“Právo na korigované informace?” – Rozhovor

Přečtení: 1562

Než jsem se začetl do vaší nejnovější knihy Válka se stromy, popřál jste mi, abych se při ní pobavil. Přiznám se ale, že mi při ní spíš běhal mráz po zádech a s každou další stránkou jsem měl větší a větší obavy o osud hlavních hrdinů. Co jste sledoval tím, že z počátku humorný děj přechází postupně do stále vážnější noty?

Máte pravdu, že se příběh postupně mění od vtipného popisu mezilidských vztahů až do absurdně pokřivené reality. Mám rád, když se čtenář na jednu stranu zasměje, ale po přečtení knihy se zastaví, zamyslí a něco v něm zůstane. Chtěl bych doufat, že Válka se stromy je kniha, která by mohla mnoha lidem otevřít oči a srdce právě citem, protože rozum a fakta už to dávno nedokážou.
A podle reakcí lidí, kteří si knihu zatím přečetli, si myslím, že se to podařilo a kniha na ně opravdu zapůsobila. A z toho mám ohromnou radost.

Vy doslovu přiznáváte, že parafráze názvu knihy Karla Čapka není vůbec náhodná. Slavný spisovatel a dramatik v roce 1936 ve Válce s mloky varoval před nastupujícím fašismem. Před čím chcete varovat vy?

Ten starý fašismus a nacismus byl militantní, dobyvačný a útočný – ve své podstatě se snažil vyhladit část populace a expandovat do ohromné říše. Totalita, která se ale blíží dnes, je daleko plíživější, rafinovanější a co je nejhorší – ona se schovává za ctnost, pravdu a lásku.
Nechce nikoho vyhladit – tedy jen „demokraticky” omezit ty, kteří s ní nesouhlasí a ty umlčet. Chce pod rouškou „dobra” a záchrany planety zničit ekonomiky celých zemí, aby lidé nakonec nic nevlastnili, ale byli dokonale šťastní. Chce lidi ovládat přes zdravotnické, válečné, nebo ekologické hrozby, ale tvářit se, že vše, co dělá, je pro jejich dobro.
Komunismus nikdy a nikde na světě nefungoval a vždy končil potoky krve, ale dnešní generace mladých a nadějných, kteří si to nepamatují, si to chce zkrátka zkusit, jestli by to nemohlo po sté první přeci jen fungovat… Ale zlo nikdy na svět nepřicházelo přímo – VŽDY mělo masku zdánlivého dobra.

Jan Tománek – Válka se stromy

Knihu jste věnoval těm, jimž není lhostejné, co se kolem nich děje. Po zkušenostech s tím, co jsme tu zažívali od začátku března 2020, zkusil byste odhadnout, jak velkou část společnosti nelhostejní tvoří?

Myslím, že ta skupina, která se snaží proti nastupující totalitě bojovat, nebo alespoň na ni upozorňovat, není rozhodně malá – dle demonstrací jsou to určitě desítky tisíc lidí až nižší statisíce. Dokonce si myslím, že ta skupina je mnohonásobně větší než ta, která totalitu prosazuje – ovšem ta je, bohužel, daleko viditelnější, protože za ní stojí všechna média a vůbec celý establishment.
Klíčová je ale nakonec vždy ta mlčící většina – tedy nějakých těch 80 procent lidí, kteří mlčí a jimž je všechno jedno, nebo se jen bojí, a proto mlčí.
Ale nebojím se, že by se i oni ze svého sna nakonec neprobudili – jde jen o to, aby to nebylo moc pozdě a aby bylo ještě co zachraňovat.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

Ale nejsou v tom ti mlčící lidé nevinně, když se jim z veřejnoprávních médií zpravidla dostává jedné jediné pravdy, čehož bylo covidové období přesvědčivým důkazem? Odkud mohou vědět, že se věc má ve skutečnosti úplně jinak, nebo na ni existují minimálně dva odlišné názory? Občas zaslechnu jako argument pro něco „říkali to v televizi“, myšleno v České. Copak lze očekávat, že běžný divák bude o všem, co slyší z obrazovky, pochybovat? K závažným tématům dostane jednostranné informace a hned ví, co si má myslet. Copak s tím se dá nějak hnout?

Víte, já už po dvou letech, kdy v těch mediálních lžích žijeme, nemám pro ty lidi omluvu. Ono je hrozně pohodlné říkat „nevěděl jsem“, „neměli jsme dost informací a dat…“. Ale ty informace jsou všude, je jich plný internet.
Například teď prosáklo, že celá studie z časopisu Lancet o takzvaném „nebezpečném long covidu”, kterou přebralo přes 1600 periodik, byla pravděpodobně zfalšována a připravuje se její stažení… Vůbec mě to nepřekvapuje. Nebo to, co dnes konečně začíná prosakovat i do mainstreamu o vakcínách – tedy, že nefungují, jsou nebezpečné a umírají po nich lidé, před čímž varujeme od jejich vzniku.
Marně, lidé to nechtěli slyšet a stále nechtějí…
Každý ale musí začít u sebe, ten první krok je CHTÍT a vzít život do vlastních rukou. Chtít něco změnit, protože způsob života, jakým jsme žili, je skutečně neudržitelný. Přestat žít pod vlivem mediálních lží, korporací, medicínských lobby, které jen vytvářejí nové pacienty, a bank, které lidi pouze zadlužují, a oni pak kvůli dluhu, který nad nimi visí jako Damoklův meč, přicházejí o svobodu, protože se bojí přijít o práci… Skončit s globálním a vrátit se k lokálnímu.

Ale nenahrává způsobu informování třeba ze strany osazenstva Kavčích hor svým přístupem i premiér Petr Fiala? Ten nechal vzpomenout na Miloše Jakeše tímto svým vyjádřením: „My musíme chránit za každou cenu, a na tom záleží osobně i mně, svobodu slova, projevu, všechny atributy, které ke svobodné společnosti patří, na druhé straně lidé mají právo na to, aby informace byly korigovány.“ Kde se takové právo na to, aby se nám dostávalo jen řádně filtrovaných informací, vzalo? A nepřipadá vám, že se „právem“ lidí na korigování informací veřejnoprávní média už dávno řídí?

Je to, bohužel, tak, média se už delší dobu skutečně řídí jakýmsi kodexem, jak a o čem „smějí” informovat. Psal jsem o tom v roce 2021 přímo s odkazy na článek BBC, kde se tímto dokonce veřejně chlubí. Další level ale je, že Fialova vláda a dokonce Evropská unie chtějí toto přímo implementovat „oficiálně” do zákonů.
Ve jménu dobra a „pravdy” chtějí zcela vážně cenzurovat lež – čti nepohodlnou pravdu – a jen tato věta je podle mě strašlivá a je v ní vlastně obsaženo vše.
Pravda totiž žádnou pomoc nepotřebuje, ta vždy nakonec vyplave a dokáže se ochránit sama.

Zakladatel Společnosti pro obranu svobody projevu Daniel Vávra se na půdě Poslanecké sněmovny při veřejném slyšení k petici proti omezování svobody slova na sociálních sítích pozastavil nad tím, že ministerstvo vnitra mezitím připravuje zákon o dezinformacích, který se snaží obcházet Ústavu tím, že si vymyslelo, že když někomu omezíte či ztížíte přístup k obsahu, není to cenzura. Půjde u nás v případě jeho přijetí ještě o svobodu slova a demokracii?

Samozřejmě, že už to není svoboda slova a jde o pomalý pohřeb demokracie. Toto právo „svobodně vyhledávat informace” je dokonce přímo zakotveno v Listině základnách práv a svobod –
Článek 17:
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

Takže, pokud by podobný zákon opravdu prošel a Ústavní soud by něco podobného posvětil, skutečně bychom dle mého názoru už nežili v demokratické zemi. Ale ono samozřejmě nejde jen o zákony. Ona v tak nepřátelském prostředí, které tu dle mého zcela záměrně vytváří tato a předchozí vlády, dokonale stačí i autocenzura, kdy se člověk bojí napsat, nebo říct, co si myslí, aby nepřišel o práci, nebyl vláčen médii, nebo jen ostrakizován nositeli té jediné „pravdy“.
Sám cítím, že když dnes píšu, vážím každou větu, a to ještě před pěti, deseti lety naprosto neexistovalo.

Zaujala mě také ta část Vávrova vystoupení, v níž pravil: „Je jedno, co si někteří zastánci cenzury mysli o inteligenci svých spoluobčanů. Všichni mají stejná práva. Předseda vlády, úředník ministerstva vnitra, český elf, vysokoškolský profesor i paní Vomáčková, co posílá kamarádkám řetězové e-maily. Nikdo nemá žádný speciální statut a právo ostatním cenzurovat informace, protože jsou moc hloupí. Nikde v žádném zákoně se nepíše, že chytřejší lidé, jako třeba bojovník s dezinformacemi pan Kartous, vystudovaný tělocvikář, má jiná, lepší práva, než paní Vomáčková.“ Jak naložit s tím, že ti chytřejší, ta elita, mají nutkání plebsu „v jeho vlastním zájmu“ pořád něco cenzurovat, omezovat a filtrovat?

Každý má z Listiny a Ústavy právo na svůj názor, i kdyby to byla naprostá hloupost, a má právo ho veřejně říkat.
Neexistuje nic jako „lepší“ a „horší“ pravda.
To už jsme tu jednou měli, že nám Strana a lid určovali, co je a co není pravda. Nejméně pochopitelné pro mě ale je, že tuto novou ideologii a „boj za jedinou pravdu” podporuje i řada lidí, kteří měli s komunistickou totalitou bohaté zkušenosti, a přesto právě oni „Evropské centrum pro jedinou pravdu” vehementně prosazují.

Vrátím se k jedné z úvodních otázek. Co mohou ti nelhostejní udělat s tím, že premiér hlásá právo na korigování informací a ministr vnitra Vít Rakušan připravuje klacek na ty, co by chtěli myslet jinak, než se má?

V první řadě neměli volit tuto vládu, o které bylo zcela zřejmé, kam bude směřovat. Ovšem tempo, s jakým to dělá, musím přiznat, že překvapilo i mě. Ale toto je vlastně druhořadé – to hlavní jsem už říkal. Každý musí začít sám u sebe, musí přestat mlčet, pokud se děje bezpráví, nesmí se bát ozvat a co je nejdůležitější, stačí, aby uměl říct NE.
Poslední dva roky tisíce lidí nesmyslně kontrolovaly zdravotní stav jiných lidí, stovky lidí vytvářely pro tuto vládu zákony a nástroje, stovky lidí a celé reklamní agentury dělaly pro vládu reklamu na nesmyslnou Tečku, desítky herců se v tom angažovaly. A přitom stačí říct snadné NE – nebudu se na tom podílet! A pokud by toto udělalo dostatečné množství lidí, je po veškerých problémech.

(Rozhovor pro PL – Jiří Hroník)

Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Lynn
Lynn
1 rok před

Všechno, co se nyní děje je úmyslně tak řízené. Nebo tu je ještě někdo, kdo věří, že jsou kachny, krůty ve velkém vybíjeny kvůli nějaké ptačí chřipce? Bude nedostatek tohoto masa. Počítání slepic na našem dvorku k tomu samozřejme též patří. Dá se vypočítat, jak dlouho vám vaše slípky na dvorku budou stačit na obživu, bude zákaz i tohoto chovu. Je to stejné, jako zákazy si vypěstovat na pilíčku pár kedluben a brambor. Když jsme před dvěma roky říkala, zakážou auta. tak odpovědi byly – jak by to mohli asi udělat? Má snad ještě někdo pochybnosti, že se to nedá?

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mimo téma, omlouvám se.. Nedalo mi to :/ Odkazy níže stačí zkopírovat a otevřít v prohlížeči.

Děti pěstované ve strojích, video 2min: hrdinovesteckou.cz/files/1_3382.mp4

Společnost EctoLife představila první umělou dělohu na světě. Jedna taková instalace bude schopna donosit až 30 000 dětí ročně a budoucí rodiče budou moci proces sledovat pomocí mobilní aplikace. Tohle bude řízené. Postupně nás vlády budou omezovat, děti už budou představovat spíše přítěž. Člověk si k těmto tvorům nevytvoří žádný vztah. Konec rodiny, přesně to o co oni usilují. Roztříštit vše na jednotlivce, protože v jednotě je síla.
Hodně mi to připomíná knihu: konec civilizace, kde se děti pěstovali pouze k práci a každý měl určitou míru inteligence, sílu, dle pracovního zařazení. Velkou roli hráli i školy jež tyto tvory od malička programovali..

+Přidám – UNICEF využívá děti k vymývání mozků, video 2min: hrdinovesteckou.cz/files/1_3390.mp4

Podívejte se na to video výše od UNICEF, který využívá děti k vymývání mozků mas, aby uvěřili, že pandemie neskončí, dokud se všichni na světě nebudou nestále “očkovat” .. A SPARS v letech 2025-2028 = prionová onemocnění vyvolaná spásnými ko*kovid vakcínami (stars.library.ucf.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1029&context=jicrcr) je jejich společným cvičením, které je paralelní s časovou osou, ve které se právě nacházíme..
A pamatujte, že toto skončí až přestaneme akceptovat jejich nekončící vakcíny a další chřipka nesmysly.

A Politici už dostali zaplaceno, oni sami z toho budou venku a vyjdou jako vítězové. Prodali nás už dávno.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Držte si klobouky, nový den, nové šílenosti.. A POSTUPNĚ OD KOVID PODVODU, POŘÁD DÁLE..
V hypervakcinované Austrálii umírají očkovaní lidé “neuvěřitelně rychle” viz:
newspunch.com/australian-govt-baffled-as-vaccinated-people-keep-dying-at-incredibly-high-pace/

!Austrálie oznámila alarmující a “neuvěřitelně vysokou” 13% nadměrnou úmrtnost v roce 2022. Australská vláda nyní zvažuje zahájení naléhavého vyšetřování tohoto prudkého nárůstu úmrtí mezi očkovanými lidmi! A chřipková sezóna v roce 2017 byla opravdu špatná a úmrtnost tam byla o jedno procento vyšší než normálně. Takže je to hodně mimo rozsah normálu.!

A centrální banky se předhánějí v zavádění nových digitálních měn, zatímco města aktivují “chytrou” infrastrukturu viz: leohohmann.com/2022/12/08/global-central-banks-racing-to-implement-digital-currencies-as-cities-convert-to-smart-infrastructure-track-and-control-grid-being-erected-right-under-our-noses/

A Společnost Blackstone omezuje výběry uprostřed paniky na Wall Street a stupňujícího se vybírání peněz z bank viz: cnbc.com/2022/12/08/blackstone-chief-defends-real-estate-fund-amid-rush-for-withdrawals.html

Fond Blackstone Real Estate Income Trust (BREIT), jehož hodnota dosahuje 69 miliard dolarů, zavedl limity pro výběr peněz.

Od ledna omezí globalisty ovládaná nigerijská centrální banka výběry hotovosti z bank a bankomatů na pouhých 45 dolarů denně, aby se tato africká země posunula směrem k bezhotovostní ekonomice.

+ V posledních měsících podobné plány oznámilo mnoho dalších centrálních bank. Čína, Indie, !RUSKO!, Brazílie, Švédsko, Spojené státy – mimo jiné – signalizovaly podobný odklon od papírových peněz a mincí, které mají být brzy celosvětově nahrazeny globálním systémem digitálních peněz!!
leohohmann.com/2022/12/08/global-central-banks-racing-to-implement-digital-currencies-as-cities-convert-to-smart-infrastructure-track-and-control-grid-being-erected-right-under-our-noses/

Omezení výběru peněz v Libanonu vede k ozbrojeným přepadům bank, které se snaží osvobodit VLASTNÍ peníze: vice.com/en/article/88q3ma/lebanon-bank-raid

!!Po celém Libanonu se šíří nepokoje, protože rozzlobení občané, kteří si nemohou vybrat své vlastní peníze z bank, útočí na místní pobočky s pistolemi a zápalnými lahvemi!!

=== Jsme svědky řízeného kolapsu potravin a světové ekonomiky. CZkotas ===

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mimo téma – převzato od Aleš Svoboda:

=MV nechalo vypracovat studii o radikalizaci obyvatel ČR. Zkráceně asi takto: Do 10% nespokojených občanů se tomu neoficiálně říká “hlasitá menšina”. Problém nastává ve chvíli, kdy se zradikalizuje více než oněch 10%. ČR dle studie tuto hranici překročila, pohybuje se okolo 15%, což je už, cituji: “pro stávající systém extrémě nebezpezpečné”. Říká se tomu “efekt sněhové koule”.
Čtěte pozorně, doporučená opatření:
Podpora opatření, která omezují šíření dezinformací na úrovni detekce jejich zdrojů a účinného omezení jejich dosahu. (V maximální možné míře blokovat subjekty s vysokým dosahem pod jakoukoliv záminkou).
Podpora strategické komunikace na úrovni maximálního posílení centrální jednotky stratcom při úřadu vlády, skutečné meziresortní koordinace.
Spolupráce na předchozím s analyticky a technologicky disponovanými partnery, kteří dokáží zvýšit efektivitu digitální komunikace vůči radikalizací ohroženým částem společnosti. (Dehonestovat subjekty, včlenit do “vlastenecké scény” provokatéry, v krajních případech subjekty exemplárně potrestat.
Posílit bezpečtnostní složky (PČR, AČR) motivovat je zvýšením mezd a zajistit maximální kontrolu osob ve složkách “nebezpečných, sympatizujících s radikály.
Ve zprávě se dále zabývají protestem 3.9.22. Citace: “Počet lidí není důležitý, extremním problémem je “spolupráce” zatím dosud nespolupracujích stran, hnutí, osobností.
Doporučení: Rozdělit zůčastněné, zaměřit se především na TRIKOLORA, KSČM, SPD a další. Stejně tak se zaměřit na lidí spojené s antivaxerskou kampaní během covidu atp.
Souhrn: Vzhledem k dalšímu (novoročnímu) zdrařování potravin, PHM, energií a produktů s tímto souvisejících lze očekávat sociální bouře.
Doporučení: Vydat vyjádření ke stavu a (ne)dostatku energií, zavést omezení používání osobních automobilů, zavést omezení při odběru el.energie a plynu, v krajním případě vyhlásit stav nouze a zabránit tímto veřejným protestům. Viz doporučení vydaná vládou při lokdownech způsobených pandemií Covid-19.
Doporučuji toto předat v co největší míře dál. FB, Instagram, Twitter. Vláda se bojí a místo toho, aby řešila problém s cenami, řeší jak zabránit povstání národa. Mimochodem, ti Ukrajinci, co se tu cvičí, to není náhoda. Přeberte si to sami.=

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Omlouvám se, protože, tohle mám bez záruk (skrze VK.com), bere to s REZERVOU, platí to pro všechny diskutující zde. Teď to na mě působí jako kachna, kdy toto budou lidé kopírovat a pak si cemperátoři a elfové přijdou na své..

Ale čím jsem si jistý, doplním ještě tuhle diskusi “mimo téma”..:
A) Volby jsou už určeny k tomu, aby tyranští vládci zůstali na svých místech (viz prezidentská fraška)
B) Masmédia a sociální sítě zakazují, cenzurují a odstraňují vše, co odporuje vládnímu narativu (viz váš příspěvek na FB)
C) Mechanismy snižování populace jsou hlavním proudem, včetně smrtících léků a toxických vakcín
D) “Dezinformace” určuje zkorumpovaná vláda a zákeřná velká farmacie, které je v první řadě vytvářejí..

E) Jakmile plně očkovaná populace začala náhle umírat, kdy se toto označuje jako z: „neočekávaných příčin/náhlé úmrtí“, obvinili odborníci dokonce např.:píšťalky rozhodčích, studené sprchy, videohry a drobné částice v ovzduší z průmyslového znečištění..
F) Poté, co miliony lidí očkovaných proti ko*kovid začaly dostávat sraženiny, odborníci řekli, že ko*kovid způsobuje krevní sraženiny
G) Poté, co „plně očkované“ stádo stále chytaly a chytá ko*kovid, tvrdili, že příčinou jsou nové varianty a že všichni nyní potřebují „posilovací“ dávky očkování

A mezitím vším, během 48 hodin zemřel náhle druhý novinář v Kataru.
insidesport.in/fifa-world-cup-second-journalist-dies-within-48-hours-fifa-wc-rocked-as-qatari-photojournalist-dies-suddenly-follow-live-updates/
“Náhle zemřel při natáčení reportáže z mistrovství světa ve fotbale Katar 2022”

A globální vlády budou urychlovat tyranii a ničení infrastruktury, zatímco lidé na světě budou nadále dostávat červenou. Jakmile se probudí k pravdě o globální depopulaci a genocidě lidstva, budou proti tyranii agresivněji vystupovat. S tím budou vzkvétat alternativní systémy peněz, komunikace, medicíny a technologie.

Předpovědi pro rok 2023:
1) Úmrtnost na očkování se zrychlí, protože ničení imunitního systému pokračuje díky “posilovacím” injekcím
2) Exploze neplodnosti a mrtvě narozených dětí – To je samozřejmě způsobeno tím, že v těle těhotných maminek se po očkování vytváří špičkové bílkovinné biologické zbraně. V zemích s vysokou mírou vakcinace, jako je Tchaj-wan, již dochází k šokujícímu snížení počtu živě narozených dětí. DEPOPULACE JE TADY
3) Deindustrializace Evropy – Společnost BASF nyní oznámila, že uzavírá své provozy po celé Evropě, a to “co nejrychleji a také natrvalo”, informují Financial Times prostřednictvím serveru AmericanExperiment.org.
A dojde k prudkému poklesu HDP, počtu obyvatel, vývozu, průmyslové výroby a dalších ukazatelů..
4) Neúroda / zhoršující se nedostatek potravin – celosvětová produkce hnojiv je odhadem už o 40-50 % nižší!
5) Inflace a záchranné programy. Navzdory deflačním dopadům depopulace a umělé destrukce poptávky se inflace v roce 2023 podstatně zhorší a předpovídám, že některé potraviny v příštím roce zdraží na dvojnásobek.
!! Sledujte, jak si vlády budou hledat nové záminky, aby do selhávajícího systému napumpovaly peníze!!
6) Bankovní omezení výběrů hotovosti – k tomu již dochází v různých částech světa, např. v Nigérii, kde jsou klienti bank omezeni na výběr pouhých 45 dolarů denně ze svých vlastních peněz.
7) Digitální peníze – Jak nyní informuje Breitbart.com, britská vláda už usilovně prosazuje zavedení CBDC “digitální libry”, která by samozřejmě sledovala každou transakci soukromých osob a zároveň by vládě umožnila omezit nákupy nebo na příkaz zmrazit peněženky!
!!Tlak na digitální měny bude agresivní!!
8) Nová p(L)andemie, horší než ko*kovid, s nucenými karanténami a vakcínami podle nové smlouvy WHO! Tato další pandemie se již plánuje na rok 2023, jak uvádí NewsPunch.com
A je zřejmé, že globalisté potřebují další, agresivnější pandemii – v kombinaci s novou pandemickou smlouvou WHO!!
9) Celosvětové KLIMATICKÉ výluky a umělý nedostatek paliv – Globální kontroloři jsou na pokraji vyhlášení “klimatických výluk” v roce 2023 (a v dalších letech) jako nejnovější záminky k devastaci ekonomické produktivity a zemědělství. Sledujte další vládní demontáž infrastruktury pro fosilní paliva, nedostatek dodávek paliv a nucené omezení automobilové dopravy v evropských městech a státech. Například Světové ekonomické fórum právě otevřeně vyzvalo k ukončení vlastnictví soukromých vozidel na celé planetě. Snaha o úplné zavedení klimatických výluk bude trvat deset let nebo déle, ale začne v roce 2023 pilotními programy, které mají otestovat, jak se jim veřejnost podřídí.
10) Populistické vzpoury proti zkorumpovaným vládám a zmanipulovaným volbám – již nyní jsme svědky vzpoury v Brazílii, kde jsou zkorumpovaný Lulův režim a komunističtí zrádci v brazilském Nejvyšším soudu obviňováni z falšování voleb a utajování důkazů o tom. Podobně silný odpor proti vměšování do voleb probíhá i v Arizoně
11) Obrovský odpor proti cenzuře ze strany technologických platforem plus rostoucí úspěch alternativních platforem – V souvislosti se zveřejněním usvědčujících spisů Twitteru

12) Exploze domácího zahradničení a výroby potravin mimo síť, místní výměnný obchod s potravinami – Vzhledem k tomu, že ceny potravin stále stoupají a jejich nedostatek všude se zhoršuje, tak domácí výroba potravin dává velký ekonomický smysl, když ceny potravin v obchodech s potravinami stále stoupají. Jakmile začnou platit příděly potravin, budou se miliony lidí spoléhat na domácí zahradničení, aby odvrátili hlad. Rok 2023 bude rokem, kdy se domácí zahradničení rozjede

=A to zde nepíšu o eskalaci války s Ruskem, kdy pro Evropu to nedopadne dobře a zdá se, že USA jsou ve snaze porazit Rusko ochotny obětovat nejen Ukrajinu, ale i celou západní Evropu. Tento plán příliš nefunguje, o čemž svědčí nedávné fiasko s “omezením cen ropy”, které se již nyní ukazuje jako špatně promyšlený plán, který pouze sníží dodávky ropy západním zemím.=

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Moc diky za Vase komentare kdy pridavate plno novych informaci dobra prace dozvim se dalsi veci predavam dale jen skoda ze nemate realne info k prvnimu prispevku s tou studii

Lynn
Lynn
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

To vše předpokládá, že budeme nemyslící masy lidí, kteří se s radostí vrhnou do bídy a války. Má to však háček. Ideologie neuspokojí naše základní potřeby, nedá nám najíst ani nás nezahřeje ani nezajistí, že nepřijdeme o střechu nad hlavou (už i presstituti přiznávají, že počet bezdomovců stoupá). Lidé se vzbouří. Nebudou už mít co ztratit a vláda jim nic nedá. Kromě bezcenné ideologie. Dokonce i v Číně se začali lidé bouřit. Je to příjemné překvapení, už jsem si myslela, že toho nejsou schopni. Zatím máme vánoční světýlka a vánoční atmosféru, ale ta brzy pomine a my se probereme do tvrdé, šedé reality. Vím, že revoluce se nedělá zespoda. Politiku ideologie naší vlády začínají pociťovat střední a vyšší vrstvy, tedy všichni, kromě vlády a jejích lidí. A to je něco jiného. Tyto vrstvy jsou schopni vyvolat a zorganizovat revoluci. Potenciál tu je.

Už i představitel německého investičního kolosu řekl pravdu. To ještě před nedávnem bylo nemyslitelné. To něco znamená. Takový člověk má velký vliv, to není jako když si na Facebooku lidé sdělují a přeposílají své obavy i zkušenosti, jak jsou odíráni. Změna přijde brzy. Dobrou zprávou je, že Rusko na ukrajinské frontě vítězí, zatímco Ukrajina inkasuje drtivou porážku. Presstituti mají plné ruce práce, aby tuto pravdu zakryli propagandou a nesmysly o tom, jak Ukrajinská armáda vítězí a zveličováním drobných neúspěchů Ruska. Jsem zvědavá, co budou dělat, až Rusko vyhraje válku na Ukrajině. Vyhraje ji brzy. Nedávno se k němu přidal mocný spojenec. Zima.

Nejsem naivka, které si myslí, že nás Rusko zachrání. Ruské vítězství výrazně pomůže k pádu EU, Washingtonu a jeho loutek, tedy i naší a slovenské vlády a dalších vlád svých satelitů. Válka na Ukrajině je totiž ve skutečnosti válkou mezi Ruskem a USA. Ukrajina je jen obětním beránkem..

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Lynn
1 rok před

HEZKY!! Konceptuálně to vše do sebe zapadá..
A brzy NEDOSTATEK MASA a hlavně už brzy NEBUDOU VEJCE (viz zahraničí – někde už to začíná na příděly a vejce nejsou), kdy “jen” vysokýma cenama s hyperinflací toto vše co se děje a probíhá, jen tak neskončí. Rok 2023 se v všem jen zhorší.
A protože uměle vytvořená “epidemie” ptačí chřipky = a zákaz chovu drůbeže venku apod.

=Ale, kdo má informce díky alternativěm ale především DÍKY DISKUSÍM, je připraven, obeznámen, prostě ví co se děje a určitě má i kromě finanční hotovosti nějaké zásoby potravin atd.=

A koneckonců, cirkusové výstupy na všech MSM hovinkách (ČT/Seznam apod.) pomáhají spiklencům skrývat hrozné věci, které se dějí – například podávání toxické, smrtící ko*kovid injekce dětem, smrt hladem a umrznutím tisíců starších lidí na západě a smrt hladem stovek milionů kojenců a dětí v Africe a Asii.. Částečně díky cirkusovým výstupům všech „pro-vládních narativ propagujících článků a TV programů“ budou miliony dětí zraněny nebo zabity vakcínou, která není vakcínou, nedělá to, co má, a není bezpečná..
A záměrné chladnokrevné zvyšování cen energií způsobí masový hladomor v Africe a na Východě.

A v tom všem je taková jistá ironie, že?

A právě !VŠECHNY! MSM hovinka (média) vytváří globalčíkům a konspirátorům kouřovou clonu, za níž nepozorovaně pokračuje genocida. A JE JEDNO, jestli u konfliktu RF:UKR fandíte slavii či spartě…