Poslední důrazné varování před podzimem

Přečtení: 13771

Nemám z toho, že jdu neustále proti zdi žádné benefity – naopak, mám z toho jen problémy, stejně jako všichni ostatní, kteří nemlčí.

To je opravdu tak těžké pochopit, že kdyby mi šlo o zvýšení vlastní popularity, tak se nechám posadit do některého televizního studia a začnu také chválit vakcíny, říkat se starostlivou vráskou na čele „zůstaň doma a důvěřuj zdravotníkům”, nebo cokoli, co je zrovna v kurzu a co média chtějí?

To co nyní píšu, píšu za sebe, jako poučený laik a jako táta, který zkrátka dva roky nemlčí a který už ví o pozadí toho, co se kolem děje docela dost. Neznám sice odpovědi na všechny otázky, ale myslím, že už jich znám docela dost. A mohu s klidným svědomím říct, že ten zápach, který se z celé té hry šíří, je čím dál větší.

A tady je mé důrazné varování, které bych rád adresoval i lidem, kteří mě znali léta před covidem a kteří si z nějakého důvodu myslí, že jsem se zbláznil a mám na rukou krev babiček – to mi alespoň psali před dvěma roky, kdy covid začal. Nevím, co si myslí teď, ale třeba už někteří začínají vidět a na vlastní kůži a svém zdraví pociťovat, že třeba takový blázen nejsem…

Když jsem přesně před rokem před očkováním varoval, věděli jsme jen, že je vakcína nevyzkoušená a pro mnohé zbytečná. Nyní už víme i to, že kromě toho, že téměř nefunguje, je skutečně nebezpečná a její rizika mnohonásobně převyšují benefity.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

Mluvil jsem s váženými lékaři imunology, kteří vidí jak lidem, které vyšetřují, po každé další dávce očkování ubývá přirozená imunita a člověk se stává samozřejmě náchylnější na každé i banální onemocnění – podobně jako když je člověk nakažen HIV.
Mluvil jsem s lékaři, kteří mají plné ordinace myokarditid, rozjetých autoimunitních onemocnění a rakovin – a to bohužel i mezi dětskými lékaři. To dříve zkrátka v takové míře nebylo a oni to dobře vědí.
Znám se s epidemiology, kteří v dobré víře na začátku vakcínu doporučovali starším a nemocným, ale nyní před ní doslova varují.

To, že nemáte po očkování ještě zdravotní problémy může být štěstí, nebo možná už máte oslabenou imunitu a ani o tom nevíte a jen se to ještě neprojevilo. A nebyli jste teď v létě třeba nemocní? To totiž není vůbec běžné.
A toto se s každou další dávkou bude jen zhoršovat.

Opravdu neznám všechny odpovědi, ale vím, že díky téhle zbytečné šmakuládě jste se stali jen kanónenfuterem pro skvělý byznys zainteresovaných skupin a že o žádnou nemoc tu dávno nejde – pokud kdy vůbec šlo.

Očkování proti covidu je nebezpečná a hlavně naprosto zbytečná hra a pro děti, pro které není covid vůbec nebezpečný, je to doslova zločin.

Rozumím tomu, že strach o život váš a vašich dětí, dokáže člověka zaslepit a donutí ho chovat se iracionálně a snaží se upínat na falešné berličky – ale teď je nejvyšší čas se probudit.
Podzim se blíží a teď máte jednu z posledních možností zahodit zbytečné respirátory, které zdraví vůbec neprospívají a zdravým životním stylem nastartovat přirozenou imunitu a začít normálně žít – bez nebezpečných vakcín a zmanipulovaného zpravodajství rozsévajícího záměrně strach a lži.
A hlavně si konečně připustit, že ta „snažší” tečkovaná cesta, je pouze líbivý klam a podvod.

Není vám divné, že nejvíce proočkované Portugalsko má v současné době nejvíce nemocných?
Že JIPy se plní očkovanými?
Že je mnohem více nemocných v bývalém Západním Německu, než Východním, kde je proočkovanost daleko nižší?

Počet nemocných v Německu a porovnání s proočkovaností.

A jen tak si vzpomeňte, kdy to nějaký stát, ve kterém bujela cenzura, naposledy myslel se svým lidem dobře…?

Já napsal, co jsem cítil, že ještě musím říct – už jen kvůli dětem. Mám svědomí čisté a dál už je rozhodnutí opravdu jen na vás.

EDIT: Velice dobré 5 minutové video, kde lékař vysvětluje, jak v těle putují lipidové nanočástice, které měly zůstat ve svalu.

Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

16 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
2 let před

=Dvouleté a tříleté děti se záchvaty jsou “nový normál”. Od svých kamarádek zdravotních sester dostávám četné zprávy o dvou a tříletých dětech, které mají záchvaty.
Děje se to POUZE u “očkovaných” dětí a příznaky začínají 2 až 5 dní po “vakcíně”=

https://stevekirsch.substack.com/p/two-and-3-year-old-kids-with-seizures

CZkotas
CZkotas
2 let před

..V australském Novém Jižním Walesu (NSW) se v posledních týdnech téměř desetinásobně zvýšil počet tzv. “pandemických dětí”, které musejí být převezeny do nemocnice na jednotku intenzivní péče:
https://archive.ph/rchSx
..u těchto malých dětí objevuje záhadné respirační onemocnění, které vyžaduje kritický lékařský zásah. Média tuto nemoc označují jako respirační syncytiální virus neboli RSV.
Každý rok prý na RSV zemře přibližně 120 000 malých dětí. A v Novém Jižním Walesu jeho výskyt explodoval z pouhých 355 případů týdně před pouhými třemi týdny na 3 775 případů týdně v současnosti. Děti onemocní a umírají, protože nemají “žádnou imunitu”. To poukazuje na to, že rodiče dětí, a hlavně jejich “plně očkované” matky, jim neposkytují náležitou imunitu..

CZkotas
CZkotas
2 let před

Mohli byste si představit, že bez lékařů by lidé umírali jako mouchy (na podzim). Když lékaři v Izraeli měsíc stávkovali, počet hospitalizací klesl o 85 %, přičemž se přijímaly jen nejnutnější případy, ale přesto se úmrtnost v Izraeli snížila o 50 % – což je největší pokles od předchozí stávky lékařů před 20 lety – na nejnižší zaznamenanou úroveň. Podobně tomu bylo všude, kde stávkovali lékaři. V kolumbijské Bogotě stávkovali lékaři 52 dní a úmrtnost se snížila o 35 %. V Los Angeles vedla stávka lékařů ke snížení úmrtnosti o 18 %. Během stávky bylo v 17 velkých nemocnicích provedeno o 60 % méně operací. Po skončení stávky se úmrtnost vrátila na normální úroveň. A když na Srí Lance zavřeli nemocnice a kliniky, generální registrátor oznámil, že počet nahlášených úmrtí klesl. Ať už se nahlédne do jakýchkoli statistik, ať už se zkoumají jakékoli důkazy, závěr musí být stejný: lékaři jsou pro jakoukoli komunitu spíše nebezpečím než přínosem…

Říká se, že život není určen tím, co chcete, ale tím, jaká rozhodnutí činíte.

“To jsou časy, které zkoušejí lidské duše. Thomas Paine

Dana
Dana
2 let před

Kdyby byly vakcíny zázračné, tak by se Babišova dcera očkování nebránils. Tatík má jistě informace. Vy, pane Tománku, jste pro mě nejvíc důvěryhodný člověk. Jsem ráda, že píšete a vyjadřujete se.

CZkotas
CZkotas
2 let před

comment image
A pro zbabělost zaměstnanců sukl.cz již stránku odstranil o nežádoucích účincích úplně odstranil..:
https://www.sukl.cz/tydenni-zpravy-o-prijatych-hlasenich-podezreni-na-nezadouci

Do systému VAERS-USA bylo nahlášeno více než 1 milion zranění způsobených vakcínou COVID a téměř 27 000 úmrtí. Údaje VAERS zveřejněné Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí zahrnují celkem 1 226 314 hlášení nežádoucích účinků ze všech věkových skupin po očkování vakcínami COVID, včetně 26 976 úmrtí a 219 865 vážných zranění v období od 14. prosince 2020 do 8. dubna 2022:
https://childrenshealthdefense.org/defender/1-million-covid-vaccine-injuries-27000-deaths-reported-vaers-cdc-data/

Zpráva Švédské agentury pro veřejné zdraví zkresluje míru úmrtnosti neočkovaných a očkovaných osob: https://smis-lab.cz/2022/06/22/zprava-svedske-agentury-pro-verejne-zdravi-zkresluje-miru-umrtnosti-neockovanych-a-ockovanych-osob/

kolemjdoucí
kolemjdoucí
Odpovědět  CZkotas
2 let před

SÚKL nadále provádí evidenci a reporting podezření na nežádoucí účinky vakcín, vč. vakcín na COVID.
https://www.sukl.cz/sukl/nezadouci-ucinky-vakcin-proti-covid-19-sukl-bude-pravidelne
https://www.sukl.cz/sukl/nezadouci-ucinky-leciv-informacni-zpravodaj

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  kolemjdoucí
1 rok před

NE. Na stránkách SÚKL byl do nedávna pravidelně aktualizován přehled podezření na nežádoucí účinky po očkování na covid-19. Bohužel reporty byly zrušeny:
https://www.sukl.cz/tydenni-zpravy-o-prijatych-hlasenich-podezreni-na-nezadouci

Pro potřeby zájemců o tyto informace jsou k dispozici alespoň „Hlášená podezření na nežádoucí účinky vakcín proti covid-19 za rok 2021“ publikované v informačním zpravodaji Farmakovigilance SÚKLu:
https://drive.google.com/file/d/1Ki6qkBveyIf054stROdDANt0tWzwFBTk/view?usp=sharing

https://smis-lab.cz/2022/07/20/nezadouci-ucinky-po-ockovani-na-covid-19/

Radek Matouch
Radek Matouch
2 let před

Díky za pěkné shrnutí…Nechci být zbytečně pesimistický, ale pořád mám dojem, že stejně ti, co už jednou podlehli, budou mít pořád stejný pohled na věc..Ano, někteří si po zdravotních problémech chybu uvědomují, ale nevím, jak velké procento to je. Pořád se totiž protláčí mainstreamová myšlenka, že za zdravotní problémy může jen a jen Covid :-/ Každopádně díky Vám a dalším ze Zdravého fóra, Iniciativy21, SMISu… atd. atd. nemusí mít člověk pocit, že je snad blázen nebo mimoň, když vnímá věci “jinak”. Základní problém vidím v tom, že si většina lidí ani nepřipustí myšlenku, že by snad na světě mohlo fungovat něco jinak, než je předkládáno a že by to někdo s lidmi nemusel myslet tak úplně dobře..

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Radek Matouch
2 let před

..Všechny, i kalendářní vakcíny jim sloužily k postupnému zlomení odporu obyvatel. Lhali lidem celou dobu aby si zvykli, že nechat se opíchat je “normální”….

CZkotas
CZkotas
2 let před

Na podzim se chystá silná propagace “očkování” a to možná včetně “očkování”, které nikdy nebylo testováno, vše bez klinických testů.. Je velká šance, že se vrátí výluky a masky, protože zavádějící, zbytečné a prolhané PCR testy umožní konspirátorům (vlády, média, nemocnice – jedoucí podle protokolu kovid) tvrdit, že hrozba ko*kovid je zpět.
Podle serveru expose-news.com přibližně 800 lidí, kteří se zúčastnili “testování vakcíny” nikdy testování nedokončilo – někteří zemřeli, někteří svůj souhlas odvolali a někteří byli zraněni!
Společnost Pfizer samozřejmě zveřejňuje údaje o bezpečnosti “vakcíny” po částech – poté, co jí to povolil takto soudce.
Největším vtipem po celá léta bylo i tvrzení Imperial College, že “očkování vakcínou” zachránilo v prvním roce miliony životů. Stejně tak mohli tvrdit, že to bylo 200 miliard životů v prvním týdnu..
Pokud budou školy (a rodiče) v této šílené věci pokračovat, budou vychovávat psychopaty. Děti se nerodí s empatií nebo laskavostí – učí se to!
Informace o nebezpečnosti “očkování” jsou k dispozici již více než 18 měsíců!! Nemám už žádný soucit s těmi, kteří se stále rozhodují nechat ohrozit své zdraví tím, že přijmou toxické experimentální “očkování” a doufám, že lékaři a sestry, kteří toxickou injekci podali, budou souzeni jako váleční zločinci.

A daňové zatížení české republiky a všech výdajů je nejvyšší od druhé světové války. Jedná se o záměr. Potřebujeme rozvíjet ekonomiku, povzbuzovat lidi k práci, tlačit na růst výroby a pomáhat společnostem růst. Daňové zatížení všechny tyto věci zastaví a urychlí rozvoj velké hospodářské krize..
EU vyhlásila, že je ve válce s Ruskem. A politici se neustále chlubí, že válka bude trvat dlouho. Výsledkem bude stále větší hladomor a další války všude na světě. Přesně to chtějí konspirátoři, kteří nás vedou k Velkému resetu. EU udělila Ukrajině status “kandidátské země” na členství v EU. To zaručuje delší a krutější válku a mnohem více mrtvých jak v Evropě, tak v Africe a Asii. EU samozřejmě dělá přesně to, co jí nařídí.

A potlačování pravdy je stále horší. Dovedete si představit, jaký povyk by se strhl, kdyby byl umlčen, zablokován a hacknut lékař podporující očkování nebo protestující proti klimatickým změnám a bylo mu zabráněno promluvit v rozhlasovém pořadu? Ne! Musí jim být dovoleno říkat nekonečné lži…

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
2 let před

..A protože DEPOPULACE musí pokračovat, tak další nová Izraelská studie prokázala, že “vakcíny” způsobují pokles počtu spermií (dodám, že už dříve byl a je prokázáno, že u žen cílí na vaječníky): https://www.wnd.com/2022/06/new-study-shows-covid-vaccination-decreases-sperm-counts/
V rámci studie vědci zkoumali dobrovolníky mužského pohlaví po dobu šesti měsíců. Testovali parametry jejich spermií v různých okamžicích před a po podání “vakcín”. Ve skutečnosti se nezdá, že by “vakcíny” negativně ovlivňovaly počet spermií okamžitě. Místo toho byl rozdíl zaznamenán dva až pět měsíců po “očkování” a přetrvával po celý zbytek studie. 75 až 120 dní po ukončení “očkování” byla koncentrace spermií mužů o 15,4 % nižší než výchozí počet spermií odebraný před “očkováním” a celkový počet pohyblivých buněk klesl o 22,1 %. Údaje po 150 dnech od dokončení “očkování” ukázaly, že jejich hladiny zůstaly ještě nižší než před očkováním. Účastníci studie nebyli testováni po třetí a čtvrté injekci..

Arwi
Arwi
Odpovědět  CZkotas
2 let před

Už dva roky nazpátek jsem říkal, že pokud by vakcíny byli vyvíjeny s cílem depopulace, budou primárně způsobovat neplodnost a ztrátu imunity. A ono hle se to postupně začíná objevovat a projevovat.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Arwi
2 let před

Přesně tak! A mezitím máme věřit, že chřipka prostě náhodou zmizela? Jen tak, z ničeho nic? To si nemyslím. To nedává smysl. Jak řekl i Reiner Fuelmich, jediným podkladem pro určení, že člověk má “kovid”, je flanďácký Drostenův solidně vyvrácený a lživý PCR test.. A celý narativ je založen na LŽÍCH…

Radek Matouch
Radek Matouch
Odpovědět  Arwi
2 let před

Pořád mám v hlavě první rozhovor s Prof. Turánkem na webu “Svědomí národa”…Týkalo se to mRNA vakcín a on tehdy většinu toho, co se dnes děje, zmiňoval jako možné nežádoucí účinky..

Ivo Gondek
2 let před

Děkuji Honzo. Nevím co mne osvítilo nevěřit tomu od začátku. Snad víra v mé schopnosti jak se starat o své zdraví, vzdělání chemického inženýra či to divné aktivování politiků do zdravotnictví. Naštěstí moje zvídavost objevila tebe, Soňu Pekovou, Honzu Hnízdila, několik dalších opravdových odborníků, které nějací zjevně zainteresovaní se snažili potlačit. Na to přišla řada pomoci od právníků , pana Rajchla, Nielsena a dalších o to ve mně podnítilo studovat řadu tuzemských i zahraničních zdrojů a skládat “ vrtulníkový nadhled” nad tímto děním. Sebe ochráním, ale bojuji už i za druhé, nejen moji rodinu. Nemyslel jsem,že budu ještě součástí další “revoluce”.