Uhlíková stopa a uhlíková neutralita…

Přečtení: 2719

Jeden z největších podvodů velkých těžařských a energetických firem – podvod, který krásně přikrývají a vymýšlejí současní globalističtí politici a aktivisté jako Gréta – někteří jen z neznalosti a hlouposti, někteří zaručeně záměrně.

Doporučuji začít prvním dokumentem o uhlíkové stopě…

…a pokračujte druhým o takzvané “uhlíkové neutralitě”.

Už tedy rozumíte tomu, proč máte tak drahou energii, proč vám chtějí vzít benzínové auto, které ještě nesmyslně vypne motor na každé křižovatce a tím se jen ničí motor?
To nevadí – ti co to pro vaše dobro zařizují vám to přiletí říct soukromým tryskáčem s brčkem v nose a ještě vám přes moře přivezou v tankeru plyn.

On to totiž není jen covid, Ukrajina a plyn – ten problém je mnohem, mnohem hlubší – celý Green Deal je jeden velký tunel a všechny tyto cesty patrně vedou jen k Velkému resetu.
Ale nebojte – určitě je to jen konspirace pár bláznů a to co se děje kolem vás, jsou jen náhody a pár “trochy chybných” rozhodnutí, které jsou ale myšleny zaručeně dobře…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Německo oznámilo plán “tepelně recyklovat” 800 milionů ko*kovid, masek jako PALIVO uprostřed energetické krize: westernjournal.com/germany-thermally-recycle-covid-masks-country-faces-energy-apocalypse/

Ale, spalováním chlorovaných uhlovodíků (plastů) vzniká fosgen! A fosgen je extrémně toxický, a to při akutní inhalační expozici!! Některé syntetické látky nelze použít jako palivo, přestože technicky vzato jde o uhlovodíky. Spalování masek nevyrábí “čistou” energii…
A na druhou stranu, tohle je nejlepší využití masek. Spálit je, ať se zahřejí a vyrobí trochu energie 😀

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Najděte si na internetu globalweatheroscillations a podívejte se na videa. CO2 je stopový plyn, jehož množství je příliš malé na to, aby ovlivnil počasí, kolem 420 částic na milion. 100 000 let stará data z ledových jader a další data ze dna oceánů ukazují, že CO2 historicky následuje změny teploty o stovky let. Teplotní cykly způsobené vzdáleností Země od Slunce, změnami sklonu Země, změnami úhlu oběhu Měsíce kolem Země, změnami sluneční aktivity, sopečnými erupcemi atd..
Nedávné teplejší období bylo jen obdobím teplotního vzestupu, které nyní končí pro další chladné období trvající přibližně sto let. Změny klimatu nejsou nic nového ani způsobeného člověkem a Podvodem bylo vyhlášeno globální ochlazování až globální oteplování, nyní je to “změna klimatu.” Budou lhát a manipulovat do posledního dechu života..

A pokud EKO idioti hlásající celosvětovou lež kolem změny klimatu dosáhnou svého, přestane všechno fungovat a většina z nás zemře, v zimě a hlady. Vlády všude na světě, podváděné šílenými idioty globálního oteplování, slibují, že skoncují s fosilními palivy. Hodně se mluví o tom, že ropa a plyn zůstanou v zemi, nevyužité a nechtěné.

Větrná energie a solární polární energie jsou nespolehlivé a neefektivní a zajišťují jen nepatrné procento našich energetických potřeb. Biomasa (zdaleka největší zdroj tzv. obnovitelné energie) je pro životní prostředí horší než uhlí atd..
Vodík je jen vtip, protože se vyrábí z fosilních paliv!
V dohledné budoucnosti tak zůstaneme závislí na ropě, plynu a uhlí.

V roce 2014 společnosti vynaložily na hledání ropy a plynu 900 miliard dolarů ročně. Dnes vynakládají přibližně třetinu této částky. Totéž se stalo s uhlím – přestože mnoho zemí, zejména Čína, pilně staví nové uhelné elektrárny.
Navzdory všem protestům a nátlakovým skupinám se naše spotřeba ropy, plynu a uhlí nesnižuje. Svět stále funguje téměř výhradně na energii pocházející z fosilních paliv.

Výsledkem je, že ceny ropy a zemního plynu budou v příštích letech ještě stoupat. Samozřejmě, že budou stoupat a klesat. Ale trend bude stoupající.
A cena elektřiny bude i nadále stoupat.

Proč bude elektřina dražší?
= To je jednoduché. Většina z ní se vyrábí z fosilních paliv nebo (jako je tomu v případě biomasy) ji nelze získat, přepravit a používat bez fosilních paliv…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

A nikdy nesmíme zapomínat, že lidé, kteří =řídí= naše životy, jsou skutečně zlí a udělají cokoli, aby prosadili své cíle..
A cílem je rozbít rodiny a komunity a co nejvíce nás všechny izolovat.