Kdepak, u nás cenzura není…

Přečtení: 4012

To se vám takhle uprostřed léta ozve mladá redaktorka z Českého rozhlasu, že by vás ráda pozvala do studia na rozhovor…

Paní je z kulturní rubriky a ukáže se, že chce poměrně velký rozsah rozhovoru o Kozím příběhu – 15-20 min a že o to docela stojí… snažím se jí tedy vyhovět a najít nějaký termín, kdy budu v Praze.

Prosila, jestli bych to obratem potvrdil, aby mohla zamluvit volné studio… Tak jsem to potvrdil a domluvili jsme se.

A za 90 minut je už všechno jinak – rozhovor, po kterém tak toužila, se vlastně konat VŮBEC nebude…

Inu, na zamluvení studia už je potřeba potvrzení nadřízeného a mladá redaktorka si naivně myslela, že si bude v Českém rozhlase dělat rozhovor s kým bude chtít? Kde to žije? Musí se ještě hodně učit – ale když bude držet tu správnou linku výběru hostů, třeba bude na malý přešlap nakonec zapomenuto…

A takhle my si tu žijeme – ale běda, NE – u nás žádná cenzura není a při výběru hostů ve veřejnoprávních médiích už vůbec ne!

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
soukromi online
6 měsíců před

Nabízí se otázka, zda by to bylo lepší nebo horší, kdyby rozhovor proběhl ale nebyl ze stejných pohnutek nakonec odvysílán 😉

CZkotas
CZkotas
6 měsíců před

Dodám toto – na seznam, idnes aspol. uvádí všude pouze “cizinec” a jsou zakázány diskuse atp., ale dle policie je to takhle:
Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal .. Brutální znásilnění teprve patnáctileté dívky v Plzni Lobzích:

https://www.krimi-plzen.cz/a/znasilneni-2023-08-09-111657/

Aktualizace pátek 11. srpna 00:53:
„Vypátrat se ho podařilo po několika hodinách, kdy byl zadržen a umístěn do policejní cely. Mladík, podle našich informací se skutečně potvrdilo, že šlo o Ukrajince, byl poté obviněn z několika trestných činů.“

=Takže ne, cenzura u nás neexistuje..=

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
6 měsíců před

https://paralelne.cz/2023/08/14/neni-ukrajinec-jako-ukrajinec-muze-za-to-fasismus-nase-vlada-to-kryje/

Martin Koller komentuje události minulého týdne, kdy došlo ke dvěma násilným incidentům Ukrajinců je na čase pochopit, že za skokové snížení bezpečnosti v naší republice jsou odpovědni nikým nekontrolovaní ukrajinští migranti. Média dlouho tajila totožnost násilníků a všude psala, že jde o „cizince“. Jak dlouho se nechají občané manipulovat?
O tom, jaké skupiny ukrajinských obyvatel naše země hostí a o kořenech těchto brutálních činů Ukrajinců udělal krátkou analýzu přední vojenský analytik Martin Koller.

Jiri
Jiri
6 měsíců před

Problém není v lidech ani šéfovi, kterej tomu kolotoči velí. Za všechno můžou vždycky ty lidi v okolí, to je mantra všech. Kam přijdu, všude slyším jediné. Já za to nemůžu, za to může ten tamten atd. Nikdo nechce něco měnit na sobě a už vůbec né kolektivně. Co z toho? Za to nejsou peníze. Tuto práci totiž nikdo nevyjadřuje penězi. Taková je úroveň této civilizace, nic si nenalhávejme. A když se podíváme co si lidé kupují a pořád dokola a pořád víc a víc od aut po interiérové hovadiny, bazény, pořád honička, kdo se ukáže jako bohatší a na lepší úrovni v sociální hierarchii. Nový vůz jako nástroj chlubení. Po dlouhé době jsem navštívil “město”. V každém voze sedí jeden člověk. Křižovatky plné. Skla ideálně zatmavená s obličeji v moderních slunečních brýlích. Všichni s auty svítí světlomety, protože svítí slunce a je poledne.

Nechápu tento svět.

Policisté vybírají pokuty na místech, kde není žádný chodec za 10 km/h překročení rychlosti, protože vládci vozů nejsou schopni reagovat na situaci v silničním provozu a nejsou schopni pružně reagovat na vzniklou situaci vlastním rozumem. Musí je hlídat tedy technologie. Nicméně volant ještě ovládají, tam je svéprávnost “prozatím” zajištěna. V budoucnosti budou tyto nesrovnalosti v provozu eliminovány a bude se pokutovat za výraz v obličeji, za stažené okýnko za jízdy, za nálepku na karoserii, za neuklizený interiér vozidla, za nevhodnou teplotu ve vozidle, nebo za špatnou polohu těla při jízdě. A toto bude “normální”…

5% psychopatů celého světa ovládá většinu! Jedou si na své vlně politické kariéry na všech úrovních. A většina mlčí, dělá že nic a ohýbá hřbet jak prase před porážkou.
Sametový Václav říkával, že pravda a láska musí zvítězit. Pořád na to čekáme, nebo už akce pravda a láska proběhla?

comment image

JOSEF
Odpovědět  Jiri
5 měsíců před

Ano Venca Flaška byl vlastně ve své době genius

CZkotas
CZkotas
7 měsíců před

Mimo téma, ale..:
https://www.globalmethanehub.org/2023/05/17/major-livestock-producing-countries-commit-to-mitigate-methane-in-agriculture

= 13 národů se dohodlo, že zničením zemědělství vytvoří globální hladomor, protože produkce potravin je pro planetu ŠPATNÁ. A hádejte co, jsme na seznamu taky…
Pod záminkou snížení “emisí metanu” se třináct zemí zavázalo, že způsobí celosvětový hladomor tím, že omezí zemědělskou produkci a zruší farmy:

Argentina, Austrálie, Brazílie, Burkina Faso, Chile, Česká republika, Ekvádor, Německo, Panama, Peru, Španělsko, Spojené státy a Uruguay.

…dle nich: POTRAVINY = GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ..

Čeká nás nahrazení velké části stavů hovězího a mléčného dobytka, vepřového a kuřecího masa, na které obyvatelstvo spoléhá, pokud jde o bílkoviny, larvami hmyzu, moučnými červy, cvrčky atd.atd..

Neexistuje účinnější způsob vylidňování než válka, hladomor a epidemie. Není zajímavé, že všechny tři tyto osvědčené metody vyvražďování jsou ve hře právě teď?

Globální zásoby potravin se stále snižují a celosvětový hlad vzrostl na extrémně alarmující úroveň…

Zdeněk Šípek
Zdeněk Šípek
7 měsíců před

Jak jinak. Co od těchto “novinářů” také čekat…
Alespoň v USA je vidět nějaký menší pokrok, když je najednou RFK Jr. doslova u všech významnějších podcast hosts jako Rogan, Friedman atd.
Srovnání s RFK Jr. v uměřenosti projevu, vzdělání, rozhledu a především morálce a empatii je pro současnou politickou reprezentaci drtivé.
https://www.youtube.com/watch?v=NPtBkw5uD-0

A jinak vyšla v Science velmi pozitivní studie na taurin – prodloužení života, zlepšení řady zdravotních parametrů – síly, imunity, kvality kostí, mitochondriální funkce, paměť… a to i při začátku suplementace ve středním věku (u opic a myší).
Podrobnosti zde:
https://zdeneksipek.substack.com/p/taurin

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Zdeněk Šípek
7 měsíců před

O aminokyselině TUARIN jsem (nejen zde) sepsal docela dost, společně s LYSIN a MSM a GLYCIN jsou jedny z nejdůležitěších aminokyselin. Doporučuji tenhle web – přímo o výrobce, žádný překup, putuje rovnou k zákazníkovi, doprava a cena na dnešní dobu výborná (1kg taurinu za 246Kč aj.).:
https://4fitness.cz/taurin-1-kg/

K těm doplňkům přídám ještě nové zjištění mnou otestovaného na vyšší tlak, žaludek, pálení žáhy, umění vypořádat se s helicobacter aj. (podle mě asi nejlepší houba, tedy s největším množstvím pozitivních účinků a bez vedlejších účinků) – KORÁLOVEC JEŽATÝ, malé terapeutické info, např. tu (každý ať dohledá další info co to umí sám):
https://www.superionherbs.cz/koralovec-jezaty-terapeuticke-ucinky/

(Houba má cenné léčivé vlastnosti. Zpomaluje růst různých typů rakoviny v důsledku přímého působení na rakovinotvorné buňky stimulovaním imunitního systému, pomáhá při léčbě onemocnění kardiovaskulárního systému, pomáhá snižovat vysoký krevní tlak a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Beta-glutamy obsažené v houbě účinně působí proti vedlejším účinkům chemoterapie díky schopnosti regenerovat buňky. Má kompletní antivirový a antibakteriální účinek. Extrakt z houby pomáhá léčit Alzheimerovu chorobu. V Šanghajské státní nemocnici, kde je mnoho nemocí léčeno bylinkami a různými druhy hub, jsou pacientům podávány tablety s obsahem mletého a sušeného prášku z této houby…atc.atd..)

A ještě na detoxikaci (nejen Sproteinu) a k “opravě” vyského tlaku, srdečních nemocí aj., sem zmíním enzym – NATTOKINÁZU, užívám druhý měsíc, mohu silně doporučit, na vyšší tlak opravdu funguje, bez vedlejších účinků, cenově nejlepší kde nakupuju (od 1tis doprava zdarma, tedy pět balení :P), zde: https://www.muuw.cz/nattokinaza-enzym-gymbeam/

Bylo by toho víc, ale NATTO a HERICIUM považuji za jedno z nejlepších.. A nechci to tady cpát, protože je to mimo toto téma 🙂

Last edited 7 měsíců před by CZkotas
Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
7 měsíců před

Aminokyselina LYSIN pomáhá odbourávat i hliník (aj.) z vakcín. Glycin a usínání atd., dobré informace díky

Zuzana J.
Zuzana J.
Odpovědět  Zdeněk Šípek
7 měsíců před

Nezlobte se na mne, ale vetu “v USA je videt nejaky mensi pokrok” povazuji za oxymoron. Zaroven bych nesrovnavala Cesky rozhlas s Roganem a Friedmanem, to je uplne jina platforma.
Abych uzavrela na pozitivni notu a jen netrollila, diky za opravdu zajimavy vyzkum o taurinu. Protiproudu zdar!