zde na server):
https://aeronet(tečka)news/wp-content/uploads/YelenovkaPOWcamp.mp4?_=1

= Ukrajina provedla 29. 7. 2022 raketový útok střelami HIMARS na zajatecký tábor Jelenovka se zadržovanými členy praporu Azov, které zajala Ruská armáda v Mariupolu. Útok na zajateckou ubytovnu nepřežilo 40 Azováků. Takhle odplácí Zelenský Azovákům za jejich odpor v Mariupolu do poslední chvíle. Ruský poslanec poskytl děsivé a necenzurované video z místa činu a na Zelenského zřejmě čeká válečný tribunál v Moskvě. Útok začne prošetřovat ruská vojenská prokuratura.
https://www.rt(tečka)com/russia/559831-ukraine-pow-missile-strike/
Kyjevské síly v pátek brzy ráno, když zajatci spali, ostřelovaly zadržovací středisko ukrajinských válečných zajatců, aby “zastrašily” své vlastní vojáky, kteří by se mohli chtít vzdát. “Velké množství ukrajinských vojáků dobrovolně skládá zbraně a ví o humánním zacházení se zajatci ze strany ruské strany,” uvedlo ministerstvo a označilo útok za “nehorázný”. Raketový byl útok motivován i snahou Kyjeva o umlčení zajatců Azovu, aby nemohli dál vypovídat ruským vyšetřovatelům o zločinech ukrajinské vlády.
Úřady v Doněcké lidové republice (DLR) později v pátek uvedly, že počet obětí raketového útoku vzrostl na 53, zatímco 75 bylo zraněno, ale bez započtení civilních zaměstnanců tábora a civilistů. Číslo se proto blíží již dvěma stovkám.

Dodám, že přesně tohle dělali i Britové vojákům své nebílé kolonizované země ve 2. světové válce..

Miloslav Jeřábek
Miloslav Jeřábek
1 rok před

Moc nechápu, co autor myslí tou “ukrajinskou a válečně štvavou manipulací”. Že Rusko napadlo Ukrajinu potvrzuje i Rusko samotné, takže to asi můžeme brát jako nesporný fakt. Nebo je to taky manipulace a autor si myslí, že ve skutečnosti Ukrajina napadla mírumilovné Rusko? Byl bych rád, kdyby to autor vysvětlil…

Miloslav Jeřábek
Miloslav Jeřábek
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

A co se děje? Politici řekli, že jsme ve válce. Stejně všichni vědí, že jsme nikomu válku nevyhlásili, takže ve válce nejsme a naše armáda nebojuje. To jako má být ta manipulace? Politici toho vždy nakecají… Zničené vystavované tanky byly asi autentické a nikoli podvržené, takže to taky nebyla manipulace. Nebo tedy má být manipulací to, že se podle Vás málo používají slova „mír“ a „jednání“? To by někomu pomohlo? Opravdu zvláštní názor… Nebo považujete za „manipulativní“, že se válce na Ukrajině věnuje hodně pozornosti? Jeden stát v Evropě vojensky napadl jiný stát a zabíjí tam vojáky i civilisty! Toho jste si ještě nevšiml? To bychom se tedy měli tvářit, že se nic neděje? Podporu napadenému zjevně považujete za nesprávnou, asi byste ho nechal raději napospas. Kdyby Vás někdy někdo brutálně napadl, přeji Vám, aby nablízku nebyli lidé s Vašimi názory, ale takoví, kteří by Vám proti útočníkovi pomohli…

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Miloslav Jeřábek
1 rok před

Uvědomte si, že TA stejná média, vláda tady už skoro tři roky masivně lže, tak proč bychom měli najednou věřit, že je to všechno tak, jak se nám říká, řekněte mi JEDEN důvod, stačí jeden…
A už nyní v ulicích máme volně statisíce Ukrajinců, aniž by tito uprchlíci byli z bezpečnostních důvodů v uprchlických táborech, jako je tomu zvykem všude jinde ve světě, kde uprchlíci nemají dovoleno se pohybovat v populaci a musí být v uprchlických táborech.
A mainstreamoví novináři (TV, Seznam, idnes, centrum…), vlády informují denně, aby jsme zamysleli nad válkou na Ukrajině. Při pohledu na zprávy byste si mysleli, že Ukrajina je jediným problémovým místem na světě. Ale to byste se mýlili. To, co se děje na Ukrajině, ať se to někomu líbí a nebo nelíbí, nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě probíhají prakticky každý den!!

+ BONUS NA ZÁVĚR, pokud chcete rozšířit trochu i obzory, než jen to co řekne televize – jeden výborný odkaz – zpráva německého novináře z oblasti konfliktu: Rekonstrukce Mariupolu (+videa):
https://necenzurovanapravda.cz/2022/07/zprava-nemeckeho-novinare-z-oblasti-konfliktu-rekonstrukce-mariupolu-videa¨/

Neschopní z USA a NATO plní příkazy a záměrně se snaží vyprovokovat Rusko k jaderným úderům proti západním městům? A projděte si i mé předchozí komentáře zde, máte tam další informace. A kolem UKR vidím neustále lživou, překroucenou a urputnou propagandu, informace mnohdy postrádají logiku..
V Kyjevě si nejednou zahráli hru ARMA III a podávali je jako pravdivé informace, taky sama Ukrajina vyhodila sého “šéfa lidských práv” (Lyudmyla Denisova) – kvůli smyšleným tvrzením o ruských vojácích, kteří nepřetržitě znásilňují – všechno je to fantazie = stejně jako 99% informací z Kyjevu. Zákonodárce Pavlo Frolov uvedl, že Denisovová byla rovněž obviněna z necitlivých a neověřitelných výroků o údajných ruských sexuálních zločinech a z toho, že během invaze trávila příliš mnoho času v západní Evropě. Ale lidem se už pravda nedostane, MSM napsal co vyventiloval Kyjev a zpětně už to nikdo neopravil, stejně jako se nikdo neomluvil. Lidi to neví a stále díky zprávam žijí v bludech.

A jak už jsem napsal – “proč bychom měli najednou věřit, že je to všechno tak, jak se nám říká, řekněte mi JEDEN důvod, stačí jeden…”

Miloslav Jeřábek
Miloslav Jeřábek
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Žádný důvod, proč věřit médiím Vám nenapíšu, protože k tomu žádný důvod neexistuje. Média prostě lžou. Lžou ale všechna média a zdroje, nejen ta mainstreamová, tedy i ta, která tvrdí opak toho, co mainstreamová. Tedy i ta, kterým tolik věříte vy. To byste si měl uvědomit…
Věřit médiím je hloupost ale nevěřit jim nikdy nic a všemu co řeknou dávat opačné znaménko je úplně stejná hloupost. Je třeba nevěřit a držet faktů, potvrzených z několika nezávislých zdrojů. Takovým faktem je třeba skutečnost, že Rusko napadlo Ukrajinu a nikoli naopak. To, co se děje na Ukrajině nikterak nevybočuje z jiných konfliktů, co na světě? Jestliže své příspěvky píšete z nějakého tichomořského ostrovu, máte svým způsobem pravdu. Jestliže ale žijete v ČR, znamená válka na Ukrajině, že máte válku za humny. Tedy, že co nevidět může ohrozit i Vás… A to už je sakra velký rozdíl oproti jiným válkám na druhém konci světa… Kromě toho válka je snad vždy špatná ať už je kdekoliv na světě… Ano, Denisovová lhala aby podpořila Ukrajinu, Ukrajina to přiznala a ji vyhodila. To ale jen ukazuje, že Ukrajina je přece jen o něco civilizovanější země než Rusko, protože to nikdy žádnou svou lež nepřiznalo. A to si o Ukrajině opravdu nedělám žádné iluze…

Zdeněk Šípek
Zdeněk Šípek
1 rok před

V mém článku o systémové krizi je řada odkazů, které minimálně částečně situaci vysvětlují.
Toto samozřejmě jsou systematicky plánované a prováděné kampaně s cílem ovlivnit myšlení mas.

https://zdeneksipek.substack.com/p/klid-pred-bouri
https://www.youtube.com/watch?v=09maaUaRT4M

a tak dále.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Denní tisk: “Vakcína Pfizer snižuje počet spermií u mužů”
comment image

Ontarijská nemocnice začla očkovat 4. dávku a 3 lékaři zemřeli během pár dní:
comment image
comment image
comment image

atd.atd.. Téměř denně se objevují hrozivé ústrky kolem spásných “vakcín”…

Pokud je váš protest zaměřen na podporu mýtů navrhovaných JElitami (např. kolem vakcín či mýtu o globálním oteplování) a může způsobit zpoždění, narušení a ekonomické škody velkému počtu lidí, policie bude instruována, aby chránila a bránila vaše právo na protest. Pokud se budete chtít přilepit k silnici nebo sanitce, policie dostane příkaz, aby vám poskytla veškerou pomoc, kterou budete potřebovat; pravděpodobně vám vytlačí lepidlo, pokud je o to slušně požádáte. A pokud budete chtít jet po dálnici rychlostí 5 km/h, policie vám pravděpodobně poskytne doprovod a připojí se k vám na příď a na záď. Pomalu jedoucí kolony pomáhají spotřebovávat odporná fosilní paliva, udržují ovzduší bohaté na jedovaté výpary, ničí ekonomiku tím, že narušují produktivitu, a zvyšují ceny..

Pokud je však váš protest pokojný, neobtěžuje veřejnost, ale vysílá pravdu o lžích JElit, podvodech s ko*kovidem, nebezpečí vakcín a podobně, pak bude policie přítomna v hojném počtu a organizátoři a demonstranti budou obtěžováni, zastrašováni a zatýkáni. A hlavně UMLČENI.
DEZINFORMACE je cokoli, co nechtějí, aby se vyslovilo nahlas.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Média použili záznam z úniku plynu a přiřadili to kovid, propaganda 24h/7, proč mám najednout věřit, že dění z “konfliktu” RF vs UKR je tak, jak se nám to “říká”…proč…..? Stejná média, stejné loutky, vlády..
comment image
comment image
comment image
comment image

Limonádový Joe
Limonádový Joe
1 rok před

Obávám se, že v období podzim/zima s některými jedinci nepohnou ani uvedené negativní důsledky jejich vlastní nečinnosti, pohodlnosti, zaslepenosti či lhostejnosti. Dříve za všechny problémy mohli “antivaxeři”, dnes je to Putin. Přece to ta naše vláda s námi nemůže myslet špatně! Přece by ty farmaceutické firmy nedodávaly na trh nic škodlivého! Přece by nás EU/USA/NATO neobětovali! Psychologická projekce a kognitivní disonance v plné kráse. Předchozí i současná vláda dokázali s těmito psychologickými jevy obratně pracovat a využít je k dosažení svých vlastních cílů, na hony vzdálených od cílů obyčejného, slušného člověka. Loutky plnící zadání svých loutkovodičů. Ve zvrácených tužbách globalistů se naprostá většina lidí (samozřejmě až na “elitu” oka pyramidy) stává bioroboty bez vlastního myšlení, zcela oddaných systému, závislými (v nejširším slova smyslu) na něm tak, že jej budou bránit před případným odbojem, který si by si snad ještě zachoval zdravý rozum. Konečné vítězství na straně Dobra, ještě to ale bude boj.