Západ – svoboda a demokracie?

Přečtení: 1900

Pamatujete, jak to bylo ještě před dvěma lety, když jste chtěli napsat COKOLI, co odporovalo obecnému vnímání covidu?
I když jste každý text začínal slovy „Nepopírám covid, ale…” – stal jste se stejně pro mainstream okamžitě „popíračem” a „chřipečkářem”.

Podobná dehonetace ovšem pokračovala – pokud jste později napsal COKOLI proti zázračné vakcíně, i když jste začal slovy „Rozhodně nejsem proti očkování, celá moje rodina má všechna povinná i nepovinná očkování…” – přesto jste byl „antivaxerem”.

Co na tom, že téměř vše, co jsme říkali a před čím jsme varovali, se bohužel vyplnilo – no nic, obraťme list…

A dnes je to tu opět – stačí napsat cokoli proti vládě Petra Fialy, cenám plynu, tomu, že není úplně ideální to neustále štvaní do války, a že každá válka VŽDY musí končit mírovou dohodou – o které jsem mimochodem od naší vlády neslyšel ještě jediné slovo… A i když článek začnete „Rozhodně nejsem zastáncem Putina a jeho války, ale…” – přesto jste okamžitě označen za ruského (pardon ruSSkého – zapomněl jsem) švába a kolaboranta.

Naprosto stejný obraz nastane, pokud se člověk pokusí poukázat na JAKÝKOLI nesmysl s energiemi, nebo Evropskou unií – člověka opět hned posílají do Ruska, nebo spojují s komunisty…

Přijde vám to opravdu normální, kam se společnost dostala?

Ale máte pravdu – v Číně se za opoziční názory chodí do táborů a v Rusku se za ně lítá z okna – ale ono to těmi tábory a vypadáváním z oken samozřejmě nezačalo. Stejně jako likvidace Židů nezačala koncentračními tábory, ale začalo to mnoho let před válkou – třeba tím, že lidé na Židy pokřikovali, nadávali jim, a už v roce 1935 se přijaly Norimberské zákony – politici a média vše živili a podporovali a společnost mlčela a brzy přijala jejich šílenou rétoriku. 

Že toto štvaní dělají soukromá média, která někdo platí a jde jim o zisk, se dá ještě pochopit, ale toho honu se už dva roky účastní i média veřejnoprávní, která naprosto rezignovala na jakýkoli pilíř ochrany demokracie, práva a svobody.

Chtěl jsem vždy patřit na západ a samozřejmě vzhlížel k demokracii a svobodě, ale bojím se, že na západě z těchto ideálů zbyly jen prázdné pojmy, kterými se dnešní „liberálové” tak strašně rádi ohání, ale ta slova dnes v jejich pojetí znamenají něco úplně jiného – dokonce bych se nebál říct, že naprosto opačného.

Ano – válka je mír, svoboda je otroctví a nevědomost je síla…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Karel
Karel
1 rok před

Souhlasím téměř se vším, genovakcíny, covid, netolerance vůči jiným názorům atd.. Jen ta Ukrajina nám tam vzájemně dost hapruje a kdybyste ji v tom výčtu vynechával, mohl bych vše s radostí podepsat, ale tohle mi tam nesedí vždycky, od Vás, od Rajchla, od Majerové, od Klause, kohokoliv, s kým v mnoha věcech souhlasím vůči EU/progresivistům apod. V tomhle jsme na míle daleko a je to pro mne dost podstatné. Nejsem probruselský, i současná Bidenova administrativa mi vadí (ale myslím, že v listopadu prohraje), ale faktem je, že napadena byla Ukrajina a nikdo jiný. Rusko určitě ne. Pokud bojovalo za nerozšiřování hranic s NATO, tak ve Finsku se mu to tímto dost nepovedlo, že. Myslím, že Putin se útoku NATO ve skutečnosti nebojí, stahuje své zdroje od finských a baltských hranic na Ukrajinu, chce jenom zabrat území, jako vždy.
Válku jednoznačně začal a vede Putin a bojuje v ní proti Ukrajině. Vláda ČR není válečnou stranou, tak nemůže nic ukončovat (volil jsem Svobodné, ne tuto ani předchozí vládu). Ukončovat může jen Rusko a Ukrajina. Rusko může ukončit okamžitě tak, že se stáhne za své mezinárodně uznané hranice. Ukrajina může (bez spolupráce Ruska) ukončit jen tak, že se vzdá Ruskem dobytých území, asi jako když se ČSR vzdala Sudet. To nevedlo k míru, dokonce ani pro Paříž, kde se “mír” dosažený odezvdáním Sudet slavil. Netrvalo dlouho a Paříž byla obsazena. Nerozumím pocitu, že Rusko se zastaví kousek za Doněckem, Charkovem, nebo dokonce za Oděsou. Dokud to půjde, nezastaví se. A když to nepůjde, zastaví se na pět let a pak půjde dál. Nepotrestaná agrese s územními zisky je win win a pokud někdo nějakým činem získá, je to ziskový čin a tak ho udělá znovu. Je důležité, aby se agrese nevyplatila a jen tak bude zastavena. Co se nevyplatí, nepokračuje. Co se vyplatí, pokračuje. Takhle to prostě je.
Česká vláda (a Západ) může udělat jen to, že “obětuje UA Sudety” – přestane dodávat zbraně. Přestat dodávat zbraně těm, kteří byli napadeni, neukončí válku, ale jen ji přeruší. Třeba na rok nebo dva. Vyčerpání agresora, kterému je situace blízko, ji může přerušit na delší dobu, nebo i ukončit (změna režimu by ukončila, nezměna jen přerušila).
V neposlední řadě: jakékoliv větičky znějící libě Moskvě a v konečném důsledku žádající předání území UA Rusku odhání spoustu lidí od stran a sil, které mají jinak velmi rozumné návrhy na řešení problémů Západu (nás) v souladu s tím, co píšete, že vadí (i mně) – meditotalitní tendence, kultura rušení, divné ideologie okolo Green Dealu, energo-sebeničení atd. Dokud budu slyšet “my máme uzavřít mír, my válčíme”, tak mám pocit, že slyším ozvěnu z Moskvy, protože to není pravda, a raději (pokud bych nemohl volit Svobodné, pokud by třeba začali říkat totéž o UA a RU) pak hodím hlas nějakému Fialovi se sebezapřením a plácnu se po ruce, protože geopoliticky není naším zájmem mít agresivní režim za Košicemi. USA se můžou změnit i volbami, zatím… Rusko je úplně jinde (snad taky zatím). Potřebujeme změnit Západ zpět tam, kde byl (svoboda) a ještě to jde. Pokud se nám to nepovede (štěpením svobodomyslných na UA RU problému se to nepovede), spolkne nás všechny spíš Čína. Kamarádit s Polskem, Británií a (snad brzo změněnými) USA je pro nás lepší než s Německem-Francií (EU), což je pořád lepší než s agresivním Ruskem, nebo být vazalem Číny.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Karel
1 rok před

Ještě jednou, i pro vás, všechno je to divadlo, Putin je stejná loutka a řízený WEF aspol. večetně Zeleniny, takže:

==A skutečným cílem je zotročit lidskou rasu, s následnou depopulací a to se třetím rokem děje, pokračuje to (i s tímto umělým konfliktem mezi RF a UKR), to si plně uvědomte. Všichni, kdo tohle čtete. My Všichni jsme oběti. Podvedení. A neexistuje žádná dobrá strana v tomto umělém válečném konfliktu, neexistuje fandění slavii či spartě, všechno je to vedeno proti obyčejným lidem. Proti mě a proti vám.==

VŠECHNO JE TO DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM, VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE A JENOM DIVADLO!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Právě, celý svět je divadlem, od největšího podvodu spáchaných na lidech během tří let to pokračuje, nic neskončilo.. Pan “Karel” by se měl probudit na celé čáře, nebo, pokud se toho dožije(me), bude(me) opět souhlasit téměř se vším (genovakcíny, covid, netolerance vůči jiným názorům atd.), co je nyní stejně (jako u kovid) považováno za hoax, dezinformace…
Jen slepý to už nevidí, nebo naivní blázen. Ve skutečnosti jsme už možná za bodem zlomu, kdy jsou miliardy naprogramovány tak (kovid vakcína), aby v příštích letech zemřely.

V čem je rozdíl mezi kovid antivaxerem, odmítačem a nynější situací, opět primárně mediálně převrácenou a přetočenou proti jinému myšlení/uvažování, než uvádí jeden ofic. a svatý narativ?!
Aneb najděte rozdíl mezi KOVID a KONFLIKTEM:
comment image

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Poslední věta = Orwell se už naplnil. Žijeme v něm.
A nezapomínejte na kovid, který (opět dle prolhaných médií a vlády) “ožívá”:
Belgický imunolog a špičkový lékařský analytik dostal posilovací injekci, svou třetí dávku, nyní trpí přívalem rakovinných lézí v lymfatických uzlinách jako “ohňostroj”. Michel Goldman, který dříve vedl institut pro analýzu vakcinačních technologií, dříve velmi otevřeně propagoval “bezpečnost” injekcí “kovid vakcín”, zejména mRNA, a tvrdil, že kdyby injekce srážlivosti měly nějaké “skutečné nevýhody”, už bychom to věděli. V tom se hluboce mýlil..: theatlantic.com/science/archive/2022/09/mrna-covid-vaccine-booster-lymphoma-cancer/671308/
Goldman nyní trpí ironií svých vlastních rad. Jeho prognóza rakoviny se podle diagnostiky vážně zhoršila v důsledku tohoto spásného “očkování”, a zejména v důsledku posilujícího očkování. Rakovina se živí oslabenými tkáněmi a vakcíny ucpávají cévní systém, čímž připravují orgány a tkáně o životně důležitý kyslík a živiny. A nyní dokonce i špičkoví imunologové, kteří se nechali očkovat proti podvodu ko*kovid, nejen přiznávají, ale sami trpí následky. Vakcíny s mRNA dávají lidským buňkám pokyn, aby v cévním systému vytvářely nekonečný příval toxických bílkovin (prionů), které se šíří po celém těle, navzdory tomu, co bylo řečeno na začátku (že zůstávají v místě vpichu).
Nyní je s mRNA vakcínami spojována většina případů rakoviny a vakcínový průmyslový komplex a falešná masmédia, (nova, čt, seznam..všechny MSM) se ze všech sil snaží vše utajit. Goldmanova rakovina je druh rakoviny, který napadá T-buňky koordinující imunitní reakci organismu na napadení patogeny. Přesto mRNA vakcíny vytvářejí miliardy invazivních patogenů, aby stimulovaly imunitní odpověď na SARS-CoV-2. Goldmanovu T-buněčnému lymfomu nyní při jeho invazi právě asistuje celá armáda patogenů a jejich pokračujícímu náporu není konec. Zdá se, že mRNA vakcíny stimulovaly vznik nádorů a lézí, čímž se Goldmanova rakovina mnohem, mnohem zhoršila.
“zvýšit riziko vzniku autoimunity a naznačuje, že vakcíny s mRNA a DNA, které způsobují, že tělo vytváří velké množství bílkovin hrotů, by mohly způsobit totéž.”

+ Očkování proti kovid se musí zastavit, říká renomovaný kardiolog, který dříve očkování propagoval:
(theepochtimes.com/top-pro-vaccine-doctor-calls-for-global-pause-of-messenger-rna-covid-19-vaccines_4754871.html + insulinresistance.org/index.php/jir/article/view/71/224)
Špičkový kardiolog ve Velké Británii vyzývá k okamžitému ukončení podávání “vakcín” proti kovid a to po celém světě, Dr. Aseem Malhotra. Jakékoli údajné výhody spojené s injekcemi jednoduše nepřevažují nad hojnými riziky, odhalil Malhotra v článku, jehož je autorem a který byl 26. září publikován v časopise Journal of Insulin Resistance. Tato práce obsahuje všechny nejnovější důkazy proti injekcím, které Malhotra nazývá “kouřící zbraní”.
Nyní, když víme, že společnosti Pfizer i Moderna ve svých klinických studiích lhaly a zatajovaly riziko závažných nežádoucích účinků, není pochyb o tom, že jedinou správnou věcí je okamžitě přestat lidem píchat injekce.
Ty samé studie společností Pfizer a Moderna, jak odhalil Malhotra, také dokazují, že injekce v žádném případě nesnižují úmrtnost, a dokonce ani závažná onemocnění, jak se tvrdilo na začátku. To znamená, že injekce jsou z hlediska veřejného zdraví prokazatelně k ničemu.
Malhotra dostal primární sérii injekce s messengerovou RNA (mRNA) společnosti Pfizer již v lednu 2021. V té době byl zastáncem této injekce a vystoupil v televizním pořadu “Good Morning Britain”, aby ji propagoval. Poté, co Malhotrův otec, Dr. Kailash Chand, utrpěl ve svém domě srdeční zástavu asi půl roku poté, co dostal injekce od společnosti Pfizer, začal se Malhotra touto záležitostí hlouběji zabývat, aby později změnil názor na injekce.
“Pitva ukázala, že dvě z Chandových hlavních tepen byly vážně ucpané, přestože Malhotra popisoval svého otce jako zdravého člověka, který neměl žádné významné srdeční problémy,” uvádí The Epoch Times.
“Malhotra začal číst o problémech po očkování, včetně abstraktu studie v časopise Circulation, který identifikoval vyšší riziko infarktu po očkování vakcínami Pfizer a Moderna, a studie ze severských zemí, která identifikovala vyšší riziko myokarditidy.”
“K medicíně a vědě jsem vždy přistupoval s nejistotou, protože věci se neustále vyvíjejí. A informace, které jsem měl v té době, jsou úplně jiné než ty, které mám nyní,” řekl Malhotra deníku Times.
“A ve skutečnosti je mou povinností a odpovědností, protože se informace změnily, podle nich jednat. A to také dělám.”

==A skutečným cílem je zotročit lidskou rasu, s následnou depopulací a to se třetím rokem děje, pokračuje to (i s tímto umělým konfliktem mezi RF a UKR), to si plně uvědomte. Všichni, kdo tohle čtete. My Všichni jsme oběti. Podvedení. A neexistuje žádná dobrá strana v tomto umělém válečném konfliktu, neexistuje fandění slavii či spartě, všechno je to vedeno proti obyčejným lidem. Proti mě a proti vám.==