Koho volit? Račte si „vybrat”…

Přečtení: 20876

Krátká odpověď: Nechci legitimizovat JAKÉKOLI zlo a hrát si na to, že některé zlo je menší a to bych si měl vybrat – NE!
Poprvé od revoluce nemohu jít s klidným svědomím volit a tuto hru s panáčky zkrátka hrát už nebudu…

A teď ta delší úvaha: Co si myslím a co bych si přál (ale mohu se samozřejmě mýlit).

Bašta, na kterého řada lidí skáče, je dle mého jen černý kůň a falešná vlajka a rozhodně ne JAKÁKOLI naděje. Pro mě osobně stačí fakta: Mlčel poslední dva roky, kdy se tu pošlapává svoboda a byl velvyslanec na UA a v RF – tedy dvou nejzkorumpovanějších zemích Evropy. Což rozhodně není náhoda a taková trafika se nedává zadarmo – tu si musíte „zasloužit”…
A předvolební sliby o odvolání vlády? Papír snese vše, to přeci víme, ale “poznáte je po jejich ovoci.” – ovšem ovoce za poslední roky po panu Baštovi nevidím zkrátka žádné.
A v čem je falešná vlajka? Najednou kde se vzal, tu se vzal – ubere v prvním kole hlasy Babišovi, aby se do druhého kola dostal jen Pavel a Nerudová – tedy 100% vládní kandidáti. Jistě náhoda…

„Průzkumy jsou cinknuté šanci má každý” – jistě, částečně ano, ale pak jsou tu sázkové kanceláře a to není parta sebevrahů a je mi líto – opravdu na těch prognózách něco je.
Ty bubliny, ve kterých žijeme, jsou bohužel prostě malé…

Proto nemá smysl řešit v této úvaze ty „malé” hráče, z nichž stejně není nikdo, komu bych důvěřoval a je to vlastně plejáda větších, nebo menších loutek – lidí zcela bez osobností a názorů.

Takže nám tu zbývají reálně tři favorité – Babiš, Pavel a Nerudová.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

Všichni tři si prošli Aspen institutem (nebudu zde řešit co je to za instituci, kdo chce si dohledá. Babiš se nechal ze stránek odstranit… – ale za Česko hezký výběr…)

Hra na opozici je opravdu jen hrou pro masy…

Pavel i Nerudová jsou dva NAPROSTO stejné produkty a bezskrupulózní loutky globalistických záměrů a byli doslova vytvořeny jen pro falešnou hru a nesmyslné hádky lidí „je lepší Coca-cola nebo Pepsi cola?” a přitom oba razí zcela stejnou agendu svých stvořitelů.
Vlastně jeden rozdíl tu je – kdo by nás lépe dokázal vtáhnout do nesmyslné války, než voják z povolání, že? Vždyť je to přeci jeho profese, řešit věci vojensky…

A co covid a například případné povinné očkování? Vše naprosto stejné, stačí se podívat na jejich současné (a u Babiše na minulé) názory.

Zkrátka – pokud chcete jednotný, nadnárodní, šedý, socialistický svět s tvrdou normalizací a cenzurou – nejsou lepší kandidáti.

Celé roky jsem bojoval a psal proti Babišovi a myslím si o něm (vím) to nejhorší a dle mého je zkrátka gauner. Ale ten gauner vlastní skoro celou tuto zem a z ní má většinu svých příjmů z podnikání. 

Ano, myslím si, že je to křivák, vím co dělal za covidu, ano půjde také na ruku globalistům, ale přesto si myslím, že nenechá tuto zem zničit zcela, protože tu má ekonomické vazby a zájmy. A to ty druhé dvě loutky nemají a proto jsou dle mého daleko nebezpečnější, nehledě na to, že kromě svých umělých kariér NIC jiného nemají. Oba jsou totiž zcela na systém přisáté struktury žijící z grantů a nadnárodních organizací.

WEF – takový větší Aspen – jen pro pochopení, že NIC není náhoda a jak neuvěřitelně HLUBOKÁ a STARÁ ta králičí nora vlastně je…
(foto Reuters – Fair use pro zpravodajské a vzdělávací účely)

Co dodat – celkově je to skutečně Sophiina volba – nebo jak říká kamarád zemitěji: “Výběr, jestli se nechat kopnout do koulí levou, nebo pravou nohou”.

Ne, nebudu volit Babiše – to bych si nechal raději useknout ruku, ale vlastně bych byl asi v rámci vyvážení sil proti vládě Petra Fialy raději, aby v té bídě těchto tří favoritů, vyhrál možná nakonec právě on.

Já vím – je to šílené, ale v takové době bohužel žijeme… Tak daleko jsme to nechali dojít.

„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“ Platón


EDIT – 19.1.2023 po prvním kole voleb…

Velice zajímavá výpověď bývalého hlavního vojenského prokurátora o generálu Pavlovi…

Je libo válku? Tiché změny Ústavy a armádních zákonů – nový text o změnách v Ústavě a zákonech, které provádí Vláda.

A závěr?

Znovu a znovu se někde dočítám, že jsem Babišův volič – NE, toto jsem o něm psal už v roce 2020 a další texty ještě mnohem dříve a myslím si to stále.
Zkrátka se jen se snažím trochu vyvažovat tu jednostrannou propagandu ve veřejném prostoru. Ostatně jak to dělám už minimálně tři roky s covidem a vakcínami, protože jedině bez manipulace a propagandy se lidé mohou skutečně svobodně rozhodnout.

Dodám ještě malý nihilistický dovětek z Facebooku, se kterým se ale bohužel docela ztotožňuji.
Cesta války je v Česku již hotova a připravena!
Volte P. Pavla on vše posvětí velmi rád ze svého přesvědčení.
Volte A. Babiše on vše posvětí nakonec z donucení!

Velká gratulace národe! Volíš mezi morem a rakovinou!

Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

32 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Přidám sem výborný video rozbor k výsledku voleb:
paralelne.cz/2023/02/02/proc-dopadly-prezidentske-volby-u-nas-stejne-jako-na-slovensku-a-ve-francii-58-42/

(čas cca od 14:30 nahoru, kdo nechce poslouchat od začátku)
“Proč dopadly prezidentské volby u nás stejně jako na Slovensku a ve Francii (58/42)?”

Lída Kropáčková
Lída Kropáčková
1 rok před

Mám 53 let. Nikdy jsem nebyla v žádné straně. Volit Babiše jen proto, aby nebyl prezidentem Pavel, mi nepřijde jako šťastné řešení. Dnes mi na stránkách příznivců Andreje Babiše byl po dvou slušných komentářích s vysvětlení, proč ho nemohu volit, zakázali přístup. Na dalších stránkách na FB musí můj příspěvěk projít schválení. Seznam mi trvale zablokoval přístup, když jsem si jednou dovolila vyjádřit názor na 56 pohlaví, nebo kolik jich vlastně máme.
Shrneme si prezidentskou volbu. PREZIDENT JE APOLITICKÝ. Neumím si představit ani jednu situaci, kdy by Andrej Babiš dokázal apoliticky vystupovat. Neumím si představit, že by Andrej Babiš uměl bez přípravy čelit diskuzi na tělo. Nemyslím si, že by člověk, který převede majetek na syna a následně o něm hovoří jako o nemocném člověku, který není schopný pochopit dotazy soudu, byl věrohodná autorita pro reprezentaci naší země.
Neumím si představit za prezidenta člověka, který mohl ve své funkci konat a zbavit národ té nějvětší porevoluční hanby jménem Miloš Zeman a nic neudělal. I slepec musí vidět, proč si ho tam držel a opečovával. Milost sem- milost tam.

Zdeněk Šípek
Zdeněk Šípek
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

To je možné, ale kde berete jistotu, že když bude Babiš zvolen, udělá to pozorovatelný rozdíl?
Proč myslíte, že člověk, který mj. nařídil povinnou plošnou vakcinací iatrogenními mRNA preparáty je v konečném důsledku lepší než jeho oponent?
https://zdeneksipek.substack.com/p/iluze-volby

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Já se dnes zabývám myšlenkou, že to schválně hodím Babišovi a to z jednoho důvodu. Od ko*kovid podvodu dělám já a má rodina přesně vše “naopak” neż chtějí, tzn.nenosili jsme žádné masky, nikdy jsme nikdo nebyli na podvodném PCR “testu” apod. Teď tlačí všude Pávka – za tím je něco více, je to jejich USA šašek no.1
Co mě ale štve, že si tady protiřečím, dle mých předešlých komentářů. Jo, je to hrozné, ale, oni tlačí Pávka nad Burešem. A ano, neexistuje “menší zlo” za tím si stojím. Zlo je prostě zlo.
Za další, oni ty volby-nevolby udělají stejně tak, že to bude Pávek i kdyby to měl v kapse Bureš.. Falšování ve velkém jedou od ko*kovidích manipulací.

Tak já nevím. Po tomhle komentáři si připadám trochu jako idiot. Oba dva jsou dosazené loutky. Ale pořád mám prostě chuť to udělat “zase” naopak, než “oni” chtějí 😛

Martin Plášek
Martin Plášek
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Sledoval jsem trochu debatu na Primě a celkem sleduji i kampaně. A říkám si, co by voliči, kteří nechtějí návrat před rok 1989, říkali, kdyby si ve finále voleb proti PP představili svého nejoblíbenějšího politika po roce 1989? Dejme tomu, kdyby teď stál proti PP v boji o prezidenta Václav Havel a řekl by, že není dobré volit komunistu a válečníka. Byl by to také lhář, proruský člověk, štváč…, nebo by z plných náměstí odcházel s potleskem za tato tvrzení?

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Martin Plášek
1 rok před

Přesně tak. Já se pevně rozhodl, že na žádné druhé kolo v politickém divadle NEJDU. Oba dva jsou podvraťáci a ze stejné stáje 🙁 A přesně jak řekl pan Koler.
A Burešovi nikdy nezapomenu ten prac. apartheid na očko VS neočko, dušení dětí v maskách a vše kolem.
BUDOUCNOST JE DÁLE NIČENA. Je úplně fuck, kdo z těch dvou šašků tam bude. Nebudu podporovat tenhle bordel 🙁

Zdeněk Šípek
Zdeněk Šípek
1 rok před

Seznam Zprávy a další “zpravodajské” weby se opět činní. Skoro tak usilovně jako během nejvybičovanější fáze boje za vakcinaci.
Volba je opět zapeklitá:
Pfizer nebo Modernu?
Agenta nebo rozvědčíka?
RSDr. nebo p. Babišovou “soucítící s chudinou”?
Jak píše autor: “Račte si vybrat”.
Stanford, Milgram, Asch.
Do not comply…

Paar Kunt Roservaal
Paar Kunt Roservaal
1 rok před

Když to nebude vyloženě specialista na levačku, tak se nechám do koulí raději kopnout od něj.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Jo a Babiš, tak ten už není pro Green Deal. Ovšem před jedněmi volbami byl též proti povinnému očkování a po volbách ho jeho ministři hned zavedli natvrdo. Stále si budeme hrát na “DEMOKRACII”?
VIZ:
imgur.com/78C0VsZ.png

CZkotas
CZkotas
1 rok před

ZPRÁVY (mimo téma), AKTUÁLNĚ:

– Svět levného spotřebního zboží KONČÍ – globální dodavatelské řetězce se zhroutí!

– Západní země začínají posílat na Ukrajinu tanky v obrovském počtu
– Rusko posílí stálou armádu na 1,5 milionu vojáků – probíhá mobilizace
– Rusko se připravuje na rozsáhlou ofenzivu proti Ukrajině a cílům NATO
– Rusko potvrdilo, že čelí existenční hrozbě; pravděpodobně se zaměří na základny NATO
– Čína hodlá koordinovat kybernetické útoky s kinetickými útoky Ruska

– Vedoucí představitelé a účastníci WEF byli pravděpodobně informováni, že mohou být cílem raketových střel (proto šváb a soros strachy nechtějí dorazit do Davosu?)

– Byla FAA vystavena kybernetickému útoku ransomwaru, který uzemnil všechny lety?

A éra nadvlády Západu nad světem se chýlí ke konci?:
Saúdská Arábie oznamuje konec dolarové dominance ve světovém obchodu s ropou… domino začíná padat. Dohoda používat petrodolar platí od brettonwoodské konference v roce 1944 a “nese” dolar až do současnosti. Tato dohoda však nyní končí! No, více než 100 zemí je připraveno vzdát se petrodolaru jako dominantní měny pro vypořádání za ropu. Místo toho se mnoho národů chystá přejít na používání jüanu (z Číny), nebo nové rezervní měny podporované komoditami BRICS+, kterou se chystá zavést Čína, Rusko, Indie a další zúčastněné země.
A dolary zažijí rychlou devalvaci své kupní síly, což se projeví ve vyšších cenách – tj. inflaci – spotřebního zboží, jako jsou potraviny, automobily a další. A toto se projeví s negativním dopadem VŠUDE VE SVĚTĚ.. Ale bude to trvat, než se to NA PLNO projeví, znamená to také, že ti lidé, kteří zůstali v držení dolarů, budou finančně zruinováni, protože kupní síla dolaru se vypaří :))
A lidé, kteří zůstali u dolarů místo reálných aktiv, budou zlikvidováni.

Alex
Alex
1 rok před

Pane Tománku, chápu Vás, u mne je to stejné, ale já volit půjdu, protože je pro mne nepředstavitelné, že by vyhrál gen. Pavel. A gen. Pavel vyhraje, pokud si lidé řeknou to samé, co Vy. A to je jako souhlasit s válkou.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Alex
1 rok před

Nejít k volbám = souhlasit s válkou je nelogické, stejně jako např. u volby menšího zla: neexistuje “menší zlo” protože zlo je vždycky ZLO. A ať už tam bude agent bureš či pávek, vyjde to úplně stejně. Jen s rozdílem, když vyhraje bureš, tak “na oko” pro lepší pocit a jakože se to nandá fialové pětidemolici… UVĚDOMTE SI ALE SOUVISLOSTI, NEVÍM JAK JSTE INFORMOVÁN:

Fialova vláda v den prezidentských voleb spustila ve sněmovně snahu o přijetí zmocňovacího zákona, který by ji opravňoval vysílat do ciziny české vojáky bez souhlasu parlamentu? To jste věděl? VIZ:
idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-zmena-ustavy-vysilani-vojaku-do-zahranici-fiala-cernochova.A230113_100123_domaci_kop

!!Anebo ještě lépe – sám bureš se o toto pokoušel už dříve?!!
VIZ:
Vysílání vojáků do ciziny bez souhlasu Parlamentu. Babiš chce změnu zákona:
idnes.cz/zpravy/domaci/andrej-babis-vojaci-armada-zmena-zakona-parlament-cr.A190503_192752_domaci_tho

Babiš chce vysílat vojáky do zahraničí bez souhlasu parlamentu. Odmítají to ale i jeho spojenci:
ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2805008-babis-chce-vysilat-vojaky-na-mise-bez-souhlasu-parlamentu-odmitaji-ale-i-jeho

Copak jste ani v této diskusi nic nepřečetl? !!“VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM”!!
Takže, pořád náhody? To vás tři roky nic nenaučili? DEM-OKRÁST-I-JE

Bojka
Bojka
1 rok před

Brazílie vyšetřuje Bolsonara, zatkla jeho ministra spravedlnosti kvůli nepokojům:
https://www.aljazeera.com/news/2023/1/14/former-bolsonaro-justice-minister-arrested-over-brazil-riot

Alespoň je tam cítit národní boj za svobodu. Brazilci mají na čem stavět. U nás podle výsledku voleb je to samej idiot, který se rozhodují podle toho co jim nabulíkuje ČT či Seznam.

Bojka
Bojka
1 rok před

Pávek. Národ se pomátl. Mobilizace brzy. Tak a teď vybrat za prezidenta estbáka nebo estebáka

Lynn
Lynn
Odpovědět  Bojka
1 rok před

TAKŽE: volbu máme jednoduchou na příští týden – jestli odvedou syna/manžela za 3měsíce nebo za 6měsíců!! gratuluji národe český a běžte do prd..

jiri
jiri
Odpovědět  Bojka
1 rok před

Sečteno a podtrženo- 70,9% pro 3 komunistické kandidáty. Ale jednotlivé městské části Prahy jsou fakt síla. Když si uvědomím, že 85% mých sousedů hlasovalo pro vládní kandidáty, doslova sebevražedným způsobem, prostě….

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Volby ukázali jediné – český národ neexistuje!
..já se v noci místo spaní převaloval, přemítal. Sundal jsem ráno Českou vlajku. Budoucnost náš všech se rozpadá před našima očima, BUDOUCNOST DĚTÍ. Jediní volitelní kandidáti, kteří za něco stáli, byli předtím “odstraněni”. Když si uvědomím, že se každé volby dají zfalšovat do 5%, tak mě děsí představa, s kým tady žijeme..
A jak jsem předvídal: ROK 2023 VŠE JEN ZHORŠÍ

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

+A kde bere agent Pávek drzost – jednoduchým součtem ho nevolilo 64,57% voličů při 68% účasti..
A Bureš: kromě voličů Bašty mu hlasy ostatních kandidátů pětidemolice nepřistanou..

A dokud veškerá opozice nepochopí, že pětikolku sesadí, jen když se sloučí, budou dále slavit úspěchy..

Jan Hnízdil
Jan Hnízdil
1 rok před

Pravdivý blog, skvělé komentáře. Vidím to stejně. Děkuji. Jan Hnízdil

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Hnízdil
1 rok před

Dobrý den, pane doktore. To je důvod, proč chodím tady, včetně ZF (a diskusního fóra, které se snažím zásobovat informacemi a držet ho “při životě”). Vážím si Vás, pana Tománka a vlastně celé “bandy”. Od začátku jsme v tomhle vedeného proti VŠEM lidem společně. Nemůžeme si dovolit přijít o žádné cenné informace. V tom je naše společná síla 🙂

Vzdor – ne podřízení se.
Já jen ve skrytu duše pořád doufám, že rok 2023 bude lepší, než jaký nám naplánovali..
Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!

=První anděl vylil svou misku na zem a všichni lidé nesoucí znamení šelmy a ctitelé jejího obrazu byli napadeni bolestivými a smrtelnými ranami. (Zjevení 16:2)=

Lynn
Lynn
1 rok před

Volby? Fraška. Bude přituhovat, a to nejen na teploměru. Rusové se chystají v zimě ukončit banderovce a Západu nezbyde nic jiného než přiznat, že na Ukrajině probíhá už téměř rok proxy válka NATO s Ruskem. prostřednictvím Ukrajinců a žoldáků z mnoha zemí. Proto očekávám, že nový hradní pán (paní) vyhlásí na jaře mobilizaci českých otroků, aby bojovali za další zisky a zájmy Rothschildů a Rockefellerů, samozřejmě pod falešnou vlajkou. Podobně to bude i v Polsku, na Slovensku a v dalších zemích bývalé Varšavské smlouvy.. Ekonomika půjde do háje, inflace bude trhat rekordy, jídlo se stane luxusem, židovize budou do lidí hustit chazarskou propagandu a dekadentní “pořady”, lidský masomlýnek pojede na plné obrátky. Jen proto, že několik tisíc psychopatů s gigantickými majetky má pořád málo, lidé propadli konzumu na dluh, přestali přemýšlet vlastní hlavou a dobrovolně předali moc rozhodovat o svých životech všehoschopným darebákům. A dělají to s železnou pravidelností stále.
Důstojnost národa odešla již dávno s konzumem a zvrácenými hodnotami, které zde západ dotáhnul. Každý soudný člověk ví, že to co jsme dovolili grázlům a škůdcům učinit z naší vlasti, to si musíme nyní také vyžrat. Tedy ten připálený kastrol za nás nikdo nevydrhne.

Jiri Vasatko
Jiri Vasatko
1 rok před

Vidím to podobně a že za nitky loutek nekdo tahá tak jako demokraticky ovládá média. Takže demokracie a volič na prvním místě. Nakonec nám to předvedl středula. Otázka zní proč asi?

Bojka
Bojka
1 rok před

Hlas či nehlas, ale žádný z kandidátů pětikolky se nesmí dostat do druhého kola !

Není vyloučeno, že po válce na Ukrajině vznikne nějaké hnutí proti Ukrajincům a potom se budou pakovat. Především pro fašistické tendence, které značná část Ukrajinců vzývá.Jakým právem jsou zde rozvěšovány ukrajinské vlajky po státních budovách? Zeptal se někdo občanů , zda to chtějí, třeba na pražském magistrátě? To zde byla doba, kdy vedle naší vlajky visela vlajka SSSR a teď to máme zase v jiné podobě a nastává jiná totalita včetně cenzury a dalších atributů.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

ŽIJEME VE FAŠISTICKÉ ZEMI. A zapoměl jsem dodat v mém příspěvku níže na nejdůležitější..:
“VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM” .. a nikdo nás z toho politicky nedostane!
A realita? REALITA NA ZÁPADĚ je charakterizována nesvobodou projevu, postvakcinačním vymíráním, kulturou popírání, metodami cenzury, mazáním účtů na sociálních sítích, digitálním a biometrickým sledováním, státní žurnalistikou a psychologickou válkou proti vlastnímu obyvatelstvu…
To snad už každý druhý vidí na vlastní oči, kromě békajících ovcí, majících klapky na očích a v mozku zapnuté filtry, aby poslušně odvolili systémového kandidáta na prezidenta..
viz:
d.radikal.host/2023/01/11/ovci_babicka.jpg

Lao-c’:“Pokud nezměníš svůj směr, skončíš možná tam kam máš namířeno.”

A léčit Čechy by mohli i cizinci BEZ DIPLOMU, viz:
telegra.ph/file/c180f672a257cba9d84d6.png

A tzv. prezidentské volby, lépe řečeno fraška, bude co nevidět. Mnozí řeší koho jít zvolit a někteří věří ve spasitele Baštu. Můj názor je že tyhle volby budou jen dalším podvodem. Všichni kandidáti kteří stáli alespoň za úvahu, vždy z nějakého důvodu vypadli. Proč? Náhoda? Ne. To co tam zůstalo je zbytečné tomu dát svůj hlas. Devět stejných kusů jen s jiným jménem a ksichtem 🙁
A spasitel? Ten snad pověděl že mobilizace jen po přímém útoku, samozdřejmě ruskem. Takže podmíněčné připuštění. Nehledě na to, že je to jestřáb, tvrdý zastánce NATO. Možná vypadá jako nějaký neškodný dědula, v hlavě to bude mít jak po výbuchu…

Koronapřevrat
1 rok před

Všimněte si zděšení a údivu mainstreamových novinářů a některých politiků nad Středulovým odstoupením z kandidatury a jeho následnému vyjádření podpory Nerudové. Jak prý může “levicový” kandidát, odborářský boss a člověk, který má zastávat zájmy “lidu práce”, podpořit provládní pravicovou neoliberální ekonomku s asociálními postoji, zastupující horních deset tisíc?

Přitom je to jednoduché: Jedna loutka Aspenu odstoupila ve prospěch jiné loutky Aspenu. Oba jsou ze stejného “vrhu” a oba jen hrají ve volebním divadle svou roli. Kdo zná tyto souvislosti, tomu naopak Středulovo chování přijde naprosto logické. Pokud tyto souvislosti nezná, nebo všechna fakta o vlivu Aspenu považuje za “konspiraci”, nemá šanci to pochopit. Smysl to nedává jen těm, kdo si nejsou schopni sami vyhledat pravdivé informace a chápat souvislosti. No, takových jsou mezi našimi novináři a politiky spousty, že ano? Raději si příliš nezatěžovat mozek a nevnímat nepříjemnou realitu, mohlo by jim to způsobit problémy.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Volby = falešná naděje, jsou cinknuté, jedou dle not a pokud si někdo myslí, že ne, je VELMI naivní..

„Sčítací archy prezidentských kandidátů v ČR ověřuje firma s neprůhlednou vlastnickou strukturou vedoucí do daňového ráje na Kajmanských ostrovech – holdingová struktura firem dokonce figuruje v uniklých dokumentech Paradise Papers..
Jana Peterková podala žalobu na ministerstvo vnitra a žádá soud o předběžné opatření a odsunutí konání prezidentských voleb. Uveřejnila na svém profilu video a informace, které ve videu zazní, vám dají možnost nahlédnout do králičí nory neuvěřitelných a korupcí zavánějících procesů, které okolo sčítání a ověřování petičních archů pro volby prezidenta probíhají již od roku 2012, tedy již od dob vlády Petra Nečase…“
facebook.com/janapeterkovaofficial/videos/1339152926877300/

„…nevěřím, že nějaký soud v ČR odsune termín voleb, aby se toto prošetřilo, jak je možné v demokratické zemi, která je prý podle Petra Fialy ve válce, že petiční archy prezidentských kandidátů v ČR sčítá firma s neznámými koncovými vlastníky, jejichž stopy končí až někde v exotickém daňovém ráji..”

Celý článek o tomto, zde:
aeronet.news/exkluzivne-investigace-aeronetu-odhalila-ze-scitaci-archy-petentu-prezidentskych-kandidatu-v-cr-overuje-firma-s-nepruhlednou-vlastnickou-strukturou-vedouci-do-danoveho-raje-na-kajmanskych-ostrovech/

Zmíněný AERONET (a vlastně kterýkoli jiný web, I TENTO! prostě jiné než jediná “MSM oficiální pravda”) = údajně konspirační, proruské a dezinformační weby, který chce vnitro definitivně (BRZY) zablokovat.. Přeberte si sami, čemu jste se naučili během tří let více věřit 🙂