Náhlá úmrtí – dokument

Přečtení: 5911

Velice silný dokument o krevních sraženinách (pozor, obsahuje naturalistické záběry přímo z pitev) a dalších neuvěřitelně závažných faktech, podvodech při schvalování vakcín a vedlejších účincích očkování.
Hovoří mnoho lékařů, patologů a balzamovačů těl, s čím se setkávají v lidském těle poté, co bylo zavedeno očkování na covid.
Můžete si co chcete myslet o závěrech filmu – tedy o záměru vyhlazení lidstva – ale fakta v dokumentu jsou bohužel nezpochybnitelná…
A mimochodem – co lepšího než válka, může skvěle od takové “hlouposti” odvést pozornost… 😉
(Prvních 6 minut dokumentu je trochu nudných a lze je přeskočit.)8 komentářů “Náhlá úmrtí – dokument

 1. Shlédnuto, výborně. Dodám, že včera s tím zas začali, takže ode mě už pouze tvrdě a proti režimu – viz:

  “Nikdy neodpouštějte. Nikdy nezapomeňte. Stále se držte od toxických spásných ko*kovid “vakcín” postavených na lživé vědě co nejdál (nejlépe od jakýkoliv vakcín, protože, nikdo, opakuji NIKDO ze všechn obřezaných majitelů farma firem vyrábějících produkty/vakcíny, nemá sebe a ani svou rodinu ničím navakcinovanou, a to, co se podává lidem, dětem, starším..řekněte NE). A stále trvejte a myslete (posílejte do vesmíru myšlenky) na trest pro všechny ty rádoby politické, medální a lékařské srá*če, kteří ubližují lidem, chtějte pomstu, chtějte je všechny ne jen uvěznit, ale…OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB.. a HLAVNĚ, žádné odpuštění ŽÁDNÉ zapomenutí na to, co nám udělali a žádné SLITOVÁNÍ!!!”

  TOHLE VŠE JE VEDENO PROTI NÁM VŠEM, STÁLE SE DRŽTE SVÝCH HODNOT A NIKDY NEODPOUŠTĚJTE A HLAVNĚ, NEZAPOMÍNEJTE! VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM!

  =Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím!=

  1. pro CZkotas:
   Mám dojem, že lidi se s tím, co jim ti zlí provedli budou muset smířit, přijmout to jako fakt, který se jím stal. A odpustit jim.
   Zlato, jinak se lidi tou nenávistí sami zničí. Obrovská nenávist bude ničit hlavně je.
   Souhlasím – nezapomenout a tvrdě potrestat zlo

   1. Kde žid skáče, národ/goym pláče. Proč chce stále Zelensky peníze, když sám má (dohledejte si sami na forbes): Zelenského čisté jmění
    Čistá hodnota 596 milionů dolarů
    Roční příjem 113 milionů dolarů
    Soukromé tryskáče 3
    Luxusní jachty 5
    Zámky a vily 15+
    Hmotnost zlata 168 liber (75 kg)

    Zelensky Assets & Investments
    Zelenskyj vlastní přes 12 nemovitostí, 8 aut, 5 luxusních jachet. Zelenského aktiva také zahrnují hotovostní rezervy ve výši více než 75 milionů $. Zelenskyj také vlastní investiční portfolio 15 akcií v hodnotě 60 milionů dolarů. Seznam akcií, do kterých Zelensky investoval, jsou:
    § Saúdské Aramco
    § Jablko
    § Microsoft
    § Meta
    § Abeceda
    § Amaz

    Volodymyr Zelenskyj získal právnický titul na Ekonomickém institutu Kryvyi Rih. Všechno to jsou židoviny a kdo nechce vidět nevidí.
    atd.atd..

    Ale po tupých goym chce neustále peníze a burcuje do války, stejně jako všichni z aspen politici apod..
    A u nás chcou zmobilizovat naši AČR a zahnat nás všechny do války a proč tady máme tolik maldých chudáčků Ukrajinců. To naši mají umírat za ně a proč? Všechno je to židovstvo a nic jiného.

 2. Chrípka je prirodzený detoxikačný proces tela ako odpoveď na nadmernú toxicitu v bunkách. “Vírusy” sú zvyšky odumierajúcich buniek. Všetko bude drahé a nedostupné. Zločinci vo vláde prídu s riešením – namiesto toho, aby sme mali vlastnú menu a podporovali vlastnú ekonomiku, zamknú nás z našich domovov do bytov, kde bude všetko na predplatné. Takže stále dezinformácie? Začína sa:

  https://zpravy.aktualne.cz/aktualne-plus/aktualne-nemit-vlastni-byt-bude-normou-special-odhaluje-budo/r~8fa25480674811eda25a0cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  https://www.e15.cz/rozhovory/vlastni-byt-se-stava-luxusem-celozivotni-najem-bude-normou-rika-ekonom-martin-lux-1357286

 3. Snad nejlepší D. Icke, brutální pravda v 30 minutách, naplno mluví o tom, že na západě je zaváděn fašismus atd.:
  : odysee.com/@FipaLive2:a/davidicke-banned-2022-cz:c?src=embed
  (zkopírovat odkaz a otevřít poté v prohlížeči)
  “Davidovi Icke byl v listopadu 2022 zakázán vstup do Nizozemska, a tím pádem do celé EU na 2 roky. V oficiálním dopise, který obdržel od Ředitelství pro azyl a ochranu, (viz níže) uvádějí důvod – jeho “přítomnost zde představuje aktuální, reálné a dostatečně závažné ohrožení základního zájmu společnosti.”
  = Pokusil jsem se nahrát video na YouTube, ale druhý den bylo zakázáno s tím, že byla porušena pravidla komunity, klasika, jakýkoli jiný než jediný propagovaný narativ je zakázán už třetím rokem=
  Mají moc ovlivňovat neustále (tupé) masy, kdy spousta komentářů (nejen) na sociálních sítích je už ve větší podobě pomocí digitálních robotů.

  -A dle nedávného G7 chtějívyvolat i naftovou krizi. A jak k lidem dostat nové, levné a hmyzí potraviny bez zapojení nafty, kamionů, tradičního živočišného zemědělství a dálkové přepravy zboží. A řešením budou lokální donáškové služby, jako již dnes existují služby typu Wolt, Food Panda, Bolt, Dáme Jídlo atd. Výroba potravin z hmyzu a červů má prakticky nulové vstupní náklady a nevyžaduje naftu, traktory, kombajny, ani extenzivní zemědělství.
  A proč myslíte, že v Holandsku likvidují stáda skotu a střílí do vlastních zemědělců z policejních pušek během demonstrací?
  A všimněte si, že polické režimy se snaží evropskému obyvatelstvu ukrást veškeré úspory úmyslně politiky přiživovanou inflací, ale rovněž se snaží způsobit chaos a naftovou krizi v dopravě potravin v EU.. Lidé netuší, že kroky G7 a EU míří k jedinému cíli, k ohrožení dodávek nafty v EU a tím pádem masivnímu nárůstu cen nafty, která se promítá do dopravy naprosto veškerého zboží v EU na volném trhu, zejména potravin. A bude urychlen tlak na zavedení “levných” potravin, těch z hmyzu a červů, které ke své výrobě a ani dopravě k zákazníkovi nevyžadují naftu.-

 4. Dodám, co se událo.. mezitím, nosatí rodiče Bankmana si už a nakoupili za 121 milionů dolarů “rekreační domy” na Bahamách za nelegální prostředky z kryptografického podvodu FTX: http://www.zerohedge.com/markets/sam-bankman-frieds-parents-bought-bahamas-vacation-home-among-121-million-ftx-property

  A okrajinci se připravují na nejhorší zimu v životě, včetně několikadenními výpadky proudu: apnews.com/article/russia-ukraine-kyiv-europe-business-2b3c41d06740b6b3b5ad42497f7ebcae

  A Kanadská pediatrická společnost navrhuje legalizovat “lékařskou pomoc při umírání” (asistovanou sebevraždu) pro děti, TEDY ZABÍJENÍ DĚTÍ.. Kdy nejprve to byly potraty. Pak to byla asistovaná sebevražda. Pak to byla infanticida. Nyní se snaží normalizovat asistovanou sebevraždu dětí: thedailybell.com/all-articles/news-analysis/canadian-government-literally-proposes-state-execution-of-living-babies/

  A jak jinak, pro ofce další nové fuckcíny proti idiotismu ko*kovid přijde příští rok: thegatewaypundit.com/2022/11/biden-covid-czar-probably-gonna-need-update-vaccine-next-year-americans-get-vaccinated-next-year-video/

  ODKAZY STAČÍ ZKOPÍROVAT A OTEVŘÍT V PROHLÍŽEČI. ZÁMĚRNĚ CELÉ ODKAZY NA KLIKNUTÍ NEUVÁDÍM, zrychluje se i schvalovací proces a nestane se, že by komentář zůstal někde na fórech viset apod.

 5. Přidám sem závěrečný díl výborné dokumentární série CABAL, Kabala II (26. část) | COVID-19: Genocida v přímém přenosu (9. díl série o covidu). ”
  Strategie mučení Kabaly fungovala skvěle. Lidé padali mrtví v přímém přenosu, ale jediné, co se ujalo, byl stále se opakující slogan: “Vakcíny Covid jsou bezpečné a účinné…”. V tomto závěrečném díle o tragédii COVID uzavíráme téma, které bude (v budoucnu) označováno za nejodpornější genocidu v dějinách lidstva. Může být lidstvo zachráněno? Samozřejmě! Nejdříve se však podívejme na šokující fakta, jak jsou uvedena v této závěrečné epizodě.”
  ZDE: nastub.cz/w/pHtc7KNeo7ECQnmaWxeSQd?title=0&warningTitle=0&start=0s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *