Proč tolik lidí stále věří covidové lži?

Přečtení: 15843
Všechny tři experimenty mají jedno společné – hlavně žádné přemýšlení a svobodnou vůli!


Milgramův experiment – o naslouchání a slepé důvěře k autoritám, kdy se vlastní zodpovědnost lehce schová za “bylo mi to nařízeno”… “musel jsem”… případně “slepě věřím”.

Stanfordský vězeňský experiment – kdy se každý rád zhostí role dozorce a je schopen týrat a omezovat jiné lidi, pokud dostane tu moc (například povolení kontrolovat jiné).

A proč lidé stále té pohádce věří?
Na tuto otázku může skvěle odpovědět Aschův experiment – jak zapadnout do stáda, který je myslím ze všech nejdůležitější a sedí dokonale i na Green deal, Ukrajinskou, nebo jakoukoli jinou manipulaci.
Zde se do skupiny najatých herců, umístí respondent, který má podle pravdy odpovídat na to, která úsečka je stejně dlouhá jako ostatní.
Účastník experimentu ale neví, že ostatní lidé jsou herci a jsou instruování, aby lhali a odpovídali špatně, ale ve vzájemné shodě.

Bohužel, NAPROSTÁ VĚTŠINA lidí, kteří experimentem prošli, nakonec podlehnou a přidají se ke stádové špatné odpovědi.
Důvody jsou různé – snaha nevypadat jako blbec, stádovost, pohodlnost, podrytí vlastního úsudku atd… Skvělý je poslední účastník experiementu, který ani počáteční fázi nepředstírá. Ano, i tací mezi námi jsou.
A přesně toto všechno se teď děje s covidem a jakoukoli další manipulací, které společnost zrovna podléhá. Právě tato stádovost a konformismus znemožňuje ptát se i na základní otázky – třeba o vedlejších efektech očkování, skutečných příčinách energetické krize, zdražování, nebo o pozadí války na Ukrajině.
A pak je tu samozřejmě starý dobrý strach.

Další video je delší a probírá více do hloubky fenomén takzvané masové psychózy, která bohužel odpovídá na zbytek otázek, proč většina podlehla, ale ukazuje pozitivní cestu, jak z toho ven.
A přesně o to se už dva roky se Zdravým fórem snažíme.
Určitě doporučuji věnovat 20 minut času a celé video v klidu shlédnout – v závěrečné části je návod, jak s globalismem a totalitou bojovat.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

28 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Dodám, že brzy nezbude nikdo, kdo by nesplňoval slovníkovou definici „antivaxera“. Běžnou reakcí na jakoukoli kritiku vakcín nebo očkovacího mandátu je křičet „antivaxxer“ !! .. Místo aby se řešila podstata kritiky!

A až vás někdo ZASE nazve antivaxerem (či odmítačem, protože „oni“ jsou přece přijímači :-D), protože jste se rozhodli, zda podstoupit lékařský zákrok, dejte mu vědět, že ano, učinili jste informované a nezávislé lékařské rozhodnutí.
A popřejte jim hodně štěstí při opačném rozhodování. Vyšlo to Novaku Djokovičovi, který právě vyhrál Australian Open!

Můžete ostatním také dát vědět, že vzhledem k tomu, že „antivaxerů“ je nyní většina, dokážete pochopit jejich nejistotu a nepřátelství. Ti „ostatní“ se mohou se cítit svobodně a očkovat celý den.
Vy a většina (tady) pouze žádáme, aby tito „ostatní! jedinci respektovali naše právo na totéž..

Lynn
Lynn
1 rok před

V letech 1970 až 2020 zemřelo na zástavu srdce 1312 sportovců, ale v letech 2021 až 2022 jich na zástavu srdce zemřelo 1598.. Ovšem, nemá to samozřejmě žádnou spojitost s „očkováním“
Povšimněte si, že politikům a vrcholným propagátorům nic není, vždy jen obětem, kterým to nutili!

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  Lynn
1 rok před

Sice by bolo treba zohladnit aj prirastok obyvatelstva od 70.rokov. ale tak ze za jeden rok je viac umrti ako za 50 rokov uz o niecom svedci! Zle sa interpretuje počet úmrtí namiesto minimálneho prírastku detí – u nás v dedine úmrtia akože priemer, ale počet narodených presne polovica! Sociálne inžinierstvo a sterilizácia! V čase biedy chudoba privíta zdroje z dedičstva, takže to srať nikoho nebude! A to je plán!

Jára
Jára
Odpovědět  Lynn
1 rok před

Babiš je v pohodě, Fiala také.
Zato umělci a komedianti také umírají o sto šest.
Asi každá skupina dostala jinou šarži vakcín.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Rád zde dodám “nové” (pro nás staré, protože to dávno VÍME) další informace k falešným spásným kovidím “vakcínám” a kovid pLandemii.
Zde rozhovor se Soňou Pekovou, z 10.1.2023, stačí prvních 10-15 min., vše už bude jasné i “očkovaným”..:
youtube.com/watch?v=7P2zMG918gQ

A mladí lidé všude, naprosto VŠUDE, včetně sportovců, umírají na zástavu srdce, média mlčí..:
expose-news.com/2022/12/27/corporate-media-and-uk-government-wont-discuss-harms/

Poslední dva roky budou v učebnicích dějepisu společně označovány jako roky mrtvých sportovců, a důvod? Nejméně 1 011 z nich během této doby náhle zemřelo. A u 598 sportovců objevily vážné srdeční problémy, včetně srdeční zástavy.

= Napadlo mě, a NE jednou, všichni tito “lidé”, kteří umírají a mají problémy po kovid “vakcínách”, asi neprošli testem IQ, který jim zadali světové vlády, a jsou “pomalu” tedy vyřazeni z genofondu?..

A americké CDC se zoufale snaží skrýt údaje ze systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS): protože jasně ukazují, že tyto injekce jsou smrtící a nikdy neměly být povoleny nebo schváleny..:
jackanapes.substack.com/p/cdc-finally-released-its-vaers-safety

A nový výzkum publikovaný v odborném časopise Circulation ukazuje, že dospívající a mladí dospělí, kteří se “očkovat”, poté je často dostane infarkt:
ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCULATIONAHA.122.061025

Vědci z Harvard Medical School se zabývali kohortou dětí, které byly v období od ledna 2021 do února 2022 hospitalizovány v Massachusettské všeobecné nemocnici nebo v Bostonské dětské nemocnici kvůli tomu, že se u nich po očkování objevila myokarditida. Výzkumný tým zjistil, že tyto osoby měly v krvi “výrazně zvýšenou hladinu proteinu hrotu plné délky”, který byl “neohraničený protilátkami”.

A brzy se objeví další důvod, proč si vybírat vegetariánské potraviny nebo maso z místních důvěryhodných zdrojů: protože, v masném průmyslu se chystá masivní zavádění mRNA vakcín – které budou pravidelně aplikovány skotu, kuřatům, prasatům, kozám a dalším hospodářským zvířatům!

Jak jsme viděli u lidí, injekce mRNA mohou:
Cirkulovat po celém těle a skončit v krvi a orgánech.
Způsobit v těle produkci toxických proteinů, které mohou mít toxické účinky.
Ucpat tepny a nakonec zabít nebo poškodit člověka v důsledku mrtvice nebo infarktu.
Změnit chromozomy a způsobit trvalé genetické změny v organismu.

= Opět se musíte zamyslet, proč to dělají? Žádné zvíře na ko*kovid nezemřelo. Ale vyhledal jsem si informace o tom, jak zoologické zahrady po světě očkují svá zvířata, a jedna zoologická zahrada za druhou dává svým zvířatům toto “očkování proti kovid”, pro zvířata.. Potraviny? Můžete si vypěstovat vlastní, ale brzy budete porušovat předpisy, pokud ho budete prodávat veřejnosti, v zahraničí už to začíná. Smyčka se nám stahuje kolem krku. Vždyť toto už vidíme nyní i u falešné “ptačí chřipky” v ČR!

CZkotas
CZkotas
1 rok před

11. Ledna 2023, další fakta a zjištění=

1) V životně důležitých orgánech příjemců byla nalezena DNA z non-mRNA “vakcíny” proti kovidům společnosti AstraZeneca! Takže, po dlouhých politických tahanicích se organizaci Informed Consent Action Network (ICAN) konečně podařilo získat záznamy o “vakcínách” covid od britské agentury Medicines and Healthcare Products Agency (MHRA), které ukazují, že injekce s virovým vektorem společnosti AstraZeneca šíří DNA v těle příjemce.
Záznamy ukazují, že biodistribuční schopnost injekce společnosti AstraZeneca zahrnuje vše od sedacích nervů až po kostní dřeň, játra, plíce a slezinu. Stručně řečeno, obsah injekce nezůstává lokalizován v místě vpichu, jak se stále tvrdí..
expose-news.com/2023/01/04/astrazenecas-injection-dna-is-found-everywhere/

2) nadměrná úmrtnost nad 5letým průměrem zaznamenána v Anglii a Walesu, kdy v posledním týdnu roku 2022 už přesahuje 20%!
ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/bulletins/deathsregisteredweeklyinenglandandwalesprovisional/latest

3) Z HISTORIE PFIZER – NEZAPOMEŇTE: Zkouška léku Pfizer, při které zemřelo 11 nigerijských dětí, odhalila VRAŽEDNÉ experimenty společnosti Big Pharmas! Neautorizovaná zkouška experimentálního léku na meningitidu, kterou společnost Pfizer provedla v roce 1996 na 200 nigerijských dětech, straší svět i po 27 letech. Podle analytiků nigerijský případ ukázal, jak jsou zahraniční zkoušky léků často neregulované, nebezpečné a nespolehlivé..:
threadreaderapp.com/thread/1610375042940153856.html
cbsnews.com/news/pfizer-case-over-test-that-killed-11-kids-could-blow-the-lid-off-foreign-drug-trials/
theguardian.com/world/2011/aug/11/pfizer-nigeria-meningitis-drug-compensation

4) Z HISTORIE PFIZER – NEZAPOMEŇTE 2: Pfizer manipulovala se studiemi, aby přesvědčila lékaře předepisovat lék na záchvaty Neurontin pro neznačkové použití. Vyšetřování deníku New York Times tvrdilo, že off-label použití Neurontinu, které společnost Pfizer intenzivně propagovala, pomohlo zvýšit prodej tohoto léku na téměř 3 miliardy dolarů ročně, než v roce 2004 ztratil patentovou ochranu kvůli nezákonné propagaci off-label použití.
A Pfizer také potlačila další výzkumy, které by vyvrátily její tvrzení o údajné užitečnosti Neurontinu při léčbě jiných onemocnění = KOHO TO DNES JEŠTĚ PŘEKVAPUJE?…
nytimes.com/2008/10/08/health/research/08drug.html
mayoclinic.org/diseases-conditions/epilepsy/expert-answers/neurontin-side-effects/faq-20057893

Bojka
Bojka
1 rok před

“Snažte se zachovat si zdraví, a to se vám bude dařit tím lépe, čím méně se budete vyhýbat lékařům, neboť jejich léky jsou druhem alchymie, o níž existuje neméně knih než léků. – Leonardo da Vinci (1452-1519)

Na každé fotografii pořízené uvnitř nemocnice jsou všichni v rouškách – jako by všichni šli dobrým příkladem. Naopak, nositelé masek dávají najevo svou nevědomost a hrubou hloupost.

Není to tak dávno, co lékaři tvrdili, že kouření je dobré pro plíce. Nyní tvrdí, že očkování je dobré pro organismus. Celkově bych si tipnul, že historie ukáže, že první omyl nebyl o nic škodlivější než ten druhý. Kdyby zastánci vaxingu skutečně věřili, že vakcíny jsou bezpečné a účinné, byli by připraveni o svém přesvědčení diskutovat. Oni však diskutovat nechtějí, a tak jasně vědí, že očkování je podvod!

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  Bojka
1 rok před

áno, Bojka… samovyvolený tzv. „boh“ Sionu je klamárom a vrahom „odpočiatku“; dôkazom toho je jeho „svätá“ biblia – dejiny postupujú presne podľa jeho krvavého plánu. A kde je Pravda? Zostala pribitá na kríži. A práve preto je potrebné pracne ju HĽADAŤ – doslova ako ihlu v kope sena. Stotožňujem sa s 2 poslednými slovami, ktoré hovoria za úplne VŠETKO:
https://www.youtube.com/watch?v=1GzLpnRtu6E

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Dal jsem si práci s grafem, kolem kovid – viz níže (hlášení do systému VAERS včetně úmrtí aj.). Naložte s ním, jak je libo, prostě šiřte! Děkuji, CZkotas
comment image

Pro ZF – máte to i na emailu 🙂

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

OPRAVEN GRAF DOLE!! Omlouvám se, prováděl jsem to v noci a asi jsem u toho spal 😀
comment image

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Máte pravdu, to je na tom šílené.. Pořád nechápu jednu věc, jak už jste sám (nejednou) prohlásil a s čím plně souhlasím = PROČ TO NEKTEŘÍ VIDÍ A JINÍ NE?!

Stále více lidí, kteří kritizovali od začátku všechny “antivaxery, odmítače (a já nevím koho ještě) a kteří démonizovali, vysmívali se a opovrhovali, nyní začali trousit podobné myšlenky, za které nás skoro před třemi lety odsuzovali.
Lékaři a novináři, kteří o falešné pandemii nic neřekli a kteří druhé napadali za to, že poodhalili pravdu o nebezpečnosti očkování, nyní píší články a natáčejí videa, jako by sami od sebe zjistili, že výluky, masky a experimentální očkování jsou špatná věc.

No, už je zatraceně pozdě! Spásné kovidí vakcíny už napáchaly škody. Bitevní pole se posunulo dál. Nyní bojujeme (o život) za ochranu hotovosti. Pokud boj o hotovost prohrajeme, ztratíme všechno..

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

https://youtu.be/ObSgZNefoCc

Pri pilotoch a športovcoch je tento problém z vakcínami najvypuklejší a v letectve obzvlášť najnebezpečnejší. Stíhanie farmaceutických firiem a ich vlastníkov je preto nevyhnutné tak ako aj ich pomáhačov vo vládach. Odborné nezavislé teamy lekárov by sa týmto problémom mali začať intenzívne zaoberať. Už je to priam alarmujúce, že klasická medicína nedokáže prekročiť svoj konzervatívny múr poznania podstaty ľudskej bytosti

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Všude bylo řečeno/napsáno, že vopichy ko*kovid zastaví a někde se o to stále ještě plácá doteď..
A proč úmrtnost na fuckcíny stoupla poté, co se masově rozšířily po světě?

A rostoucí počet důkazů o tom, že ko*kovid “vakcíny” mrzačí a zabíjejí lidi.. Někteří si už tuto otázku položili: Dělají toto i jiné vakcíny? Všechny jsou plné toxinů, jako je rtuť a hliník…

A všechno od neštovic přes dětskou obrnu až po spalničky – a nyní i kovid nesmyslu – bylo spojeno se strachem, aby se lidé nechali očkovat.
Celkově, vakcíny představují jednu z nejlépe rostoucích oblastí zisku. Kvůli korupci v systému je možné vyrobit vakcínu téměř proti čemukoli, zbavit se odpovědnosti a nařídit ji povinně obyvatelstvu.

A kovid spásné vakcíny?! Kapitola sama o sobě. Způsobují více nežádoucích účinků než všechny ostatní vakcíny dohromady, a co je nejvtipnější, člověk vlastně onemocní a má stejně to, co se označuje jako “covid-19” – ať už je to cokoli. A nevyhne se ani závažným onemocněním, dokonce ani úmrtím 🙂

A proč se všude uchylovali k tyranii + útlaku vůči lidem, aby je přiměli k injekci experimentální látky? Co za tím je? A proč tak naráz a v krátké době všude po světě a další dávky a další..

A společnost Rasmussen nedávno provedla průzkum, který ukázal, že obliba vakcín u veřejnosti klesá. U VŠECH VAKCÍN! Stále více lidí je skeptických tedy nejen vůči vakcíně proti kovid nesmyslu, ale už i vůči jiným vakcínám.. A podivné nemoci, které se objevily z ničeho nic, začaly v myslích lidí spojovat s vakcínami (NAPŘ. U DĚTSKÝCH VS NÁRUST AUTISMU ROK OD ROKU VĚTŠÍ A VĚTŠÍ!) + a pLandemie pomohla otevřít lidem více oči.

=Zkrátím to, je tady obrovská skupina lidí, z nichž mnohým bylo řečeno, že musí být očkováni, aby mohli dál chodit do školy nebo pracovat. Nyní jsou zcela odcizeni myšlence, že by se znovu o něco opřeli. A právě tato rostoucí skupina může v průběhu let převážit misky vah v neprospěch očkovacího průmyslu.
A farmaceutickým společnostem neprospívá ani neustálé zveřejňování údajů, které ukazují, že od zavedení očkování proti ko*kovidjsou škody způsobené očkováním doslova masivní. Zatímco vlády, zdravotnické úřady a farmaceutické společnosti doufaly, že se zvýší důvěra lidí v ně, podvodná pLandemie dosáhla pravého opaku. Věří jim stále méně lidí. VIDÍM TO I KOLEM SEBE. A to je skvělá zpráva!=

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Dobře jste to napsal

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

V Indii (a vlastne v na celom východe) sa liečia rôzne choroby prírodnými prostriedkami už veľmi dlho, keď ešte v Europe ľudia žili v jaskyniach.

Západná medicína je založená hlavne na biznise za lieky. Ona len LIEČI a lieči až do smrti, ale nikdy NEVYLIEČI, aby biznis liekmi fungoval navždy. Vaše zdravie závisí len a len na vašom stravovaní a spôsobe života.

Bojka
Bojka
1 rok před

A stejně jako vloni dochází k legislativním změnám právě v době před/po vánoční, protože lidi chtějí taky chvilku klidu a nebýt stále ve střehu..”

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

RÁD SE PŘIDÁM, zkusím odpovědět dříve:
Noo, začalo to před pár dny (půlka prosince) zákazem chovu slepic venku (pod širým nebem), kdy evropská směrnice RED II chce zřejme omezit/zakázat už i topení dřevem (kůli falešné vědě kolem CO2, už si nechali vypracovat “vědecké studie” a vše kolem).
A dále prosadili potichu uvalení CO2 daně – na vytápění nemovitostí a na veškerou dopravu! (dle “Fit for 55”, kdy se zákonodárci EU v neděli 18. prosince brzy ráno dohodli na zavedení ceny uhlíku pro budovy a pohonné hmoty v silniční dopravě a současně byl zřízen nový sociální fond pro boj proti změně klimatu ve výši 87 miliard eur, který má zmírnit dopady na domácnosti a pomoci jim investovat do ekologických řešení. Nová cena uhlíku se bude vztahovat na benzin, naftu a paliva pro vytápění, jako je zemní plyn, jejichž emise způsobující oteplování klimatu v průběhu let stále rostly navzdory pokusům o dekarbonizaci).

=Zvýší se také ceny paliv pro vytápění, jako je plyn, topný olej a uhlí, a to na úkor chudších členských států EU, které jsou na špinavých fosilních topidlech závislejší. “Občané v EU musí počítat s daleko vyššími cenami CO2,” vysvětlil Michael Bloss, zelený zákonodárce, který se účastnil závěrečných jednání o ETS.=

A proto budou daně CO2 budou uvaleny i na vytápění kanceláří, továren..
A budou protlačovat digitální euro a prohlubovat inflaci a bankovní identitu, před nedávnem byl článek (nejen na seznam) ohledně “společensky nejpřijatelnější cena za inflaci (v ČR) je konfiskace úspor velké části populace.“
A už min. chystají obyvatelstvo na nevyhnutelnost přijetí “DIGITÁLNÍHO” Eura a DIGITÁLNÍ IDENTITIY, OBČANKY (např. v případě úřadů chtějí aby došlo k přesunu úředníků do Home Office pozic a s občany budou úřední věci projednávat dálkově za pomoci bankovní identity a mobilních telefonů – což v ČR chystají Piráti, kde se mají občanské průkazy přesunout do mobilních telefonů společně s bankovní identitou atd.!!).

== Tohle je introdukce Total Control, digitální společnosti ==

“Po maratónských jednáních se vyjednavači dohodli, že v roce 2027 začnou stanovovat ceny za emise uhlíku pocházející ze spalování fosilních paliv v silniční dopravě a vytápění, přičemž cenový strop ve výši 45 eur za tunu vypouštěného uhlíku bude platit až do roku 2030.”

A nejen to, i majitelé bytů a budov budou nuceni začít nakupovat karbonové emisní povolenky. Jsou to takové nové formy daně z vlastnictví nemovitosti zamaskované za ekologické bláboly.

== Bez slepic, bez dřeva, bez kuřat, bez hotovosti, bez tepla, bez úspor, bez auta, bez práce… na nepodmíněném příjmu jako otrok. Je to jen otázka času, než začnou uvalovat emisní daně na ornou půdu podle výměry, na chovy slepic podle kusů, na vlastníky lesů podle rozlohy zalesnění určené k těžbě na palivové dřevo.

A postupují stejně jako v roce 2020. Vytvoří kauzu, povyk a zděšení z viru, zaženou slepice do lockdownů a malí chovatelé se v lockdownech položí a velcí chovatelé s halovými chovy posílí a ovládnou trh a poté zdraží, protože kuře se stane luxusní omezenou potravinou. Pouze se opakuje to, co jsme viděli v letech 2020 až do počátku roku 2022 na lidech. Teror omezování s cílem Velkého resetu všeho, lidí, potravin, dopravy, zaměstnání a hlavně myšlení lidí.==

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Asi jo já to myslel taky tak nějak podobně. Prostě jak u covid psychózy kdy to všechno schvalují na tajnačku nejlépe po nocích a média zveřejní jen co mají na povel aby se neřeklo

Marie
Marie
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Jsou neuvěřitelně pilní ve vymýšlení toho, jak lidstvo zničit. Je to čisté zlo a to nakonec bude poraženo, ale my musíme směřovat k Dobru.

Jiří
Jiří
2 let před

Odpověď je jednoduchá. ZISK. Jaká svinstva ti bezskrupulozní covid-byznysmeni jsou schopni napáchat se dočtete v textu a v odkazech na konci.
https://johnjiri.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=778352

CZkotas
CZkotas
2 let před

Rakousko po čtyřech měsících platnosti oficiálně zrušilo povinnost “očkovat” proti idiotismu ko*kovid s tím, že “již není z lékařského ani ústavního hlediska nezbytná”..
https://thenationalpulse.com/2022/06/23/austria-scraps-covid-vaccine-mandate/
https://www.euronews.com/2022/06/23/no-longer-necessary-austria-scraps-suspended-covid-19-vaccine-mandate
Dodám, že Rakousko se v únoru stalo první zemí v Evropě, která zavedla toto povinné “očkování” pro všechny osoby starší 18 let, kdy se jednalo o nejrozsáhlejší povinnost a neobsahovala žádné výjimky pro dospělé..
A původní plán počítal s tím, že lidem, kteří “očkování” odmítnou, bude hrozit pokuta až 3 600 eur.
No a rakouským zákonodárcům v účinném prosazení mandátu bránilo mnoho překážek.
Primárně ale masivní odpor veřejnosti proti ohrožení její svobody a to nejen zdraví, kdy min. 13 % obyvatel se nikdy nenechá “očkovat” (pomalu zabít), a to ani pod pohrůžkou mandátu! Všichno tito svobodní lidé odmítly zaplatit pokutu a orgány činné v trestním řízení v Rakousku odmítly mandát vymáhat. Kvůli všem těmto problémům se zákonodárci rozhodli vymáhání mandátu pozastavit!!!

A o tom to je. O lidech. Nás jsou miliony, jich jsou desítky. Jen v informovanosti a propojenosti nás tkví pravá síla!!

“Jako vláda jsme se rozhodli zrušit mandát k očkování,” řekl Rauch na tiskové konferenci ve Vídni, kde toto rozhodnutí vlády oznámil. “Od nynějška musíme žít s (podvodem) ko*kovid… Žít s ko*kovid znamená, že předložíme komplexní balíček nových opatření, a to dnes znamená zrušení povinného očkování. Kvůli povinnému očkování se nikdo nenechá očkovat.”

DODATEK, který nikoho už ani nepřekvapí..CDC záměrně zatajila veřejnosti pravdu o tom, že vakcíny proti idiotismu ko*kovid způsobují smrtelné krevní sraženiny:
https://www.theepochtimes.com/cdc-confirmed-post-vaccination-death-from-blood-clotting-two-weeks-before-alerting-public-emails_4556517.html

Bojka
Bojka
2 let před

Začíná kampaň už tak týden sypou jeden článek za druhým. Opruz s očkováním bude velký, zatím se to jen rozjíždí. Vláda naprosté ticho, jen hygienici, doktoři a bradavičný Válek. A Čína nazvala EU Titanikem 🙂
comment image

martin
martin
Odpovědět  Bojka
1 rok před

Rozjíždět mohou jak je libo, otázka je kolik jim na tu jejich očkovací hru bude zbývat nevědomých hráčů.
Ruku na srdce! Každý člověk, který prozřel to vakcinační, vládou organizované nátlakové svinstvo a prachsprosté lži týkající se bezpečnosti vakcín, může s klidným svědomím každého užitečného idiota v roli zaměstnance hygieny či lékaře, který mu bude dál propagovat a vnucovat ,,bezpečnou mRNA vakcínu” poslat jednou pro vždy do prde..

CZkotas
CZkotas
2 let před

Jak už jsem nejednou zmínil, bohžel, většina lidí je hloupých, zdegenerovaných a bez vlastního úsudku. Udělali si to všechno sami. A ještě udělají.. Není mi jich vůbec líto, i když se to týká i části z mé rodiny.
Jediné, co mě trápí na celé “věci” je to, že do toho zatahují děti. To nejcennější co máme a co musíme chránit!! To je jediná věc, která mě na tomto celosvětovém podvodu mrzí..
Ale nejdůležitější jsem dokázal. Ochránit sebe a svou nejbližší rodinu, včetně maminky. Nic víc udělat už nejde. Všem radím udělat to samé. Ti, kteří stále spí je nebezpečné už budit. Nepokoušejte se už o to. Pro klid duše myslete vždy na to, že jste udělali maximum. Myslete v první řadě na sebe a svou rodinu. To je nyní vvíce než důležité..

Zatím to všechno byla procházka parkem, pořád jsem si říkal, že to nejhorší máme za sebou, ale to nejhorší nás čeká.. Musíme držet při sobě, poslední zbytek lidstva s nedotknutým myšlením, nenecháme se ovládnout, nenecháme se zotročit.

Nějak v tom funguje ve vesmíru myšlenka, stačí pouze chtít…kdy vše špatné se stane ledatak v té “jejich” realitě, ne v té naší. Nás neporazí, buďte silní, rozesílejte kolem sebe pouze pozitivní energii, připravujte se dobře psychicky na vše, co může přijít a nenechte se udolat. Buďte silní, myslete na to, že nejste v tomto boji sami!
Nic neskončilo. Pořád se to děje. Pořád se lže. Pořád se manipuluje. Veškerá politika je pouze divadlo, všechny státy jsou divadlem.

“Dejte mi svobodu, nebo mi dejte smrt” – Patrick Henry

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
2 let před

A ještě, Austrálie patří mezi západní země s nejvyšším počtem případů ko*kovid!
https://www.news.com.au/lifestyle/health/australia-among-western-nations-with-highest-number-of-covid-cases/news-story/2bb4b257e43a7d7e832ec25ce6f609f9
Austrálie byla označena za “naprostý propadák”, protože dva roky plýtvá prostředky na uzavírání budov atd…aby se nakonec stala lídrem západního světa v největším počtu případů..