Najednou svoboda pro Čínu…?

Přečtení: 1747

Proč zpětně přepisovat historii, když můžeme měnit paradigma přímo v reálném čase.

Dva roky poukazujeme na to, co se děje v Číně – jak se tam budují tábory pro covid pozitivní, lidé se bez očkovacího pasu nedostanou k lékaři a umírají doslova na ulici před nemocnicí, nebo lidé umírají hlady ve vlastních domech, kam je vláda zamkne a dveře zatluče, nebo zavaří svářečkou.
Nedávno v jednom takovém domě uhořelo množství lidí, kteří prostě nemohli utéct ven.

Tak moc je chránili před “zákeřnou nemocí”, až je zabili – co by dříve bylo zcela sci-fi a nemyslitelné, je dnes obecně přijímaná realita.

Když jsme toto ukazovali, byli to lži, hoaxy a nebo přinejlepším se tomu zastánci covidových opatření smáli, že je to přeci správné a na covid musí být přísnost.
Naprosté porušování lidských práv a základních svobod bylo pro smích – už abychom to měli u nás stejně.

A dnes? DOSLOVA TI STEJNÍ – dokonce i ČT se slzou v oku – ukazují, jak se v Číně porušují lidská práva a teď jsou to ale ti “hodní Číňané” – (přelož si, ti stejní jako předtím, ale už nikoli dezoláti) bojují proti zlému systému a šíleným opatřením…

Zdá se mi, že je to poměrně sofistikovaný EU algoritmus, který hledá v reálném čase vždy většího “nepřítele” a podle výsledku se pak ohýbá realita. Je to vlastně lepší řešení, než v Orwellovi 1984, než pracně zpětně přepisovat historii… 

Je to téměř takový pre-crime, jaký známe z Minority report – nejlépe potrestat zločin a změnit realitu ještě dříve, než se to stane – to je obraz toho nového a správného světa, kam mílovými kroky směřujeme.

Covidová opatření v Číně a požár

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Thajsko se stane první zemí na světě, která prohlásí smlouvy se společností Pfizer za neplatné?!
Mluvčí thajské vlády řekl tento týden profesoru Sucharitu Bhakdimu, že jeho země by se brzy mohla stát první na světě, která zruší a zneplatní své smlouvy s farmaceutickým gigantem Pfizer:
thedailybell.com/all-articles/news-analysis/will-thailand-declare-pfizer-contracts-null-and-void/

Kromě ukončení smluv se společností Pfizer hodlá thajská vláda také požadovat po této společnosti odplatu ve výši miliard dolarů. Tyto peníze pak půjdou na odškodnění všech Thajců, kteří “přišli o svou existenci” v důsledku zavádění kovidových injekcí společnosti Pfizer.

Již v prosinci bylo oznámeno, že thajská princezna Bajrakitiyabha zkolabovala na infarkt poté, co dostala injekci od společnosti Pfizer. Na tomto základě nyní královská rodina směřuje k tomu, aby se společnost Pfizer zodpovídala ze svých zločinů proti lidskosti.

“Pokud by něco mělo thajský lid probudit z indoktrinovaného spánku, vyvolat jeho hněv a rozhořčení nad tím, jak moc byl oklamán – bylo by to pravděpodobně tohle,” říká Creed a poznamenává, že až dosud Thajci propadali masové psychóze a “uniformnímu uctívání ideologie nové normality”.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mimo téma, ale .. Z JEDNÉ DISKUSE, min. se jedná o zajímavé počtění kolem solárních panelů:

“Pokud chcete přijít o dům a možná i o život, dejte si na střechu soláry. To není první požár a jediný požár, píší o tom každou chvíli, zrovna tak jako hoří elektrická auta.
Drahé to je i se státní dotací, a v našich podmínkách to nevyrobí elektřiny ani tolik, aby jste mohli v zimě zapnout jediný konvektor na 3 kW. V létě by to snad utáhlo klimošku a nic víc. Po pěti letech je už jen poloviny výkonu, to je tak na malý vařič. Topení rozhodně ne. A po deseti letech zaplatíte šílené peníze za ekologickou likvidaci a opravu střechy.”

V Lošticích hořela střecha s fotovoltaickými panely. Škoda za 8 milionů. viz: sumpersky.denik.cz/pozary/lostice-fotovoltaicke-panely-strecha-pozar.html
Od solárního panelu chytly v Praze tři střechy: novinky.cz/clanek/krimi-od-solarniho-panelu-chytly-v-praze-tri-strechy-40403639
Požár zasáhl fotovoltaiku v průmyslovém objektu: regionvalassko.cz/pozar-zasahl-fotovoltaiku-v-prumyslovem-objektu-na-luhacovicku/

..dá se toho najít více, ještě dodám tohleto z dané diskuse:
“Jenom v mém blízkém okolí vyhořely 3 baráky od fotovoltaiky na střeše. A to do nich ani neuhodil blesk… Prostě se to v létě vnitřně přehřálo a nebylo to možno jistit. Ono totiž ani není pořádně jak. K tomu mizerně dimenzované měniče DC/AC, které se v zimním období chovají často jako spotřebič…
Ne, ve středoevropských podmínkách je fotovoltaika (na střeše) pěkná blbost. Možná ještě tak někde na samotě v ostrovním režimu, ale ani tam bych si panely na střechu nedával a měniče s bateriemi do baráku taktéž ne.
Topení a fotovoltaika (?), no to už je čisté sci-fi. Na tohle už příroda dávno kolektory vymyslela.
Jmenuje se to D Ř E V O. Akorát, že se zpracováním je kolem toho dost práce.”

“Jakmile se teď tlačí fotovoltaika a je na ní dotace, tak je jasný, že v tom bude do budoucna nějaká bouda. S drahou likvidací bych souhlasil, pak ještě majitelům zdaní výkup elektřiny nebo nebudou vykupovat vůbec. V zimě, kdy je třeba topit, to neutáhne žádnej elktrickej zdroj topení a to se vyplatí, jak by řekl Horst Fuchs”

“Není třeba nic dokazovat protože v ČR je cca 3/4 roku jen slabé difuzní záření a to vám ani ten jeden akumulítor nenabije. Navíc dlouhodobým výzkumem je ověřena životnoast solárních panelů max 3 roky apak je z nich spotřebič a můžete je i se srřechou vyhodit…
Veškerý ten šum okolo jen jenom komerce a sada blábolů na téma jak zblbnout spotřebitele a odvést pozornost od konkrétní příčiny tohoto marazmu.”

Bojka
Bojka
1 rok před

vzpomenu mistra KARLA GOTTA:

REDAKTOR:
To zní poněkud jako orwellovská utopie…
MISTR:
Ani ne. Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.

KAREL odesel a nastalo obdobi srovnatelne s inkvizici , nacistickymi pokusy na lidech a marxistickym terorem tentokrat legalne a Bez viditelneho tetoru …..
……tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.
Dnes vam myslenky impulsivne podsouvaji dopaminovou zavislosti na klikani na telefonu, rozbiji pozornost a schopnpst napojeni SE dusi na ducha. Soukromi existuje v omezene mire a nuti Vas si vybrat jedno Nebo druhe pritom nejlepsi je to treti – stredni cesta , to vlastni ceske …

CZkotas
CZkotas
1 rok před

postimg.cc/KcV67NBj/Children-Toddler-Cry-Face.jpg

A mezitím pokračují všude po světě, nejen od ko*kovid vakcín a tyranie s rouškami, soc.distanc od svých vrstevníků, babiček.. TEDY NEUSTÁLE ÚTOKY NA TO NEJCENNĚJŠÍH, CO MÁME, A CO MUSÍME CHRÁNIT: NA NAŠE DĚTI! Dnes a denně, šílený psychopatický svět.. Vnucování naprosto zvrhlé lbgt (či jak se “to” píše), pletení hav a dalších “x” pohlaví.. viz můj včerejší další šok, o kterém jsem ani nevěděl:

“Módní značka Balenciaga se omluvila za silně znepokojující focení, na kterém byly zachyceny traumatizované děti držící plyšové medvídky oblečené do bondage oblečení a rekvizity související s případem dětského porna u Nejvyššího soudu.
Kritici se na návrhářskou značku obořili poté, co byly zveřejněny fotografie, na nichž malé děti (převážně dívky) drží plyšové medvídky ozdobené BDSM výbavou. Možná ještě zákeřnější však bylo umístění rekvizity zobrazující soudní dokumenty týkající se případu Ashcroft v. Free Speech Coalition, který v roce 2002 řešil Nejvyšší soud.” VIZ NAPŘ.:
newspunch.com/balenciaga-pedo-gate-blown-wide-open/

twitter.com/shoe0nhead/status/1594532715126202368
twitter.com/StormEllimac/status/1594500472118730752
twitter.com/Cernovich/status/1595260744722878465
twitter.com/thisissavvy1/status/1594541543209472000

“Pedofilové v médiích označili reportáž o Balenciagovi za “konspirační teorii”. Mezitím ve skutečnosti je Balenciaga buď zděšen, nebo to předstírá, protože kampaň byla skutečná.”
Image je pro luxusní módní značky vším. Reklamní kampaně jsou velkou událostí, na které pracují tisíce lidí několik měsíců a jejíž rozpočet činí miliony a miliony dolarů. Opravdu máme věřit, že Balenciaga nevěděla, co vypouští do světa?
“Děsivé, kolik dospělých se na tom muselo podílet,” poznamenal jeden uživatel Twitteru. “Rodiče, fotografové, kreativní ředitelé, copywriteři, zaměstnanci návrhářských agentur, producenti, manažeři, inzerenti… a nikoho z nich nenapadlo: ‘Počkejte chvíli?'”

!Podle fotografa Gabriele Galimbertiho mělo být módní focení založeno na tématu dávání a přijímání dárků, přičemž inspiraci čerpal ze své fotografické série “toy story”. Balenciaga však zasáhl a donutil ho použít dětské modelky v sexualizovaných pózách, dětské porno rekvizity a odkazy na pedofilii.!

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Odkryva sa aj pravda o disney a podprahovkach video v Aj. Odhalovanie Disney/za oponou .podprahovky.
https://mobile.twitter.com/Xx17965797N/status/1597144027551653888
a:
https://mobile.twitter.com/RobbyDreamer/status/1597291882761293825?cxt=HHwWgsDQqaWg3KosAAAA

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Dodám k tématu, kdy se lidé (konečně? blik/cvak?) po celé Číně začínají bouřit a protestovat proti ko*kovid drakonickým výlukám, omezením, testováním.. videa:
twitter.com/RFA_Chinese/status/1596901108555055106
twitter.com/zhao_dashuai/status/1597012132184600576

“Protivládní demonstrace vypukly nejméně v 10 čínských městech. V uplynulých dnech proběhly v nejméně deseti velkých čínských městech rozsáhlé protiepidemické demonstrace, při nichž se mnohé požadavky dostaly z úrovně odpečetění až na úroveň politických reforem, což je od roku 1989 rarita.”

A dále – Po celé Číně vypukly vzácné celonárodní protesty proti politice nulové kontroly, viz: dailymail.co.uk/news/article-11473455/Protests-erupt-China-thousands-streets-draconian-Covid-restrictions.html

!! Probíhající protesty začaly v Urumči, hlavním městě severozápadní Ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang, po požáru v obytném domě, při kterém zahynulo 10 lidí včetně tříletého dítěte (dodatečné info k videiím nahoře)!! Protesty ve městě vypukly poté, co lidé přičítali úmrtí pandemické kontrole, která bránila záchranářům v záchraně životů obyvatel domu.

Desítky tisíc protestujících vyšly do ulic také v dalších velkých městských centrech, jako je Wuhan, Čcheng-tu a Kanton, zatímco menší protesty se konaly ve městech jako Nanking, Dali, Čchang-ša a Si-an.

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

1) ázijská mentalita slepého a absurdného poslúchania autorít až do konca.
2) ľudia v Číne nikdy nemali takú slobodu a prosperitu ako my. Tam de facto prešli od feudalizmu rovno ku “komunizmu”. Číňan sa nebude búriť, ak mu chcú vziať auto, dom s bazénom a každoročnú dovolenku v trópoch, pretože nič z toho nikdy nemal.

Veľká analýza: vitamín D chránil a chráni – pred kovidom aj smrťou naň! (Dr. Igor Bukovský: Život a svet, 24. 11. 2022) https://www.youtube.com/watch?v=K6cLix5MI_I

Agenda 2030: Vzdelanie pre dôstojný život, smerovanie k znalostnej a environmentálne udržateľnej ekonomike pri demografických zmenách a meniacom sa globálnom prostredí, znižovanie chudoby a sociálna inklúzia, udržateľné sídla, regióny a krajina v kontexte zmeny klímy, právny štát, demokracia a bezpečnosť, dobré zdravie.

Keď som toto čítal tak sa ľudia vôbec nemusíte obávať. Tie ich plány im stroskotaju hneď pri druhom bode. Pokrok pri demografických zmenách a meniacom sa globálnom prostredí. No jebnuti sú na hlavu teda kvalitne ako to chcu realizovat v getach (jedine holokvastom)? To ako chce BRICS v Brazilii aplikovat digit menu – skusi to niekto vo favele proti debbilom co maju 20 mačet? Myslim ze ide hlavne o vytvaranie strachu…

Z nejakého dôvodu začali urýchľovať procesy, akoby čas utekal a nehovorí sa v proroctve, že zostávajúci čas sa skracuje? Čítal som, že mnohí ľudia vnímajú čas úplne inak ako predtým a že čas plynie úplne inak ako predtým. Sám s tým mám isté skúsenosti a dokonca aj Mesiac a Slnko sú na iných miestach a v iných polohách ako zvyčajne. Niečo sa deje a podľa biblického proroctva sa bude manipulovať s časom. Jedno z týchto proroctiev hovorí, že vládcovia tohto sveta zmenia zákony a čas..

Bruselská junta musí byť zničená. Čím skôr tým lepšie. Je to nacistický projekt. Divadlo na oblbnutie ľudí. Brusel si platí svoju piatu kolónu v politike, školách ale aj u tzv. novinárov. Jasný útok na všetkých prioritách. Konceptuálny, chronologický, faktologický, ekonomický aj genocídny. Oni už nemajú čo stratiť tak hrajú vabank. V tom prípade musíme aj my. Tak ako v Česku spáchali dôchodcovia sebevraždy, to nič nerieši. Ale keby tak niektorý z nich prišiel do parlamentu alebo na zraz nejakej junty s granátom a odpálil sa tam, to by bolo iné kafe. Malo by to aj iný psychologický dopad na juntu. Teraz sa s obyčajných ľudí len smejú. Potom by si naša Matelkova junta možno aj cvrkla do gatí. Som zvedavý kedy im dôjde že oni tu budú žiť ďalej aj keď nebudú vládnuť. Aj ich rodiny a príbuzní. Budú sa vyhovárať ako po Covide, oni to tak nemysleli, oni nevedeli… Božie mlyny melú pomaly ale isto.