Aplikace na povolení sexu – další důkaz totálního hloupnutí

Přečtení: 2111

Před pár dny jsem psal o tom, jak společnost degeneruje a je odsouzena k zániku a dnes tu máme další vlaštovku.

Někoho napadlo, někdo to podpořil, někdo to zaplatil, někdo vyrobil a někdo to snad i začne používat. Nejedná se o nic jiného než „cool apku”, kde si se svým milým před sexem vzájemně odsouhlasíte, že se sexem souhlasíte… Ano, opravdu toto někdo myslí vážně (článek). 
O to víc mě překvapilo, že za projektem nestojí jen několik málo bláznivých IT nerdů, ale firma s právníky i sexuology, která je dokonce z Česka…

Před tím, že by spolu dva (dnes už klidně tři, ono, pes a kdokoli další…) měli mít sex, by si vzájemně ukázali (tedy před vším ostatním) své QR kódy a odsouhlasili v aplikaci, co spolu chtějí a nechtějí dělat a že oba souhlasí…

Teď opominu naprostou zhovadilost, která je jen dalším krokem k odcizení se a ztráty jakékoli romantiky a lidskosti – však dneska je už přeci úplně běžné se rozcházet SMSkou – a zkusím se zamyslet nad skutečným významem.

Autoři píší, že aplikace „Zejména pak zajistí v případech znásilnění důkaz, který v současnosti chybí.”

A teď marně přemýšlím jak. Pokud tedy nebudu mít jejich aplikaci a teto šílený souhlas, jedná se o znásilnění? Ne, asi určitě ne…
A naopak, pokud budou mít oba v aplikaci zatrženo, že se sexem souhlasí, je to pro soud důkaz souhlasu a toho, že nejde o znásilnění – také opět těžko. Naprosto vidím, jak v průjezdu domu násilník říká „…a ještě teď ten QR kód a souhlas kočičko, jestli chceš žít!”.

A toto skutečně posvětil nějaký právník? Vážně?

Určitě, boj a prevence proti znásilnění je záslužná činnost, ale myslím, že tudy URČITĚ NE!

Jen se ptám, jestli je to jen čirá hloupost, že toto někdo myslí vážně, nebo kýmsi podporovaný záměr a další otevřené Overtonovo okno, jak dál ovládat a blbnout společnost?

EDIT – ještě dodatek od čtenářky – Aplikace “Pozor Tramvaj!” – nejdřív jsem myslel, že je to vtip…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Lidský debilismus nezná hranic, většina lidí je zdegenerovaných, nedivím se ničemu…

Nyní zdegenerované stádo ovládnáno médii, vládou a nemocnicemi (jedou podle protokolu za ozančení falešně pozitivních, podle protokolu léčba, podle protokolu jen aby dostali ty peníze) už připravují na další “dávky spácných vakcín” kdy se čeká, až se schválí celosvětově tyto “očkovací látky” – aniž by k tomu potřebovali klinické údaje! Nyní už chtějí lidem píchat injekce, aniž by je klinicky testovali…

=DEPOPULACE MUSÍ JET, LŽI A MANIPULACE MUSÍ POKRAČOVAT, NEMOCNIČNÍ KOVID PROTOKOL MUSÍ DÁLE ZABÍJET A VYTVÁŘET NEMOCNÉ=

Arwi
Arwi
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

I testy na pozitivitu jsou veselé téma. Hlavně, když si ti, co proto běží, neuvědomují, že si tím nepomáhají a jen ubližují (vyjadřují tím přání dalších restrikcí, omezení a úpadku). To se vždy ptám, jestli mu test nějak pomohl. A snažím se vysvětlit, že pokud půjde na test, vyjdou mu z toho dvě cesty: a) Doktor mu řekne: Gratuluji, jste pozitivní, tady máte paralen, běžte domů, v případě problémů si volejte rychlou. b) Doktor řekne, Bohužel, jste negativní. Tady máte paralen a běžte domů. V případe problému si volejte rychlou.
Některým to dojde, většině holt ne :).

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

..ko*kovid stále pokračuje a nikdy neskončil, primárně smrtelné ko*kovid protokoly v nemocnicích, při používání ventilátorů, které způsobují smrt ko*kovid pacientů.. Za každého pacienta napojeného na ventilátor pak nemocnice tisíce. A pokud tento pacient oficiálně zemřel na ko*kovid, dostala ještě dalších tisíce. To je hodně peněz. Z USA: např. podle advokáta Thomase Renze a whistleblowerů obdržely nemocnice přibližně 100 000 dolarů za každou oběť ko*kovid, pokud byl dodržen uvedený protokol. + Senátor Dr. Jensen: Pokud jste přijati do nemocnice s ko*kovid, dostane nemocnice 13 000 dolarů. Pokud je pacient s ko*kovid napojen na ventilátor, dostanete 39 000 dolarů. Nikdo mi po 35 letech ve světě medicíny nevymluví, že něco takového má vliv na to, co děláme. „Motivační platby nemocnic za COVID-19.“ „Motivační platby nemocnic za COVID-19 jsou kolem 100 tisíc dolarů za COVID pacienta.“

Thomas Renz: 90 % lidí napojených na ventilátory zemřelo. 90 % lidí zemřelo. To je protokol. Takže poslouchejte, a nejenže je to protokol, ale ještě za to dostávají hodně zaplaceno. Když jdete do nemocnice, dělají vám testy, dostanou víc peněz. Když vás přijmou na ko*kovid, dostanou víc peněz. Když vám nasadí remdesivir, dostanou víc peněz. Když vás ventilují, dostanou víc zaplaceno, když zemřete, dostanou víc zaplaceno..

Podvod ko*kovid založený na ničem jiném než na politice zničil stovky tisíc životů, a to vše kvůli pobídkám, bonus za bonusem, hromada peněz za hromadou peněz.

Nemocnice = jediné místo, kde byste měli být v bezpečí, jediné místo, kde by se s vámi mělo zacházet s láskou, péčí a soucitem, se změnilo ve vězeňský tábor. Místo, kde jste nanejvýš vítáni, protože máte vysokou cenu, tedy pokud se dodržují kokovid protokoly..

= Oni musí postupovat podle nemocničního protokolu. Jen oni (nemocnice) tomu mohou zabránit, kdyby řekli DOST! Peníze, bonusy, dodržovat protokol. A používat jen schválené ko*kovid “léky”…např. Remdesivir:
Dr. Peter McCullough (licencovaný z interního lékařství, kardiovaskulárních chorob a klinické lipidologie) uvedl následující o remdesiviru: Existuje přípravek, který prokazatelně způsobuje selhání ledvin a poškození jater. Lékaři tento přípravek nadále podávají, což způsobuje další poškození ledvin. Mám přes 500 publikací o poškození ledvin, říkám vám, že to bezpochyby přispívá ke smrti. To je masová psychóza.

“Nepodřizujte se nesmyslným nařízením, které nemají oporu ani v zákoně, ani v ústavě či listině práv a svobod.”

Takže: buďte mimořádně opatrní, ať už děláte cokoli.
Vyhněte se nemocnici! Nedůvěřujte vládě! Vyhněte se masmédiím! Bojujte proti lžím!