Je to záměr, nebo jen neschopnost?

Přečtení: 2000

Jsou to zhruba dva roky, kdy jsme u nás přestali mít objektivní média – pozor, nedělám si iluze, že to předtím bylo nějaké růžové, ale až na výjimky se hlavní média (občas i ta veřejnoprávní) alespoň trochu „snažila”.

Ale dnes? 

Kromě běžných bulvárních zpráv, mrtvého, nebo roztomilého zvířátka a smrtelných nehod jsou zprávy pouze o postupu hrdinných vojsk na Ukrajině a nebo o postupu hrdinného covidu.

Pamatujete po jak dlouhé době a jak strašlivě neobjektivně se začalo informovat o demonstracích v Kanadě?

A dnes? V Holandsku demonstrují tisíce a tisíce zemědělců, blokují dálnice a supermarkety, které jsou bez zásobování, policie po farmářích střílí a dva neozbrojené zemědělce prý dokonce zabila…
O protestech včera poprvé decentně psalo Echo24 a jinak pouze některá slovenská média – jinak nic.

Nebo, že naší vládou a médii dříve tolik citovaný německý Kochův institut, vydal naprosto zdrcující dokument o nesmyslnosti VŠECH proticovidových opatření?
O tom napsala jen Angelika Bazalová pro Reflex

Vrcholem ale bylo, když jsem si přečetl od jednoho zkrachovalého feťáka, kterému jedno neúspěšné médium dává neustále prostor, že Antivaxeři nově opět přesedlali a teď se obouvají do Fialy…
Proboha, kde to jsme? 

Obouvat se do vlády je přeci práce médií! A když média tak strašlivě selhávají, musí to dělat jiní – a zaplať pánbůh za ně!

Jsou zkrátka věci, o kterých se v médiích psát nesmí – a je toho požehnaně – od vedlejších účinků vakcín, neúčinnost roušek, přes nesmyslné tlačení Green Dealu, ochranou Bidenovy senility a Fialovy neschopnosti konče.

Vlastně nevím, jestli je to kolektivní záměr, snaha se někomu zalíbit a nebo dokonce naivní snaha „pomoct” a být svazák. A co z toho by bylo horší…

Když ale vidím články jako „Covid roste, ale Válek chce škrty na hygienách”, říkám si, že to asi možná není záměr být vždy provládní – že je to prostě jen směsice lidského strachu okořeněného neschopností a hloupostí lidí, kteří obsadili nejen vedoucí pozice, ale bohužel i pozice v médiích.

Co je na tom pro mě ale nejhorší, je to, že to většina lidí nevidí, vidět nechce, nebo je jim to úplně jedno.

Těšme se – ještě pojedeme z kopce a tohle je jen začátek.

EDIT – Copak, copak – najednou dnes, pár hodin po mém textu začala mádia psát…? (Echo24, Novinky…) Mám být paranoidní? 😉

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mimochodem, důkaz, že se snažit nadále probouzet lidi okolo sebe je nebzepečené a plýtvání energií, ukázka, co mi chodili za odpovědi a všimněte si mediální manipulace, co dělá z lidí kolem, viz např.:

“Otázkou je odkud jsou ty fakta. Nevěřím tomu, proč by to dělali. Před čím a jak jste se ochránil? Nás s manželem ochránily vakcíny, překonali jsme hravě covid ačkoliv máme dost nemocí. Bez vakcín bychom dopadli úplně jinak. A jsem střízlivá a probuzená.. Přijde snad nějaká vesmírný loď a vyvolené odveze někam? Nebo je země placatá?”

Takže, napíšu na plnou hubu: Sral je už pes.. Pořád lepší ONI za nás než MY. Ať si trpí. Ale oni jakýmsi problémům a že to s námi nemysleli až tak dobře stejně neuvěří, pokud to sami nazažijí.. Já už s nimi přestal marnit čas a je jich spousta i u nás v rodině. Nejdůležitější je chránit sebe a svou rodinu! Nic víc. Vše ostatní je ztráta času a energie. Nechte je už spát…jejich volba. Ještě jednou: POŘÁD LEPŠÍ KDYŽ SE ZMRZAČÍ/ZEMŘOU ONI, NEŽ MY/VY, DĚLAJÍ TO VLASTNĚ PRO/ZA NÁS.

A jestli si jelity a opičáci myslí, že to budou na nás opět zkoušet, tak jsou na omylu 🙂 Nemají šanci. Svou už promarnili :)) A něco zlého se možná stane v jejich realitě, ale ne v té mé! Pouštějte do vesmíru jasné signály, je na čase se lépe propojit :)))

CZkotas
CZkotas
1 rok před

//edit:
!Něco zajímavého jsem objevil: https://www.reuters.com/business/sustainable-business/eu-parliament-vote-green-gas-nuclear-rules-2022-07-06/

Jestli chápu dobře, tak: Parlament EU oznámil rozhodnutí, které způsobuje sebedestrukci příběhu o změně klimatu. “Parlament EU podporuje označování investic do plynu a jaderné energie za ekologické,” zní titulek agentury Reuters ze včerejšího dne (odkaz výše). “Evropský parlament ve středu podpořil pravidla EU, která označují investice do plynových a jaderných elektráren za šetrné ke klimatu,” pokračuje agentura Reuters a vysvětluje, že EU se dostala do energetické krize, která rozděluje státy EU a nutí přehodnotit, které zdroje energie jsou považovány za “obnovitelné”.

Až bude toto pravidlo plně přijato, bude to znamenat, že se Putinovo Rusko stane jedním z největších vývozců zelené energie na světě. To také znamená, že NATO a Ukrajina vedou válku proti lídrovi v oblasti zelené energie, zatímco západní sankce zablokovaly ruský vývoz zelené energie?!

Evropské státy se náhle v panice snaží obnovit svou energetickou infrastrukturu. Protože však oficiálně zablokovaly většinu finančních prostředků pro neekologické energetické projekty, jedinou možností, jak získat prostředky na obnovu infrastruktury pro fosilní paliva, je prohlásit fosilní paliva za “zelená”.

A to je přesně to, co parlament EU právě udělal se zemním plynem, čímž zasadil zničující ránu narativu o klimatických změnách, který byl vždy založen na tolika šarlatánstvích a nesmyslech…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Všem nám vládnou pomatení psychopati. Pokud lidem zničíte jejich přesvědčení, stanou se slabými, vystrašenými, náchylnými, zranitelnými a připravenými udělat, co se jim řekne. Lidé, kteří jsou nejistí a bojí se, se stávají poddajnými, vzdávají se sebeúcty a žijí falešný život a stávají se z nich pokrytci..

To vše se nyní děje – v česku i jijnde, ať už žijete kdekoli..

A média, která by měla být spolehlivě rázná a nezávislá, se zaprodala Světovému ekonomickému fóru, OSN, Bilderbergům.. Cílem je Velký reset. Nic se neděje náhodou. Vše se děje záměrně. Akorát si ti idioti z médií aspol. ještě neuvědomili, že tím likvidují sebe a svou rodinu a všechny kolem.

A politici musí dělat, co se jim řekne, pokud chtějí v rámci systému stoupat. Znamená to také, že politici, kteří se ve všech zemích dostanou na vrchol, jsou odpad; žalostná směs psychopatů, megalomanů a šílenců. A všchny státy jsou divadlem, veškerá politika je pouze divadlo.

A když se naši premiéři očividně po sobě zhoršují, koho dostaneme příště?

A ohledně “green deal a změny klimatu” dodám: všichni blázni změny klimatu už léta šíří dezinformace a strach, odmítají diskutovat s lidmi, kteří mají mozek. Vědí, že za jejich bláboly není žádná věda! Jejich lži jsou vycucané z prstu a stojí za nimi asi tolik vědy, jako za absurdním toxickým šťouchancem (vakcína).

Všechny tyto děsivé věci jen dokazují, že celá záležitost s globálním oteplováním a změnou klimatu je podvod, mezinárodní celosvětový podvod, stejně jako podvod covid-19. Navzdory důkazům budou ve svých předpovědích nepochybně pokračovat. A samozřejmě, předpovídat konec světa je skvělý způsob, jak získat publicitu a nasbírat více sledujících na Twitteru, Instagramu a Facebooku..

A kniha s názvem: Gretin domácí úkol, od Zina Cohen – je k dispozici v brožované i elektronické podobě. Je to kniha, kterou byste si měli přečíst, pokud chcete znát fakta a vědecké poznatky o globálním oteplování (Greta’s Homework: 101 Truths About Climate Change that Everyone Should Read (Especially Hysterical, Hypocritical Mythmakers) Paperback – 24 Feb. 2020): https://www.amazon.co.uk/Gretas-Homework-Especially-Hysterical-Hypocritical/dp/B0851LS5LZ/