Portugalsko – náš vzor na věčné časy!

Přečtení: 2661

Někde ti vakcinační soudruzi z NDR museli určitě udělat chybu, když v nejvíce proočkovaném Portugalsku, mají teď na začátku léta, nejvíce covid pozitivních…

Druhá nejvíce proočkovaná země světa…
Počet aktivních “případů”…

Nějak tomu zkrátka stále nerozumím – asi jsem opět jen hloupý umělec – ještě, že nám to „experti” opět v textu na Novinkách vysvětlili:
Vědci zjistili, že subvarianty BA.4 a BA.5 jsou natolik odlišné od původního omikronu, že imunita získaná předchozí infekcí nemusí poskytovat dostatečnou ochranu…”

A proto dál budeme očkovat tou původní látkou, která je sice úplně na nic, ale je už nakoupená a ještě je skvěle „bezpečná”. A zničené srdce a myokarditida u mladých kluků v poměru 1 až 2 z 10.000?

Kluci ve věku 16-17 téměř 2 případy myokarditidy na 10.000 očkování

V lepším případě je to samozřejmě dezinformace a hoax a pokud je to už náhodou prokázáno studiemi, tak je to prostě zcela zanedbatelná prkotina…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Richard
Richard
1 rok před

Já na tom nic divného nevidím. Bill Gates řekl, že přijde vir, který bude mít smrtnost ne 0,2% ale 5%. Náhubkáři se z toho zblázní a dojde k vymření celého lidstva hladem z lockdownů. A je možné, že se lidi sami otráví zaručenými protivirovými léky, které jim nabídne propaganda, a které ve skutečnosti budou aktivátorem toho jedovatého z vakcín.

Každá vakcína má zabudováno několik mechanismů, které dokážou aktivovat smrtící účinek dřímající ve vakcíně. Jelikož je těch mechanismů víc i aktivátorů víc, tak nikomu nepřijde divné, že aktivátorem bude i nějaký lék používaný v nemocnicích na záchranu životů.

Já jsem v pohodě. Znám protijed proti geneticky upraveným virům. Když se zeptáte, povím vám, jak se jmenuje, abyste si jej mohli koupit. Do nemocnice mě nedostanou a nedostanou do mě vakcínu ani žádný aktivátor. Udělejte to taky tak a budete mezi 10% populace, která zůstane žít na planetě zemi a bude se moct přestěhovat do luxusních sídel vyprázdněných po vakcinářích.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

EXKLUZIVNĚ: Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin získaných z “náhle zemřelých” – krystalické struktury, nanodrátky, křídové částice a vláknité struktury:
https://www.naturalnews.com/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html

“Zatím nevíme, co jsou všechny tyto struktury zač. Víme však, co nejsou: Nejsou to jen sražené krevní buňky. Kdyby tomu tak bylo, pak bychom při 1500násobném zvětšení, které je vidět na poslední fotografii, mohli vidět jednotlivé krevní buňky. Nejsou to krevní buňky, jsou to bílkovinné struktury.”

A kkaždý člověk, kterému byly injekčně aplikovány “vakcíny” – tedy instrukce mRNA, si může tyto vláknité struktury uvnitř svého těla vytvářet právě v této chvíli a že je jen otázkou času, kdy ucpou velké tepny nebo způsobí infarkt, mrtvici či jiné akutní příčiny moderního “syndromu náhlého úmrtí dospělých” (SADS)..