Ano, můžete se spolehnout…

Přečtení: 1030

Toto předvolební video je opravdu jen pro silné povahy.
Ano, na Petra Fialu se opravdu můžete spolehnout a nemá smysl víc dodávat – opravdu zraje jako víno…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Je to sr*č..a všimli jste si, jak je každý “nový” ještě horší než ten minulý? Jsou to všechno loutky, budu se opakovat, ale všechna politika je pouze divadlo, všechny státy jsou divadlem..
Vlády všude na světě rozhazují peníze s velkou radostí. Deset miliard sem, sto miliard tam. Potřebují doplnit státní pokladnu a splatit dluhy. Vymyslí nové daně, kdy hlavním cílem nebude jen získat peníze, ale všechny ožebračit..Nechtějí, abychom něco vlastnili. K tomu krach globální ekonomiky, snížení úrokových sazeb, krachující ekonomika zničí miliony pracovních míst.. Pokud vlastníte vlastní dům, nebo si myslíte, že ano, nebo vlastníte jeho část, pak úrokové sazby zůstanou nějakou dobu nejnižší v historii – aby se ti, kdo mají úspory, ujistili, že jejich úspory pomalu mizí. A proč úrokové sazby prudce porostou? protože inflace je vysoká a úrokové sazby porostou, aby se pokusily inflaci snížit.

A až budeme všichni zbídačeni, budou nám všem štědře vyplácet univerzální základní příjem a my pak budeme zcela závislí na Gatesovi, Schwabovi a spol., budeme dostávat svůj denní chléb. Pokud se budeme chovat špatně nebo budeme své pány kritizovat, pak nám platba nepřijde a náš digitální bankovní účet zůstane prázdný. A právě zde přichází na řadu systém sociálního kreditu.

Abych to ukončil, nikdy jsem se nesetkal s tak zlými, jako jsou prolhaní a vychytralí politici, vědci a lékaři, kteří jsou nyní odhodláni zničit vše, čeho si vážíme – kvůli moci a penězům!!