Kdepak, u nás cenzura není…

Přečtení: 4087

To se vám takhle uprostřed léta ozve mladá redaktorka z Českého rozhlasu, že by vás ráda pozvala do studia na rozhovor…

Paní je z kulturní rubriky a ukáže se, že chce poměrně velký rozsah rozhovoru o Kozím příběhu – 15-20 min a že o to docela stojí… snažím se jí tedy vyhovět a najít nějaký termín, kdy budu v Praze.

Prosila, jestli bych to obratem potvrdil, aby mohla zamluvit volné studio… Tak jsem to potvrdil a domluvili jsme se.

A za 90 minut je už všechno jinak – rozhovor, po kterém tak toužila, se vlastně konat VŮBEC nebude…

Inu, na zamluvení studia už je potřeba potvrzení nadřízeného a mladá redaktorka si naivně myslela, že si bude v Českém rozhlase dělat rozhovor s kým bude chtít? Kde to žije? Musí se ještě hodně učit – ale když bude držet tu správnou linku výběru hostů, třeba bude na malý přešlap nakonec zapomenuto…

A takhle my si tu žijeme – ale běda, NE – u nás žádná cenzura není a při výběru hostů ve veřejnoprávních médiích už vůbec ne!

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
soukromi online
10 měsíců před

Nabízí se otázka, zda by to bylo lepší nebo horší, kdyby rozhovor proběhl ale nebyl ze stejných pohnutek nakonec odvysílán 😉

CZkotas
CZkotas
10 měsíců před

Dodám toto – na seznam, idnes aspol. uvádí všude pouze “cizinec” a jsou zakázány diskuse atp., ale dle policie je to takhle:
Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal .. Brutální znásilnění teprve patnáctileté dívky v Plzni Lobzích:

https://www.krimi-plzen.cz/a/znasilneni-2023-08-09-111657/

Aktualizace pátek 11. srpna 00:53:
„Vypátrat se ho podařilo po několika hodinách, kdy byl zadržen a umístěn do policejní cely. Mladík, podle našich informací se skutečně potvrdilo, že šlo o Ukrajince, byl poté obviněn z několika trestných činů.“

=Takže ne, cenzura u nás neexistuje..=

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
10 měsíců před

https://paralelne.cz/2023/08/14/neni-ukrajinec-jako-ukrajinec-muze-za-to-fasismus-nase-vlada-to-kryje/

Martin Koller komentuje události minulého týdne, kdy došlo ke dvěma násilným incidentům Ukrajinců je na čase pochopit, že za skokové snížení bezpečnosti v naší republice jsou odpovědni nikým nekontrolovaní ukrajinští migranti. Média dlouho tajila totožnost násilníků a všude psala, že jde o „cizince“. Jak dlouho se nechají občané manipulovat?
O tom, jaké skupiny ukrajinských obyvatel naše země hostí a o kořenech těchto brutálních činů Ukrajinců udělal krátkou analýzu přední vojenský analytik Martin Koller.

Jiri
Jiri
10 měsíců před

Problém není v lidech ani šéfovi, kterej tomu kolotoči velí. Za všechno můžou vždycky ty lidi v okolí, to je mantra všech. Kam přijdu, všude slyším jediné. Já za to nemůžu, za to může ten tamten atd. Nikdo nechce něco měnit na sobě a už vůbec né kolektivně. Co z toho? Za to nejsou peníze. Tuto práci totiž nikdo nevyjadřuje penězi. Taková je úroveň této civilizace, nic si nenalhávejme. A když se podíváme co si lidé kupují a pořád dokola a pořád víc a víc od aut po interiérové hovadiny, bazény, pořád honička, kdo se ukáže jako bohatší a na lepší úrovni v sociální hierarchii. Nový vůz jako nástroj chlubení. Po dlouhé době jsem navštívil “město”. V každém voze sedí jeden člověk. Křižovatky plné. Skla ideálně zatmavená s obličeji v moderních slunečních brýlích. Všichni s auty svítí světlomety, protože svítí slunce a je poledne.

Nechápu tento svět.

Policisté vybírají pokuty na místech, kde není žádný chodec za 10 km/h překročení rychlosti, protože vládci vozů nejsou schopni reagovat na situaci v silničním provozu a nejsou schopni pružně reagovat na vzniklou situaci vlastním rozumem. Musí je hlídat tedy technologie. Nicméně volant ještě ovládají, tam je svéprávnost “prozatím” zajištěna. V budoucnosti budou tyto nesrovnalosti v provozu eliminovány a bude se pokutovat za výraz v obličeji, za stažené okýnko za jízdy, za nálepku na karoserii, za neuklizený interiér vozidla, za nevhodnou teplotu ve vozidle, nebo za špatnou polohu těla při jízdě. A toto bude “normální”…

5% psychopatů celého světa ovládá většinu! Jedou si na své vlně politické kariéry na všech úrovních. A většina mlčí, dělá že nic a ohýbá hřbet jak prase před porážkou.
Sametový Václav říkával, že pravda a láska musí zvítězit. Pořád na to čekáme, nebo už akce pravda a láska proběhla?

comment image

JOSEF
Odpovědět  Jiri
9 měsíců před

Ano Venca Flaška byl vlastně ve své době genius

CZkotas
CZkotas
11 měsíců před

Mimo téma, ale..:
https://www.globalmethanehub.org/2023/05/17/major-livestock-producing-countries-commit-to-mitigate-methane-in-agriculture

= 13 národů se dohodlo, že zničením zemědělství vytvoří globální hladomor, protože produkce potravin je pro planetu ŠPATNÁ. A hádejte co, jsme na seznamu taky…
Pod záminkou snížení “emisí metanu” se třináct zemí zavázalo, že způsobí celosvětový hladomor tím, že omezí zemědělskou produkci a zruší farmy:

Argentina, Austrálie, Brazílie, Burkina Faso, Chile, Česká republika, Ekvádor, Německo, Panama, Peru, Španělsko, Spojené státy a Uruguay.

…dle nich: POTRAVINY = GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ..

Čeká nás nahrazení velké části stavů hovězího a mléčného dobytka, vepřového a kuřecího masa, na které obyvatelstvo spoléhá, pokud jde o bílkoviny, larvami hmyzu, moučnými červy, cvrčky atd.atd..

Neexistuje účinnější způsob vylidňování než válka, hladomor a epidemie. Není zajímavé, že všechny tři tyto osvědčené metody vyvražďování jsou ve hře právě teď?

Globální zásoby potravin se stále snižují a celosvětový hlad vzrostl na extrémně alarmující úroveň…

Zdeněk Šípek
11 měsíců před

Jak jinak. Co od těchto “novinářů” také čekat…
Alespoň v USA je vidět nějaký menší pokrok, když je najednou RFK Jr. doslova u všech významnějších podcast hosts jako Rogan, Friedman atd.
Srovnání s RFK Jr. v uměřenosti projevu, vzdělání, rozhledu a především morálce a empatii je pro současnou politickou reprezentaci drtivé.
https://www.youtube.com/watch?v=NPtBkw5uD-0

A jinak vyšla v Science velmi pozitivní studie na taurin – prodloužení života, zlepšení řady zdravotních parametrů – síly, imunity, kvality kostí, mitochondriální funkce, paměť… a to i při začátku suplementace ve středním věku (u opic a myší).
Podrobnosti zde:
https://zdeneksipek.substack.com/p/taurin

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Zdeněk Šípek
11 měsíců před

O aminokyselině TUARIN jsem (nejen zde) sepsal docela dost, společně s LYSIN a MSM a GLYCIN jsou jedny z nejdůležitěších aminokyselin. Doporučuji tenhle web – přímo o výrobce, žádný překup, putuje rovnou k zákazníkovi, doprava a cena na dnešní dobu výborná (1kg taurinu za 246Kč aj.).:
https://4fitness.cz/taurin-1-kg/

K těm doplňkům přídám ještě nové zjištění mnou otestovaného na vyšší tlak, žaludek, pálení žáhy, umění vypořádat se s helicobacter aj. (podle mě asi nejlepší houba, tedy s největším množstvím pozitivních účinků a bez vedlejších účinků) – KORÁLOVEC JEŽATÝ, malé terapeutické info, např. tu (každý ať dohledá další info co to umí sám):
https://www.superionherbs.cz/koralovec-jezaty-terapeuticke-ucinky/

(Houba má cenné léčivé vlastnosti. Zpomaluje růst různých typů rakoviny v důsledku přímého působení na rakovinotvorné buňky stimulovaním imunitního systému, pomáhá při léčbě onemocnění kardiovaskulárního systému, pomáhá snižovat vysoký krevní tlak a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Beta-glutamy obsažené v houbě účinně působí proti vedlejším účinkům chemoterapie díky schopnosti regenerovat buňky. Má kompletní antivirový a antibakteriální účinek. Extrakt z houby pomáhá léčit Alzheimerovu chorobu. V Šanghajské státní nemocnici, kde je mnoho nemocí léčeno bylinkami a různými druhy hub, jsou pacientům podávány tablety s obsahem mletého a sušeného prášku z této houby…atc.atd..)

A ještě na detoxikaci (nejen Sproteinu) a k “opravě” vyského tlaku, srdečních nemocí aj., sem zmíním enzym – NATTOKINÁZU, užívám druhý měsíc, mohu silně doporučit, na vyšší tlak opravdu funguje, bez vedlejších účinků, cenově nejlepší kde nakupuju (od 1tis doprava zdarma, tedy pět balení :P), zde: https://www.muuw.cz/nattokinaza-enzym-gymbeam/

Bylo by toho víc, ale NATTO a HERICIUM považuji za jedno z nejlepších.. A nechci to tady cpát, protože je to mimo toto téma 🙂

Last edited 11 měsíců před by CZkotas
Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
11 měsíců před

Aminokyselina LYSIN pomáhá odbourávat i hliník (aj.) z vakcín. Glycin a usínání atd., dobré informace díky

Zuzana J.
Zuzana J.
Odpovědět  Zdeněk Šípek
11 měsíců před

Nezlobte se na mne, ale vetu “v USA je videt nejaky mensi pokrok” povazuji za oxymoron. Zaroven bych nesrovnavala Cesky rozhlas s Roganem a Friedmanem, to je uplne jina platforma.
Abych uzavrela na pozitivni notu a jen netrollila, diky za opravdu zajimavy vyzkum o taurinu. Protiproudu zdar!