Proč museli zemřít vaši blízcí?

Přečtení: 12575

Dokument ukazuje z amerického pohledu přesně to, co více jak dva roky prožíváme u nás.
Perfektní souhrn celé covidové situace a hlavně PROČ a KOMU dokonale posloužila.

Očerňování funkčních léků a postupů, které mohly zachraňovat životy, nesmyslné a neúčinné postupy, které naopak pacienty prokazatelně zabíjely, podvody s daty, PCR testy, cenzura a úplatky médií, únik a umělá úprava viru, nefunkční a nebezpečné vakcíny a hlavně peníze a moc…

Vše co vidíme se NAPROSTO STEJNĚ dělo i u nás a na co dva roky upozorňujeme, je skvěle shrnuto do dokumentu.

Už vůbec nemám tendenci kohokoli přesvědčovat – důkazy a pravda zkrátka leží před vámi a je jen na vás, jestli ji chcete zvednout.
Vím, není to lehké a pravda a poznání skutečně bolí a dokáže opravdu zamávat s celým vaším životem, kterému jste dodnes věřili. Ale skutečně je to jen na vás – ten první krok CHTÍT, musíte udělat sami…
Ale věřte, že to osvobození za to stojí! ✌️

Pokračování – Díl II.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

A mezitím týdnem se s týdnem sešel a Lidé v čínském městě Kanton bourají barikády.. Protože Čína nařídila dalším – 13 milionům lidí žijících v Kantonu – přísný zákaz pobytu a pohybu.

Tady videa, kdy se Číňané bouří proti kovid restrikcím, bourají barikády!!
twitter.com/GundamNorthrop/status/1592193551047483393
twitter.com/TheRealKeean/status/1592207395492884481
twitter.com/MarkJAnderson8/status/1590212429749039105

Koronapřevrat
1 rok před

Média přinesla zprávu o vědecké studii, podle níž šťourání v nose poškozuje vnitřní tkáně a může vést k Alzheimerově chorobě či demenci (https://www.sciencealert.com/mouse-study-suggests-a-surprising-link-between-nose-picking-and-alzheimers). Nikdo z novinářů tuto zprávu zjevně nepovažuje za nijak ohromující, jen cosi jako kuriozitu pro víkendové čtení.

https://koronaprevrat.webnode.cz/l/spejlovani-v-nose-pcr-testy-poskozuje-mozek-a-vede-k-demenci-priznala-nechtene-vedecka-studie/

Celé tři roky u nás probíhalo masivní testování PCR i antigenními testy, při němž se celá populace šťourala hluboko v nosech vatovými tyčinkami z čínských továren. Pokud se kdokoliv chtěl účastnit veřejného života, musel v posledních třech letech několikrát projít “odborným” prošťouráním se v nose. Snad jen do nákupního centra vás ještě pustili bez něj, ale zde to bylo vykoupeno nestálým sledováním ochranky a buzerací, zda máte správně zafačovaná ústa hadrou. Špejlování PCR testy absolvoval celý národ i celý svět.

A co dnes? Sdělovacími prostředky zkrátka jen tak prolétne zpráva, že časté šťourání v nose je vysoce rizikové a může vést k demenci a rozvoji Alzheimerovy choroby. No a o co jde? To se přece týká jen malých dětí, kteří se občas dloubou v nose. Dennodenní strkání špejlí hluboko do nosní dutiny s tím přece nemá žádnou souvislost, že ne?

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Koronapřevrat
1 rok před

Alzheimer je vlastně způsoben otravou těžkými kovy, málokdo to ale ví. Otrava těžkými kovy se projevuje velmi pomalu a než naplno propukne, může to trvat i několik let.
Proto je cekově provádění detoxu nesmírně důležité a denně, min. pomocí bylinných čajů (za mě TOP pelyněk), vitamínů, syrového ovoce+zeleniny = enzymů.. Budovat imunitu trvá roky!

CZkotas
CZkotas
1 rok před

A teď si uvědomte, že tam takhle jedou už od dubna… V Číně: Zábavní park Disney v Šanghaji byl uzavřen, návštěvníci nesmějí odejít, dokud nebude jejich test na COVID negativní:
abc.net.au/news/2022-10-31/shanghai-disney-shuts-over-covid-19/101599842
cnbc.com/2022/10/31/shanghai-disney-shuts-over-covid-visitors-unable-to-leave.html

..den před uzavřením SDR – bylo v Šanghaji hlášeno 10 případů lokálně přenesené infekce COVID-19. Podle městských úřadů bylo všech 10 případů asymptomatických..
VIDEO: brighteon.com/aa1cba13-b186-4bb9-a157-9ec131704ed0

CZkotas
CZkotas
1 rok před

“SynBio” znamená syntetická biologie. Pokud nějaká korporace vyvine technologii na změnu genů, kterou vám vstříkne do těla a trvale změní vaše chromozomy tak, abyste nebyli plně lidmi, promění vás v částečně syntetický organismus. Podle stávajícího amerického práva a soudního precedentu může mít tato korporace nárok na duševní vlastnictví vašeho fyzického těla, což by z vás učinilo otroka této korporace.

Právě se vede právní válka o to, zda injekce mRNA, které mění lidské chromozomy, udělují korporaci, která injekci vymyslela, právo na duševní vlastnictví organismu. Advokát Todd Callender se v současné době účastní této právní bitvy ve snaze zajistit status sebevlastnictví vlastního těla, což je princip, z něhož vychází celá filozofie svobody.

Stále se nám nikdo neomluvil za to, že nám zničili život výlukami a vakcínami!
SLEDUJTE:
=V celé Evropě nyní probíhají masová povstání: Francie, Belgie, Maďarsko, Německo=

Bojka
Bojka
1 rok před

Podle zprávy na webu Expose bylo v roce 2022 v Evropě téměř o 30 000 úmrtí více, než kolik jich bylo v roce 2020 na vrcholu údajné pandemie. Na vině je jednoznačně očkování covid-19.

martin
martin
1 rok před

Spousty důkazů o skrytém nebezpečí vedlejších účinků u vakcín proti tzv. virovým infekcím, tady byly již dávno, ale byly bohužel ,,umlčovány” a lidé málokdy hledali příčiny svých zdravotních problému a dát si to do souvislosti s vakcínou.

Přitom stačí vzpomenout reportáž ČT před více jak 10 lety s farmaceutickým vlivným zaměstnancem J. Virapenem, kde v živém rozhovoru prohlásil, že očkování je podvod na lidech a k obejití všech řetězců kontrolních úřadů a státních institucí a lékařů stačí předat vlivným osobám obálku s penězi. No a díky lidské hamižnosti je hotovo!

Myslím, že čtenáři webu rozalia.cz apod., zaměřených a také lidé s vlastními špatnými zkušenostmi, které jim zanechaly vakcíny již v minulosti, se obloukem vyhli mRNA toxinům, aplikovaným lidem v narychlo zřízených ,,očkovacích centrech a pojízdných očkovacích vozidlech“, které jezdily po některých obcích v ČR.
Jinak máte pravdu, že to není lehké!
A co teprve si přiznat, že jsou lidé bohužel již po několik generací jen ,,tichými” účastníky organizovaného zločinu. Viz. perfektní rozbory k vakcínám a rozhovor s českým lékařem na http://www.ockovani.net

Farmaceutický výrobce a jejich produkty (vakcíny) které se injektují již dětem po narození jsou vlastně ,,jediným“ produktem, který ,,musí“ člověk v životě obdržet a ,,koupit“ si je i když jej nechce a nemá o ně zájem. A že to dobrovolně nechceš? Tak to dostaneš násilnou formou, díky kontrole a vyhrožování pokutou z hygieny a ještě posvěcené vládou.

A že Vám vakcína poškodila zdraví? Jó, to po pár měsících od aplikace vpichu vakcíny již nikoho nezajímá, ale nebojte řeknou Vám lékaři. Máme řešení, budete sice muset do konce života užívat lék a chodit na pravidelné kontroly.
Toto je bohužel jen malý kousek mého životního příběhu po očkování 3. dávkami v roce 2008 proti klíštové encefalitidě.

,,Nejrychlejší probuzení“ z tohoto odporného zločinného systému je vlastní zkušenost a poznání neblahých účinků vakcíny na svém těle.

Bohužel stále je spousta lidí nevědomých a tito lidé, takové uvedená videa a články budou přehlížet a brát jako konspiraci, či podvrhy a ta pravda a poznání budou ještě u nich nějakou dobu trvat, dokud sami nepoznají následek té celosvětové vakcinační hry na svém těle, nebo osoby blízké.

A nakonec snad už zbude jen ta malá hrstka, která si mastila pravidelně kapsy. V ČR např. společnost MESES.
Ne, oni to nedělají pro peníze, jak by mohli, ne oni nelžou, proč by to dělali, propagují vakcíny, protože chtějí lidem přece pomoci…. Ano pomoci farmaceutickým korporacím opět vytvářet nemocné a ,,virový a vakcinační kolotoč“ s přispěním korporátních médií a veřejnoprávní ČT a rozhlasu se bude ,,točit dál, dokud ho lidé budou sami pomáhat točit“.

Jarmila Merclová
Jarmila Merclová
1 rok před

Mně bylo celkem jasné už od začátku,že je to nějaké divné….a rychlovakcínou jsem se samozřejmě odmítla očkovat,,,,vydržela jsem bohudíky až do konce…i bez jediného testu….a kvůli mým názorům jsem přišla minimálně o půl rodiny-rozešli jsme se napořád a nestýkáme se….nevadí….jsem ráda,že jsem to dokázala a nikdy mně k tomu nikdo nedonutí….

Elen
Elen
Odpovědět  Jarmila Merclová
1 rok před

Jarmilo, mám to podobně. Se mnou se dokonce přestala úplně bavit dcera, tudíž nemám styk ani s vnučkou. Začalo to vakcínami a pokračovalo válkou. Přestěhovala jsem se na chalupu, mám autoimunitní chorobu, tudíž se s lidmi moc nestýkám a ona se ani nezeptá, jestli něco potřebuju (na vesnici, bez auta). Co se týká války, posílala jsem jí hned na začátku video, které jasně o všem vypovídá a moc se o něm neví. Tak ho dávám sem, aby z toho měl alespoň někdo užitek. Je nastaven čas a jdou zapnout titulky. Myslím, že většina lidí, i když si to myslí, uvítá jasný důkaz.
Mějte se hezky a vydržte. Sousedi kolem mne padají jak mouchy, nikdo mě nepřesvědčí, že to nesouvisí…
https://youtu.be/mMG5TtPy10U

martin
martin
Odpovědět  Elen
1 rok před

Hlavně že jim před více jak 10-lety ,,kouzelná bedýnka” ukazovala několik dokumentů a video reportáží o škodlivosti vakcín. Asi ,,zapomněli a nebo se zrovna nedívali”. Korupce pro ně neexistuje. Proč by nás trávili, proč by to dělali, jsou nejčastější věty v jejich odpovědích. Se skeptiky je těžké pořízení, pro ně je chemie vstřikovaná do těla vším a nemá cenu se s nimi dohadovat. Pouze maříte svůj čas. Musí na to přijít sami.
Níže např.rozhovor s vlivným bývalým farmaceutickým zaměstnancem odvysílaný na ČT.
https://gofile.io/d/iKMUOn

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Výborně! Jen se tam hovoří o něčem co neexistuje, musím trošku PŘIPOMENOUT zásadní fakt:
Doposud nebyla izolována čistá forma tohoto „onemocnění“, všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích, kdy vše bylo plné dalších příměsí, jako lidské buňky atd., vlastně celý narativ je jedna velká lež!!
Na podovdných PCR testech (MUDr. Jan Hnízdil = PCR test vůbec nevypovídá o tom, zda je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. Bez dalších testů a pečlivého vyšetření zkušeným lékařem je jeho výpovědní hodnota nulová. Naprostá většina (nad 95%) pozitivně testovaných nemá žádné, nebo jen mírné obtíže.) a vakcínách se staví tedy celý světový podvod s označením COVID-19!!

Tyto injekce zničí schopnost imunitního systému vytvářet bílé krvinky, jsou smrtelné…vše je to otázka času, protože každé tělo má své limity. Vše je zaviněno zničením přirozené imunity „očkovaných,“ proto někteří odpadnou hned, někdo po druhé, další po páté, osmé..už je vědecky prokázáno, ne jednou, ale po desítkách, že Spike Protein vyrobený v lidském těle je silně toxický a usazuje se po celém těle, při pitvách se našel všude po těle a i tam, kde by to nikdo dle patologů nečekal. Tady se od začátku popírá veškerá věda a všichni co nejdou s hlavním a jediným světovým narativem, jsou potlačováni!!

A nyní musíme čekat, co se stane s miliony bláznů, kteří se nechali otrávit kovidovými injekcemi.
A v příštích několika měsících budeme svědky epidemie vážných onemocnění způsobených „očkováním“ covidem-19.
A vláda, média a mediální lékaři budou z nemocí a úmrtí obviňovat covid-19 a chřipku.
A odmítnou připustit, že „očkování“ kovidem-19 je nyní hlavní příčinou úmrtí.
A odmítnou připustit, že na celém světě umírají miliony lidí, protože jejich imunitní systém byl smrtelně poškozen.

+ jedno inspirativní výborné 2min video, pro nás stále svobodné, tedy NEOČKOVANÉ:
vk.com/video-181443339_456241098

+ pozor, tentokrát už ne kovid, ale chřipka = “po novém roce vypukne epidemii chřipky”
i.postimg.cc/sx2DxRBS/ch-ipka.jpg
= Takže nás čeká ko*kovid komedie nanovo, pod jiným názvem?

A na závěr, neexistují žádné důkazy, které by prokazovaly, že masové, mnohonásobné “očkovací” programy jsou bezpečné nebo účinné. Existuje však spousta důkazů o tom, že takové programy mohou být neúčinné a nebezpečné. Ti, kteří přijali jednu nebo více očkovacích látek, jsou nyní ohroženi různými nemocemi a paradoxně mají ještě větší pravděpodobnost, že na covid (přeznačenou chřipku) zemřou, než ti, kteří prohlédli lži a výzvu k očkování odmítli. Plně očkovaní tvoří většinu úmrtí po celém světě.

A hodně děsivé je, že různé složky establishmentu stále odmítají přijmout důkazy; odmítají své vlastní statistiky, které ukazují, že kovidové injekce se již ukázaly být nejen neúspěchem, ale lékařskou katastrofou!!

A předvídatelně byla mRNA injekce nalezena v srdci, plicích, játrech, varlatech – a mozku. Kolik mozkových buněk zemře, ukáže až čas. V listopadu 2021 vyšel v lékařském časopise Circulation článek, který dospěl k závěru, že mRNA injekce dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami. To spojovalo tyto žakety s trombózou, kardiomyopatií a dalšími cévními příhodami.
Neetické píchání však pokračovalo. A stále pokračuje..

A napíšu to na celou hubu: VAŠE VLÁDA JE VÁŠ NEPŘÍTEL