Prostě jsme lhali – nic se nestalo, jedeme dál!

Přečtení: 12081

Dnes vyšel na Novinkách článek s názvem „Šlo to i bez lockdownu? Čísla ze Švédska hovoří jasně”.

V textu jen tak mimochodem WHO přiznalo, že Švédsko mělo samozřejmě se svým přístupem ke covidu pravdu a co se nadúmrtí v loňském roce týká, jsou na tom více jak 3x lépe, než my.

Na té zprávě by nebylo nic divného, my kteří se v tom dva roky pohybujeme, to víme od začátku a od začátku na naprosto nesmyslná vládní opatření, po kterých umírá zcela zbytečně daleko více lidí, než bez nich, upozorňujeme.

Skutečně na tom není nic neobvyklého, kdyby to nebyly právě Novinky a Seznam zprávy, které tu po dva roky nejvíce šířily lživou vládní propagandu nesmyslných lockdownů, roušek a očkování a ony takovou zprávu bez mrknutí oka a jakékoli sebereflexe otisknou.

Jednoduše si přijdou s článkem, ze kterého vyplývá, že to, co tu dva roky hlásaly byly bludy.

Ale kdo vrátí zpět ty stovky a stovky miliard ze zničené ekonomiky, tisíce firem, které zbytečně krachly, zdevastovanou psychiku a zdraví dětí? A takto bych mohl pokračovat… Slyšíte to ticho?

Čekám jen, kdy se nám do Zdravého fóra přihlásí první propagátoři roušek, mrazákáři a ti, co to měli v paži a budou se tvářit, že za námi stáli přeci vždycky a to, že jsou roušky a lockdowny nesmyl, tvrdili od začátku, jen ty jejich vyjádření někdo šeredně dezinterpretoval – patrně ruská propaganda…

Teprve, až všichni tito potají převléknou své kabáty, pak bude skutečně po všem.

Velice brzy začne také prosakovat, pro spoustu lidí poměrně nepříjemná pravda o vakcínách – obdobně jako se skutečnou pravdu o Ukrajině, dozvíme patrně až za další dva roky.

Stačí to jen přežít a počkat si…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
2 let před

Ve všem souhlasím, výborně sepsáno!

Explorer
2 let před

Na tom bohužel není nic podivného, stejně jako za vedlejší účinky očkování nikdo neručí, tak Novinky ani Seznam neručí za správnost toho co publikují. Což je trošku v rozporu s jejich etickým kodexem ale tak přece si za pandemie nebudeme hrát na nějaký etický kodex. To jsme ostatně viděli již u nerespektování právního státu, při nouzovém stavu a práci našich soudů.

To, že někdo bere Seznam nebo Novinky jako zdroj seriózních informací je ten hlavní problém. Lidé musí přestat brát tyhle komerční firmy, jako jsou Seznam.cz, Právo, Google, Twitter, Facebook jako nějaké platformy, které zdarma poskytují svoje služby pro jejich blaho. Není to tak, stejně jako to, že volení zástupci již dávno nejednají v zájmech občana – jednají v zájmu udržení svých politických preferencí a obohacení své voličské skupiny.

Tyto mediální domy mají ryze komerční zájmy a to, že školy, stát a veřejná správa umožnila jejich monopol je obrovská chyba. Já sám si vzpomínám, kdy Seznam.cz byl hlavní zdroj informací o internetu ve školách a sám se angažoval ve státní v kampani za bezpečný internet. Tohle propojení státu a mediálních firem je obrovský problém. Stejně jako je problém v konceptu ČT a Českého Rozhlasu.

Asi se budu opakovat ale pokud nezačne plnit svoji roli akademie, školství, ČT, Český Rozhlas nebo státní správa, tak to lepší nebude. Ti lidé si zvykli, že jim stačí jenom sedět a plnit tupě směrnice vydané jejich nadřízeným a to je celá jejich práce. Není to tak, stejně jako v oblasti internetu má to být právě akademie či školství, které poukazuje na rizika nebo trendy v této oblasti. Ten výzkum a bakalářské, diplomové či dizertační práce nemají být jenom pro legraci králíkům, ty práce by měli zkoumat reálné problémy a snažit se je řešit. Dokud se toto nestane, odčerpáváme obrovské prostředky, energii a práci lidí na zbytečnosti, které jsou neefektivní a neproduktivní.

Začněme volat po odpovědnosti, reformách a měřitelné efektivnosti. Dost už s přehlížením těchto “problémům”, řešme je a pokud je nutné, měňme, reformujme nebo hledejme alternativní řešení těchto problémů.