Stále věříte na náhody?

Přečtení: 11331

Ve Francii je v době největší energetické krize odstaveno 32 z 56 jaderných reaktorů
V Holandsku chtějí zemědělcům vybíjet stáda
V letech 2021 a 2022 shořelo v USA poměrně dost skladů potravin
A v Paříži právě teď hoří další ohromný sklad potravin, kde pracuje 12.000 lidí
“Někdo”dnes poškodil poměrně masivním výbuchem oba plynovody Nord Stream…

To jen tak na úvod do problematiky…

Doporučuji video, které pěkně ukazuje současný trend německé ekonomiky, která táhne celou Evropu. Mimochodem tento trend přesně kopíruje to, co se dělo za Výmarské republiky, kdy nakonec chleba stál několik miliard marek a peníze zcela ztratily svou hodnotu.

Od října do dubna se prý také v Německu zavádějí povinné respirátory ve většině vnitřních prostor a od října bude také v ulicích hlídkovat armáda. Jen pro jistotu…
Jedno hloupější nařízení střídá druhé – už nevědí, jak po lidech víc šlapat. Lidé jsou naštvaní – loni bylo po světě neuvěřitelných 10.000 protestů a ve videu se dokonce mluví i o demonstraci na Václavském náměstí.
Zvláštní, že toto vše někdo na Světovém ekonomickém fóru (WEF) předpověděl…

Ale vím, že myslet si cokoli jiného, než že jde jen o souhru náhod je naprosto bláhová a paranoidní konspirace. Komu by šlo přeci o to, aby se zhroutila veškerá ekonomika…?
To by bylo přeci naprosto šílené myslet si, že po takovém kolapsu by lidi ještě rádi přijali třeba Great reset – tedy vymazání peněz a podmíněný příjem pro ty, kdo se budou dobře chovat…

A jak to vše schovat, aby si nikdo nevšiml? Jak to dělá kouzelník? Jednoduše odvede pozornost – třeba na nějaký vir, nebo rozpoutá válku, kterou všichni nonstop sledují.

Nikdo nebude nic vlastnit a všichni budou šťastní.

Ale pohoda – většina to přeci přesně takhle chce – tedy alespoň podle výsledků voleb…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Posel
Posel
1 rok před

Ano peníze se budou pálit a vlády ztratí svou moc. Bůh nás Varoval v roce 2011, ale nikdo to nebral v potaz. Proto nyní bude kolaps, bída, hlad a skřípěním zubů.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

DŮKAZY O SABOTÁŽI plynovodu Nord Stream 1 a 2, který zjevně zorganizoval bezohledný Bidenův režim USA !! https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=143

=CZkotas=

Mirka Plachá
Mirka Plachá
1 rok před

Zázračná “funkcína” nezabrala tak, jak plánovali a proto nastává další etapa depopulace. Tentokrát zimou a hladem. Schwab už si mne ruce, kolik “zbytečných jedlíků” v Evropě tuhle zimu asi nepřežije?

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Já už jen dodám, poslední “novinky”, kdy v celé západní Evropě se každým dnem hroutí ocelárny, hutě, které zpracovávají zinek, měď, hliník, mangan a další průmyslové kovy..
A pokud nebudou prosazena omezení, bude mnoho zemí čelit úplnému vyčerpání zdrojů energie a elektřiny ještě před jarem 2023!
A každý, kdo vlastní Audi, Volvo, Volkswagen nebo jiné německé či evropské vozidlo, by měl dlouho přemýšlet o tom, odkud bude po ukončení průmyslové činnosti v Evropě pořizovat náhradní díly..

A “Německo je psychopat”- v požadavcích své vlády vůči ostatním zemím!
A rozdávání peněz může zázračně vyřešit nedostatek energie, hnojiv, kovů, potravin a plynu.
A problém tohoto uvažování ovšem spočívá v tom, že i když můžete tisknout peníze, nemůžete tisknout energii. Bez ohledu na to, kolik měny natisknete, energie je stále nedostatek!

!! Nic z toho, co se nyní děje, není náhoda, to ví snad už každý a nemá smysl předstírat opak !!

A evropská komise přijímá opatření, vydává nařízení, která vyzývají všechny evropské vlády, aby snížily spotřebu elektřiny o 10 % atd. Součástí nařízení je i povinné snížení spotřeby o 5 procent v době špičky.

A zelení v rajchu už musí být hrdí: Celé lesy v Německu se kácejí kvůli palivovému dříví! Totiž, asi takhle: dva dny zpět jsem shlédl interview s válečným zpravodajem Michaelem Yonem, který právě procestoval Německo. Řekl, že všude v Německu se kácejí lesy (alespoň tam, kde to viděl on) v zoufalé snaze lidí vytvořit si zásoby palivového dřeva na nadcházející zimu. To je nová “zelená” agenda v plné parádě: Kácení lesů, které po desetiletích znovu vyrostou. Budou zelení oslavovat všechny mrtvé lesy, protože Německo alespoň nespalovalo fosilní paliva? Uvědomuje si někdo, že ekonomika 19. století nemůže uživit obyvatelstvo 21. století? Hladomor je matematická jistota!

A aby Německo tuto krizi zastavilo, stačí se omluvit Rusku, upustit od hospodářských sankcí a poprosit Gazprom, aby znovu zapnul plyn, ale ne, to se neodváží, i kdyby statisíce občanů zemřely hlady a na následky ozáření. Přesně stejným způsobem, jakým Adolf Hitler v roce 1943 vrhl hladovějící a mrznoucí německé vojáky do ruských obranných linií u Stalingradu, obětují dnešní němečtí představitelé životy vlastních občanů v zoufalé snaze pokusit se ekonomicky poškodit Rusko … a ani toho nedosahují! V bitvě u Stalingradu Sovětský svaz obklíčil a porazil německou 6. armádu, která se Rusům vzdala s více než 220 000 vojáky. Dnes je Německo ochotno v případě potřeby obětovat miliony občanů, což dokazuje, že sebevražedné manévry v nacistickém stylu jsou v Berlíně stále živé i několik generací po katastrofálním výsledku druhé světové války.

ZA MĚ TAKTO:
Každý, kdo žije v západní Evropě, by se měl připravit na hospodářský kolaps, nedostatek potravin a jadernou válku. A kdo žije v Severní Americe, měl by se připravit na hospodářský kolaps a celosvětový jaderný spad, který na dlouhá léta naruší úrodu..
A všichni TI, kdo si neskladovali potraviny, budou nakonec jíst radioaktivní potraviny, pokud vůbec nějaké najdou.

=Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete=
…bohužel i příliš mnoho těch, kteří chápou krizi, jíž čelíme, a hrůzy Velkého resetu, mizení hotovosti, nástupu digitálního světa a paradigmatu sociálního kreditu, jen kroutí hlavou, usazují se před TV a nedělají nic, aby to zastavili…