…a pak je tu ještě jeden rozměr toho všeho

Přečtení: 4885

A ten je možná zdaleka nejdůležitější ze všeho!

Není zvláštní, že boj dobra a zla provází lidstvo od začátku jeho existence? Že veškeré příběhy, písně a pohádky ve všech kulturách mají stejné základy a archetypální hrdiny?
Proč dodnes lidi fascinuje Hamlet i Faust?
Proč největší umělci a vědci vždy docházejí k Bohu a jinými slovy vyprávějí stále ten stejný příběh?

Zlo skutečně chodí mezi námi a opravdu nemá rohy a naopak se čato tváří, jako ti nejbližší a jak ve videu skvěle J.P. Sears říká, nikdy vám neřekne, že je zlo, naopak se tváří jako cnost a pomoc…

I když se společnost ve které žijeme, snaží všemožně tyto prapůvodní lidské instinkty v člověku potlačit, mnohokrát jsem se v životě i v podnikání přesvědčil, že opravdu nejdůležitější je dát na vlastní intuici a srdce.
Znáte to – někdo vám nebyl sympatický? Bylo v něm „něco” divného a svítilo vám v hlavě varovné světlo, že to není to pravé ořechové, i když pro to žádná data nahovořila a vše se zdálo bílé a krásné?

Ne – to jste se jen snažili sami sebe a intuici obelhat – VŽDY na intuici, kterou vám srdce napovídá, dejte!

Sám si poslední dobou připadám jako (abych mluvil legendami této doby) ve Hvězdných válkách –  kdy malá hrstka naivních rebelů stojí proti všemocnému galaktickému Impériu, které má neomezené možnosti.

Je to také potvrzení toho, že jdeme po správné cestě – kdyby nás totiž podporovali největší finančníci, stát a měli jsme za sebou neomezenou moc, těžko bychom šli správně. A ta správná cesta bývá většinou ta trnitá a ne ta uhlazená, protože naopak tu uhlazenou často připravuje právě ďábel.

Bohužel k tomu patří i to, že nám teď vládnou ty nejneschopnější a nejzkorumpovanější z nás a ve firmách a třeba i školách vládnou ti, kteří se neodmítli poklonit a naopak se přidali na stranu zla a slouží mu.

Opět je inteligence a ti nejlepší v kotelnách a rychlovašená lůza se dere na jejich místa.

Ale stejně jako po každé bouřce nakonec vyjde slunce, dobro VŽDY vítězí nad zlem. Někdy to může trvat dlouho, ale na straně dobra a svobody je Bůh, a zlo je nesvoboda a otroctví, tak jak to skvěle v tomto videu shrnuje J.P. Sears.

A já moc děkuji všem, kteří za to, aby světlo zase zvítězilo, svou malou špetkou přispívají.

A pokud jste neviděli a nevíte, jak proti zlu bojovat, podívejte se ještě určitě na film o Masové psychóze (hypnóze).

Věříte v Boha?

Víra v Boha je pro tuto anketu myšlena i obecněji, nejen křesťansky - také metafyzicky, víra v něco vyššího, v určitý řád…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

!!!Londýnský starosta naznačuje, že Britové budou tuto zimu hladovět a mrznout, pokud nepřijmou připravená opatření!!!
https://twitter.com/MayorofLondon/status/1560889289403146241
Nic takového jsme dosud neviděli. Čeká nás zima, kdy pro miliony lidí nepůjde o volbu mezi topením a jídlem, ale o tragickou situaci, kdy si nebudou moci dovolit ani jedno..
Podle londýnského starosty Sadiqa Khana čeká Spojené království masové hladovění a lidé budou mrznout ve svých nevytopených domech, pokud vláda nepřijde s řešením. “Čeká nás zima, kdy pro miliony lidí nebude problém vybrat si mezi topením a jídlem, ale tragicky si nebudou moci dovolit ani jedno. To se nesmí stát,” dodal s tím, že britská vláda “musí zasáhnout, aby lidé mohli uspokojit své základní potřeby”.
Khan se podělil o údaje poradenské skupiny Auxilione, podle nichž by se účty za energie ve Velké Británii mohly v říjnu zvýšit o 80 procent – proto jsou na stejnou dobu naplánovány protesty a stávka za účty za energie.
V průměru mohou Britové očekávat, že za energie zaplatí až 4 292 dolarů – a to navzdory limitu stanovenému regulačním orgánem Ofgem již v říjnu 2021 na méně než polovinu této částky.
Velká Británie je na rychlé cestě k totálnímu zničení
Co přesně chce Khan po britské vládě, aby tomu zabránila, není známo, protože úředníci se již rozhodli zastavit obchodování s Ruskem, které dodává energii a energetické zboží, jako jsou hnojiva.
Velká Británie v podstatě plánuje vyhladovět a zmrazit své občany a zároveň se bít v prsa proti Rusku – boj, který Velká Británie prohraje, pokud není cílem masivní depopulace.

=”Jedinou cestou je otevřít Nord Stream 2, dostat ceny plynu zpět pod kontrolu a STOP neúspěšné hře na ‘sankce’, která ničí Evropu a neublíží ani Putinovi,”=

Je to mimo toto téma, na ZF diskusním fóru už jsem informoval, ale takové informace nyní musíme primárně vypouštět dále, divadlo ko*kovid byl zatím jen předvoj…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Když už jsme u dobra a zla.. Kódy šarží (šmakulád) “vakcín” proti ko*kovid, včetně nahlášených vedlejších účinků, úmrtí atd., stačí zadat v “Select country” CZECHIA, kdyby měl někdo zájem a zná od někoho opíchanou šarži co dostal na experimentu:
https://knollfrank.github.io/HowBadIsMyBatch/batchCodeTable.html

Všechny “vakcíny” proti ko*kovid jsou STÁLE lékařským experimentem. I když to ověřovatelé faktů zuřivě popírají, včetně “odborníků”, všechny jsou stále ve fázi experimentu. Lékařské experimenty by nikdy neměly být povinné. Zeptejte se toho, kdo prosazuje povinné očkování, zda si pamatuje na druhou světovou válku a lékařské experimenty, které nacističtí lékaři prováděli..
Proto byl v roce 1947 vytvořen Norimberský kodex. Aby se tyto zrůdnosti už nikdy neopakovaly…

Limonádový Joe
Limonádový Joe
1 rok před

“Skutečně nejjistější cesta do Pekla je pozvolná: mírně se svažuje, příjemně se po ní chodí, nejsou na ní náhlé zatáčky, milníky ani ukazatele na rozcestí.”
— C. S. Lewis, Rady zkušeného ďábla

Jan Beneš
Jan Beneš
1 rok před

Tak mě z toho nějak vychází, že bůh na obrázku je ten vlevo 🙂

Libor
Libor
1 rok před

JP videa sleduji dlouho, je to borec. Stejně tak doporučuji Clyde z Kanady, Redacted američany vysílající z Portugalska a nebo zajímavý pohled pro evropana jsou indické zprávy.
https://www.youtube.com/watch?v=AdLwZCMUGfM&t=1179s
https://www.youtube.com/watch?v=SpEV1YUmMI8
https://www.youtube.com/watch?v=QD6uid_eT0Q
https://www.youtube.com/watch?v=F9oFPpwLXRw