Je libo válku? Tiché změny Ústavy a armádních zákonů

Přečtení: 16666

Tento text jsem napsal v lednu 2023 a nyní postupně přidávám další informace – jak jde čas.
Opět od konspirace k realitě za pár měsíců…
Buďte prosím na pozoru – půjde i o vaše děti!

Naprosto opominu prezidentské volební hry, kdo nás jak zatáhne do války a kdo co slibuje. Jisté ale je, že vláda Petra Fialy SKUTEČNĚ chystá rozsáhlé změny v armádních zákonech a dokonce v Ústavě
Například BEZ schválení Parlamentu by mohla sama Vláda vyslat naše jednotky do zahraničí, nebo souhlasit s pobytem cizích jednotek na našem území. Celý navržený bod d) je nový – tedy ideální zneužití například pro pandemii, Green deal, nebo ochranu “bezpečnosti České republiky” například na Ukrajině…

Tolik k Ústavě – a dále jsou zde změny v jednotlivých zákonech:
Zde jsou ke stažení projednávané varianty změn v zákonech týkajících se obrany, které už vláda schválila k dalšímu projednávání se Sněmovně. 

Změn je opravdu hodně, ale asi nezásadnější je přidání bodů c) a d) do odstavce 13.

Operačním nasazením se rozumí 

a) použití ozbrojených sil při obraně České republiky proti vnějšímu napadení, 
b) plnění úkolů ozbrojených sil v prostředí ozbrojeného konfliktu nebo v prostředí ohroženém bojovou činností, 

c) použití ozbrojených sil při jiných závažných situacích ohrožujících bezpečnost České republiky mimo její území, nebo
d) plnění úkolů ozbrojených sil při jiných závažných situacích ohrožujících životy, zdraví, značné majetkové hodnoty nebo životní prostředí.

Tedy, že může být daleko jednodušší nasazení naší armády do zahraničního konfliktu a nebo ji použít jako v bodě d) třeba při pandemii, nebo nějaké “klimatické” krizi… (tedy to stejné, co se navrhuje měnit Ústavě).

Velice zajímavý je i paragraf 25.

Výjimky z povinnosti dostavit se k odvodnímu řízení a vykonávat mimořádnou službu mají: 

  • poslanci a senátoři Parlamentu,
  • poslanci Evropského parlamentu,
  • členové vlády, soudci Ústavního soudu,
  • prezident, viceprezident a členové Nejvyššího kontrolního úřadu,
  • členové bankovní rady České národní banky,
  • občané ve funkcích s diplomatickými a konzulárními výsadami a imunitami,
  • hejtmani krajů, primátor hlavního města Prahy, ředitelé krajských úřadů a ředitel Magistrátu hlavního města Prahy.

Takže, jak jsem několikrát psal – JEJICH KREV NIKDY NETEČE! Na to prosím nezapomínejte, až se spolu se svými blízkými budete nesmyslně hádat, jestli volit JEJICH Losnu, nebo JEJICH Mažňáka.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

Těch změn je samozřejmě ohromná řada. Zvláště přibylo mnoho kapitol o přepravě zbraní po železnici a s tím spojené zákony. Celý text z vyznačenými změnami.

Ale VŠE je samozřejmě – jak říká generál i vláda – poplašná zpráva a hoax a tato zem se na ŽÁDNOU válku vůbec nechystá… A kdo by té špatné komedii nejlépe velel, než generál, že?
Ale mladí svazáci nezapomeňte – v zákopech pak pravděpodobně wifi nebude…

Nevím, jestli je to vlastně vůbec vtipné, co se děje a na základě čeho asi vláda rozhoduje…

Neodpustím si ještě jedno důležité video – výpověď bývalého hlavního vojenského prokurátora. Abyste měli před svým výběrem kompletní obraz “čistého” generála a jak to pravděpodobně je s jeho napojením na sovětské tajné služby a jaká je jeho skutečná vydíratelnost. 
A to jak ze strany USA a NATO, tak i ze strany Moskvy.

Velice zajímavá výpověď bývalého hlavního vojenského prokurátora.

Ještě bych přidal link na stránku Ministerstva vnitra, kde jsou ke stažení OFICIÁLNÍ materiály, jak by měla vláda co nejlépe manipulovat veřejností…

EDIT 25.1.2023

Doplním dnešní vyjádření náčelníka generálního štábu pro ČTK.

Pokud by došlo k válce mezi NATO a Ruskem na východním křídle aliance, profesionální armáda by na plnění úkolů nestačila. Stát by tak musel přistoupit minimálně k výběrové mobilizaci, řekl v rozhovoru pro ČTK náčelník generálního štábu Karel Řehka.

1.2.2023 – Hezké shrnutí všech informací ve videu

Není vám na tom opravdu něco divného…? Skutečně myslíte, že plánují nějaký konec války, nebo dokonce mír? A kdo myslíte, že v těch tancích za rok tak asi bude sedět…?

EDIT 21.2.2023

Zásadní vystoupení náčelníka generálního štábu:
Válka v Evropě není nemyslitelná… pokud by propukl konflikt, budeme aktivním účastníkem OD PRVNÍ MINUTY… stát by musel přistoupit k mobilizaci materiálu a LIDÍ!”

Tak už víte, proč tak Vláda tlačí na to, abyste měli datové schránky a dalo se s vámi rychle komunikovat…?

EDIT 11.4.2023

Dnes se objevil poměrně znepokojující dopis, který je rozesílán lékařům v Ústeckém kraji, který je vyzývá, aby se dostavili 18.5. k mobilizačnímu cvičení, kde se bude ověřovat připravenost a proveditelnost odvodového řízení.

Fact-checkeři okamžitě vyrazili do útoku a mohou se přetrhnout (mimochodem, opět skvělá indicie, že se jedná o závažné téma a uhozený hřebíček na hlavičku), aby tuto naprosto alarmující věc bagatelizovavali naivními odkazy do minulosti, že taková cvičení se běžně dělají… 
Jistě, vojenská cvičení se běžně dělají, ale aby byli zapojeni civilní lékaři v zemi, kde je profesionální armáda? To by totiž znamenalo poměrně rozsáhlé odvody a mobilizaci, která nemá obdoby a kterou by armádní lékaři nezvládli…
Ale opět jen konspirace, že – to by přeci ten dobrý generál Pavel a skvělý premiér neudělali, že by naši zem zatáhli do války…  
A nyní opět záleží na lékařích, na kterou stranu se postaví – aby se jednou mohli podívat svým dětem do očí…

Mezitím se článek objevil v mainstreamu a velice překvapivě se vyjádřil “hlavní covidátor” – asi ještě nedostal instrukce a byl zastižen nepřipraven…
„Slyším o tom poprvé, nikdy jsem o ničem takovém neslyšel. Ani v tomto případě – nevím, že by se na Českou lékařskou komoru v takové věci někdo obracel. U nás je prezenční vojenská služba zrušená už téměř dvacet let,“ řekl redakci Milan Kubek, prezident České lékařské komory.

EDIT 26.2.2024

A dnes – další hezky vypuštěný balónek, že?

Žáček ODS: “Povinné vojně se asi nevyhneme, NATO chce zálohy, Rus je nevypočitatelný” (Echo24)
A další balónek: “Macron nevyloučil nasazení vojáků ze zemí NATO na Ukrajině
Ale nebojte – Fiala i Černochová všechny okamžitě ujistili, že povinná vojna nebude a jistě jim věříte…


Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

36 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
LynnN
LynnN
2 měsíců před

Cigáni v Mykačevu stručně a jasně vysvětlili Náhončímu na jatka, co si o něm myslí a že mu tam pšenka moc nepokvete. https://vk.com/video-214698748_456364312

konečně už se společně organizujou na odpor proti banderovcům..i tady už asi taky zbyli chlapi jen mezi cigánama..

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
2 měsíců před

Děkuji o aktualizaci tématu, já se zde podělím o tohle:
Trump: “Co se stalo s kokainem, který našli v Bílém domě?” Kde je ten kokain? Zeptejte se Huntera.
-Hunter Biden: “Zeptejte se Zelenského”

A níže krátký sestřih z “podporované a milující ukrajiny”.
Mrs. Zeleniny, asi aktuálně největší slavná fet-ka:

https://twitter.com/Jules31415/status/1761908669774442632
+
https://twitter.com/RadioGenoa/status/1657663260869394433

CZkotas
CZkotas
11 měsíců před

Měsíc se s měsícem sešel a “konspirace” se začínají naplňovat.

Od 11. do 12. července se bude v Litvě konat summit NATO, kdy nad Evropou budou probíhat dosud největší letecké cvičení v historii NATO. A tak má Okrajina poslední šanci hodit na Rusy poslední velké prskavky nebo petardy, než celá okrajina zhasne a skončí v zapomnění západních partnerů..

Čeští vojáci se už chystají do války s Ruskem, Karel Řehka v genštábu AČR před týdnem nemluvil naprázdno, má notičky z NATO. Úkolem je podle všeho připravit informační prostor v ČR pro mobilizace, aby obyvatelstvo nebylo překvapeno, až to přijde. Pěti psychopatická vláda před pár měsíci schválila novelu mobilizačního, resp. branného zákona, jak už informoval pan Tománek v článku výše, oni měli naspěch, není čas, okrajina hoří a chtějí, aby hořela celá Evropa – je to válka mezi “Z” a “z” …

A to nezmiňuji Pekarovou, která chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v ČR a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997.

Vypovězením aktu by padly poslední překážky před nasunutím amerických balistických a jaderných zbraní do zemí Střední a Východní Evropy a proto Řehka nyní mluvil o přípravě AČR na válečný střet s Ruskem..

Pěti-psychopati z vlády chtějí válku. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti občanů, kterým bylo od kovid podvodu lhostejno, co vláda prováděla a po posledních volbách provádí s nimi, jejich dětmi, státem a zemí…

Last edited 11 měsíců před by CZkotas
CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
11 měsíců před

+ Musíme Ukrajině pomocí víc, nabídnout VOJÁKY a leteckou podporu (Petr Pavel chce humanitárně pomoci posláním vojáků a letectva. Použití síly je prý jedinou možností..)https://www.youtube.com/shorts/yZS6f_USFH0

Přeloženo: musíte umírat, abychom nepřišli o koryta

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Hele, takže už podle “nové” doktríny NATO např.: půjde o napadení členské armády NATO při misi v nečlenské zemi, no a země NATO bude moci aktivovat kolektivní obranu aliance. Takže doufám, že už i mamánci prozřeli.
V minulém týdnu se totiž měnila doktrína NATO. Pokud by např. Rusko likvidovali Polskou armádu na okrajinském území, už to nově lze definovat napadnutí státu NATO (+určitě i s následnou mobilizací). Zákony a vše kolem toho už se přece tiše schvalovali (viz článek od pana Tománka výše) nejen při ofčích hradních her (jakože prezidentské „volbě“).

+ Australané podporují ruskou SVO, okrajina je teroristický stát. Předevčírem v Sydney bez jakékoliv zájmu médií byla demonstrace na podporu Ruska a Putina, kdy se příznivci sešli před ruským konzulátem na “shromáždění za svobodu”. Stovky lidí se shromáždily s ruskými vlajkami a tričky Z:
youtube.com/live/0ndvYEfrEJA?feature=share

Jde o i to, že v té diskuzi pod videem všichni děkují, že se taková akce udělala a vyjádřili podporu těmto lidem, kteří tam přišli. Takže to není tak jak nám tvrdí mainstreamová média, že mimo českých a slovenských dezolátů nikdo na kolektivním Západě nepodporuje “ruskou agresi”.

zatial nikto
zatial nikto
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

NATO sa vyjadrilo, že ochrana sa nevztahuje na krajiny, ktoré sú agresori, čiže ak Poľsko alebo SR vyslu svojich vojakov, resp poskytnú útočné zbrane, tak majú smolu, NATO im max poskytne obranne zbrane, čiže skoncme ako Ukrajina, sami s tým, že EÚ a NATO nás budú potlapkavat po pleci. Mimochodom denník hovno aj vláda sami priznali, ze mobilizácia bude tým, že tvrdia, že nás Rusko napadne.

zatial nikto
zatial nikto
1 rok před

Padol rekord: viac ako 40-tisíc mužov odmietlo bojovať za Slovensko. Naď viní aj Fica s Blahom
Naď: službe vlasti sa nevyhnú

„Práve kvôli ľuďom ako Fico a Blaha sa znižuje obranyschopnosť krajiny. Cez 40-tisíc ľudí podalo takéto tlačivo, ktoré je mimochodom absolútne zbytočné,“ vyhlásil dnes Naď v rádiu Expres v relácii Braňo Závodský naživo.
„Keby prišlo k mobilizácii, čo sa teoreticky v budúcnosti môže stať, aj tak by boli mobilizovaní, ale nedostali by do ruky zbraň, ale išli by do nemocníc alebo kopať zákopy. Nevyhli by sa službe vlasti,“ vysvetlil minister svoje slová.

Za svoju krajinu bolo ochotných zobrať do ruky zbraň len 27,5 percenta opýtaných, zhruba 37 percent odpovedalo záporne a asi tretina nevedela odpovedať.

https://www.aktuality.sk/clanok/dXLDt83/padol-rekord-viac-ako-40-tisic-muzov-odmietlo-bojovat-za-slovensko-nad-vini-aj-fica-s-blahom/

+6 podozrivých indícií, že sa na Slovensku možno skutočne pripravuje mobilizácia
https://www.badatel.net/6-podozrivych-indicii-ze-sa-na-slovensku-mozno-skutocne-pripravuje-mobilizacia/#comments

Jiri
Jiri
Odpovědět  zatial nikto
1 rok před

Zajimave povidani od ceskeho podnilatele zijiciho v Moskve. ( od casu 1:01:10)
https://youtu.be/agI08iHdmMI

Vynikající rozhovor. Rozebrání po politické stránce – Rusko je na nohou, nálada se změnila, v okamžiku, kdy se už posílají Německé tanky s křížem. V Sovětském svazu zemřelo po napadnutí Německem 20 mil. lidí. Toto mají již zaznamenáno v genu! Oni vědí proč bojují, za koho. Jakou motivaci mají Češi, Slováci, žádnou.
Pak tam jsou praktické informace – vizum, výměna peněz, možnosti spojení, stravování …….

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Dodám, jelikož sleduji (převážně) zahraniční zprávy a informace, které plně nasvědčují tomu, že Rusko v příštích (asi 20) dnech zahájí ofenzivu proti okrajině a ta bude ve srovnání s únorovou 2022 mnohem rozsáhlejší a vybavenější, ale bude postupovat pomaleji a metodičtěji.. Tato ofenziva se nazývá “Den Z” – pamatujete se na filmový snímek:
comment image
a této ofenizvy se zúčastní: více než 700 letadel, 1 800 ruských tanků a 500 000 vojáků, přičemž cílem všech těchto akcí je svrhnout zeleninový (zelenský/kyjevský) režim, který funguje jako prostředník snah NATO odstranit Rusko z mapy světa. Rusko je zřejmě na pokraji zahájení jak velké ofenzívy proti okrajině, tak – potenciálně – i “preventivního” jaderného úderu proti USA a cílům NATO.
Takže, shrnu to: 1800 tanků, 700 letadel, 500 000 vojáků = a to vše už připraveno k útoku…

Ještě mne napadlo ze souvislotí (při nedávném dalším odhalení), že plynovody Nord Stream vyhodily do povětří USA (ve spolupráci s Norskema) a nutilo mě to přemýšlet, zda se to celé “neotočí” kdy Německo vyhlásí porušení článku 5 a bude požadovat, aby ostatní země NATO napadly USA za jejich válečný akt proti Německu..
Bývalý americký mariňák a zbrojní inspektor OSN Scott Ritter právě vyzval k zatčení a trestnímu stíhání Victorie Nulandové a Joea Bidena za přípravu spiknutí s cílem zničit plynovody Nord Stream. (Viz Ritterův nedávný rozhovor na YouTube)

Jelikož u nás včetně alternativy (prozatím) ticho:
!!Začalo odpočítávání do dne Z, kdy se Rusko připravuje na bezprostřední ofenzívu proti okrajině!!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Rusko ještě nikdo nikdy nedobyl. Rusové znají svou zemi. Zeptejte se Napoleona na Moskvu. Zeptejte se Hitlera na Stalingrad..

jara
jara
1 rok před

Jak je to technicky a právně s odvody, mobilizací, „dobrovolným převzetím“ a odepřením?
https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/jak-je-to-technicky-a-pravne-s-odvody-mobilizaci-dobrovolnym-prevzetim-a-odeprenim.html
Není tedy třeba panikařit, a už vůbec ne hysterčit ohledně volby prezidenta, který má na mobilizaci i odvody nulový vliv.

Pm1
Pm1
Odpovědět  jara
1 rok před

1. Pokud odeprete zbraň neznamená že nejste mobilizovan, jděte makat třeba jako zásobovací a nebo zdravotník.
2. Prezident jako 1 podepíše obranou dohodu z USA, kde bude napsáno že USA voják si tu může dělat co chce a nebude platit daně. A hlavně že může jezdit že svým tankem kde chce

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mezitím, např. Rakousko a Maďarsko souhlasí s tím, že na Ukrajinu nepošlou žádné zbraně:
consent.yahoo.com/v2/collectConsent?sessionId=3_cc-session_0d7b48cc-475e-48ec-acb5-8ee0fcf391a5

Rakouská ministryně obrany Klaudia Tannerová a maďarský ministr obrany Kristof Szalay-Bobrovniczky podepsali dohodu během setkání 30. ledna v maďarském hlavním městě Budapešti. Ministři obrany zopakovali svůj “jasný” postoj vůči poskytování válečného materiálu Ukrajině, “aby se zabránilo další eskalaci”.

Szalay-Bobrovniczky novinářům řekl, že maďarská vláda bude dodávat pouze humanitární pomoc ukrajinským uprchlíkům, a dodal, že Budapešť a Vídeň budou stát na straně míru. “Žijeme v době nebezpečí,” poznamenal. “Pokračování této úzké spolupráce je nesmírně důležité.”

Koncem minulého měsíce maďarský premiér Viktor Orbán označil Ukrajinu za zemi nikoho a přirovnal ji k Afghánistánu. Komentáře maďarského vůdce přiměly Kyjev, aby si kvůli těmto “nepřijatelným” výrokům předvolal velvyslance této země na Ukrajině.

Ostatní země dodávající zbraně Ukrajině. Rakousko a Maďarsko NE.
Propadlé pasy by jste měli všichni raději už již začít řešit TEĎ, standardní doba vydání je 3-4 měsíce.. Urychlené vydání pasu – i do 24hodin až jednoho měsíce stojí balík peněz.

Doufám taky, že se naskytnou i další země, nevolající po válce, zatím je to RAKOUSKO A MAĎARSKO. Je třeba mít záložní plány, mimo EU se poté nedostane skoro nikdo nikde….

CZkotas
CZkotas
1 rok před

VŠEM DOPORUČUJI TOHLE 4MIN VIDEO OD PROF. STAŇKA:
hrdinovesteckou.cz/files/1_3527.mp4

Každý kdo mezi prvníma teď odezvdá papír že nechce do války kůli výhrady svědomí atd. půjde nakonec mezi prvníma odvedenýma. Tam je vysvětleno dokonale teď vše, co je k “mobilizaci” a jakou na nás ušili vlastně boudu!! Političtí srá*či!! Podívejte se sami..
Vysvětleno i že do války půjdou pobalstké státy, jako PL, SK, CZ a že když tankisti v PL odmítli a odešli do civilu a nahradí je SK+CZ aj. = tohle je vážně slovanská bratrovražedná válka…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

=MŮJ POHLED NA AKTUÁLNÍ DĚNÍ:=

A opět, již potřetí, byla Německem oficiálně zahájena světová válka. Německý ministr zahraničí dnes prohlásil, že jsme ve válce s Ruskem!
Zajímalo by mě, kolik lidí chápe, co to znamená.

Vojenští experti tvrdí, že některým slíbeným zbraním bude trvat téměř tři roky, než na okrajinu dorazí.
Je to znamení toho, jak dlouho Západ doufá, že tato válka potrvá?!

Tanky však nestačí, okrajina, která svou válku prohrává, nyní chce válečné lodě, ponorky a letadla.
A dostanou je!

Je to skvělý způsob, jak zabíjet a mrzačit dále lidi a snížit počet obyvatel na světě. Až začnou bomby skutečně létat, budou ONI v bezpečí ve svých podzemních bunkrech a na svých dobře vybavených super-jachtách.

Věci jdou rychle kupředu..

Mainstreamová média vám nic z toho co tady čtete, neřeknou. To, co se děje, zakrývají banalitami. ČT/SEZNAM… a zbytek propagandistické mašinérie vám neřekne, že okrajina nyní posílá do války šestnáctileté a staré muže. Neřeknou vám, že gangy shromažďují potravu pro děla. Neřeknou vám, že okrajinští vojáci, nevycvičení pro válku, dezertovali. A po celou dobu je na okrajině ničena infrastruktura.

Západ umožňuje záměrné ničení okrajiny, protože existuje skrytá agenda a idioti na, kteří mávají nebo nosí okrajinské vlajky, jsou součástí genocidy. NATO samozřejmě ví, že okrajina prohrává, myslím si, že chtějí válku udržet co nejdéle – aby bylo co nejvíce mrtvých. Proto Západ dodává bomby, náboje a tanky – a brzy bude dodávat letadla, válečné lodě a ponorky…

Nyní, když okrajina válku prohrála, chtějí USA, Británie a EU na Rusko dál tlačit, jak jen to půjde.
A chtějí třetí světovou válku, aby mohli (nejen) Rusy vyhladit…

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

+ Biden po ranních rozhovorech s evropskými představiteli dnes odpoeldne uvedl mimo jiné toto:
“Jsme plně, zcela a naprosto jednotní,” řekl “prezident” Joe Biden v krátkém projevu v Bílém domě na začátku tohoto týdne po katastrofálním rozhodnutí. “Dnešní oznámení navazuje na tvrdou práci a odhodlání zemí celého světa. … Právě o to jde – pomoci Ukrajině bránit a chránit ukrajinskou zemi.”
+:
“Pro NATO, které bylo založeno jako obranná aliance po druhé světové válce, je dodávka bojových tanků a stovek dalších obrněných vozidel, která je rovněž převáděna na okrajinu, předehrou k tomu, co se rýsuje jako pozemní válka takového rozsahu, jaký Evropa nezažila více než sedm desetiletí. Ačkoli Spojené státy a jejich spojenci trvají na tom, že nemají v úmyslu přímo zasáhnout Rusko, tato rozhodnutí výrazně zvyšují laťku toho, jak daleko jsou ochotni zajít, aby pomohli vytlačit Putinovy síly.”
+:
Ruští představitelé se nyní domnívají, že Západ touží po válce v plném rozsahu, která by mohla rychle přerůst v jadernou válku, poté, co dvě nejbohatší země NATO schválily přesun sofistikovaných hlavních bojových tanků s obohacenými střely s ochuzeným uranem na okrajinu, aby je Kyjev údajně mohl použít k protiofenzívě a vytlačit ruskou armádu..
+:
Německé ministerstvo obrany uvedlo, že jeho cílem je, aby další tanky byly na bojišti do konce března. To ponechává úzký prostor pro logistiku a výcvik, který by měl začít během několika dní.”

== Někteří američtí vojenští experti jsou z eskalace nadšeni:
“Pokud je to pravda, může to být skutečný bod obratu ve válce,” napsal na Twitteru bývalý vrchní velitel spojeneckých sil NATO James Stavridis , admirál amerického námořnictva ve výslužbě. “Dobrá práce, Německo, a ‘Danke Schoen’.”

Pokud je to pravda, mohlo by se jednat o skutečný bod obratu ve válce. Dobrá práce, Německo, a “Danke Schoen:
t.co/i9V8ueQ18n
a:
twitter.com/stavridisj/status/1617966170396839936

“Koalice Leopard s partnery zafungovala!” Na Twitteru to napsal i ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov. “Leopardům to na Ukrajině sluší!”

The Post dodal: “Americký plán počítá s vysláním dostatečného počtu tanků pro jeden ukrajinský prapor, tedy 30, plus jeden pro velení a řízení, řekl Kirby. Administrativa rovněž pošle osm vyprošťovacích obrněných vozidel M88, určených k odtahování a opravám tanků.”

– Admirál James Stavridis, USN, Ret. (@stavridisj) 24. ledna 2023

“Koalice Leopard s partnery zafungovala!” Na Twitteru to ve středu napsal i ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov. “Leopardům to na Ukrajině sluší!”

The Post dodal: “Americký plán počítá s vysláním dostatečného počtu tanků pro jeden ukrajinský prapor, tedy 30, plus jeden pro velení a řízení, řekl Kirby. Administrativa rovněž pošle osm vyprošťovacích obrněných vozidel M88, určených k odtahování a opravám tanků.”

Patamat
Patamat
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Kde najdu prosím informace, že německý ministr zahraničí prohlásil, že jsme ve válce s Ruskem a že některým slíbeným zbraním bude trvat téměř tři roky než dorazí na Ukrajinu?

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Patamat
1 rok před

O tech zbranich byla diskuse primo od vyr.zbrojaru nevim uz kde ale ano zaznelo to tam nemam duvod tady mlzit. Na blaboleni tady mame lzi od politiku uz tri roky.. no k nemcum napr.:
“Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková v úterý rozpoutala bouři diskusí, když prohlásila, že západní spojenci vedou válku proti Rusku.”
= v rozporu s oficiálním stanoviskem řekla nahlas “TU” tichou část.

A tady:
Německý ministr zahraničí nyní říká, že musíme být jednotní, protože, cituji, jsme ve válce s Ruskem. To jsem nevěděl,“ řekl a dodal: „Možná je Německo ve válce s Ruskem, ale pak, hodně štěstí, třeba to tentokrát dopadne lépe než před sedmdesáti a více lety.“

twitter.com/Xifidion/status/1618866068625461248/video/1

Ja to mam z jineho zdroje zkuste dohledat. Bylo to nekde i v nejakem deniku. Vse co jsem uvedl se da dohledat. Je to pravda. Pisu na rychlo skrze mobil.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Patamat
1 rok před

Jeste tu neco:
Informationliberation.com/?id=63563

zerohedge.com/geopolitical/ukraine-presses-hard-f-16-fighter-jets-immediately-after-securing-tanks

rt.com/news/570469-germany-war-russia-baerbock/

msn.com/en-us/news/world/germany-approves-leopards-for-ukraine-as-u-s-promises-m1-tanks/ar-AA16IsGB?ocid=winp2fptaskbarhover&cvid=42ef6ff7d59c4e12d48d8f175258c67d

Jdu pryc ale toto jsem dohledal za 5min. Urcite pujde i zbytek..

Bojka
Bojka
Odpovědět  Patamat
1 rok před

Informací je plný internet. Jen to nechce číst pouze hlavní lživý proud

Rusko připravuje novou ofenzívu, aby znovu získalo iniciativu, i když se připravuje na dlouhé období patové situace na Ukrajině.

Téměř rok po invazi, která měla trvat týdny, připravuje Vladimir Putin novou ofenzívu na Ukrajině a zároveň připravuje svou zemi na konflikt s USA a jejich spojenci, který podle jeho očekávání potrvá roky.

Zástupce ruského velvyslance při OBSE Maxim Bujakevič uvedl, že USA a NATO se přiblížily k nebezpečné hranici na cestě k plnohodnotnému vojenskému konfliktu v Evropě poté, co se USA a Německo dohodly na vyslání moderních bojových tanků na Ukrajinu.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-01-27/russian-president-putin-plans-new-offensive-in-ukraine-as-he-girds-for-long-war?leadSource=uverify%20wall

Lynn
Lynn
Odpovědět  Patamat
1 rok před

USA: Ministerstvo obrany zvýší výrobu dělostřelecké munice pro Ukrajinu o 500 %… ale jen výstavba nových továren potrvá dva roky. Zbraňové závazky USA vůči Ukrajině budou pokračovat i přes nedostatek dodávek.
Přání masivně zvýšit výrobu dělostřelecké munice přichází poté, co američtí představitelé vyjádřili obavy z toho, jak dodávky americké vojenské pomoci Ukrajině mohly vyčerpat zásoby dělostřelecké munice v zemi. Někteří představitelé ministerstva obrany poukázali na to, jak jsou zásoby nábojů ráže 155 mm v zemi “nepříjemně nízké” a “nejsou na úrovni, na které bychom chtěli jít do boje”.

Minulý měsíc Ukrajina použila v průměru každých 48 hodin 14 000 kusů 155mm munice, což je zhruba stejný počet, jaký USA vyrobily za měsíc před konfliktem.
Nedávné rozhodnutí armády rozšířit svůj produkt dělostřelecké munice je podle autorů New York Times Johna Ismaye a Erica Liptona “zatím nejjasnějším znamením, že Spojené státy plánují podpořit Ukrajinu bez ohledu na to, jak dlouho bude válka pokračovat”.

https://news.antiwar.com/2023/01/24/pentagon-to-increase-artillery-ammunition-production-by-500-for-ukraine/
https://www.nytimes.com/2023/01/24/us/politics/pentagon-ukraine-ammunition.html
https://www.businessinsider.com/pentagon-increasing-production-of-155mm-artillery-shells-2023-1?international=true&r=US&IR=T

A proto Satanovy děti napadly Rusko! Válka pro ně vytváří TRILIONY dolarů, aby si mohli naplnit své tlusté peněženky! Doteď si pakovali peněženky na utrpení lidí s covid-19 podvodem a vakcínama!

CZkotas
CZkotas
1 rok před

“Málo kdo si uvědomuje, že branná povinnost se podle zákona vztahuje na osoby ve věku 15 až 60 let. Budou muset naše děti odhodit tablety či playstationy a jít bránit zájmy amerických válečných jestřábů napojených na globální finanční elity na úkrajinskou frontu?”
paralelne.cz/2023/01/26/odzbrojena-armada-aneb-jak-jsme-na-tom-v-pripade-mobilizace-povola-vlada-i-patnactilete/

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Poslech až do konce doporučujeme hlavně rodičům!!

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Отлично 🙁 “Mobilizovat české občany? K čemu je tedy NATO? Včerejší dezinformace – dnešní informace!”

+ Odvody na vojnu Made in Ukraine:
t.me/boris_rozhin/76116

+ Tomáš Zdechovský – O cestě na Ukrajinu!!
pbs.twimg.com/media/FnBqktdWYAEdMos.jpg

a k tomu dohledal video. Čas je nastaven viz: youtube.com/watch?v=ME2SY8aGF5M&t=223s
A Zdechovský … = přesnej obraz flanďáka a europoslance, kdo tomuhle nešťastnýmu stvoření může umožňovat pobyt v Bruseli, je mi fakt záhadou.

+ Černochová chce armádní registr branců, stát by sbíral údaje ještě před odvodem:
idnes.cz/zpravy/domaci/ministerstvo-obrany-udaje-branna-povinnost-rizeni-navrh-zakona.A220801_130002_domaci_lisv

Z.samson Just
Z.samson Just
1 rok před

Pavel je guma a zlo.Babiš není o nic lepší.S nimi a hnusem Fialovým je to cesta do pekel.Jen Bůh je cesta.Samson Just TT

Eeu
Eeu
1 rok před

Pokud se po prezidentských volbách stane ZELENÁ GUMA na Pražském hradě pro Čechy realitou, což se samozřejmě bez volebního podvodu ( ÚZVK ) – ústřední zmrdí volební komise za pomoci Hewlett Packard ( USA ) neobejde, tak první tisíce blbů- a jiných OVČÍCH pfizer-kovid očkovaných toužících po obdržení armádních povolávacích rozkazech s umístěnkou na UKRAJINĚ, jsou již nyní identifikovány na náměstích jásající nad ZELENOU GUMOU s přesností na 99% pomocí vašich mobilních operátorů k jejichž datům o online- čase a poloze vašeho mobilu má ministerstvo pravdy neomezený přístup až deset let nazpět !!

Tak jo OVCE, odkryly jste již svou totožnost a pokud je již teď v ( ÚZVK ) – ústřední volební komisi za pomoci Hewlett Packard ( USA ) rozhodnuto, že prezidentské volby vyhraje ZELENÁ GUMA, tak za pár dní vyhlížejte toužebně očekávaný POVOLÁVÁK !!

A musíte vítat ZELENOU GUMU na náměstích opakovaně, ať na ministerstvu pravdy vědí, že to opravdu chcete, že vám armádním povolávacím rozkazem udělají radost !!

Bojka
Bojka
1 rok před

Nepatří to sem, ale dva dny zpět – konfrontace ředitele Pfizeru na WEF v Davosu 5min musí se vidět!
https://rumble.com/v266pe6-konfrontace-editele-pfizeru-na-wef-v-davosu.html

Reportéři Rebel News zastihli ředitele Pfizeru, Alberta Bourlu, v ulicích Davosu a položili mu otázky, na které by se ho měla ptát mainstreamová média. Reportáž z 18/1/2023.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Mobilizujme ukrajinské uprchlíky v Polsku do války, vyzval Polský generál Skrzypczak:
wpolityce.pl/swiat/630314-gen-skrzypczakczy-zachod-czeka-az-wszyscy-ukraincy-zgina

Západ by podle vás měl Ukrajinu vojensky podporovat i nadále?
– Ano, je nutné dodávat Ukrajincům zbraně, ale tato pomoc by již měla mít také zcela jiný charakter. Měli bychom společně s NATO začít cvičit nové formace ukrajinské armády – v Polsku, v Německu, ve Francii. Měli bychom vycvičit ty ukrajinské občany, kteří jsou zde – mobilizovat, vycvičit, jmenovat a poslat na frontu, protože pro Ukrajinu je to stále obtížnější.

Rozumím vám správně – myslíte si, že v Polsku by měli být mobilizováni a vycvičeni ti Ukrajinci, kteří nyní žijí v naší zemi?
– A proč ne? Ve Francii jsme v letech 1939 a 1940 postavili armádu z emigrantů a těch, kteří po zářijové porážce uprchli z Polska, čítající 80 000 vojáků. A proč takové ukrajinské jednotky nepostavit v Polsku a neposlat je na frontu? Je to jen otázka mezivládních dohod a lze to udělat, není třeba čekat.
Pokud jde o ukrajinské občany pobývající v zemích NATO, včetně Polska, ti z nich, kteří chtěli bojovat na frontě, jsou již na Ukrajině.

– A teď se jich budeme ptát, zda chtějí být vojáky, nebo ne? Je třeba je mobilizovat, povolat do armády a to je vše.

= DO POSLEDNÍHO.. A PODLE MĚ, TY VÝHODY UKRAJINCŮ ZDE V ČR SKONČÍ STEJNĚ JAKO VÝHODY “OČKOVANÝM” 🙂 UKRAJINCI O TY SVÉ VÝHODY TAKY JEDNOU PŘIJDOU..

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

Tohle je trefa do černého já našel ještě jinde i tyto další informace-
,Představte si, že jste uprchlíci před válkou na Ukrajině, dostanete azyl v zemi EU a když se ukáže, že na Ukrajině hrozí vojenská porážka, tak vás generál hostitelské země chce mobilizovat, navléknout do uniformy a odvést zpátky na Ukrajinu do bojových operací na frontové linii. Ano, přesně k tomu došlo v pondělí v polském deníku wPolityce, kde byl otištěn rozhovor s generálem Waldemarem Skrzypczakem, bývalým velitelem pozemních vojsk polské armády a bývalým zástupcem velitele generálního štábu polské armády. Rusové postupují na celé frontě, obsadili klíčové město Soledar a další klíčové město Seversk zvažuje evakuaci kvůli hrozícímu obklíčení a odříznutí od zásobování.
Uzavírá se smyčka okolo města Artěmovsk (Bachmut) a po jeho pádu bude hrozit pád celé ukrajinské obrany na Donbasu. Artěmovsk lěží uprostřed ukrajinských opevnění na Donbasu a pokud Ukrajina ztratí toto srdce opevnění na Donbasu, povede to ke kolapsu celé ukrajinské obrany na Donbasu. A co je nejhorší, polský generál narovinu prohlásil, že tomu již nelze zabránit.

jiri
jiri
1 rok před

Lidi, nenechte se oklamat iluzí, že nějaký člověk bude rozhodovat o vašem životě a jestli do války půjdete nebo ne, to je jen jejich Matrix. Jakmile jde o život volba je vždy, prostě když nechci tak nejdu..

“Právě teď pracuje termobarika na Slavjanském směru každý den a členové PMC Wagner Group to nazývají “dezinfekcí zákopů” a záběry z dronů vysvětlují, co je tím myšleno. Termobarické rakety vypalují zákopy a tunely zápalným aerosolem a po explozi nastává šokový podtlak, který u člověka způsobuje protržení plic. Voják umírá do 30 sekund na “utopení“, protože jeho plíce se zalijí krví.

Ukrajinci si před útokem termobariky zacpou ústa a nos v domnění, že tím nedojde k protržení plic při podtlaku po explozi. To je fatální omyl. Podtlak si totiž najde cestu ušima a Eustachovou trubicí do krku, ale při zacpání pusy dojde k roztržení lebky v oblasti uší a středního ucha spojeného s vytržením lebky z atlasu, tedy z místa ukotvení lebky k páteři a k přetržení míchy. Smrt nastává okamžitě. Úder termobarikou dosud žádná osoba nepřežila, žádný takový případ není zdokumentován.”

Není divu, že se žoldákům ze Západu do takového pekla nechce. Ani za velké peníze. Proto raději posílají zbraně a nechávají (USA) umírat své lokaje. Až do posledního Ukrajince. Az dojdou, tak do posledního slovana.

Bratrovražedná válka se teprve rozjíždí!

Lubomír
Lubomír
1 rok před

Jak vidno Rakušanovi KRITéni se inspirovali u Goebelse

Lynn
Lynn
1 rok před

Všichni politici jsou úplně mimo. Proč průměrní, každodenně tvrdě pracující dovolují těmto bláznům, aby si zahrávali s jejich životy? Příklad za všechny: Fiala. Každé slovo, které vypustí z úst, dokazuje, že je to blázen. Jak je možné, že tato osoba ještě něco řídí?! Rozhlédněte se po Fialově administrativě kolem něj. Totéž platí o všech zákoutích celé vlády. Všichni jsou úplně mimo. Už mám těch hlupáků a frajírků dost.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Nemusím nic doplňovat, popsal jste to přesně. Já tady dodám, kdo táhnout “na Rusko” tak ať ví, co ho v reálu čeká – Stovky ukrajinských mrtvol v každé čtvrti v SOLEDAR:
odysee.com/@RT:fd/gazdiev_soledar_17:e

Je to márnice – pod širým nebem, naštěstí je zima, tak to tam tak “nehnije”. Ruský masomlejn jede stále na plné obrátky, každou hodinu jsou další a další těla, říká reportér. A pokud někdo, do této války chce, za cizí zájmy s pokračujícícm ničení budoucnosti, tak pro mě za mě.. Protoře, přesně takhle dopadne každý řadový vojáček, který předtím hrál jen počítačové hry. Ať si to ale napřed natrénuje pěkně doma, stačí deset dní s celtou spát venku, nafasovat jen nůž a zapalovač!A dokážete asi odhadnout sami, proč je na seznamkách tolik okrajinek se statusem “rozvedená” … 🙂

ALE AŤ PŘESTANE NAŠI ZEMI NIČIT, AŤ SI TAM JDE SÁM A NETAHÁ S SEBOU DOLŮ NÁS OSTATNÍ, KTEŘÍ OODMÍTÁME TOTO ŠÍLENÉ DIVADLO! Zkusím to tu dát pro připomenutí, ještě jednou:

Zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší! Politicky vás z tohoto nikdo nedostane!! Veškerá politika je jen divadlo… veškeré země jsou divadlem. Všechny války jsou vykonstruované… není žádný důvod, aby kdokoliv bojoval s kýmkoliv jiným.
=!To vše je divadlo, které nás má rozptýlit, aby během toho pokračovali v zavádění totálního systému kontroly!=

Bojka
Bojka
1 rok před

“Fiala, autor fašizačních procesů v ČR, od blokací webů až po zmocňovací zákony na posílání českých vojáků do ciziny bez souhlasu parlamentu. Fialova vláda za pouhý rok fašizovala ČR doslova k nepoznání, tohle předtím nikdy nebylo”

Pavel: “Válka přináší oběti, ale pro mě bude každý padlý hrdinou, ne jen číslem”
vs Čaputová! viz:
comment image

K tomu uhlí je špatný, dřevo je špatný, plyn je špatný, teď už jsou špatný i soláry. Oni fakt chtějí, abychom umrzli. Nebo začali i ze solárů platit obrovské daně. Přečíst stačí jen titulek a je jasno:
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/lukas-kovanda-krize-energie-inflace-green-deal-elektrina-nezamestnanost.A230104_155833_ekonomika_mejt?zdroj=vybava_recombee

Unie řeší tribunál pro putinovské Rusko. Ovšem, na místo toho, aby Unie řešila energetickou krizi, vysokou inflaci, zhoršující se bídu obyvatel EU, nezaměstannost a nízké příjmy a vysoké daně a jiné drobnosti, pro EU nezajímavé, tak řeší velkohubé kraviny.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/evropsky-parlament-eu-tribunal-valecne-zlociny-rusko-valka-ukrajina.A230117_173705_zahranicni_kha

Na Ukrajině asi počítají, že válka bude dvacet let, aby jim dorostlo nové maso do mlýnku. Rodit ovšem přijedou sem, k nám a pobírat mateřskou a všechny naše sociální prebendy. Jen nevím, jestli u nás narozené děti cizinců, dostanou automaticky naše občanství:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-valka-klinika-reprodukcni-medicina-zmrazeni-vajicka-sperma-umele-oplodneni.A230117_154759_zahranicni_dtt
3 Odpověz

Soudruzi z MSN si pospíšili podpořit lodičku tzv. “generála” Pavla a vůbec poplivat vše co by nějak souviselo s pozitivitou Ruska.

Jsem zde nyní ještě lehce v šoku, koukněte do komentářů u tohoto článku. To vypadá naopak, že lidi si začínají uvědomovat, že ta válka hrozí velmi reálně. Volební výsledky o setiny jsou šarádou USA, těm volbám tady nevěřím:
https://www.novinky.cz/diskuze/zahranicni-zelenskyj-k-padu-vrtulniku-nebyla-to-nestastna-nahoda-ale-valka-40420420