Facebooku opět vadila nepříjemná pravda

Přečtení: 2822

30.11.2022 jsem na Facebooku zveřejnil příspěvek, který byl 2.12.2022 smazán a byl mi na 24 hodin zablokován účet.
(Ve zkratce – kulturista Doug Brignole veřejně napsal, že věří vakcíně na covid a pokud zemře, mají to lidé brát jako takový test… no a letos v říjnu tento sportovec skutečně zemřel…)

Napsal jsem doslova příspěvek:
Toto napsal známý kulturista na svůj Facebook v dubnu 2021 – teď v říjnu tento vitální sportovec zemřel. Korunu tomu ovšem nasadili factcheckeři – je to totiž HOAX – nezemřel prý po očkování, ale na covid. Ještě jednou opakuji jejich závěr – ten pán totiž zemřel na nemoc, proti které se očkoval… 🤔

A k tomu jsem přiložil PŘESNÝ překlad jeho statusu na Facebooku:

Jeho originální status byl samozřejmě z jeho sociální sítě dávno smazán, ale existuje řada kopií lidí, kteří si ho uložili a co je nejpikantnější, ty kopie nezpochybňují ani takzvaní “factcheckeři” – naopak z nich hojně citují:
https://chequeado.com/ultimas-noticias/es-falso-que-el-fisicoculturista-doug-brignole-murio-a-causa-de-la-vacuna-contra-la-covid-19/
https://www.politifact.com/factchecks/2022/oct/24/instagram-posts/bodybuilder-doug-brignole-died-covid-19-infection/
https://www.eviemagazine.com/post/bodybuilder-and-author-doug-brignole-dies-months-after-getting-covid-vaccine

VŠE co jsem tedy napsal na Facebook, je ověřená a mnohými zdroji nezpochybnitelná pravda.

A co se tedy nelíbilo? Inu, ona je to totiž od “factcheckerů” dost střelba do vlastní nohy. Ve všech článcích totiž popírají, že by zemřel na následky očkování a tvrdí, že zemřel “normálně” na covid… což je trochu problém, protože to je právě ta nemoc, proti které se očkoval a sami tímto tedy účinnost očkování poměrně zásadně zpochybňují…

Tedy je to trochu “factcheckerská” kvadratura kruhu, která nemá kromě mazání jakékoli zmínky o tomto případu, žádné řešení…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

11 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Dalibor
Dalibor
1 rok před

ÚZIS přesunul 200000 očkovaných a zemřelých do 2 týdnů po 1. a 2. dávce mezi neočkované zemřelé https://www.youtube.com/watch?v=IAQoqzinrKg&ab_channel=InovaceRepubliky

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Dalibor
1 rok před

Kovid (přeznačená chřipka/IQ test) byl test 4. průmyslové (WEF) revoluce, kde člověk přišel o práva, neměl svobodu, byl kontrolován, odměňován .. dle toho jak byl/je a bude poslušný. A díky tomu všemu budou moct kontrolovat jaké informace se k nám dostávají i co si myslíme .. Dělo se to všude, včetně RUSKA!
A kdysi lidé museli před sto lety svrhnout vládu (španělská “chřipka”), aby zabránili nucenému “očkování”. A dnes si raději nasadili hadr přes hubu, dali si píchnout včelku máju. A sláma u kravína k tomu 🙁

A nevím jestli jste postřehli, ale, nové (m)RNA vakcíny se mohou vstřebávat žaludkem a střevy, co teprve až začnou roztoky podávat zvířatům, které máme žrát.. Jsou odhodláni do nás to svinstvo dostat tak či onak!
A podle článku Dr. Mercola, který dnes vyšel, se vakcinace mrna používá ve vepřovém průmyslu od roku 2018..
No a gaťes se již léta zasazuje o očkování potravin.
Neexistuje nikde žádný zákon upravující “informovaný souhlas” s prodejem “očkovaných potravin”.

A nebo toto – zásobování bílkovinami je v plném proudu, protože se blíží nucené očkování všech kuřat proti LABORATOŘNĚ VYTVOŘENÉ ptačí chřipce!
Německo a Francie řve, že v příštích měsících dojde k masovému nedostatku kuřat a vajec. Po celém světě jsou vybíjeny stovky milionů ptáků..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Něco sem ještě dohodím, jelikož FB mnoho let nemám, stejně jako nepoužívám nic od google atd..
Mateřská společnost Facebooku a Instagramu (Meta) dostala pokutu 265 milionů eur (ať už je to v reálných penězích cokoli) za špatné nakládání s údaji uživatelů. Regulační orgány EU dosud Facebooku uložily pokutu ve výši téměř 1 miliardy eur. Každý, kdo má ještě účet na Facebooku a hodlá si ho ponechat i nadále … 🙂
A mimochodem, smazáním materiálu na Facebooku nic nezmůžete – stále si vaše údaje uchovávají navždy.
A jsou to mimochodem jejich autorská práva, ne vaše.

A všichni víme, že ČT je špinavě lživá, tak proč jí lidé pořád dávají peníze? Čím rychleji ČT zanikne, tím dříve všichni znovu objevíme demokracii a svobodu!

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Yutube už dávno zablokoval/zrušil „nevhodné“ kanály, ktoré prešli na inú platformu – Odysee, Bitchut, Nastub,…. chceš sa odpojiť?! – vráť OP, nepoužívaj auto, nepoužívaj peniaze – aj hotovosť je sledovaná (každá bankovka má svoje číslo), ži len z toho, čo si dopestuješ, alebo vybártruješ – lenže! čo ponúkneš, ak nebudeš chodiť do otrokárne makať za pásom?! a tak ďalej….

Prečítajte si, ako začali špiny novinárske v Čechách maskovať a zdôvodňovať následky očkovania – zástavy srdca, ktoré sa už začali šíriť !
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/730086/pandemie-srdecnich-problemu-nekvalitni-potraviny-a-deprese-prinesou-cechum-potize-tvrdi-kardiologove.html

Všimnite si, že rok 2022, keď extrémny nárast rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení prepukol, lebo je to hlavne po 3 a viac dávkach vôbec neriešia? V roku 2019 a 2020 boli podobné počty všetkých chorôb, jemný nárast začal v 2021, ale obrovská zmena nastala až ako som vyššie uviedol v 2022 ! Takže sa obávam, čo bude v ďalších rokoch, keďže to len stúpa…

Tu v diskusiách sme naozaj len my traja sami?

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Na Googlu a YouTube bude zaveden systém “kontroly faktů” napojený na Sorose, který má potlačit pravdu a katapultovat oficiální LŽI. A myslím, že dle komentářů netřeba už více zde dodávat, tak sem dohodím ještě něco, co se děje a na co upozorňuji dělšíé dobu.. Nedostatek potravin se blíží, jako řešení nám podstrčí hmyzí dobroty..:
i.postimg.cc/Vvk6Fnsy/cvrccikotas.jpg
i.postimg.cc/NFC0CFLK/cvrccikotas2.jpg
i.postimg.cc/7PKbZsXq/cvrccikotas23.jpg

A Německým zemědělcům bylo nařízeno SNÍŽIT spotřebu dusíkatých hnojiv, aby vyhověli zeleným tyranům z EU. Během posledního roku se zelené byrokracii EU podařilo téměř zničit energetické vztahy západní Evropy s Ruskem, takže kontinent zoufale potřebuje energetické vstupy, aby udržel svou energetickou síť funkční. Nyní je zásobování Evropy potravinami pod přímým útokem prostřednictvím několika programů, které mají zřejmě za cíl skoncovat s dostupnými potravinami ve stejné době, kdy se elektřina stává nedostupnou pro podniky i domácnosti.
Původcem zákazu jsou byrokraté EU, kteří vedou válku proti dusíku, základnímu prvku, který tvoří téměř 80 % zemské atmosféry a je rozhodující pro produkci plodin. Poté, co vyhlásili válku uhlíku – stavebnímu prvku biologického života – se globalisté nyní zaměřují na dusík jako na prostředek k záměrnému vyvolání rozsáhlého hladomoru a masové smrti (depopulace)!
Hnojiva na bázi dusíku produkují potraviny, které živí přibližně 4 miliardy lidí na planetě Zemi (zdroj: OurWorldInData.org). Bez dusíkatých hnojiv by doslova polovina stávající světové populace zemřela hlady. Němečtí zemědělci zatím dostali příkaz snížit používání dusíku o 20 %, ale to je jen první fáze. !!Jako u všech podobných programů bude vláda brzy požadovat další škrty a nebude trvat dlouho a dusíkatá hnojiva budou díky “kultu klimatu”, který nyní řídí politiku, téměř zakázána ve všech zemích EU!!

A SRÍ LANKA? TA se nedávno pokusila zakázat dovoz dusíkatých hnojiv a tento policejní krok vedl ke katastrofálnímu kolapsu tamního hospodářství, vlády, dopravy, financí a právního státu. Rozšířily se masové vzpoury, zatímco potraviny z farem hnily na polích kvůli nedostatku zásob pohonných hmot a funkčních dopravních prostředků. Dokonce i vlaky byly vyřazeny z provozu.

A BRITÁNIE: Ve Walesu občané jedí psí žrádlo, které se ohřívá svíčkami! Nedostatek potravin a energie dosahuje alarmujících bodů zvratu, zejména mezi chudými. Jak nyní informuje server WinePressNews.com, lidé ve Walesu doslova jedí krmivo pro domácí mazlíčky a ohřívají si taková jídla svíčkami, protože si nemohou dovolit pořádné jídlo ani elektrické vytápění. Britské rodiny jsou tak bez peněz a zoufalé z nedostatku jídla, že některé z nich začaly jíst místo jídla pro domácí zvířata a ohřívat si ho při svíčkách.

A NIZOZEMSKÝ STÁT oznámil, že plánuje zabavit asi 3 000 soukromých farem tím, že je donutí prodat svou půdu státu a pak je prostě zavře. Zemědělci a vláda vedou již několik měsíců spor o nové klimatické cíle, které donutí tisíce zemědělců prodat svou půdu stát…Vláda odhaduje, že celkem bude muset kvůli splnění nových klimatických cílů zavřít asi 11 200 farem a dalších 17 600 farem bude muset výrazně snížit stavy hospodářských zvířat!!

Tak JAK TO TEDY JE? Nejdříve klimatičtí kultisté tvrdili, že hlavní hrozbou pro planetu Zemi je CO2, ale nyní tvrdí, že planetu ničí potraviny. Proto se systematicky zaměřují na způsoby výroby potravin a zavírají je. Vše se děje záměrně a plánovaným cílem je samozřejmě masový hladomor a kolaps!!

Zatím není jasné, odkud si klimatičtí sektáři myslí, že budou brát potraviny poté, co budou zemědělské provozy záměrně zastaveny, ale tito byrokraté nejsou známí tím, že by předvídali důsledky svých činů (PĚTIDEMOLICE V ČR). Klimatický kult je v podstatě kultem sebevrahů. Jejich cílem je téměř úplné vyhlazení lidské rasy na planetě Zemi a dusík je prvek, na který se nyní zaměřují, aby se pokusili ospravedlnit svou genocidu ve jménu “klimatické vědy”.

A nejen to!! Ekonomika (to, co z ní zbylo) bude zničena. Malé podniky a osoby samostatně výdělečně činné budou zničeny. Inflace a jak jsem taky dříve upozorňoval – tak přijde HYPERINFLACE a ta zasáhne všechny..
I kdby se všem zvedl plat dvakrát tolik, budou platit vyšší daně, potraviny a pohonné hmoty budou stát dvakrát tolik a peníze budou mít jen menší a menší hodnotu. Což je samozřejmě přesně to, co ti političtí srá*či a konspirátoři chtějí. Všichni si pak budou myslet, že vyhráli, když dostanou větší platy. A stávky nebudou potřeba. Má to ovšem háček. Inflace vyletí do nebes. A za tři měsíce budou všichni chtít další zvýšení platů… FINANČNÍ RESET?! = Stále prot někoho dezinformace, stejně jako tomu bylo u ko*kovid podvodu?.. hele, a JAK VYMAZAT VŠECHNY DLUHY ZEMÍ/STÁTŮ?

A proč všichni dezoláti, konspirátoři, antivaxeři..NETRPÍ MYOKARTITIDOU ČI KREV. SRAŽENINAMI?

A nikdy se nepoučí – FRANICE: Francouzští občané odevzdávají zbraně po tisících, zatímco vláda požaduje odzbrojení lidu (stejně jako dříve např. v Kanadě).

TAKŽE:
– Německá vláda nutí zemědělce, aby snížili používání dusíkatých hnojiv na farmách
– Lidé ve Walesu nyní jedí “psí žrádlo”, protože si nic jiného nemohou dovolit
– Někteří ohřívají jídlo svíčkami, protože nemají elektřinu
– Jaké krmivo pro domácí zvířata byste jedli, kdyby to byla vaše poslední zbývající možnost?
– Vědecká studie neodhalila žádný rozdíl mezi maskami N95 a špičkovými lékařskými maskami!
– Látkové masky se ukázaly jako v podstatě nepoužitelné
– Senátor Rand Paul odhaluje Fauciho spoluúčast na masové vraždě 7 milionů lidských bytostí
– Ředitel sexuální výchovy v plánovaném pedofilním rodičovství tvrdí, že děti se RODÍ jako “sexuální” od prvního dne života
– Technologie “neuralink” Elona Muska způsobila, že si opice ukously prsty
– Švýcarsko zakáže elektromobily, když je elektrická síť napjatá..

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Farma budoucnosti | Vertikální cvrččí farma | Sens https://www.youtube.com/watch?v=r6ww0qp1V54
Lidem se nařídí sedět v křesle před televizí, nehýbat se a číst informace a obsah z displejů a jídlo přiveze rozvážková služba. Cvrčkový burger v omáčce ze sarančete.

Bojka
Bojka
1 rok před

přeloženo překladačem včerejší čánek https://reclaimthenet.org/google-to-introduce-behavioral-interventions/

Google oznámil spuštění nového propagandistického programu na vymývání mozků s názvem “Info Interventions”, jehož cílem je lépe ovládat myšlení a jednání moderních lidí. Cílem projektu je “naučit” uživatele Googlu, kterým informacím se mají vyhýbat jako “nepravdivým”, a zároveň je vycvičit, aby si všímali a přijímali pouze informace, které Google považuje za “pravdivé”. Pokud budou uživatelé Googlu používáni tak, jak je zamýšleno, budou “imunizováni” proti online “dezinformacím”.
Tento “předbuněčný” plán je nejnovějším dystopickým pokusem společnosti Google potlačit svobodu projevu online – ačkoli namísto prostého zakazování nebo cenzurování obsahu se nyní Google pokouší přeprogramovat mozky lidstva tak, aby automaticky filtrovaly naše “dezinformace”.
Podle společnosti budou uživatelům při vyhledávání a prohlížení stránek předkládány “výzvy k přesnosti”. Tyto výzvy jsou navrženy tak, aby uživatele naučily klikat pouze na odkazy, na které Google chce, aby klikali.
Za novým nástrojem stojí speciální jednotka společnosti Google s názvem Jigsaw. Jigsaw byla založena za účelem “zkoumání hrozeb pro otevřenou společnost a vytváření technologií, které inspirují ke škálovatelným řešením”. V březnu 2021 Jigsaw ve svém příspěvku na médiu Medium prohlásil, že jedním z nejúčinnějších způsobů, jak omezit “dezinformace”, je neustále připomínat uživatelům, jak mají myslet, na co mají klikat a čemu mají věřit – “jinými slovy, vodit je za nos, dokud se nepohnou tam, kam chcete, aby se pohnuli”, abychom citovali Reclaim the Net.
Bez přítomnosti Googlu, který by uživatelům říkal, co si mají myslet a dělat, by podle společnosti byli “náchylní k rozptylování”. Jinými slovy, lidský mozek je ze své podstaty vadný a jediný způsob, jak ho napravit, je nechat Google, aby myslel za vás.

Tato zpětná vazba vysvětluje, že komentář byl identifikován jako “rizikový” nebo “urážlivý” a neodpovídá pravidlům komunity. Uživatel je poté vyzván, aby komentář upravil tak, aby byl přijatelnější, a to na základě standardů společnosti Google.
Totéž dělá rozhraní API společnosti Google i s obsahem, když čtenáře potenciálně “urážlivého” článku upozorní, že může obsahovat “potenciální dezinformace”. Čtenáři jsou pak vyzváni, aby klikli jinam nebo aby obsah článku nebrali vážně.

“Prebunking je technika, která má zabránit pokusům o manipulaci na internetu,” tak vysvětluje tento proces společnost Google. “Tím, že jednotlivce předem varujeme a vybavíme je tak, aby dokázali rozpoznat a vyvrátit zavádějící argumenty, získají odolnost proti tomu, aby byli v budoucnu klamáni.”

Musíme všihni přestat používat moderní technologie a zístkat zpět svou lidskost aby jsme je porazili!

CZkotas
CZkotas
1 rok před

ANO – viz komentář přede mnou.. Především se musí přestat užívat vše od Facebook, Google, Youtube, Twitter, Apple…aj. nástroje ZLA!
A zmíním sem i probíhající protesty v Číně, na kterých se podíleli znechucení občané volající po ukončení tyranských pravidel kolem idiotismu ko*kovid a zahltily VLÁDNÍ CENZORY v zemi, kteří byli známí tím, že bleskově zasahovali proti kontroverzním tématům, která zpochybňují režim, a odstraňovali je. Nyní čelí obtížným časům, když se na čínských sociálních sítích objevují četná videa z protestů. V rozhovoru pro New York Times jeden z bývalých čínských cenzorů přiznal, že centrální vláda musí udělat dvě věci – najmout další pracovní síly a vyvinout sofistikovanější sledovací algoritmy – pokud chce zastavit příval videí o protestech, která kolují po internetu.= NEPŘIPOMÍNÁ VÁM TO NĚCO?..

Siao Čchiang, výzkumník v oblasti svobody internetu na Kalifornské univerzitě v Berkeley, řekl deníku Times: “Je to rozhodné prolomení velkého mlčení. Jakmile se hněv přelije na ulici, bude mnohem těžší ho cenzurovat.”

Kromě toho sami protestující využívali různé triky, jak se vyhnout vládnímu dohledu. Patří mezi ně přidávání filtrů nebo nahrávání záběrů již virálních incidentů na jiná zařízení. Protestující navíc začali využívat virtuální privátní sítě (VPN) a podobný software k přístupu na webové stránky blokované Velkým čínským firewallem, jako jsou Instagram a Twitter..

Ústřední komise pro politické a právní záležitosti přislíbila, že potlačí “infiltrační a sabotážní aktivity nepřátelských sil”. Dodala, že nebude tolerovat “nezákonné a kriminální činy, které narušují společenský řád”.

!! Navzdory neschopnosti vládních cenzorů držet krok s blokováním záběrů z protestů zavedly technologické společnosti sympatizující s Pekingem, jako je například Apple, omezení na některé nástroje používané protestujícími.

Nástroj AirDrop společnosti Apple pro sdílení souborů používali protestující jak ke komunikaci s ostatními, tak k šíření literatury. AirDrop využívá přímé spojení s blízkými zařízeními a vytváří síť, kde lze soubory sdílet v neomezeném čase s ostatními a zároveň obejít vládní cenzory.

Nedávná aktualizace systému iOS však toto sdílení souborů s blízkými zařízeními omezila pouze na maximálně 10 minut. Společnost Apple později potvrdila, že uvedená funkce bude v příštím roce zavedena celosvětově. !!

..Všichni musí přestat používat znak šelmy: Facebook, Google, Youtube, Twitter, Apple…apod. a zhroutí se to všechno samo, ztratí nad námi postupně kontrolu a moc a taky se naučit říkat NE…

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Google, Facebook.. Všetky nástroje zla a používanie týchto vecí len podporuje zlo. No dokonca aj medzi ortodoxnými ľuďmi je Elon Musk (!TWITTER!), ktorý buduje internetovú sieť po celej planéte pomocou tisícov satelitov, vytvára virtuálne svety atď., vnímaný ako veľmi inteligentný, milý a príjemný chlapík. V skutočnosti je Musk, ako aj Bill Gates, Zuckerberg, Rockefeller atď. – satanista.

Od týchto ľudí nemožno očakávať nič dobré. Elon Musk buduje planetárnu sieť internetu nie preto, aby ľuďom poskytol pohodlie, ale výlučne na zavedenie totálnej elektronickej kontroly v kráľovstve Antikrista, ktoré on a jeho spoločníci budujú na planéte. A takéto satanské ciele sleduje on a jeho páni vždy a vo všetkom. Kto má rozum, nech pochopí!

+Spoločnosť Neuralink (Elon Musk/Twitter) chce začať skúšky na ľuďoch do šiestich mesiacov:
“Neuralink, ktorý má poskytovať bezdrôtové rozhranie na ovládanie zariadení pomocou mysle, by sa mohol čoskoro dočkať testov na ľuďoch. Elon Musk sa na nedávnej prezentácii “Show and Tell” nechal počuť, že by sa tak mohlo stať do šiestich mesiacov.”

“Implantát N1 je o niečo väčší ako štvrtina a jeho priemer sa na základe snímky odhaduje na 2,95 až 3,0 cm. Má 1024 komunikačných kanálov, bezdrôtovú komunikáciu a bezdrôtové nabíjanie. Mimochodom, v ďalšej časti videa ukázali, ako opica nabíjala implantát prostredníctvom bezdrôtovej nabíjačky. ”

“…v tomto prípade ide o pripojenie vlákien k štruktúre mozgu pomocou špeciálnych ihiel. Tento proces bol demonštrovaný aj na videu. Systém by mal tiež umožniť relatívne jednoduchú výmenu implantátov za novšie modely bez toho, aby bolo potrebné úplne “prepájať” Neuralink v mozgu.”

+ Dodatok na záver”Groteskné”: Google a YouTube investujú 12 miliónov dolárov do globálnej mediálnej siete na kontrolu faktov. Spoločnosti Google a YouTube v utorok vyhlásili, že “boj proti dezinformáciám je pre spoločnosť neustálou globálnou výzvou” a že vynaložia 12 miliónov dolárov na vytvorenie globálneho fondu na kontrolu faktov, ktorý bude podporovať sieť 135 organizácií na kontrolu faktov pôsobiacich v 65 krajinách vo viac ako 80 jazykoch.
“Svet potrebuje overovanie faktov viac ako kedykoľvek predtým,” povedal Baybars Örsek, výkonný riaditeľ IFCN. “Toto partnerstvo so spoločnosťami Google a YouTube prináša finančnú podporu globálnym subjektom na kontrolu faktov a je krokom správnym smerom.” ……

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  zatial nikto
1 rok před

!! Kým Elon Musk sa pripravuje na ľudské testy Neuralinku, opice „zomierajú a odhryzujú si prsty“ !! https://newspunch.com/neuralink-test-monkeys-dying-and-chewing-fingers-off-as-elon-musk-readies-human-trials/

“Lekársky výbor pre zodpovednú medicínu začiatkom roku 2022 predložil dokumenty americkému ministerstvu poľnohospodárstva, v ktorých tvrdil, že opice zažívali extrémne utrpenie, pričom jednej opici boli vyvŕtané diery do lebky.”

Experiment s ovládaním mysle však zanechal 15 z 23 opíc mŕtvych !! Elon Musk prisľúbil, že do šiestich mesiacov začne s ľudskými testami implantátov mozgových čipov

Podľa novín The Sun:
„V jednom prípade sa zistilo, že opici chýbajú niektoré prsty na rukách a nohách, pravdepodobne spôsobené sebapoškodzovaním, tvrdia právne dokumenty. Ďalší prípad odhalil, že samici opice makaka implantovali elektródy do mozgu, čo spôsobilo, že ju zachvátilo vracanie, dávenie a lapanie po dychu.

Pitva neskôr ukázala, že opica trpela krvácaním do mozgu. Podľa súdnych dokumentov boli medzi následkami pokusov zaznamenané aj krvavé infekcie kože, skolabovanie opíc a ďalšie strašné vedľajšie účinky.

Neuralink uskutočnil svoje experimenty s opicami v spolupráci s vedcami z Kalifornskej univerzity v Davise.“

Muskovo odhodlanie implantovať ľuďom čipy do mozgu odhaľuje, ako úzko spolupracuje so zakladateľom Svetového ekonomického fóra, známym zloduchom Klausom Schwabom – ten diskutoval o mozgových čipoch v rozhovore už v roku 2016. Aj keď teraz si na to už údajne nepamätá, existuje rozšírená verzia jeho vystúpenia, v ktorej informoval celú ľudskú rasu, že do roku 2026 budeme všetci „mozgovo začipovaní“.