Proč to proboha rodičům neříkáte?!

Přečtení: 10430

Tento velice smutný a emotivní telefonát po právu rozezleného otce, jehož dítě utrpělo po očkování na COVID-19 nevratné poškození srdce, je zcela výmluvný.

Naprosto šílená je pasáž, kdy se zoufalý otec ptá: “Proč rodičům neříkáte o možných vedlejších účincích vakcín?”

A odpověď sestry (v nemocnici, nebo patrně na informační lince): “Abychom je zbytečně nevystrašili a neodradili od očkování…”

K tomu není skutečně co dodat a je zajímavé, že jakmile bylo dítě tohoto otce takto postiženo, začal se okamžitě o očkování zajímat. A zjistil věci, které ho zdá se opravdu šokovali a skvěle sestře oponuje na “obvyklý argument”, že benefity očkování zdaleka převyšují známé vedlejší účinky.
“Zjistil jsem, že z těch 400 dětí, které v USA deklarovali, že na na covid zemřely, nebylo ANI JEDNO ZDRAVÉ – měly rakoviny, leukémie, obezity…”

Škoda, že se nezajímal dříve a slepě věřil lékařům a systému…

V tom šíleném telefonátu je pro mě jedna naděje a ta jsou tito rodiče, kterým zemře, nebo se nevratně poškodí zdraví jejich dětí a kteří do té doby mlčeli – jsem si totiž jistý, že poté až nebudou mít co ztratit, začnou se spojovat, přestanou mlčet a hlavně budou chtít vrahy svých dětí dostat před spravedlivé soudy!

EDIT – doplním ještě odkaz na závažný dokument, který ukazuje, že od roku 2021 podle statistických dat EU zemřelo o 691% více dětí než byl běžný předchozí průměr…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Zdeněk Šípek
Zdeněk Šípek
1 rok před

Pár bodů pro připomenutí toho, co se tu odehrávalo poslední 2 roky a odkaz na nový dokument o vakcínách.
https://zdeneksipek.substack.com/p/neinformovany-souhlas

Jana Boučková
Jana Boučková
1 rok před

Děkuju. Uvažovala jsem, že to pošlu pediatričce, ale bojím se, že by z toho byla úplně v p…
Co myslíte? Posílat doktorům, nebo neposílat?
Já doufám, že ti normální, se už probrali…
Ale možná si nechtějí připustit důsledky svého jednání, protože je to fakt horor…

Martin
Martin
Odpovědět  Jana Boučková
1 rok před

Tím že to lékařům pošlete, určitě nic nezkazíte a ani Vám to nezabere moc času. Jak se dotyčný(a) s tím vyrovná je už jejich problém.A buďte si jistá, že nejste sama kdo to pošle nebo poslal. Za ty dva roky dostal, téměř každý lékař v ČR, každá instituce v ČR, desítky emailů, či dokumentů poslaných do datových stránek, od lidí, či vzniklých sdružení a iniciativ, kteří bojovali proti povinnému očkování a kontrolám z hygieny na nesmyslný ,,očkovací certifikát”a dalším nesmyslným nařízením vlády ČR.
Věřit jen jedné, více jak dvouleté propagandě,týkající se bezpečnosti ,,vakcín” a pořád dokola se stejnými vyjadřujícími se ,,odborníky-poradci”, na veřejnoprávní TV a ČR či korporátních masmédií může opravdu už jen idiot.
Alespoň zjistíte, jestli je Vaše pediatrička jen užitečný nevědomý idiot v tomto organizovaném mezinárodním zločinném systému a nebo za to dostala řádně zaplaceno.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

!Pozor, pozor! Musím přidám další info, které jsem před chvílí zaznamenal a považuji ho za důležité.
CDC obrací a přiznává, že celá šaráda s “ko*kovid divadlem” byla vlastně lež, viz:
https://twitter.com/backtolife_2023/status/1557821330308960271

= Ve zkratce, CDC najednou tvrdí, že jejich předchozí pokyny už neplatí. Upustili od svých požadavků ohledně masek, očkovaných a neočkovaných lidí, sociálního odstupu, povinných karantén, vynechávání dětí ze škol a dokonce i od provádění ko*kovid testů na asymptomatických lidech atd. Tento obrat CDC jen potvrzuje, že jsme měli a máme celou dobu pravdu!
Odkaz na CDC: https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/71/wr/mm7133e1.htm?s_cid=mm7133e1_w

CDC už nenabádá ani se nesnaží donutit všechny ve “stádu”, aby se nechali očkovat. Od nynějška je na jednotlivcích, aby se rozhodli sami, aniž by jim vláda říkala, co mají dělat!

Nové vydání CDC s názvem “Guidance for Minimizing the Impact of Covid-19” (Pokyny pro minimalizaci dopadu Covidu-19), jak vysvětluje NPR, obsahuje následující doporučení:
Osoby vystavené viru již nemusí být v karanténě
Neočkované osoby mají nyní stejné práva jako osoby očkované
Studenti mohou po vystavení viru zůstat ve třídě
Již se nedoporučuje vyšetřovat (testovat) osoby bez příznaků

Mezi další nová doporučení patří nošení masek pouze v případě, že jste byli vystaveni ko*kovid nebo jste byli testováni “pozitivně”, a také oficiální uznání CDC, že zdravá neočkovaná osoba má nyní stejnou imunitu jako plně očkovaná osoba, atd.

= Úkol splněn, toxické jedy obdržela většina populace a to i díky “shedding”…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Na úvod: Žena křičela na muže a jeho děti, že doufá, že zemřou, protože nenosí masky a ohrožují její zdraví a přitom stála ve frontě ve fast foodu! https://twitter.com/Antman0704/status/1556299084188745733

Necelé tři roky žijeme ve lži. Všechny “ofic.” informace kolem spásných “vakcín” jsou lživé a postaveny na lživém narativu a lživé FALEŠNÉ vědě. Mnozí vědci a lékaři se zdvojují a řeknou (nebo přečtou ze scénáře) cokoli, aby veřejnosti prodali omletou starou falešnou mantru “bezpečné a účinné”.

A zaměstnavatelé by měli být moudří a vyhnout se zaměstnávání očkovaných. Většina z nich má poškozený mozek a v příštím roce nebo dvou onemocní. Ti, kteří pravidelně nosili masky, budou mít také poškozený mozek a imunitní systém.

A hlavní lékař BioNTech tvrdí, že údaje ze studií na myších ukazují, že nová injekce (4dávky+) bude účinná. A Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) uvedl, že je připraven schválit očkování i v době, kdy probíhají studie. Když je lék testován na zvířatech a ukáže se, že způsobuje rakovinu nebo jiné závažné problémy, bude přesto použit pro lidi s odůvodněním, že zvířata jsou jiná než lidé.

A počet lidí označovaných za “dlouhodobě nemocné” roste. Náklady na péči o tuto obrovskou armádu chronicky nemocných osob dosahují ročně miliard. Masové chronické onemocnění je celosvětovým problémem a zhoršuje ho absurdní PCR test – nejzbytečnější a nejfalešnější test na světě.

Jakoby toho všeho nebylo málo, tak idiotičtí lékaři se nyní zřejmě pozastavují nad tím, že průjem je běžným příznakem u očkovaných, kteří ještě nezemřeli. Smutné a politováníhodné duše, které souhlasily s očkováním toxickým odpadem, trpí průjmem, protože jejich imunitní systém byl očkováním poškozen.

Brzy tedy čekejte titulky, kdy opět řádí idiotismus ko*kovid a na podzim se očekává další “vlna”, a hned přidají radu, kdo bude mít nárok na další kola posilujících injekcí a jako bonus noviny přidají poznámku upozorňující na to, že vláda nabízí také očkování i proti chřipce – všem dětem ve věku dvou nebo tří let, všem dětem na základních školách, všem osobám starším 65 let a tak dále a tak dále a tak dále..
Samozřejmě spolu s toxickou “vakcínou” proti ko*kovid. Provedl někdy někdo nějaký výzkum, který by prokázal, že je bezpečné podávat VŠECHNY tyto léky téže osobě? Samozřejmě, že ne. Nyní se samozřejmě plánuje, že na podzim se bude podávat nová chřipková vakcína společně s vakcínou k*kovid – navzdory skutečnosti, že je známo, že při jejich společném podání dochází k nárůstu nežádoucích reakcí. Jednou z nových chřipkových injekcí, které se zkoušejí, je nepřekvapivě mRNA.

A na světě už nemůže být nikdo, kdo by nyní nevěděl, že zánět myokardu je při toxickém očkování ko*kovid velmi reálným rizikem. Už jsem ztratil přehled o počtu poškozených dětí. Je tragické, že mnoho z nich do pěti let zemře.
=!!Je tu však ještě jeden problém, který byl dosud ignorován: ty postižené děti, které dorostou do dospělosti, budou muset deklarovat závažný zdravotní problém, až budou chtít získat práci nebo si vzít hypotéku. A obávám se, že jim anamnéza myokarditidy velmi ztíží život. Viz to bude i tento případ!!=