Silná osobní zkušenost s očkováním

Přečtení: 9468

Toto je velice střízlivý osobní příběh člověka, který je téměř z oboru – biomedicínský inženýr – a který vždy věřil systému, lékařům a vědě.

Po dvou dávkách očkování ale téměř zemřel, procitl z očkovacího sna, přestal zcela věřit lékařům a pochopil šílenou realitu, ve které žijeme a snaží se svou výpovědí varovat ostatní ve skvělém cyklu výpovědí od Svědomí národaTečkované příběhy.

Osobně moc děkuji každému, kdo je ochotný vystoupit před kamerou a vyprávět o svých zkušenostech a přijít s kůží na trh, protože vím, že to není zrovna snadné, nechat se pro nic za nic dva roky vláčet kanálama.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Každý (jinak zdravý) člověk, který začal “zase” nosit masku na obličeji, když se jen tak prochází, nakupuje.., je zcela nepříčetný a měl by být pro svou vlastní ochranu zavřen.

Svět řídí psychopati..

Pokřivení idioti pracující pro média nyní definují pozitivní (vylhané) PCR testy jako infekci ko*kovidem19. Je zřejmé, že jde jen o snahu předstírat, že se falešná pandemie vrací.

Jana Muzikantová
Jana Muzikantová
1 rok před

Co na to napsat?Ano byl to nátlak na lidi.Je to trestný čin co udělali.Ale všechny to tam podepsali,za vedlejší účinky nezodpovídají.Překvapilo mě ,že se pán bál kdo bude živit rodinu .A teď ,když bude trávit čas po nemocnicích? Kdo se bude starat o jejich děti nedej bůh ,že tu nebudou?Lidé zapomněli a uvěřili bílím pláštům.Zázračná pilulka nebo vakcína vše vyřeší a také je to pohodlnější.Za žádnou operaci ani vakcínu nezodpovídá lékař,ale vždy ,když se něco stane pacient.Lidé konzumují špatné jídlo ,třeba i vědí ,že to není zdravé,ale když jim to chutná tak proč si to nedat?Sami si to omlouvají -na něco umřít musím.Poslední roky života se o ně musí někde -někdo starat.Místo ,aby něco změnili ,aby si mohli užívat života a pravnoučat do posledních chvil a ráno se neprobudili. Každý nestíhal a chce si užívat života a zapomíná se na to nejcenější co k tomu potřebujeme ZDRAVí.Najde se někdo kdo navede lidé zpět na správnou cestu a lidstvo procitne a dojde mu co je tu vše PODVOD na lidstvo?Že to vidělává je určitým skupinám obrovské prachy?,Přemýšleli jste co tu necháme naším dětem za odkaz? Lidé probuďte se!!!!https://www.celostnimedicina.cz/Pasteur-kontra-bechamp

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Terno, díky a rozesílám všem!