Důrazné varování lékaře ohledně mRNA vakcín

Přečtení: 21929

Naivně jsem si říkal, že už by pod tíhou faktů, důkazů a studií měla začít média pomalu obracet a v tichosti vycouvat, ale chyba lávky. Nahrál jsem následující video na YouTube – bylo smazáno a ban během tří minut…

Pouhé vyjádření a obava lékaře z toho, co se děje v těle a kam všude putují lipidové nanočástice (o kterých bylo tvrzeno, že 100% zůstávají JEN v rameni) a co dělá spike protein – a už nikoli obavy, které jsme měli dříve. Dnes už je VŠE podloženo studiemi – přesto se prý stále jedná o “zdravotnické dezinformace”…

Věnujte prosím 5 minut času a video si poslechněte a zjistíte, že se tato data a varování dokonale shodují se symptomy, vedlejších efektů po očkování, které se stále častěji objevují.

Přečtete si také můj text Poslední důrazné varování před podzimem .

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Testování vakcín Covid-19 – ve forenzní laboratoři!

Soren Korsgaad získal 15 vzorků vakcín. K dispozici má vakcíny společností Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson and Johnson..
A má připravenou forenzní laboratoř, která vakcíny otestuje, aby zjistila složení a případné kontaminanty a nezjištěné látky!
A začne s Pfizer. A ostatní vakcíny budou testovány podle toho, jak se budou shromažďovat peníze..

Jakmile budou výsledky hotové a budu je mít k dispozici, ihned se s vámi o ně podělím (nejen) na těchto webových stránkách. (A doufám, že i s videem.)

Veškeré info, zde: https://www.givesendgo.com/testthevaxx

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Po určitém zpoždění by měla být laboratorní zpráva brzy dokončena. Laboratoř zatím zjistila vysokou koncentraci zkrácené mRNA, oxidu grafenu, cholesterolu, cukru a draslíku. I v rámci jednotlivých šarží se objevují velké rozdíly. Z analýzy 12 lahviček vakcíny společnosti Pfizer vyplývá, že oxid grafenu je přítomen v koncentraci 3-5,4 ppm (mg/l).

Jára
Jára
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Někdo lže! Oficiálně se tvrdí, že oxid grafenu ve vakcínách vůbec není: https://ockovani.praha.eu/hoax-vakciny-proti-onemocneni-covid-19-obsahuji-grafen-nebo-jeho-derivaty/ a každý, kdo tvrdí, že tam je, je dezinformátor.

A pokud tam oficiální laboratoř grafen najde tak naopak lže celá praha.eu.
Oxid grafenu ve vakcíně současně být i nebýt nemůže.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jára
1 rok před

Jsou to experimentální testovací falešné “vakcíny” a pokud vím, těch šarží s různým složení a typů bylo hodně a to, co se podávalo tady v ČR, nemuselo být to samé co v jiném státě atp. Proto to v určitých šaržích typů bylo a někde ne. Nejde proto jednoznačně otestovat pár ks a říct je/není to tam. Co ale je s jistotou prokázáno fakty, my všichni tady to už snad víme, je jejich toxicita s primárním účinkem poškodit! Někoho to sejme (skoro) hned, jiného (nějak) později, někdo má problémy třeba až po roce a většinou se zdrav.stav zhoršuje a prohlubuje. Nikdo neunikne. Kdo nic nemá obdržel placebo. Jedná se o klinické testovací studie. Najdou se doteď idioti, kteří si myslí, že žádné placebo nemohli dostat, přece obdrželi fajzra s potvrzením a budou se do krve hádat atd. Příště už ale mohou dostat ostrou včelku máju.. Testovací experimentální injekce jsou ruleta a hra o život, kdy jde výrobci jako všude s každým zbožím v první řadě o zisk, ale tohle idioti taky nechápou.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Dezinformace je prostě cokoli, co se nechtějí, aby se řeklo “nahlas” … naše česká dezinformační fronta na spásné “vakcíny” je od směšná. A média/vlády/”odborníci” se baví tím, že na pokyny šíří spoustu lží a dezinformací. Vše to jsou loutky, všechny země jsou divadlem.

A jedna z loutek a největších lhářů v ČR – Kubek už je “zase” na scéně:
https://twitter.com/CNNPrima/status/1542610982396170240
Stačí se podívat na (vylhané) statistiky ko*kovid, kde se uměle a zpětně upravují data u “neočkovaných” osob tak, aby to vyhovovalo jedinému propagovanému narativu, např. na sračkomet (Burešův) idnes a je hned jasné, co způsobuje tento standard (všude ve světě) – 3. dávka očkovacích látek vede vysoko u nakažených i hospitalizovaných nad neočkovanými a přesto se bude pořád lhát. Cíl je jasný, plán je daný, DEPOPULACE MUSÍ JET.

+ „Zločinec! Zločinec!“ křičeli protestující na ředitele Pfizeru:
https://twitter.com/Rudio1John/status/1542981007305052162

Nechci vidět ten podzim, do konce roku stihnou dle mě 4+5 dávky toho toxického odpadu. Hned ze začátku se uvádělo, že těch dávek bude celkem 7-8 a vše tomu nasvědčuje. 4+5 do konce roku 100%, 6+7(+8) v příštím roku 2023.. Podle mě tyto už rozjedou novou “hru” a šířit se bude brutálně od podvedených opíchaných jedinců do okolí.

Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!!

+ Rakousko po čtyřech měsících platnosti oficiálně zrušilo povinnost “očkovat” proti idiotismu ko*kovid s tím, že “již není z lékařského ani ústavního hlediska nezbytná”..:
https://thenationalpulse.com/2022/06/23/austria-scraps-covid-vaccine-mandate/
https://www.euronews.com/2022/06/23/no-longer-necessary-austria-scraps-suspended-covid-19-vaccine-mandate

= A původní plán počítal s tím, že lidem, kteří “očkování” odmítnou, bude hrozit pokuta až 3 600 eur. No a rakouským zákonodárcům v účinném prosazení mandátu bránilo mnoho překážek. Primárně ale masivní odpor veřejnosti proti ohrožení její svobody a to nejen zdraví, kdy min. 13 % obyvatel se nikdy nenechá “očkovat” (tedy pomalu zabít), a to ani pod pohrůžkou mandátu!
Všichno tito svobodní lidé odmítly zaplatit pokutu a orgány činné v trestním řízení v Rakousku odmítly mandát vymáhat. Kvůli všem těmto problémům se zákonodárci rozhodli vymáhání mandátu pozastavit..

A o tom to je. O lidech. Nás jsou miliony, jich jsou desítky.