Náhlá úmrtí – dokument

Přečtení: 13013

Velice silný dokument o krevních sraženinách (pozor, obsahuje naturalistické záběry přímo z pitev) a dalších neuvěřitelně závažných faktech, podvodech při schvalování vakcín a vedlejších účincích očkování.
Hovoří mnoho lékařů, patologů a balzamovačů těl, s čím se setkávají v lidském těle poté, co bylo zavedeno očkování na covid.
Můžete si co chcete myslet o závěrech filmu – tedy o záměru vyhlazení lidstva – ale fakta v dokumentu jsou bohužel nezpochybnitelná…
A mimochodem – co lepšího než válka, může skvěle od takové “hlouposti” odvést pozornost… 😉

Rovněž doporučuji skvělý český dokument o vedlejších příznacích po očkování – Tečkované příběhy.

(Prvních 6 minut dokumentu je trochu nudných a lze je přeskočit.)

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

A mezitím..: Pracovník Pfizeru na skryté kameře: „Pfizer chce sám zmutovat COVID a vyvinout na něj novou vakcínu”- Project Veritas, viz: otevrisvoumysl.cz/pracovnik-pfizeru-na-skryte-kamere-pfizer-chce-sam-zmutovat-covid-a-vyvinout-na-nej-novou-vakcinu-project-veritas/#comment-12263

“covid is going to be a cash cow for us”

A to není všechno, YouTube (jewtube) potlačil tento poslední počin Projektu Veritas (viz video výše), aby mohl Pfizer nadále profitovat z “vakcín.” Takže, místo toho, aby YT (jewtube) nechal toto šokující odhalení na své platformě sociálních médií a umožnil lidem jeho zhlédnutí, stáhl jej pro údajné porušení komunitních zásad platformy sociálních médií 😀 .. A dále, říďa Pfizer se při konfrontaci s projektem Veritas rozzuřil.

Postřehy z videa:
1) Pfizer mutuje covid záměrně, ale “to veřejnosti neříkáme,” připouští Walker. = takže, tento experimentální “roztok”, který si nechali do sebe lidi “vstříknout” potvrzuje vlastně to, co už víme, tedy že existuje tzv. “shedding” (vylučování vakcín do okolí) a že se to děje (dělo) záměrně. My to přes dva roky víme, otázka je, jestli se to někdy dozví i ostatní ZLOMENÍ/UVĚDOMĚLÍ kolem nás.

2) “U všech vládních úředníků existují otáčivé dveře,” prohlásil dále Walker. “Abych byl upřímný, je to pro průmysl docela dobré.” Tohle potvrzuje jedno moje oblíbené pravidlo: VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM. “Stejně jako v armádě, všichni vládní úředníci z armády a obrany nakonec jdou potom pracovat do obranných společností.”

3) Walker vysvětlil, že díky takovým zásahům do kovidu může Pfizer takříkajíc předvídat, které nové varianty a subvarianty se objeví příště, a mít tak neustále připravený proud nových vakcín k rychlé distribuci.
To potvrzuje další už přes dva roky známé fakta, že údajný ko*kovid tady je vypuštěn pouze uměle a spásné vakcíny včetně dalších vypuštění z jeskyní kolem nás tvoří nové a další “varianty”

+ Na videu James O’Keefe přistupuje k Jordonu Walkerovi s videozáznamem úvodního rozhovoru. Jordon Walker se zběsile rozhlíží kolem sebe a těká po restauraci jako veverka. Walker zoufale apeluje na personál restaurace a tvrdí, že se necítí bezpečně, a zároveň vyzývá k zatčení týmu Project Veritas. Řekl personálu restaurace, aby zamkl dveře a zavolal na tým Projektu Veritas policii, zatímco se snažil odvrátit otázky a skrýt se před kamerami. Ale čím víc mluvil, čím víc se kroutil, tím víc vypadal provinile.

+ Podívejte se, jak se Walker poté rozzuřil a napadl Jamese O’Keefa a pracovníky projektu Veritas:
brighteon.com/9da9e6ea-7220-4f07-9302-c5e9fc47ddd6

Lynn
Lynn
1 rok před

Např. ale očkování na covid-19 jsou stále v počátcích. Dejte jim ještě nějaký čas, aby mohly fungovat. Počty úmrtí se budou pomalu zvyšovat, až ani zpravodajská média nebudou schopna skrývat fakta 🙂
Šiřitelé covid až příliš rádi uváděli všechny způsoby úmrtí při nehodách nebo nemocech jako způsobené covidem. Dodavatelé vakcín již nyní bagatelizují úmrtí na vakcíny jako běžný každodenní život.
Zvláštní, jak to funguje, že?

CZkotas
CZkotas
1 rok před

1) Po jak dlouhou dobu je čerstvě “očkovaný” vystaven riziku, že se infikuje ostatní?
2) Může být mRNA přijata příjemcem a začít produkovat bílkovinu Spike stejně jako očkování?
3) Může vylučovaný Spike způsobit onemocnění stejně jako u očkovaného (např. myokarditidu, krevní sraženiny atd.)?

A mezitím, další studie zjistila souvislost mezi “vakcínami kovid” a poklesem porodnosti v Evropě, Austrálii, Asii..:
100percentfedup.com/breaking-alarming-study-shows-correlation-between-plummeting-birth-rates-and-c-19-shot/

A další údaje z pojištění potvrzují prudký nárůst “náhlých úmrtí” po zavedení “kovid vakcín” v Německu:
lifesitenews.com/news/sudden-deaths-in-germany-sharply-increased-after-covid-jab-rollout-insurance-data/

= Nejnovější data od německého giganta v oblasti životního pojištění KBV, asociace, která zastupuje všechny lékaře, kteří vykonávají praxi v Německu a jsou pojištěni, ukazuje, že počet náhlých úmrtí skutečně dramaticky vzrostl bezprostředně po zavedení “vakcín” proti ko*kovid..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Pamatujete na info z konce října, kdy Uganda vyhlásila 3týdenní výluku kvůli NOVÉ EPIDEMII EBOLY?
Tak nyní už Uganda obdržela (zatím) 1 200 dávek experimentálních mRNA vakcín proti ebole..
africanews.com/2022/12/08/uganda-receives-first-batch-of-ebola-trial-vaccines//

Východoafrická Uganda obdržela zásilku 1 200 kandidátů na vakcínu proti ebole, která bude použita při testech na lidech v této zemi.
Světová zdravotnická organizace (WHO) již dříve přislíbila, že Ugandě poskytne tři kandidáty na vakcíny, které budou použity při pokusech na lidech – jednu vytvořily společně Oxfordská univerzita ve Velké Británii a Serum Institute of India, druhou washingtonská nezisková organizace Sabin Vaccine Institute a třetí společnost Big Pharma Merck & Co. se sídlem v New Jersey.
Ugandská ministryně zdravotnictví Jane Ruth Acengová převzala první várku dávek vakcíny při slavnostním ceremoniálu za účasti zástupců ugandské vlády i WHO ve čtvrtek 8. prosince v malém městě Entebbe, asi 28 mil jižně od hlavního města Kampaly.
“Dnes jsme šťastní, že máme první várku,” řekla, když hovořila o 1200 dávkách ze Sabinova institutu pro vakcíny. “Další tisíce dávek obdržíme od společnosti Merck a z Oxfordu.”
Pokud nebudou zaznamenány žádné nové případy nákazy, ugandská vláda očekává, že do 10. ledna prohlásí zemi za prostou viru. Bez ohledu na to, zda se objeví nové případy eboly, však bude testování vakcín nadále pokračovat..

+ KRÁTKÉ VIDEO (3min) Z DĚNÍ: brighteon.com/16c7971d-bd1d-42e1-b70e-c4a48141736e

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Přidám sem závěrečný díl výborné dokumentární série CABAL, Kabala II (26. část) | COVID-19: Genocida v přímém přenosu (9. díl série o covidu). ”
Strategie mučení Kabaly fungovala skvěle. Lidé padali mrtví v přímém přenosu, ale jediné, co se ujalo, byl stále se opakující slogan: “Vakcíny Covid jsou bezpečné a účinné…”. V tomto závěrečném díle o tragédii COVID uzavíráme téma, které bude (v budoucnu) označováno za nejodpornější genocidu v dějinách lidstva. Může být lidstvo zachráněno? Samozřejmě! Nejdříve se však podívejme na šokující fakta, jak jsou uvedena v této závěrečné epizodě.”
ZDE: nastub.cz/w/pHtc7KNeo7ECQnmaWxeSQd?title=0&warningTitle=0&start=0s

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Dodám, co se událo.. mezitím, nosatí rodiče Bankmana si už a nakoupili za 121 milionů dolarů “rekreační domy” na Bahamách za nelegální prostředky z kryptografického podvodu FTX: http://www.zerohedge.com/markets/sam-bankman-frieds-parents-bought-bahamas-vacation-home-among-121-million-ftx-property

A okrajinci se připravují na nejhorší zimu v životě, včetně několikadenními výpadky proudu: apnews.com/article/russia-ukraine-kyiv-europe-business-2b3c41d06740b6b3b5ad42497f7ebcae

A Kanadská pediatrická společnost navrhuje legalizovat “lékařskou pomoc při umírání” (asistovanou sebevraždu) pro děti, TEDY ZABÍJENÍ DĚTÍ.. Kdy nejprve to byly potraty. Pak to byla asistovaná sebevražda. Pak to byla infanticida. Nyní se snaží normalizovat asistovanou sebevraždu dětí: thedailybell.com/all-articles/news-analysis/canadian-government-literally-proposes-state-execution-of-living-babies/

A jak jinak, pro ofce další nové fuckcíny proti idiotismu ko*kovid přijde příští rok: thegatewaypundit.com/2022/11/biden-covid-czar-probably-gonna-need-update-vaccine-next-year-americans-get-vaccinated-next-year-video/

ODKAZY STAČÍ ZKOPÍROVAT A OTEVŘÍT V PROHLÍŽEČI. ZÁMĚRNĚ CELÉ ODKAZY NA KLIKNUTÍ NEUVÁDÍM, zrychluje se i schvalovací proces a nestane se, že by komentář zůstal někde na fórech viset apod.

Jana
Jana
1 rok před

Zde se fundovaně vysvětluje, jak je to s těmi amyloidními sraženinami, jak vznikají atd., kdyby to někoho zajímalo.
https://amidwesterndoctor.substack.com/p/what-is-causing-the-died-suddenly?utm_source=substack&utm_medium=email

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Snad nejlepší D. Icke, brutální pravda v 30 minutách, naplno mluví o tom, že na západě je zaváděn fašismus atd.:
: odysee.com/@FipaLive2:a/davidicke-banned-2022-cz:c?src=embed
(zkopírovat odkaz a otevřít poté v prohlížeči)
“Davidovi Icke byl v listopadu 2022 zakázán vstup do Nizozemska, a tím pádem do celé EU na 2 roky. V oficiálním dopise, který obdržel od Ředitelství pro azyl a ochranu, (viz níže) uvádějí důvod – jeho “přítomnost zde představuje aktuální, reálné a dostatečně závažné ohrožení základního zájmu společnosti.”
= Pokusil jsem se nahrát video na YouTube, ale druhý den bylo zakázáno s tím, že byla porušena pravidla komunity, klasika, jakýkoli jiný než jediný propagovaný narativ je zakázán už třetím rokem=
Mají moc ovlivňovat neustále (tupé) masy, kdy spousta komentářů (nejen) na sociálních sítích je už ve větší podobě pomocí digitálních robotů.

-A dle nedávného G7 chtějívyvolat i naftovou krizi. A jak k lidem dostat nové, levné a hmyzí potraviny bez zapojení nafty, kamionů, tradičního živočišného zemědělství a dálkové přepravy zboží. A řešením budou lokální donáškové služby, jako již dnes existují služby typu Wolt, Food Panda, Bolt, Dáme Jídlo atd. Výroba potravin z hmyzu a červů má prakticky nulové vstupní náklady a nevyžaduje naftu, traktory, kombajny, ani extenzivní zemědělství.
A proč myslíte, že v Holandsku likvidují stáda skotu a střílí do vlastních zemědělců z policejních pušek během demonstrací?
A všimněte si, že polické režimy se snaží evropskému obyvatelstvu ukrást veškeré úspory úmyslně politiky přiživovanou inflací, ale rovněž se snaží způsobit chaos a naftovou krizi v dopravě potravin v EU.. Lidé netuší, že kroky G7 a EU míří k jedinému cíli, k ohrožení dodávek nafty v EU a tím pádem masivnímu nárůstu cen nafty, která se promítá do dopravy naprosto veškerého zboží v EU na volném trhu, zejména potravin. A bude urychlen tlak na zavedení “levných” potravin, těch z hmyzu a červů, které ke své výrobě a ani dopravě k zákazníkovi nevyžadují naftu.-

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Chrípka je prirodzený detoxikačný proces tela ako odpoveď na nadmernú toxicitu v bunkách. “Vírusy” sú zvyšky odumierajúcich buniek. Všetko bude drahé a nedostupné. Zločinci vo vláde prídu s riešením – namiesto toho, aby sme mali vlastnú menu a podporovali vlastnú ekonomiku, zamknú nás z našich domovov do bytov, kde bude všetko na predplatné. Takže stále dezinformácie? Začína sa:

https://zpravy.aktualne.cz/aktualne-plus/aktualne-nemit-vlastni-byt-bude-normou-special-odhaluje-budo/r~8fa25480674811eda25a0cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

https://www.e15.cz/rozhovory/vlastni-byt-se-stava-luxusem-celozivotni-najem-bude-normou-rika-ekonom-martin-lux-1357286

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Shlédnuto, výborně. Dodám, že včera s tím zas začali, takže ode mě už pouze tvrdě a proti režimu – viz:

“Nikdy neodpouštějte. Nikdy nezapomeňte. Stále se držte od toxických spásných ko*kovid “vakcín” postavených na lživé vědě co nejdál (nejlépe od jakýkoliv vakcín, protože, nikdo, opakuji NIKDO ze všechn obřezaných majitelů farma firem vyrábějících produkty/vakcíny, nemá sebe a ani svou rodinu ničím navakcinovanou, a to, co se podává lidem, dětem, starším..řekněte NE). A stále trvejte a myslete (posílejte do vesmíru myšlenky) na trest pro všechny ty rádoby politické, medální a lékařské srá*če, kteří ubližují lidem, chtějte pomstu, chtějte je všechny ne jen uvěznit, ale…OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB.. a HLAVNĚ, žádné odpuštění ŽÁDNÉ zapomenutí na to, co nám udělali a žádné SLITOVÁNÍ!!!”

TOHLE VŠE JE VEDENO PROTI NÁM VŠEM, STÁLE SE DRŽTE SVÝCH HODNOT A NIKDY NEODPOUŠTĚJTE A HLAVNĚ, NEZAPOMÍNEJTE! VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM!

=Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím!=

misa
misa
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

pro CZkotas:
Mám dojem, že lidi se s tím, co jim ti zlí provedli budou muset smířit, přijmout to jako fakt, který se jím stal. A odpustit jim.
Zlato, jinak se lidi tou nenávistí sami zničí. Obrovská nenávist bude ničit hlavně je.
Souhlasím – nezapomenout a tvrdě potrestat zlo

Bojka
Bojka
Odpovědět  misa
1 rok před

Kde žid skáče, národ/goym pláče. Proč chce stále Zelensky peníze, když sám má (dohledejte si sami na forbes): Zelenského čisté jmění
Čistá hodnota 596 milionů dolarů
Roční příjem 113 milionů dolarů
Soukromé tryskáče 3
Luxusní jachty 5
Zámky a vily 15+
Hmotnost zlata 168 liber (75 kg)

Zelensky Assets & Investments
Zelenskyj vlastní přes 12 nemovitostí, 8 aut, 5 luxusních jachet. Zelenského aktiva také zahrnují hotovostní rezervy ve výši více než 75 milionů $. Zelenskyj také vlastní investiční portfolio 15 akcií v hodnotě 60 milionů dolarů. Seznam akcií, do kterých Zelensky investoval, jsou:
§ Saúdské Aramco
§ Jablko
§ Microsoft
§ Meta
§ Abeceda
§ Amaz

Volodymyr Zelenskyj získal právnický titul na Ekonomickém institutu Kryvyi Rih. Všechno to jsou židoviny a kdo nechce vidět nevidí.
atd.atd..

Ale po tupých goym chce neustále peníze a burcuje do války, stejně jako všichni z aspen politici apod..
A u nás chcou zmobilizovat naši AČR a zahnat nás všechny do války a proč tady máme tolik maldých chudáčků Ukrajinců. To naši mají umírat za ně a proč? Všechno je to židovstvo a nic jiného.