To by si přeci nedovolili…

Přečtení: 6477

Dát na trh nebezpečné a neotestované vakcíny? To by si přeci nikdo nedovolil. Máme tu kontrolní mechanismy, máme tu zodpovědnost lékařů – to by se přeci nikdy nemohlo stát.

Pamatuji si, jak jsem na podzim viděl “našeho vědce”, který s výrazem naprostého odhodlání a téměř fanatismu opakoval v televizi “Ale oni je schválili, to znamená, že jsou bezpečné – oni by je jinak neschválili…” (video)
To bylo velké varování – vědec, který by se měl snažit ptát, bádat a hledat pravdu takhle naprosto slepě a hloupě věří nějaké “autoritě”. Zvlášť úsměvné je to ve světle následujícího dokumentu.

A dalším poměrně zásadním prozřením je právě tento 27 minutový dokument (nenechte se vyplašit lehce populistickým názvem…), jak WHO testovalo v Africe nové vakcíny proti tetanu, které měly ZÁMĚRNĚ způsobit sterilitu a začít řešit “problém s přelidněním”.

O skandálu, který v Africe před několika lety proběhl, lze dohledat množství dat na internetu, ověřil jsem si existenci lékařů, kteří v dokumentu hovoří a našel studie, které skutečně hovoří o látce, která způsobuje sterilitu obsažené ve vakcínách (například zde: studie). A že by o tom věděl celý svět a lidé bili na poplach? Ale kdepak – to byla přeci “jen” Afrika…

Na dokumentu je hrozivá ještě jedna věc a to je nejprve snaha vlády skandál prošetřit, ale po nátlaku WHO, otočení o 180 stupňů, lhaní autorit (stejné jako dnes – vše je bezpečné, nebojte se…), perzekuce lékařů, kteří o tom mluví a hledají pravdu, záhadná úmrtí, peníze a korupční skandály zainteresovaných…

Možná to byl test a vypuštění balónku WHO a farmaceutických firem, čemu všemu jsou lidé schopni věřit a co vše je možné – a my víme, že je toho opravdu nepředstavitelně mnoho…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Strašlivé, smrtelné onemocnění mozku spojené s “vakcínami”. Z mnoha nežádoucích účinků “vakcín” je toto onemocnění mozku nejděsivější..Článek od Dr. Joel S. Hirschhorn:
https://thebluestateconservative.com/2022/06/18/frightening-terrible-fatal-brain-disease-linked-to-covid-vaccines/
Existují údaje, které naznačují, že tyto vakcíny mohou vyvolat jednu z nejsmrtelnějších nemocí, které medicína zná. Nemoc je vždy smrtelná. Vlády se sledováním Creutzfeldt-Jakobovy nemoci (CID) příliš nezabývají. Je známá jako prionové onemocnění. Další prokázané fakta na toto téma:
https://cms.galenos.com.tr/Uploads/Article_50671/TYBD-0-0.pdf
https://www.mdpi.com/2076-2607/10/2/280/htm
https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23

+ 86 % úmrtí na Covid-19 v Kanadě připadá na očkovanou populaci, vláda však nadále prosazuje očkování: https://expose-news.com/2022/06/22/trudeau-panics-9-in-10-covid-deaths-fully-vaccinated/
= Nyní se mu rozhodnutí vnutit očkování tolika Kanaďanům vrací, neboť statistiky ukazují, že očkovaní Kanaďané tvořili v uplynulém měsíci přibližně 9 z 10 úmrtí na Covid v Kanadě, přičemž 80 % těchto úmrtí se vyskytlo u osob, které byly očkovány třikrát..

+ Hongkongští lékařští odborníci nalezli důkazy naznačující, že vakcíny COVID-19 způsobují srdeční onemocnění: https://www.theepochtimes.com/hong-kong-medical-expert-says-covid-vaccine-may-cause-heart-disease_4573450.html
= Lékařští odborníci z Hongkongu nalezli důkazy, které jasně naznačují, že “vakcíny” způsobují srdeční onemocnění. I když tito renomovaní lékaři přišli se svými zjištěními, mainstreamová média, vlády a lékařské časopisy stále tvrdí, že “vakcíny” jsou bezpečné..

+ Lékař ověřil údaje VAERS, které ukazují, že “vakcíny” zvyšují nebezpečí pro reprodukční zdraví žen:
https://www.theepochtimes.com/covid-vaccines-increase-menstrual-irregularities-thousandfold-fetal-abnormalities-hundredfold-doctors-vaers-analysis_4564754.html
= Certifikovaný lékař z oboru porodnictví a gynekologie ověřil nedávné údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), které ukazují zvýšené nebezpečí, jež představují “vakcíny” proti idiotismu ko*kovid pro reprodukční zdraví žen..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

..stejně jako tohle: Evropa říká: ZABIJEME TĚ, Rusko! Ale prosím, prodávejte nám svůj plyn, zatímco my vás budeme zabíjet. = Budoucí hladomor v EU: Žádná hnojiva, palivo ani potraviny.. Kdo stále nevěří, sedněte si, sledujte to… Když v roce 2018 tehdejší prezident Donald Trump během svého projevu na Valném shromáždění OSN varoval Německo před jeho závislostí na ruské energii, německá delegace (rozuměj parta idiotů) se tomu jen vysmála.

Nyní ve své aroganci a bojovnosti čelí západoevropské národy během nadcházející zimy totálnímu ekonomickému a sociálnímu kolapsu, protože Rusko přeruší přísun energie. Západoevropské země jsou již léta pozadu s obnovením provozu uhelných a plynových elektráren, což znamená, že budou v příštích letech zažívat katastrofální utrpení, i kdyby se pokusily přejít zpět na uhlí a plyn hned teď. Velká část západní Evropy bude v roce 2023 vypadat jako dnešní Srí Lanka..