Netečkované příběhy – český dokument

Přečtení: 759

Další díl dlouho připravovaného dokumentu Svědomí národa (po Tečkovaných příbězích).
Skvělý počin o traumatu, které naše společnost zažila a není zaceleno a nesmí se o něm mlčet.
Jsem moc hrdý, že jedním z nich byla i má žena Verča.

Na příbězích 24 odvážných lidí, kteří se rozhodli místo strachu postavit sami za sebe a nesklonit hlavu před tím, co by bylo v rozporu s jejich vnitřním přesvědčením, ukazuje dokument NETEČKOVANÉ PŘÍBĚHY na absurdní realitu doby nedávno minulé. Svědectví těch, kdo se kvůli rozhodnutí nepodvolovat se slepě příkazům a zákazům a zažili kvůli tomu nátlak, šikanu či dokonce násilí, doplňují vyjádření právníků, psychologů, lékařů a dalších odborníků k mnohdy nezákonnému postupu státních orgánů, nátlaku vyvíjeném médii a dalším průvodním jevům doby. V kontrastu s ukázkami z obsahu šířeného médii hlavního proudu ukazují obyčejně neobyčejní hrdinové z dokumentu, že i nelehkou dobou lze projít nezlomen.

Odkaz na dokument na webu Svědomí národa.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
8 měsíců před

+ Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU (a dalších nebezpečných složek “vakcíny” COVID) z těla:

https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=172

Anonym
Anonym
Odpovědět  CZkotas
8 měsíců před

Zajímavé, díky. 11 členských zemí OSN se už postavilo proti vyhlášení pandemií (a otrockému dikátu WHO) – Bělorusko, Bolívie, Kuba, Eritrea, Írán, Nikaragua, Severní Korea, Rusko, Sýrie, Venezuela a Zimbabwe – vyjádřilo svůj nesouhlas s vyhlášením jakékoli pandemie, za kterým se skrývá rámec nejen pro válečný stav ve zdravotnictví.

Kdy právě OSN společně s EU.. vyzývají k uznání potenciálu digitálních zdravotnických technologií při “posilování bezpečné komunikace v mimořádných zdravotnických situacích”, jakož i k uznání významu “digitalizovaných zdravotnických dokumentů”. Ty by teoreticky mohly zahrnovat digitální pasy vakcín, které vyvíjí Světová zdravotnická organizace (WHO) a EU.”

Jiri
Jiri
8 měsíců před

Yes + svatá Ukrajina, neuvěřitelná estráda, ukrajinismus byl jasný hned od začátku, kdy mávnutím kouzelného proutku zmizel kovid. Tedy alespoň pro nás normální lidi a rozumem nezaeaženým někde v análu. Ofčí retardi jim na to samozřejmě ale stejně skočili na první dobrou a teď začinají vejrat jak sůvy z nudlí, co že se to vlastně děje, jak i do majnstrýmu prosakují zprávy o korupci, fašismu, prohrách. Radost to sledovat, bohužel při tom přišlo o život nebo o zdraví spousty úkáček, jejich nácky do toho nepočítám.
A to samé kdy UA nebere zkouší zase s kovidem šou na pokračování!

CZkotas
CZkotas
9 měsíců před

Nově schválené injekce proti COVID byly testovány pouze na myších – jen na osmi z nich – a NIKDY na lidech. To znamená, že nově schválená vakcína NENÍ vakcína – je to doslova nová netestovaná vakcína!

= Pokud se někdo již dříve nechal “očkovat” a “posílit” proti COVID-19, gratuluji vám: nedosáhli jste vůbec ničeho.

“Je to doslova nová vakcína,” řekla dnes Hochulová (guvernérka státu New York) a pronesla tuto větu svým nejlepším hlasem. “Není to posilovací injekce. Není to vylepšovací vakcína. Je to nová vakcína určená k útoku na nové varianty.”
Jinak řečeno, Hochulová v podstatě říká, že operace COVID 1.0 nic nezmohla a že teď se všichni musí nechat znovu píchnout, pokud chtějí přežít COVID 2.0.,
“Děláme to od března 2020 – není důvod s tím teď přestávat,” řekla Hochulová a snažila se být vtipná. “Nemyslete jen na sebe.”

No, tyto další vakcíny budou první, které budou uvolněny pro veřejnost, aniž by se klinických zkoušek účastnili lidé, což vyvolává otázky, testovali je pouze na osmi myších!

Vzhledem k tomu, že včera FDA schválila nejnovější očkovací látky COVID, je vhodná doba pro doplnění zásob zinku, např. kvercetinu, vitaminu C, vitaminu D, bylinek, isoprinosine…

Vypadá to, že COVID 2.0 je nevyhnutelný, protože včera americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv udělil schválení (pro osoby starší 12 let) a povolení k mimořádnému použití (pro děti a kojence ve věku od šesti měsíců do 11 let) pro nejnovější injekční “vakcíny” proti ko*kovidu od společností Pfizer a Moderna.

= Kdyby tato nová očkování proti COVIDu skutečně zůstala v těle těch, kteří si je vezmou, my ostatní bychom se nemuseli obávat, že sami onemocníme. Smutnou pravdou však je, že stále více důkazů ukazuje na to, že “vylučování” (shedding) je velmi reálné, což znamená, že můžete “chytit” cokoli, co tyto lahvičky obsahují, jednoduše tím, že jste v blízkosti někoho, kdo byl nedávno očkován.

CZkotas
CZkotas
9 měsíců před

+ Co jsem “to” nafotil za dva dny:
comment image

= V současné době je proti lidstvu na planetě Zemi používáno už hodně vektorů útoku … Ale lidi stále nechtějí vidět a ani slyšet……
+ Informace (už ze 4. září 2022, jen se připomínám), ohledně “nosního spreje” a aplikací “vakcín” pomocí rozprašovače – aerosolu, kdy Čína schválila nejen “vakcínu” proti ko*kovid na bázi AEROSOLU. A moje tehdejší úvaha a otázka před rokem: začnou “to” rozprašovat skrze chemtrails?! Aneb další “kokovid” vlny a restrikce na obzoru..

JE TO POUZE ÚVAHA. STEJNĚ JAKO NELZE POPŘÍT TO, CO VIDÍME TÉMĚŘ DENNĚ, NA OBLOZE, PO CELÉM SVĚTĚ, DĚJE SE TO VŠUDE..

Zatial Nikto
Zatial Nikto
Odpovědět  CZkotas
9 měsíců před

„Rizikové skupiny ľudí by mali na jeseň zvážiť očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Odporúča to hlavný hygienik SR Ján Mikas i Ministerstvo zdravotníctva SR v súvislosti s očakávaným nárastom akútnych respiračných ochorení počas chrípkovej sezóny. “
https://www.cas.sk/clanok/2844485/hlavny-hygienik-mikas-varuje-coskoro-to-pride-tieto-skupiny-by-mali-zvazit-dolezitu-vec/

——————————–
Čiže mám tomu rozumieť tak, že po 4 rokoch opäť objavili chrípku a chcú, aby sa ten genocídny patok (ten zjavne nexpiruje – či?) napchal do ľudí – až do vypredania zásob? V článku si všimnite, že za tým vyžratým prasaťom zrejme stojí rovnako vyzratý ochrankár, ktorý asi dostal od neho lalokovú obezitu. Chýbajú mi na Slovensku Papuánci – tí by ich vedeli zrecyklovať – zožrať a vysrať – aj keď muchy sú účinné tiež.
Zjavne ide o to, že ak neuspejú vo voľbách – niekto im tie patoky zosobní – a tak ich treba čo najviac minúť.