Naději vidím paradoxně v hlouposti

Přečtení: 3392

Racionalita, argumenty a zdravý selský rozum jsou už více jak dva roky vulgárními nadávkami a vládu nad mozky valné většiny obyvatel (nejen) naší země přebrala propaganda a sektářské náboženství.

Nejprve to byla slepá víra v nesmyslná opatření, pak v nebezpečnou a nevyzkoušenou vakcínu a nyní dokonce paradoxně v „nelepší porevoluční vládu”, Zelenou Evropu a bezpodmínečnou lásku k jedné zahraniční zemi, která je ale dlouhodobě jednou z nezkorumpovanějších zemí v Evropě a my tam přesto s klidným svědomím dodáváme zbraně, o kterých ani nevíme, kde končí.
Sotva jsme se vymanili z povinné lásky k jednomu slovanskému národu, už je tu láska jiná a snad ještě silnější a opět na státních budovách o výročích povinně vlají vlajky dvě.

Otázky „PROČ?” „JAK?” „SKUTEČNĚ?” jsou dávno zakázané a místo hledání odpovědí na tyto otázky se dokola vrací pouze nadávky a dehonestace.

Novináři – pokud tu nějací zbyli – mlčí a neptají se, dávno nejdou politikům po krku, ale servilně jim slouží hůře, než si kdy dovolilo i Rudé právo a šíří pouze jednu povolenou propagandu.

„Od reakčních živlů si zemi rozvracet nedáme!”

Systém, na kterém je postavena naše civilizace je velice robustní a vlastně dokáže dokonale fungovat dlouhou dobu i bez jakékoli vlády, nebo jiného řízení, ale i on má nějaké limity. A pokud se tyto limity dlouhodobě pokoušejí a napínají do maxima, tak to zkrátka jednoho dne ten systém nevydrží.
Je to jako se složitým strojem, o kterém už ani nikdo neví jak přesně funguje – a vy z něho vytahujete desítky a stovky malých koleček a ten systém stále funguje. Ale jedno kolečko bude to poslední a pak se celý náš systém zastaví…

A naděje?

Naději vidím právě paradoxně v té hlouposti, neschopnosti a nekompetentnosti, která se odevšad valí. Místo ekonomických průšvihů, kdy se naše země doslova hroutí pod náporem nesmyslně nastavených cen energií, potravin a surovin, podporujeme finančně země jiné a novináři, část společnosti a především vláda řeší jak zakázat nějaké písmenko z abecedy, nepovolené pořadí barev na čepici a zavádí záchody pro třetí pohlaví.

To, co se dříve dělo celá desetiletí – když jednu komunistickou vládu střídala další, která byla zase o kousek neschopnější a nekompetentnější, než ta předchozí – se dnes děje jako ve zrychleném filmu. Doslova ze dne na den – z hodiny na hodinu a dokáže to vláda jediná.
Do všech pozic jsou dosazováni neschopní a přitom všehoschopní, kteří jsou ještě pokroucenému systému ochotni sloužit, ale i těch ubývá.
Vždy si myslíte, že hloupost dosáhla dna, ale další den se objeví ještě větší nebetyčnost a vy už přestáváte věřit, že je to vůbec možné.

A ta rychlost je myslím zároveň nadějí. Je to závod – jestli se spící polovina obyvatel dokáže pod náporem té neskutečné hlouposti včas vzbudit a říct „DOST!” a nebo se systém zhroutí a oni se probudí až poté – ale to už nebude ono „DOST!” bohužel možná komu říct…

„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.” – Platón 400 př.n.l

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Drvivá väčšina úmrtí na údajný covid (čo je toxicita spojená s proteínom spike) sa teraz vyskytuje u plne očkovaných… po tom, čo všetci podvodne tvrdili, že vakcíny na covid zastavujú prenos. Všetko sú to lži. Pomaly začínam byť bezradný, dostáva sa to do bodu, kedy to už nie je život. Všetky dôkazy sú jasné, Prestal som veriť slovo politikov a televízie, všetky správy. Jediná pravda je už len na dezinformačných stránkach, žiaľ, je to pravda! To oni nás klamú! To oni, vláda a médiá, nám klamú, za našimi chrbtami schvaľujú genocídu a chcú vojnu za každú cenu.

Bojka
Bojka
1 rok před

“V-Safe část 1: Po 464 dnech CDC konečně zveřejnilo údaje o bezpečnosti vakcíny Covid-19, podle kterých 7,7 % lidí potřebovalo lékařskou péči
První část neuvěřitelného příběhu, který ukazuje, jak nefunkční je náš veřejný “zdravotnický” aparát: velmi, velmi nefunkční.”
https://aaronsiri.substack.com/p/v-safe-part-1-after-464-days-cdc?utm_source=post-email-title&publication_id=516360&post_id=86436116&isFreemail=true&token=eyJ1c2VyX2lkIjo2NDE4Mzc2NywicG9zdF9pZCI6ODY0MzYxMTYsImlhdCI6MTY2OTIzMjMxOCwiZXhwIjoxNjcxODI0MzE4LCJpc3MiOiJwdWItNTE2MzYwIiwic3ViIjoicG9zdC1yZWFjdGlvbiJ9.IjJgaUKa5jcXoiGCxtK8Eb7cVVLGD4v6BV0L2_t2nE4&utm_medium=email

Bojka
Bojka
Odpovědět  Bojka
1 rok před

V-Safe – část 2: Co je V-Safe? Jaká data obsahuje? Ptá se na známá závažná potenciální poškození? A proč by vás to mělo zajímat!
Druhá část neuvěřitelného příběhu, který ukazuje, jak nefunkční je náš veřejný “zdravotní” aparát: velmi, velmi nefunkční.
https://aaronsiri.substack.com/p/v-safe-part-2-what-is-v-safe-what

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Musím to tu dodat – pokud jste ještě neviděli, podívejte se, stojí to za to! “Dokument o geoinženýrství a manipulaci s počasím” -FRANKENSKIES- viz: nastub.cz/w/tKZnUHj4KujkKeZtPCM8wR?title=0&warningTitle=0&start=0s

Já se zrovna dodíval, dodám jméno: DAVID KEITH = Odtud vítr začal nejvíce foukat v posledních letech… A určitě doporučuji alespoň od 40minuty až do konce, otevře oči i největším pokrytcům, co dělají, že to nevidí. A klopí hlavu, aby to neviděli..

A (nejen) Lidl nyní už omezuje počet vajec, která si zákazníci mohou koupit!
viz: theepochtimes.com/british-supermarkets-start-to-ration-eggs_4869410.html

A nyní, probíhají ČISTKY NA ZÁKLADĚ VAKCINACE: USA se zaměřuje na chudé a nabízí jim potravinové kredity v hodnotě 20 dolarů pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit depopulační injekci, viz:
dailymail.co.uk/health/article-11439641/White-House-offers-grocery-discounts-boost-lackluster-covid-booster-rates.html

“Bidenův úplatek: Američané, kteří se v zimě nechají očkovat, dostanou slevu 20 dolarů na nákup potravin… Lidé, kteří se nechají očkovat specifickou vakcínou v obchodech, Safeway, Winn-Dixie nebo Rite Aid, získají tuto zimu slevu až 20 dolarů na nákup. Přichází to v době prudce rostoucí inflační krize, která zvýšila ceny základních potravin pro domácnost. CDC doporučuje, aby bivalentní očkovací látku dostali lidé ve věku od pěti let.”

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Děkuji, výborně sepsáno. Já jen dodám, co jsem “objevil”, kdy VŠECHNY média mlčí..:
=Změna práv a svobod, aneb na G20 se shodli na nových nařízeních=
ZDROJ: zerohedge.com/political/g20-declares-vaccine-passports-needed-future-international-travel

G20 ve svém závěrečném komuniké vydala formální dekret, v němž podporuje očkovací pasy jako přípravu na případnou !budoucí reakci na pandemii!
Zde pár částí závěrečného komuniké (která je přetištěna a k dispozici na internetových stránkách Bílého domu a která se zabývá vakcínami a pandemií COVID-19):
1) Uznáváme, že rozsáhlé očkování proti COVID-19 je globálním veřejným statkem, a budeme usilovat o zajištění včasného, spravedlivého a všeobecného přístupu k bezpečným, cenově dostupným, kvalitním a účinným vakcínám, terapeutikům a diagnostikům.
2) „Jsme i nadále odhodláni zakotvit víceodvětvový přístup „Jedno zdraví“ a posílit globální dohled, včetně genomického dohledu, s cílem odhalit patogeny a antimikrobiální rezistenci (AMR), které mohou ohrozit lidské zdraví.“
3) Uznáváme význam společných technických norem a metod ověřování v rámci IHR (2005) pro usnadnění bezproblémového mezinárodního cestování, interoperability a uznávání digitálních řešení a nedigitálních řešení, včetně dokladů o očkování.
4) Zajímavé je, že další odstavec formálního prohlášení, článek 24, dále popisuje potřebu globálních institucí bojovat proti „dezinformacím“. Článek 24 závěrečného prohlášení skupiny G20 začíná slovy: „Pandemie COVID-19 urychlila transformaci digitálního ekosystému a digitální ekonomiky.“.
A dále vede k následujícímu prohlášení v další části: „Uznáváme, že je důležité čelit dezinformačním kampaním, kybernetickým hrozbám, zneužívání internetu a zajistit bezpečnost infrastruktury pro připojení.“
+ Navrhovaný standardizovaný očkovací pas bude doprovázen úsilím o větší standardizaci a policejní ochranu proti „dezinformacím“

Hele, asi takhle.. Od ko*kovid podvodu a manipulace, který byl se spásnými “vakcínami” pouze začátek, co si mohli (a doteď mohou) dovolit, vše pokračuje, po ko*kovid se rozehrálo divadlo s konfliktem (kdy ani pro některé “spásné Rusko” nestojí proti globalismu. Oni ho jen transformují a resetují do multipolárního schématu), všechno pokračuje skrze vazalské postavení evropských vlád, kdy bez amerických (a britských) páníčků nelze nic v EU rozhodovat = toto všechno jsme všichni na vlastní oči viděli v letech 2020 až 2021 v době “ko*kovid krize”, když politici a vlády šli na ruku farmaceutickým korporacím takovým způsobem, že např. slovenský ministr zdravotnictví se nestyděl přímo v televizi narovinu říct, že další kolo očkování bude probíhat podle toho, až co řekne a doporučí farma korporace, např. Pfizer. Samozřejmě, že v zájmu zdraví lidu a nikdy jinak!

Na té schůzce G20 oznámili i novou podobu multipolární globalizace, kterou budou řídit loutkové a zkorumpované civilní kabinety těch největších zmetků, jaké tato planeta zplodila, a nadnárodní a mamutí korporace s bankami je budou ovládat, úkolovat, řídit a, jak jsme viděli i před pár dny v kauze skandálu krachu burzy FTX, ALE hlavně financovat!!
A proto v letech 2020 a 2021 probíhaly v Rusku tytéž brutální očkovací procesy, kdy Rusové ani nemohli opustit dům a byt bez QR kódu a bez vakcínky! A to proto, že výrobcem Sputniku je mamutí ruská farma společnost Gamaleya, napojená přímo na ty samé multipolarizační procesy Velkého resetu z dílny Klause Schwaba, který se G20 taktéž zůčastnil a mluvil o zainteresovaném kapitalismu..
A taky zapomeňte na koflikt na Ukrajině i na mameluky v Polsku, protože na g20 v Bali to řekli naprosto jasně, důležité je, že vše co kdy označili za dezinformace, jsou vždy po určité době prokázány za pravdu. TO JE PROKAZATELNÝ FAKT, asi už nezbývá, než čerpat všechny informace MIMO hlavní proud..

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Vakcíny na c-19 jsou se dá říct ZPOMALENÁ GENOCIDA, kdy se nadměrná úmrtnost po podávání těchto vakcín zvýšila o 40 % na celém světě a k tomu zakladatel FTX a superdárce demokratů Bankman si prostřednictvím svého hedgeového fondu půjčil 1 miliardu dolarů. Podvod s kryptoměnami je PODVOD století, stejně jako podvod s c-19. FTX se také intenzivně podílela na financování výzkumu vakcín, biotechnologického inženýrství a dalších depopulačních programů prostřednictvím “vědecko-výzkumné” komunity.

No a k tomu ceny masa v Německu vyskočily o dalších 40 % https://rmx.news/germany/german-meat-industry-warn-of-empty-supermarket-shelves-another-40-jump-in-meat-prices/

Jo a z USA, kdy úřad FDA prohlásil, že laboratorně vypěstované kuře je “bezpečné k jídlu”, ale vědci a zastánci bezpečnosti potravin mají otázky a otázek je mnoho.

Neočkované krevní banky? Zkuste si najít a přečést o rostoucím hnutí za čisté transfuze.

Martin
Martin
Odpovědět  Bojka
1 rok před

A jak to tak vypadá, chtějí vlády a instituce v té genocidě nadále pokračovat. Po přečtení článku by mohli pochopit už i příjemci 4. dávky po těch dvou letech od začátku plandemie, že to vše vyřčené z úst současných politiků a pravidelně se opakujících odborníků v masmédiích a týkající se vakcín, jsou jen lži a je to čistý záměr a oni pravděpodobně bez krveprolití již neuhnou a budou v tom pokračovat i násilnou formou.

Neakceptujme vakcinační doporučení bez řádné odborné diskuse
https://smis-lab.cz/2022/11/19/neakceptujme-vakcinacni-doporuceni-bez-radne-odborne-diskuse/

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Martin
1 rok před

Díky, za odezvu, to je jenom dobře. Dělit o informace se musíme, hned přidám další.
a) Těhotným ženám vstřikujeme mRNA, která prochází přímo do mozku dítěte: Poškození mozkových cév způsobené nanočásticemi pronikajícími mozkovou bariérou je katastrofální. Děje se to dětem v děloze. Takže dovolujeme, aby se lék, který může přejít až do mozku plodu, stal součástí normativního, předpisového schématu zdravotní péče = Dr. Chris Shoemaker
b) Brazilská reportérka náhle zkolabovala během živého televizního vysílání. Týdně kolabuje těch lidí nejen v TV už hodně moc a jedno mají vždy společné – toxické mRNA jedy!
c) Náhle zemřela ve 30 letech. Náhle zemřel… – A tohle už čteme už denně, new normal a depopulace!
d) Piloti aerolinek se cítí nevolně včetně přibývajících zdravotních problémů během letu. Bývalý pilot Alan Dana se zmínil v jednom rozhovoru, který poskytl pro Světovou Radu Pro Zdraví o zdravotních problémech pilotů kterým se najednou za letu udělalo nevolno..
e) Očkovaná a posílená „foodbloggerka“ oslavovala smrt neočkovaných, zemřela na náhlou srdeční zástavu. Vlivná foodblogerka Julie Powellová, která oslavovala smrt „antivaxerů“, náhle zemřela na zástavu srdce. 49letá blogerka zemřela ve středu 26. října 2022 ve svém domě v Olivebridge v severní části státu New York. – Takových případů vidíme nespočet denně, všechno samozřejmě náhody..
f) Byla na 4. očkování covid a i proti chřipce. Udělalo se jí špatně, v pátek se jí udělalo lépe a potom zkolabovala. Záchranka jí převezla do nemocnice, kde zemřela… – a pořád dokola..g/h/ch/i/j……….pokračovat v tomto nemá smysl. Informace jsou s námi dva a půl roku!

+ Absurdní Covid logika samosoudce Martina Havlíka v kauze oddělení matky od novorozence z důvodu údajné „pozitivity“ matky na přítomnost neexistujícího viru SARS-CoV-2! U tohoto soudního líčení poprvé v entitě ČR zazněly znalecké posudky o neexistenci viru Covidu! Pod videem je Obsah a tam si jednoduše můžete překlikávat mezi jednotlivými pasážemi.. VIZ: hrdinovesteckou.cz/files/1_3262.mp4
(Na počátku se překrývá zvuk, tak přejděte rovnou na 4:30)

+ Provařenej Rajchl. Kdo další? Mafiáni ze chcíplího psa společně s Vráblem! Ukrajinská mafie nás skupuje a brzo se tu budeme mít stejně jako tam u nich. Vláda sem žene Ukrajince jako osla za mrkví. Oni samozřejmě o ty výhody přijdou stejně jako ti naočkovaní s jejich covid certifikátem ze dne na den, bez ohlášení..

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

+ ty pasáže k videu 😛

Lze zcela jasně doporučit dvě pasáže:
17:25 Závěrečná řeč Davida Šubíka (tam je dokonale shrnuta absurdita covidismu v celé kráse, podložená věcnými argumenty a fakty a jsou v ní citovány závěry soudního znalce, který do soudního spisu potvrdil, že existence SARS-CoV-2 nebyla nikdy potvrzena a že existuje pouze jako počítačový model!)
01:32:27 Rozsudek samosoudce Martina Havlíka s vnořenými komentáři jeho flagrantních chyb a opomenutí.
A zde se také ukrývá největší perla samosoudce Havlíka, který se, během pouhých několika týdnů, stal expertem v oboru soudního znalectví lékařské diagnostiky, konkrétně v oboru vyhodnocování výsledků PCR testů a posuzování strmosti křivek, když zpochybnil úsudek soudního znalce a dokonce se ho pokusil zesměšnit (tak mu to teď vracíme my a nemusíme u toho nic uštěpačného dodávat, on si totiž vystačí sám – připomíná to film Sedmá rota za úplňku a scénu výstřelu do vzduchu, kdy komandanta zasypalo silo).
Do té doby jen pobubláváte, ale tam už se záchvatu smíchu asi neubráníte. Nebo, a to spíše, propadnete depresi ze stavu našeho soudnictví..

Na počátku se překrývá zvuk, tak přejděte rovnou na 4:30

Obsah (můžete překlikávat pod videem):
00:04:30 Začátek bez překrývání zvuku
00:10:31 Závěrečná řeč advokáta Tomáše Nielsena (strana žalobce)
00:17:25 Závěrečná řeč Davida Šubíka (strana žalobce)
00:57:43 Závěrečná řeč advokáta Jana Lega (strana žalované nemocnice Plzeň)
01:03:46 Závěrečná řeč advokáta Marka Fialy (strana žalované – zástupce Kooperativy pojišťovny)
01:10:31 Živá rozprava Kamala Taris a David Šubík
01:32:27 Samosoudce Martin Havlík s vnořenými komentáři jeho flagrantních chyb a opomenutí
02:24:19 Komentář rozsudku advokáta Tomáše Nielsena
02:26:43 Živá diskuze Kamala a David

Tento záznam, sám o sobě, totálně diskredituje soudce Havlíka. A je velmi nebezpečný pro systém. Proto byl celý záznam facebookem zablokován. Ale my nejsme idioti (a už vůbec užiteční) a byli jsme rychlejší.

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Presne tak, ako píšete. Keď skúsený pilot požiada o vyšetrovanie po tom, čo sa zrúti jeho kolega: https://worldcouncilforhealth.org/multimedia/alan-dana-air-travel/

Čítal som aj iné veci o tom, že u príjemcov transplantovaných pľúc sa po druhej dávke vakcíny proti metaloidom objavili dýchacie problémy a odmietnutie orgánu, je toho viac, pravda sa objavuje takmer denne!