Korespondenční hlasování? Snadný konec demokracie!

Přečtení: 2897

Zaznamenal jsem spousty článků o volebních podvodech při prezidentských volbách v USA v roce 2020, ale dnes jsem viděl tento dokument a ten mě skutečně šokoval rozsahem, jakým se to dělo a pokud je toto vše pravda, tak jsou tyto důkazy, skutečně nezpochybnitelné.

4 miliony minut kamerových záznamů schránek, kam tisíce kurýrů vozí hlasovací lístky (což je samo o sobě v USA nelegální), statisíce záznamů o pohybu telefonů kurýrů, kteří objíždí za noc desítky volebních schránek.

Věnujte hodinu a půl tomuto velice dobře zpracovanému dokumentu, protože to opravdu stojí za to.

A jak mluví o těchto volbách velká mainstreamová média? Jako o „nejčistších” a o „nejbedlivěji sledovaných” volbách v Americe a přitom je realita propastně jiná.

Nejde tu vůbec o Trumpa ani Bidena, ale jde o to vidět, co vše je možné a pak se opravdu nebudete divit, co je možné i s covidem…

Ta slova úřadů a mainstreamových médií jsou přeci stále stejná – nic se nestalo, žádné volební podvody neexistují, nemá smysl cokoli vyšetřovat a naopak kdo se ptá, ten je konspirátor, dezinformátor a je cenzurován a nebo mu je zrušen účet na sociálních sítích.
Nepřipomíná vám to něco? Vakcína je přeci bezpečná!

Mimochodem snahy o to zavést korespondenční hlasování, se začínají pomalu, ale jistě vynořovat i u nás v Česku.
Proč asi…?

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Ještě mne napadlo toto:
Po celém světě byly nastoleny vlády, které lidi zaručeně zradily. Stačí se rozhlédnout kolem.. Spojené státy, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Francie, ČESKO…kdekoli chcete – vládnou kolaboranti. Bylo někde hlasování zmanipulované? Opravdu lidé volili Bidena? Macrona? Trudeaua?

CZkotas
CZkotas
1 rok před

..Dokumentární film “2000 mul” přiměl michiganské republikány k výzvě k novému prošetření voleb 2020: https://www.lifesitenews.com/news/michigan-republicans-call-for-2020-election-fraud-probe-after-2000-mules-allegations/

“Vyšetřovatelé True the Vote využili údaje o poloze mobilních telefonů a záznamy z bezpečnostních kamer, aby odhalili to, co podle nich představovalo dobře organizovanou operaci v bojových státech prováděnou levicovými skupinami, které shromažďovaly poštou zaslané hlasovací lístky a platily mulám za jejich vhazování do schránek – obvykle uprostřed noci'”…

Zbyšek
Zbyšek
1 rok před

To propojení tam zaznělo jasně a dává to smysl: antifa, blm neziskovky mafie drogy (muly) volební podvod. Doufám, že mají dost sil na to, aby to rozkryli.

Frankie Kovařík
Frankie Kovařík
1 rok před

Opravdu úžasné a explozívní odhalení s jasnými a nezpochybnitelnými důkazy. Až mi mráz přechází po zádech. Tímto jsem i já osobně dostal jasný a nezpochybnitelný důkaz o podvodu voleb nejen v USA, o kterým jsem si to instinktivně myslel, ale nepřímo je to pro mne důkazem toho toho, že i volby u nás v říjnu 2021 do PSPČR byly “cinknuté”, případně i následné volby prezidenta ve Francii v tomto roce. Je potřeba to co nejdříve zastavit a zablokovat takové praktiky, které povedou jednoznačně k totalitě a globálnímu zotročování pod záminkou všeobjímající “liberální demokracie”. Já osobně toto video i své osobní poznatky budu určitě šířit dále.
Díky za vaši úžasnou práci a investigaci.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Těch důkazů jsou už desítky. 🙁 A je to nepopiratelné. Samozřejmě např. Cemper bude tvrdit, že je vše OK. A všechna politika je divadlo, všechny státy jsou divadlem.. Nezáleží kdo tam je =uměle= dosazen, depopulace musí jet, kovid kapitola nikdy neskončila, lži a dezinformace ze strany vlád a médií musí pokračovat a odvádět pozornost od nálsedků “vakcín” za umělým konfliktem, k tomu připočtěme nadcházející hyperinflaci, která začne v půrběhu léta více prosakovat s nedostatkem NEJEN potravin….
A proto:
Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím. Jen v informovanosti lidí tkví skutečná síla.