Důrazné varování lékaře ohledně mRNA vakcín

Přečtení: 21276

Naivně jsem si říkal, že už by pod tíhou faktů, důkazů a studií měla začít média pomalu obracet a v tichosti vycouvat, ale chyba lávky. Nahrál jsem následující video na YouTube – bylo smazáno a ban během tří minut…

Pouhé vyjádření a obava lékaře z toho, co se děje v těle a kam všude putují lipidové nanočástice (o kterých bylo tvrzeno, že 100% zůstávají JEN v rameni) a co dělá spike protein – a už nikoli obavy, které jsme měli dříve. Dnes už je VŠE podloženo studiemi – přesto se prý stále jedná o “zdravotnické dezinformace”…

Věnujte prosím 5 minut času a video si poslechněte a zjistíte, že se tato data a varování dokonale shodují se symptomy, vedlejších efektů po očkování, které se stále častěji objevují.

Přečtete si také můj text Poslední důrazné varování před podzimem .2 komentářů “Důrazné varování lékaře ohledně mRNA vakcín

 1. Dezinformace je prostě cokoli, co se nechtějí, aby se řeklo “nahlas” … naše česká dezinformační fronta na spásné “vakcíny” je od směšná. A média/vlády/”odborníci” se baví tím, že na pokyny šíří spoustu lží a dezinformací. Vše to jsou loutky, všechny země jsou divadlem.

  A jedna z loutek a největších lhářů v ČR – Kubek už je “zase” na scéně:
  https://twitter.com/CNNPrima/status/1542610982396170240
  Stačí se podívat na (vylhané) statistiky ko*kovid, kde se uměle a zpětně upravují data u “neočkovaných” osob tak, aby to vyhovovalo jedinému propagovanému narativu, např. na sračkomet (Burešův) idnes a je hned jasné, co způsobuje tento standard (všude ve světě) – 3. dávka očkovacích látek vede vysoko u nakažených i hospitalizovaných nad neočkovanými a přesto se bude pořád lhát. Cíl je jasný, plán je daný, DEPOPULACE MUSÍ JET.

  + „Zločinec! Zločinec!“ křičeli protestující na ředitele Pfizeru:
  https://twitter.com/Rudio1John/status/1542981007305052162

  Nechci vidět ten podzim, do konce roku stihnou dle mě 4+5 dávky toho toxického odpadu. Hned ze začátku se uvádělo, že těch dávek bude celkem 7-8 a vše tomu nasvědčuje. 4+5 do konce roku 100%, 6+7(+8) v příštím roku 2023.. Podle mě tyto už rozjedou novou “hru” a šířit se bude brutálně od podvedených opíchaných jedinců do okolí.

  Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!!

  + Rakousko po čtyřech měsících platnosti oficiálně zrušilo povinnost “očkovat” proti idiotismu ko*kovid s tím, že “již není z lékařského ani ústavního hlediska nezbytná”..:
  https://thenationalpulse.com/2022/06/23/austria-scraps-covid-vaccine-mandate/
  https://www.euronews.com/2022/06/23/no-longer-necessary-austria-scraps-suspended-covid-19-vaccine-mandate

  = A původní plán počítal s tím, že lidem, kteří “očkování” odmítnou, bude hrozit pokuta až 3 600 eur. No a rakouským zákonodárcům v účinném prosazení mandátu bránilo mnoho překážek. Primárně ale masivní odpor veřejnosti proti ohrožení její svobody a to nejen zdraví, kdy min. 13 % obyvatel se nikdy nenechá “očkovat” (tedy pomalu zabít), a to ani pod pohrůžkou mandátu!
  Všichno tito svobodní lidé odmítly zaplatit pokutu a orgány činné v trestním řízení v Rakousku odmítly mandát vymáhat. Kvůli všem těmto problémům se zákonodárci rozhodli vymáhání mandátu pozastavit..

  A o tom to je. O lidech. Nás jsou miliony, jich jsou desítky.

 2. Testování vakcín Covid-19 – ve forenzní laboratoři!

  Soren Korsgaad získal 15 vzorků vakcín. K dispozici má vakcíny společností Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson and Johnson..
  A má připravenou forenzní laboratoř, která vakcíny otestuje, aby zjistila složení a případné kontaminanty a nezjištěné látky!
  A začne s Pfizer. A ostatní vakcíny budou testovány podle toho, jak se budou shromažďovat peníze..

  Jakmile budou výsledky hotové a budu je mít k dispozici, ihned se s vámi o ně podělím (nejen) na těchto webových stránkách. (A doufám, že i s videem.)

  Veškeré info, zde: https://www.givesendgo.com/testthevaxx

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *