Dvě zcela flagrantní lži ministra Rakušana

Přečtení: 7671

Velký rozhovor s ministrem Rakušanem, co JE a co NENÍ dezinformace. Na příkladu zde ukazuje, co dezinformace JE a co by tedy trestně stíhal.

Škoda, že hned DVA z jeho DVOU příkladů jsou zcela zřejmé a doložitelné lži – tedy, jak on sám rád říká – dezinformace.

První lež:

Je prý dezinformace, že “Ukrajinci vyjídají náš zdravotní systém

Data ze srpna: Práci v Česku si našlo přes 101.000 Ukrajinců a víza k ochraně dostalo 409.363.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ministerstvo-praci-si-v-cr-naslo-pres-101-000-ukrajinskych-uprchliku/2241436

“Okamžikem udělení takového víza se osoba stává účastníkem systému veřejného zdravotního pojištění s přístupem ke zdravotní péči v plném rozsahu s tím, že pojistné za ní odvádí český stát.”

https://www.mzcr.cz/zakladni-informace-pro-obcany-ukrajiny-v-oblasti-poskytovani-zdravotnich-sluzeb/

Tedy pokud těch 101.000 Ukrajinců neplatí nehorázně vysoké zdravotní pojištění, tak na zbylých cca 300.000 platíme my všichni.

Kromě toho si ještě stát vezme půjčku 200 milionů EUR, právě mimo jiné, na zdravotní pojištění pro Ukrajince…

A druhá lež:

Je prý dezinformace, že “k nám zavlečou infekční choroby

“Zdravotní pojišťovny hlásí skokový nárůst výdajů na péči v léčbě tuberkulózy a HIV. Stojí za ním uprchlíci z Ukrajiny. V jiných oblastech péče výkyvy nejsou. To se ale může změnit, až se Ukrajinci v českém zdravotním systému lépe zorientují.”

https://www.zdravezpravy.cz/2022/10/05/poslanci-ukrajinci-se-nejvice-leci-s-hiv-a-tbc/

V Česku nedochází v důsledku migrace z Ukrajiny k dramatickému nárůstu HIV pozitivních

https://www.zdravotnickydenik.cz/2022/05/v-cesku-nedochazi-v-dusledku-migrace-z-ukrajiny-k-dramatickemu-narustu-hiv-pozitivnich/

Myslím, že další komentář netřeba, ale přesto ta bezmezná troufalost / hloupost člověka stále znovu a znovu překvapí.
Ano – tráva je dnes červená a lež je pravdou…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

13 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Bojka
Bojka
1 rok před

Země za zemí. Stejné výsledky. Stále dokola. Naštěstí se na celém světě výrazně snížila spotřeba injekcí. Bohužel i díky tomu zůstávají plné dopady této genocidy neznámé. Bude počet úmrtí v příštím roce dále stoupat, nebo klesat? To nikdo s jistotou neví. I když bych se vsadil, že zlé elitní síly, které to na nás seslaly, mají docela dobrou představu.

Stejně jako nyní v Japonsku: po uvedení nejnovějších “posilujících” injekcí proti kovid vzrostl počet úmrtí v Japonsku o 400%
expose-news.com/2023/01/03/japans-excess-deaths-4x-higher-after-pfizer-booster/

“Nadměrný počet úmrtí byl přibližně čtyřikrát vyšší než v letech 2017, 2018, 2019 a 2021.” A kde je v tomto mixu rok 2020? Ukázalo se, že v roce 2020, tedy před vypuštěním tzv. vakcín, bylo zaznamenáno nejméně nadměrných úmrtí ve srovnání se všemi devíti předchozími roky!! V roce 2020, který byl rokem podvodné epidemie – a také jediným rokem podvodné epidemie bez očkování – byl zaznamenán nejmenší počet nadměrných úmrtí v nedávné historii Japonska. Nadměrná úmrtnost tam začala prudce stoupat až poté, co na konci roku 2020 vypustil očkování přecházející do roku 2021.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Pane Tománek, něco dalšího přidám, jen nevím, zda se smát anebo brečet. Začnu tímto:
newswars.com/ny-times-op-ed-mate-with-short-people-to-stop-climate-change/

Nějaká (dle vyjadřování určitě uvědomělá “očkovaná”) Mara Altmanová, která píše pro The New York Times, tvrdí, že dalším způsobem, jak se vypořádat s imaginárním strašákem známým všem jako “změna klimatu”, je “páření s menšími lidmi” 😀

A zde ukázka její degenerace:
“Snížení minimální výšky pro potenciální partnery na vašem seznamovacím profilu je krokem k ekologičtější planetě,” napsala Altmanová. Podle Altmanové nestačí jen vyřadit z genofondu všechny vysoké lidi. Možná bude také nutné zlikvidovat všechny vysoké lidi, kteří v současnosti existují, aby se zachránila planeta před “globálním oteplováním”. Je dokonce zastánkyní toho, aby se dětem odepřely některé složky výživy, které podle ní přispívají k tomu, aby lidské tělo rostlo vysoké, silné a zdravé. Altmanová dává přednost tomu, aby příští generace dětí byla zbavena výživy, aby byla malá, a tím pádem “šetrná k životnímu prostředí”.

Takže, z neznámého důvodu je Altmanová přesvědčena, že lidé s kratší postavou jsou “vrozenými ochránci přírody”, což je podle ní “v tomto osmimiliardovém světě zásadnější než kdy jindy”.
A vzhledem k tomu, jak Timesy a vůbec všechny MSM po celém světě běžně obhajují plošnou genocidu a depopulaci, je s podivem, že Altmanová vůbec nějaké páření propaguje..
= Kupodivu, Možná na tom něco bude. Já mám stejný názor na velké nosy 😛

Tito lékaři na Twitteru prosazovali maskování, uzamčení okolo kovid. No a ukázalo se, že neexistují:
sfstandard.com/technology/these-doctors-pushed-masking-covid-lockdowns-on-twitter-turns-out-they-dont-exist/

Minulý měsíc, Dr. Robert Honeyman uvedl, že mu umřela sestra na kovid. Napsali o tom na Twitteru a obdrželi desítky kondolencí, přes 4 000 retweetů a 43 000 lajků.. Přesně o měsíc později, 12. prosince, Honeymanovi napsali, že jejich rodinu postihla další tragédie.
“Se smutkem oznamuji, že můj manžel upadl do kómatu poté, co byl v nemocnici s kovid. Lékař si není jistý, zda se z toho dostane,” napsali na Twitteru. “Tento rok byl nejtěžší v mém životě, když jsem ztratila sestru kvůli tomuto viru. Je to poprvé v mém životě, kdy nevidím světlo na konci tunelu.”

No a opět se na ni valily kondolence a přání všeho dobrého. Byl tu však jeden problém: Honeyman nebyl skutečný!!

Transgenderový “doktor sociologie a feministických studií” s “velkým zájmem o poezii”, který používal zájmena oni/oni, byl ve skutečnosti stocková fotografie popsaná na DepositPhotos, webu s obrázky bez poplatků, jako “usmívající se šťastný, pohledný latinoameričan venku – portrét hlavy”.
Jejich údajně komatózní manžel, Dr. Patrick C. Honeyman, byl také falešný. Jeho fotografie na Twitteru byla ukradena pojišťovacímu profesionálovi z Wayne ve státě Indiana.

Takže, dva falešní lékaři, jejichž účty nabádaly k mimořádné opatrnosti v souvislosti s kovid, byli součástí sítě nejméně čtyř falešných účtů, které se oháněly svými vazbami i na komunitu LGBTQ+, hlasitě obhajovaly nošení masek a společenský odstup a snášely kritiku na adresu těch, kteří podle nich nebrali pandemii vážně..

= A kdo si myslíte, že převážně píše na soc. sítích, seznam atd., propaguje narativ apod. Hlavně AI boti a roboti!

A jedeme dále, Francouzský ministr vnitra se zesměšnil, když prohlásil, že během silvestrovské noci shořelo “jen” 690 aut.. Francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin, který tento týden ve svém prohlášení prohlásil, že silvestrovské oslavy proběhly v celé zemi “bez větších incidentů”, přestože na sociálních sítích byly zveřejněny desítky či stovky “incidentů”. Francouzské úřady navíc očekávaly problémy a zmobilizovaly desítky tisíc policistů a těžkooděnců, aby zvládly to, o čem všichni zjevně věděli, že přijde, píše Remix News:
rmx.news/france/french-interior-minister-mocked-after-saying-only-690-cars-torched-on-new-years-eve/

= V několika francouzských městech došlo k nepokojům, bylo zapáleno téměř 700 aut a na Silvestra bylo ve Francii zatčeno téměř 500 lidí … Francouzské úřady byly na konci roku v nejvyšší pohotovosti a podle prohlášení Darmanina bylo na Silvestra po celé zemi mobilizováno 90 000 policistů a četníků. Francouzský politik rovněž upozornil, že Silvestr 2023 vykázal historické zlepšení v počtu zapálených vozidel, kdy v celé zemi shořelo “pouze” 690 aut. Podle údajů uvedených ve sdělení jich loni bylo 874, což představuje zlepšení o 21%
pic.twitter.com/qZmRyxQyh2

Např. na silvestra kolem desáté hodiny večer hořelo první auto ve čtvrti Halvêque, hořela ve 23 hodin tři vozidla naproti Sillon de Bretagne. Je to poprvé, co policisty a hasiče přivítal ohňostroj
pic.twitter.com/ysAormKBIy
pic.twitter.com/5lDSRhL3Ll
pic.twitter.com/sZNosNFCeu

Mám takový pocit, že něco podobného/stejného zažívali i teď v Německu, nebo se mýlím? 🙂
..Asi se v posledních dnech se soutěží o největší “Světovou cenu pro blbce”

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Měli by jsme těm politickým srá*čům konečně tak jednu přidat, pěkně pěstí do rypáku!
Nemůžu na to vlítnout sám, mám ženu a děti, stále čekám na větší pnutí a ČEKÁM, až to praskne. Tohle pnutí mě mučí..
PRO NAŠE DĚTI A BUDOUCNOST !!!
JEN STÁLE ČEKÁM TIŠE – JAKO “FREEDOM FIGHTER” , “FREEMAN” …

A potravinová bezpečnost v roce 2023 a v dalších letech a začíná již zřejmým faktem, že inflace potravin se téměř všude zhorší. Tento snadno pozorovatelný fakt je dnes již tak samozřejmý, že o realitě rostoucích cen potravin není třeba nikoho přesvědčovat. Málokdo se však poctivě zamyslel nad tím, kam to povede, pokud jde o celosvětový hladomor, občanské nepokoje, revoluce a další..

V roce 2023 a v následujících letech budeme svědky některých znepokojivých příznaků nedostatku potravin a paniky mezi obyvatelstvem i prodejci potravin:
– Ozbrojené stráže u prodejců potravin, které se budou bránit proti prudkému nárůstu organizovaných krádeží masných výrobků v maloobchodě.
– Omezení přístupu (a požadavky na biometrické průkazy totožnosti) pro osoby, které mohou vstoupit do obchodů s potravinami a nakupovat potraviny.
– Přídělové limity na potraviny, vynucované digitálními měnovými kontrolami, které pečlivě monitorují nákupy potravin a odříznou vás, když dosáhnete vládou stanoveného limitu.
– Potravinové nepokoje v mnoha městech a zemích, které ovládne strach a hladomor.
– Další ničení potravin v důsledku sabotáží potravinářských zařízení a dopravní infrastruktury.
– Zvýšené úsilí o geoinženýrství s cílem zničit úrodu prostřednictvím uměle vyvolaných such, povodní a bouří.
!! ZAČNĚTE SI UŽ KONEČNĚ VÍCE VŠÍMAT OBLOHY NAD VÁMI !!

V ČR budou potraviny dražší a vzácnější, ale regály ještě nebudou prázdné. V roce 2023 dojde k výraznému zdražení potravin i k jejich občasnému nedostatku, ale regály se ve velkém měřítku nevyprázdní. Po určité době si mlysím, by spotřebitelé měli už ale očekávat mnoho prázdných regálů, omezený výběr, sníženou hloubku zásob u prodejců a časté omezení nákupu ze strany prodejců.

Kromě toho očekávám v budoucnu krádeže potravin na velkoobchodní úrovni, kdy se organizované velkoobchodní zlodějské skupiny zaměří na masné závody, distributory potravin a výrobce potravin. Představte si to jako “krádeže po paletách”, které zahrnují vysokozdvižné vozíky a těžká nákladní auta.

Bojka
Bojka
1 rok před

NWO a Harari Schwaboviny jedou bomby. Zlo se nezastaví dokud nedostane na prdel. Takže někteří z nás již brzy uslyšíme od souseda ,,Dobrovo vječera, my iz Ukrajiny,,.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

+DNEŠNÍ TOPKA:
Lékařská analytička ze CNN, Dr. Leana Wen, nyní vystupuje proti “vakcínám” na kovid, které předtím od začátku spuštění “očkování” plně obhajovala. Nyní se Wen staví i proti povinnosti masek. Podle ní zahalování obličeje ničí dětství a vývoj dětí apod.. 😀
záznam: brighteon.com/e0cd25ec-0632-41cb-b9b5-877e713038cf

Wen dříve uváděla, např. že neočkovaní lidé by neměli mít dovoleno vycházet mimo své domovy. Lékařská analytička také označila ty, kteří odmítají nosit obličejové masky, za “masové vrahy”. 😀

Podle mě, náhlý obrat od “paní Wen” se jeví jako zoufalý pokus zachránit se před tím, co se chystá pro ty, kteří podvod s ko*kovid prosadili, protože, v Šanghaji narozená Wen, jedna z nejagresivnějších zastánkyň lékařského fašismu ko*kovid, změnila stranu. Wen nyní trvá na tom, že její předchozí postoje byly založeny na tehdejší “vědě”, ale teď přichází nové informace a důkazy..

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Výborná správa na noc!
Fajn, rozbieha sa to. A vystrašený hybrid typu Leana Wen jedine poľutovať.
Tak im treba! Keby mali aspoň aké-také svedomie, už by ho doteraz museli mať zožraté.

na článok- všetkým zúčastneným bol ponúknutý zlatý lístok prežitia ich samotných, ich rodín a vnúčat keď sa budú podielať na veciach, ktoré sú riadené z vrcholu pyramídy moci.

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

V Litve ostali všetci v šoku, keď ich najznámejšia modelka – Agne Jagelaviciute – vykonávateľka očkovacej kampane, lebo – chcela (podľa jej názoru) – dobre ľuďom – dňa – 28.12.2022 ako 42 ročná – nečakane – umrela. Dňa 24.12.22 – na Štedrý večer, bola ešte veselá v nočnom klube.

https://www.plenum.sk/robila-kampan-ockovaniu-chcela-dobre-ludom-modelka-necakane-umrela-vo-veku-42-rokov/

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

ano ano, dám eště tip na zaujímavý seriál „Pujčovna masa“ – odohráva sa v budúcnosti;
v tretej časti zaznie, myslím, že to povedal ten prerastený šváb, „boh je mŕtvy, teraz sme bohovia my“ – ako „pekne“ nám servírujú, čo všeličo plánujú pre svojich otrokov

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Přidejte tam hráče z NFL, 24let, Damar Hamlin, který “náhle” (jak jinak) zhroutil v důsledku toho, že byl nucen, aby se “očkoval” proti kovid..
newspunch.com/fact-checkers-panic-after-fully-jabbed-buffalo-bills-damar-hamlin-collapses-clutching-his-chest-mid-game/

“Komunikoval jsem s jedním z nejzkušenějších trenérů na světě a shodli jsme se, že šlo o zástavu srdce v prostředí velkého návalu adrenalinu. Ale, pokud Damar Hamlin skutečně užil jednu z vakcín COVID-19, do čehoč byl u NFL nucen, pak je třeba v diferenciální diagnóze uvažovat o subklinické myokarditidě vyvolané vakcínou.”

“Joe Danneman z Fox 19 na Twitteru napsal, že mu bylo řečeno, že Hamlin “má puls”, ale “nedýchá sám”, a dodal, že Hamlin ” potřeboval AED a resuscitaci na hřišti”, což je u hráče NFL mimořádně vzácný případ.”

“Hru jsem sledoval v přímém přenosu jako fanoušek i jako kardiolog a viděl jsem tupé poranění krku a hrudníku, krátké zotavení po zákroku a pak klasickou zástavu srdce,” napsal Dr. McCullough v korespondenci o incidentu.

Další lidé po celém Twitteru byli ještě přímočařejší, jeden z nich zveřejnil následující video, na kterém je vidět mnoho dalších příkladů, kdy sportovci během zápasu nebo utkání náhle a nevysvětlitelně upadli na zem nebo na hřiště:
SMRT V PŘÍMÉM PŘENOSU!!
pic.twitter.com/WTe7jQEJGC

“Modlím se, abych se mýlil, musím se modlit za toho chlapa, kterého NFL donutila, aby dostal vakcínu.” Dodal Renz.
“Jsem rozzuřený,” napsal Renz v dalším tweetu. “Sledovat Hamlina, jak se takhle zhroutil poté, co NFL vnutila těmto dětem za peníze tyto experimentální vakcíny, mi dělá zle.”

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Hezky, článek přesně vystihující politické hovinka! Ano, je to tak! A k dikusi a odkazu na idnes, doplním:
Smrtelný „kovid protokol“ – VŠUDE VE SVĚTĚ = inkasování tučných odměn, zisků, věda postavená na lžích…

Dodám nedávnou PERLIČKU z Polska, ještě se tomu směju 😀
Ukrajinský parlament uctil památku Bandery. Přišla tvrdá slova polského premiéra: „Jsme velmi kritičtí, velmi, velmi odmítaví k jakémukoli oslavování nebo dokonce připomínání Bandery,“ zdůraznil v pondělí premiér Mateusz Morawiecki. Byl také zveřejněn citát z jeho knih. Bandera mimo jiné tvrdil, že „úplné a konečné vítězství ukrajinského nacionalismu nastane, až přestane existovat ruské impérium“. Jak zdůraznila Nejvyšší rada Ukrajiny, „pokyny Stepana Bandery jsou vrchnímu veliteli ozbrojených sil dobře známy“.

= Morawiecky (+poláci), to teprve teď ví, koho celou dobu podporují? Podporují okrajinské fašouny kde to jen jde (stejně jako političtí srá*či v ČR): wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29319814,ukrainski-parlament-upamietnil-stepana-bandere-morawiecki.html

Trošku odbočka ke ko*kovidu:
Myslím si, že léky na ředění krve je důvodem, proč ještě nepadá více starších občanů..
A více, než 25 % Američanů se domnívá, že osobně znají někoho, kdo zemřel na „vakcíny“:
rasmussenreports.com/public_content/politics/public_surveys/died_suddenly_more_than_1_in_4_think_someone_they_know_died_from_covid_19_vaccines

“Je to tak trochu OFICIÁLNĚ venku: většina lidí žijících ve Spojených státech dnes souhlasí s tím, že za vyšší než obvyklou míru nevysvětlitelných a náhlých úmrtí mohou ko*kovid „vakcíny“. A dále 28%, tedy více než jeden ze čtyř, tvrdí, že znají někoho, kdo náhle zemřel, pravděpodobně v důsledku těchto injekcí
Víme to z nejnovějšího celostátního průzkumu společnosti Rasmussen Reports, který zjistil, že 49% dospělých Američanů se domnívá, že vedlejší účinky kovidových injekcí jsou zodpovědné za značný počet nevysvětlitelných úmrtí v celé zemi. Průzkum také zjistil, že více než každý čtvrtý byl nějakým způsobem osobně postižen poškozením způsobeným očkováním..atd.”

A většina lidí stejně nemá tušení, že vedlejší účinky předepsaných léků jsou celosvětově třetí nejčastější příčinou úmrtí, hned po srdečních chorobách a rakovině. Důvodem, proč to lidé nevědí, je skutečnost, že informátoři, dokonce i lékaři a vědci, byli umlčeni a cenzurováni masmédii, odkud většina těchto „pacientů na doživotí“ získává zprávy a lékařské „informace“ (dezinformace)..

Zemřela „nečekaně“, věřila v „očkování“: návrhářka a influencerka ve 42 letech:
report24.news/sie-glaubte-an-die-impfung-designerin-und-influencerin-stirbt-ploetzlich-und-unerwartet-mit-42-jahren/?feed_id=26132

K tomu menší přehled dalších, kteří nedávno podlehli vlastní propagandě:
– Očkovaný hrdina, bývalý hráč NFL: Uche Nwaneri, 38 let, „náhle“ zemřel na infarkt
– Hrdina očkovací kampaně na Slovensku, Krčméry
– Provax rozhlasový moderátor ve Velké Británii
– Špičková Australská lékařka, která agresivně propagovala „vakcíny“, prolomila mlčení a přiznala, že ona i její partner byli zraněni po očkování..
– Ve věku 35 let nečekaně zemřel ředitel pro parlamentní záležitosti na kanadském ministerstvu zdravotnictví
– Australský lékař, který podával “spásné” opichy “vakcín” dětem, zemřel poté, co si píchnul sám injekce, které vnucoval (Asi další blbec typu Krčméry, který tomu fakt věřil)
– …a tisíce dalších a dalších.. Náhlých (úmyslných) úmrtí bude přibývat, všude, TÍM SI MŮŽETE BÝT JISTI.

Hele, rok 2022 byl rokem, kdy se konspirační teorie staly fakty. Lidé, kteří potřebují tyto informace slyšet, je neuslyší, pokud se neobjeví na obrazovce jejich kapesního mozku ve formě emjoi!!

No a jediní, kdo tady kecá a dezinformuje už třetím rokem v maxi velkém, jsou političtí srá*či. Všichni. Bez vyjímek!

Arwi
Arwi
1 rok před

A zdá se, že už se může mluvit o tom, jak byli nemocnice přepláceny za covid…
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nemocnice-zisk-finance-covid-pojistovny-vydaje.A230103_190456_domaci_albe?zdroj=top