Skvělý rozbor manipulativní reportáže ČT

Přečtení: 2872

Rada České televize už podruhé v náš prospěch konstatovala, že ČT porušila svůj kodex. Světe div se, o případu informovaly dokonce už servery i Novinky a iDnes

Skvělý a profesionální rozbor přináší bývalý dlouholetý šéfredaktor zpravodajství a publicistiky ČT a jeden ze zakladatelů novodobé žurnalistiky a publicistiky v Česku, Petr Bohuš.
Škoda jen, že podobní lidé už v televizi a médiích vůbec, dávno nepracují…4 komentářů “Skvělý rozbor manipulativní reportáže ČT

 1. Výborná zpráva! Pěkne se nám to rozuzluje.
  Mimo téma, ale dnes jsem dozvěděl: moje 3x “očkovaná” švagrová (už podruhé) má zase ko*kovid, je stále nemocnější a má rozhozenou imunitu.. Nejhorší je, že ti lidi, všichni ti podvedení, kteří uvěřili spásným “vakcínám” a celého toho humbuku veřejně nepřiznají, že byli vlastně (a jsou) podvedeni.
  Ona není jediná, cca 80% zabodnutých kolem co znám mají pořád zdrav. problémy, to je pořád “něco”. No, toxicita udělá své, je to otázka času, u někoho se problémy vyskytnou dříve u někoho klidně i po roce, fakta, data a studie už existují. Budou nadále zavírat oči a dělat, že se nic neděje?
  A nechci vidět to “točo” – kdy si budou chtít vybít vztek na nás – kteří jsme zůstali nad vodou a stáli si za svým (hlavně uměli použít mozek a dát si 1+1 dohromady) a zůstali nadále svobodí a NEOČKOVANÍ.
  No a všichni my – tzv. “antivaxeři” jsme měli vlastně celou dobu pravdu! A z toho mám největší radost.
  A poslední dny si pohrávám s myšlenkou:
  “Co když jsou.. Odpůrci vakcín od začátku celou dobu těmi … VYVOLENÝMI?”

  Všem přeji krásný den, sílu a odolnost proti vylhaným mediálním zvratkům. Já veškeré MSM hovinka ignoruji celoročně a to je člověk pak plný síly + energie na rozdávání :-))

  1. Naprostý souhlas, máte velice rozumné názory, odufám že Vás poznám osobně:)

   PS: Mám takové tušení, že i ta teorie s “vyvolenýma” bude pravdivá…..spousty věcí do sebe začala velice viditelně zapadat. Stačilo mi nedávné jednomyslné prohlasování zákonu 106(právo na informace), který se tímto stal nefunkčním.

  2. O tomhle už jsem také polemizoval, ale má to jednu vadu – většina těch, kteří nepodlehli jsou ti “problémoví” a svobodně myslící, tedy pro jakoukoli totalitní a nemyslící společnost zcela nevhodní, takže já být těmi, kdo cokoli plánují, tak nás bych rozhodně nenechával… ;-))

   1. Hlavně jde primárně o genocidu “bílé rasy”.. A Každý stát má jednoho Floyda:
    https://i.postimg.cc/NftS0M6x/floydkazda-tzeme-MA.jpg
    A když už jsme u toho, romové se taky moc nehrnou do spásných “vakcín,” u nás všude jen “bílí” a stejně tak, jakže romy nepotkáte nikdy na horáh. Kolem toho je stále dost věcí k zamyšlení, ale postupně se nějak k této myšlence trochu dostávám, protože, co si budeme nalhávat, lidstvo je jaksi takové už dost zdegenerované. Možná o to jde, o čistotu a vše je divadlo s úmyslem nechat tady čisté a geneticky odolné jedince.
    Na druhou stranu tuto myšlenku kazí debilita WEF a všech těch kašparů kolem, kdy celý svět je pouze divadlo..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *