Válka se stromy – křest knihy

Přečtení: 748

Minulý pátek 30. září jsme v Divadle Kámen slavnostně pokřtili moji novou knihu Válka se stromy. Jsem moc rád, že se role kmotra zhostil právě profesor Jiří Beran, který je kromě lékaře a jednoho z prvních bojovníků proti nesmyslným covidovým opatřením, i vášnivým čtenářem.
Za krásné fotografie děkuji fotografovi Petrovi Pechmanovi a za hudbu kamarádovi a skvělému muzikantovi Honzovi Vytáskovi.

Válka se stromy je parodické podobenství o tom, co poslední dva roky prožíváme. Knihu jsem začal psát začátkem roku 2021 a první verzi jsem dokončil loňské léto. Text chvíli zrál a na začátku roku 2022 jsem se k němu vrátil a protože se realita opět dostala do daleko absurdnější podoby, než jsem si i s nadsázkou představoval, musel jsem tedy ještě pár kapitol připsat…

Po čtyřech letech jsem odešel od Albatrosu a knihu si vydal sám ve svém nakladatelství a mohl jsem si vyhrát jak s grafickou podobou, tak s obálkou a získal stoprocentní svobodu.

Knihu je možné koupit ve všech knihkupectvích, nebo přímo na našem eshopu i s mým podpisem.
Chtěl bych doufat, že Válka se stromy je kniha, která by mohla mnoha lidem otevřít oči a srdce citem, protože rozum a fakta už toto dávno nedokáží.

Trpce úsměvná kniha, ze které vás bude mrazit

Stárnoucí manželé Novákovi si užívají svůj poklidný maloměstský život, dokud si osud neusmyslí, že jim ho – stejně jako dalším osmi miliardám lidí – úplně převrátí naruby, protože zkrátka začnou padat stromy.
Banální a ve své podstatě vtipná událost, která ale dokáže roztočit vír naprosto absurdních událostí, kterým rodina musí čelit. 
A ochranné přilby jsou jen začátek…
Hořce parodické podobenství o současném světě, který se stále více a více vymyká z kloubů.

Ukázka z knihy

Recenze knihy

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Děkuji za informace, respektuji vás i jako spisovatele, nejen jako bojovníka za svobodu..