Evropské hodnoty…?

Přečtení: 13532

Včera mě zaujal status jakéhosi Jakuba Jandy z Facebooku, na kterého jsem dostal upozornění.
Viděl jsem pouze jeho lakonické konstatování „Čtvrtá dávka, protože nejsem idiot”.

A tak jsem se chtěl podívat, kdo tento člověk, kterého sleduje 12.000 lidí, je.

Pan Janda je bývalý gay pornoherec, nedostudovaný magistr, který dostal od vedení fakulty důtku za plagiátorství a co je nejzajímavější, od roku 2010 vede svou neziskovku Evropské hodnoty.

To samo o sobě asi není závadné a každý si může dělat co chce, problém je, když taková neziskovka dostává štědré granty a platby od našeho státu, dalších států a dalších neziskovek a netransparentních firem.

Například na jejich USD účtu jsou jen za poslední měsíc zajímavé a poměrně vysoké příjmy v dolarech – 120.000, 54.023, nebo 45.125,- USD.

Obdobné částky najdeme i na jejich EUR účtu – kde mě zaujala platba na 25.000,- EUR nadepsaná „MINISTRY OF FINANCE” – jedná se o naše ministerstvo, nebo jiné?

A když se podíváme na výdajovou stránku CZK účtu. tak jen za poslední měsíc tu máme částky:

Nájem: 71.400,-
Počítače: 275.418,-
Mzdové náklady: 377.200,- 422.016,- a 386.099,-
To je tedy celkem 1,2 milionů na platech pouze za měsíc červen.

Vzpomínám si, jak nás nedávno média, někteří politici a novináři tahali doslova bahnem, co si Zdravé fórum „dovoluje” měsíčně dávat na kompletní provoz pro vícero lidí – za právní služby 50.000,- bez daně a dalších zhruba 50.000,- za kompletní správu webu, texty, grafiku a provoz serverů a mail systémů…
A to vše přitom POUZE od peněz drobných dobrovolných dárců bez jakýchkoli grantů a státní pomoci.

A tady je neziskovka, která se pohybuje v naprosto jiných řádech, je hojně dotována jinými neziskovkami a dokonce velice štědře přímo i státem (nejen naším), velvyslanectvím Kanady, USA a UK a média to naprosto nezajímá? Kde je naše slavná investigativa a Hlídači státu?

Ukázka dotací z roku 2020 (Jen od našeho státu minimálně 2,4 milionů korun)

Zajímavé je se také podívat, co o “odbornosti” pana Jandy psala média ještě v roce 2016 – (Výplody Jakuba Jandy nemají s odbornou prací nic společného, shodují se odborníci)
A tento člověk dnes určuje, kdo je a není dezinformátor a kde je “pravda” a Česká televize se na něho vesele odkazuje a ještě za to tato neziskovka inkasuje milióny.

Za co jsou všechny tyto štědré platby? Co vlastně dělají?

A to jsou jen Evropské hodnoty – jedna naprosto malá a bezvýznamná ryba, která zcela nepokrytě kope za establishment, vládu, evropskou agendu a za očkování a přitom ji všichni platíme.
Ale pro představu, jaké ohromné peníze, tlaky a síly se v celém soukolí točí, to asi stačí.
Připadám si opravdu jako malá hrstka rebelů, která stojí proti neomezené moci Galaktického impéria z Hvězdných válek.

Nakonec nezbývá než konstatovat také lakonicky: pan Janda má pravdu – když to všechno vidím, tak patrně asi opravdu není idiot a idioti jsme naopak my všichni ostatní, kteří se snažíme bojovat za svobodu a pravdu.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

15 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Anker
Anker
1 rok před

Je to jistá dovednost parazita, najít toho nejlepěího hostitele.

Max
Max
1 rok před

Nechtěl by se někdo zapojit? Nabízejí mzdu 36 000,- až 43 000,- CZK při plném úvazku na HPP.
A to je už dneska docela slušné.

https://europeanvalues.cz/cs/projektova-koordinatorka-projektovy-koordinator-programu-bezpecnostnich-akademii/

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Evropské hodnoty…? = Ukrajina má pravdu, ať dělá cokoli. Stačí si dát na auto ukrajinskou vlajku – a budete vyvolenÍ. Schvaluje to Brusel. Tak vypadá dvojí metr v praktickém provedení. Jedním je povoleno své názory propagovat skoro bez omezení. Mohou klidně zabydlet na Staromáku nebo Václaváku. Mohou vyřvávat hesla jako “Save Azov!” a hajlovat do bezvědomí – vše dovoleno.
!A napadat Čechy do nekonečna|:comment image
= A policie nemá problém. Dnes kdo má nad sebou nesprávnou vlajku – tedy českou a také se opovažuje pouštět nesprávnou hymnu – českou, je podporovatelem Putina.
Tak dnes vypadá naše demokracie a rovnoprávnost..

Česká republika na 1. místě! 03.09.2022 / 14:00 / Václavské náměstí
https://www.naprvnimmiste.cz/

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Na světě je dnes +- 200.000 ověřovatelů faktů. Všichni vědí, že být ověřovatelem faktů je jednodušší, než pracovat a výnosnější. Přibližně 99% kontrolorů faktů nemá žádnou kvalifikaci a více než 98% je negramotných. Kdo by se taky nechtěl stát ověřovatelem faktů? Stačí se řídit tímto:

1) Chodit do základní školy, abyste mohli říct, že máte vzdělání. (Umět číst a/nebo psát je možnost, i když budete muset sčítat velké částky, abyste měli přehled o všech penězích, které vám byly dány).
2) Naučte se lhát, aniž byste se cítili trapně či zahanbeně.
3) Otevřete si stránky s názvem, který má v názvu jedno nebo více z následujících slov: “fakta”, “schválený”, “prověřit”, “pravda”, “autorizovaný”, “nezávislý”, “manipulace”, “mezinárodní”, “globální”, “autorizovaný” a “dezinformace”.
4) Napište vládě a Nadaci Gatesových, vyzvěte je, aby vás sponzorovali.
5) Vyhledávejte lidi, kteří říkají pravdu (opak narativu). Pak jednoduše řekněte, že lžou. Není třeba se snažit dokázat, že lžou.
Vzpomeňte si na mantru Fact Checker: “Znalost je překážkou kritiky”. Vaše vláda a MSM média vám poskytne jména lidí, na které se můžete zaměřit 😉

To je vše! Nyní se můžete stát plnohodnotným, autorizovaným a schváleným ověřovatelem faktů a zbohatnout. Stovky tisíc dalších lidí už uspěly – proč byste nemohli i vy?

C.F.G.
C.F.G.
1 rok před

Od Jandy mám x bloků na různých sítích. Jen za nabádání na něj nereagovat. Janda vypustí provokativní příspěvek, dále ho nic nezajímá, nereaguje, ale lidé ano a jeho fejkové účty také. Janda to pak při žebrání v US kongresu prokazuje jakou má aktivitu a dopad. Takže zopakuji neregovat, nezmiňovet, každá pozornost mu přínáší peníze.

Jojo
Jojo
1 rok před

Dobrá slátanina… z doložených screenů vůbec není jasné, komu ten účet patří, ale pan Tománek ho vydává za účet neziskovky a výkvet národa mu to věří… pane Tománek, proč lžete? Částečně okopírovaný článek z Parlamentních listů a pozměněn..
Neziskovka zveřejňuje výroční zprávu a ne výpis z účtu, mimochodem…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Britská vláda: naočkovaní hromadně umírají:
comment image
= Přesně jako u španělské chřipky, 92 % očkovaných zemřelo. Zpráva, kterou britská vláda v tichosti zveřejnila jen několik hodin před tím, než premiér Boris Johnson oznámil svou rezignaci, odhaluje mimořádně závažné skutečnosti.
+
Úmrtí dosáhla v hypervakcinované Austrálii nového rekordu:
comment image
= Přestože více než 96 procent tamní populace podstoupilo první dvě “očkování” a více než 70 procent je plně “naočkováno”, úmrtnost na ko*kovid v celé zemi dosáhla rekordní výše.
Datový graf (výše) jasně ukazuje, že od zahájení této “operace” úmrtí související s injekcemi dole pod zemí prudce stoupají. Nikdo, kdo není očkovaný, nic z toho neprožívá, což dále dokazuje, že to, čím nemocní trpí, je poškození vakcínou, nikoliv kovidová infekce!!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Nedalo mi to, ještě něco musím k tomu přidat. Tak tohle je už něco a výsledek tréninku poslušnosti a zbabělosti lidí, Peking – covid opatření, video: https://hrdinovesteckou.cz/files/1_2888.mp4
Vláda díky covid pasům sleduje každý váš pohyb včetně těch co jsou okolo vás. Stačí tedy aby byl jednomu v autobuse zčervenal covid pas a všichni dostanou automaticky karanténu. Také se zamykají dveře a lidé jsou uvězněni ve svých bytech pokud jednomu z nájemníků zčervená covid pas. Lidé se také těmto prostorům vyhíbají aby jim nezčervenal jejich vlastní. Odmyslete si virus, kterej beztak neexistuje a je vám jasný jaký je praví cíl. Takto a ještě promyšleněji bude pracovat i bodový systém – jste v kontaktu s někým kdo má málo bodů? Automaticky se vám jich pár strhne…

Max
Max
1 rok před

Pokud se někdo chce podívat, zajímavé je i financování projektů přes Erasmus+. Ty částky jsou podobné a vedou je dost podobní lidé – gay, lgbt community, underpriviliged a další. Stejně tak se všechno točí kolem Evropského parlamentu a má to velkou živnou půdu na právnické fakultě a filozofických oborech. To oni vymýšlejí tyhle věci a dělají většinu z té propagandy na sociálních médiích.

https://erasmus-plus.ec.europa.eu/projects/search/search?page=1&sort=&domain=eplus2021&view=&searchType=projects&projectStatus=completed

https://www.prf.cuni.cz/aktuality/studijni-cesta-studentek-a-studentu-do-strasburku

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Pokud tuto válku prohrajeme, a já se nyní poprvé obávám, že bychom ji mohli prohrát, nebude to kvůli lžím a podvodům miliardářských J(elit), kteří ovládají vlády, média a profese. Nebude to kvůli cenzuře a potlačování hlasatelů pravdy. Pokud tuto válku, nejdůležitější v našich dějinách, prohrajeme, bude to právě kvůli kolaborantům, trollům a signalizátorům ctnosti, kteří poslouchají, aniž by přemýšleli, kteří povykují a fňukají kvůli malichernostem a nepodstatnostem a kteří nechápou, že bojujeme za své životy a svobodu – viz např. jakýsi pan Janda, který saje jako pijavice na systému, stejně jako prolhaní cemperátoři, elfové..kteří nepochopilli, že se jich to také týká.

A pokud tuto válku prohrajeme, nebude už nikdy žádná další válka, budeme pěšáky; bez jakékoliv kontroly nad svými životy a osudem.
Zajímalo by mě, kolik z takzvaných novinářů pracujících pro CNN PRIMA, ČT, SEZNAM (a zmíněný pan Janda) atd. si uvědomuje, že lži, které šíří, jim pomáhají vést do světa, kde ani oni nebudou nic vlastnit! Lékaři, novináři, soudci, právníci a politici, kteří podporují toto spiknutí, nebudou vyňati z krvelačných ambicí J(elit) snížit světovou populaci o 90 %. Nikdo z nich nebude vyňat z plánu miliardářů vlastnit vše a vládnout nám jako otroci.

Pokud a až dojde k resetu, nebudeme mít žádná práva, žádný majetek, žádné soukromí, žádnou svobodu, žádné možnosti volby, žádnou rodinu, žádnou zdravotní péči, žádné vzdělání, žádnou svobodu pohybu a žádnou možnost žít tam, kde chceme. Nebudeme mít kontrolu ani nad vlastním tělem.

Pokud si myslíte, že je to přehnané, podívejte se na nové zákony, které se přijímají, a podívejte se, jak se všechno mění. Nejen kolem nás, ale celý svět! Z milionů lidí se stali ochotní kolaboranti; zlomení nesmyslem recyklace a obměkčení chůvou. =Skutečně věří, že se o ně stát stará a postará se o ně.=

Digitální společnost neznamená jen možnost zaplatit si kávu, aniž byste se museli obtěžovat s hotovostí. Znamená to, že si kávu smíte koupit jen tehdy, když vám to dovolí. Digitální společnost znamená, že kontrolují vaše peníze a to, jak je utrácíte.
(Co znamená CBDC? Evropská komise v naprosté tichosti, zato velmi výrazně urychluje agendu zavádění digitálních měn: https://paralelne.cz/2022/07/04/co-znamena-cbdc/ )

Zajímalo by mě, zda si zaměstnanci všech MSM médií uvědomují, že v Novém řádu budou absurdně přeplácení moderátoři CNN PRIMA, ČT, SEZNAM (pan Janda) atd. dostávat stejný příjem jako obsluha parkoviště?!
Jsou lidé, kteří si myslí, že všechno, co se v poslední době stalo, je jen smůla: podvod s kovid; šílený náběh na čistou nulu a důsledky vykonstruované mediální války mezi Ruskem a Ukrajinou.
To svědčí o žalostně naivním nepochopení toho, jak je nyní svět ovládán!!

Ti, kdo si myslí, že přeháním, by si mohli položit otázku, proč každý, kdo řekl pravdu o kovid nebo kovidových žoldech (za kovidopvá lůžka, plnění protokolů za finanční obnos, bonusy, příplatky..) byl okamžitě umlčen, zakázán, cenzurován..
Vlády se nesnaží Rusko potlačit, zastrašit nebo potrestat. Bojují proti nám. NÁM VŠEM!

Zbytečné PCR testy se mohou používat k odebírání vzorků DNA (které se pak prodávají komerčním společnostem) nebo k očkování, ať už chceme, či nechceme.

Když konspirátoři říkají “Nebudete nic vlastnit a budete šťastní”, přesně to mají na mysli. Příští rok touto dobou budete žít v “Číně”.

ZBÝVAJÍ NÁM ČTYŘI MĚSÍCE. PRO VŠECHNY MSM, CEMPERÁTORY, JANDY A DALŠÍ VYZNAVAČE PRAVDY: ZAMYSLETE SE, CO POMÁHÁTE BUDOVAT A ZA KÝM STOJÍTE (nezapomeňte, že se veřejmně už netají tím, že považují svět za značně přelidněný – a že hodlají snížit počet obyvatel planety odstraněním 90 % světové populace). MYSLÍTE SI, ŽE BY JSTE MOHLI BÝT JEDNÍM Z VYVOLENÝCH? JEŠTĚ MÁME ČAS TO ZASTAVIT.

Věčná paranoia je nyní cenou za svobodu…

Red Alpha
Red Alpha
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Oni si mysli, ze pokud pomahali zmanipulovat a oblbnout davy ze se jich nebude tykat stejny osud, ze se snad vejdou do tech 10% co tu genocidu prezijou. Tak nevim ci kompletne naivni ci arogantni, ale kazdopadne se budou divit

Arwi
Arwi
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Věřím a vnitřně vím, že to nakonec dobře dopadne.
Ale pokud by se stalo, že vyhraje plán. Tak to nebude napořád. Jednoho dne o několik generací později se to začne hroutit. Tak jako tomu bylo vždy v minulosti.

Pochtli
Pochtli
Odpovědět  Arwi
1 rok před

“o několik generací později” – to pro nás, v současné době žijící, zní dost hrozně a strašidelně