Dostáváme se do bodu, odkud už není návratu…

Přečtení: 10059

Včera mi psalo několik lidí, že zmizel Facebookový účet Lukáše Pollerta a tak jsem dnes Lukášovi napsal. A skutečně je to tak – Facebook mu zrušil jeho účet s tisíci sledovateli. Lukáš podal odvolání a čeká, jestli nějaký milosrdný Ind s neomezenou mocí kdesi klikne, že se jedná o úplnou hloupost, nebo prostě účet nechá zrušený a s ním nenávratně zmizí stovky a stovky hodin práce, které s účtem Lukáš strávil.

A o co šlo? Těžko říct, co Lukáš podle Facebooku porušil, když zveřejnil tento starý vtip, který dlouhé roky na Facebooku koloval a nikomu nevadil a doplnil ho svým textem.

Dnes je takové horko, že jsem se ve své úvaze nad obrázkem, dostal na tenký led.
Myslím, že ženy se díky svým vlastnostem, nikdy nemohou mužům vyrovnat. Feminismus pak vzniká z frustrace žen, které nedostatečně chápou ženské schopnosti  a chtějí dosáhnout mužských cílů. Takové snahy vedou k potlačení všech výhod, které ženu dělají ženou a dochází jen k nedorozumění ve snaze mít to, co má muž.
Co však tyto ženy netuší je, že jim žádný muž nesahá ani po kotníky. Jeho snaha o vyrovnání tohoto výškového rozdílu je směšná a marná. Estrogeny, rtěnka či dokonce dámské šaty s tím nepohnou ani o milimetr. Je jiný, má jiné míry.
Muž a žena jsou natolik odlišné nesouměřitelné bytosti, že možná právě v tom je skryta ona osudová přitažlivost, na které záhy stojí rodina, potažmo  celý svět. Všechny pokusy to měnit, nebo obcházet končí zmarem za ryku různých ismů.   
Obrázek mě pobavil, ale jsou to ještě děti. Upřímné a nevyzrálé, leč nápady mají už i jako někteří dospělí.

Dle mého, Lukáše prostě různé pochybné organizace, které u nás provádějí na Facebooku svou vlastní samozvanou cenzuru s požehnáním vlády, prostě se svými účty tento příspěvek hromadně nahlásily – třeba za vymyšlenou dětskou pornografii, nebo “genderovou neúctu”, nebo jinou hloupost – a dokonale se tak zbavily dalšího člověka, který šíří jim nepříjemnou pravdu.

Ano, opravdu nedostudovaní nýmandi, anonymní Indové a party samozvaných mesiášů, kteří jsou ale vládou štědře kryti a placeni, u nás už velice tvrdě rozhodují, kdo zůstane a kdo ne.

Další krok už je jen ten, že ti stejní lidé budou rozhodovat o tom, kdo bude smět zůstat na svobodě a v poslední fázi o tom, kdo bude smět žít…

Ale nenechte se plašit ve své nevědomosti – viník všech vašich problémů, drahoty a nesvobody je přeci na východě v Rusku a my žijeme ve svobodě a demokracii, kterou je potřeba teď jen trošičku tvrději bránit cenzurou a nesvobodou…

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Jan
Jan
8 měsíců před

Ano ano, i mě to dnes za tento obrázek dostihlo a to jsem ho měl na profilu jedenáct let

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Kdyz si spojim vsechno dohromady, tak mi vychazi jediny mozny scenar: socialni vybuch, nepokoje, mozna i obcanska valka. Spolecnost jeste nikdy nebyla tak rozdelena jako ted, prozatimni klid je jenom z duvodu, ze lidi jeste maji co do huby, muzou konecne jet na dovolenou a je relativni klid od ko*koviodi buzerace. Nasledujici zima bude pro vetsinu takovy sok, ze pojedeme z kopce, a to raketovou rychlosti. A takhle se to “zarizuje” i v jinych statech okolo nas.. Vyjdeme-li z toho, co rika ten sasek Zelensky, ze Ukrajinci mluvi ukrajinsky a Rusové rusky, tak drtivá vetsina toho co sem prichazi mluvi stejnou rustinou, jakou jsme se drive učili ve skole…

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Co jste napsal je pitomost a nepochopil jste text. Tady máte zprávy, kde vaše/naše západní zbraně zabíjí vámi zmíněné děti, kočárky atd. dnes a denně, ale z RF se to neděje, to opravdu ne a RF sbírá a shromažďuje všechny důkazy, během podzimu by se měli vypustit na veřejnost, tak uvidíme, jak vám ta kyjevská propaganda ještě vydrží. Nebo jste už zapopměl, co se tady necelé tři roky děje? Pokud stále spíte, probudit vás už je pozdě a nebezpečné a nebudu se o to ani pokoušet…
Jo, ten odkaz je (videa na rumble zachytává robot, takže zadejte ručně “tečku”): https://rumble(tečka)com/c/c-1300603

CZkotas
CZkotas
1 rok před

S FB jsem skončil už před lety, kdy jsem nemohl svobodně diskutovat. Odliv lidí z MSM a přechod nových na alternativní scénu narůstá, na seznam (aj.)zůstali už jen extrémisti, diskutující sami mezi sebou 😀 Normální jedince tam nenajdete, všichni, kdo se veřejně a svobodně vyjádřili už byli umlčeni.

A dezinformace je cokoli, co nechtějí, aby se řeklo nahlas..

A VEŠKERÁ PROPAGACE NA OČKOVÁNÍ BYLA PODVOD, NEBYLA ZAKONČENA TEČKOU, ALE VLASTNĚ POKRAČUJÍCÍ A NEKONČÍCÍ DVOJTEČKOU SMNOHA VYKŘIČNÍKY. STEJNĚ JAKO VŠECHNY VLÁDY A ZDRAVOTNICTVÍ Z CELÉHO SVĚTA, KTEŘÍ SE PODÍLELI A STÁLE PODÍLÍ NA NEJVĚTŠÍM PODVODU V DĚJINÁCH LIDSTVA (NEJEN), ZA TUČNÉ FINANČNÍ ODMĚNY A BONUSY PŘI PLNĚNÍ “NAŘÍZENÉHO A MNOHDY SMRTELNÉHO KO*KOVID PROTOKOLU”…

A kolem UKR vidím skoro denně lživou, překroucené a urputnou propagandu a informace mnohdy postrádají logiku. Stejně se to dělá a dělalop u ko*kovid. V Kyjevě si nejednou zahráli hru ARMA III a podávali je jako pravdivé informace, taky sama Ukrajina vyhodila sého “šéfa lidských práv” (Lyudmyla Denisova) – kvůli smyšleným tvrzením o ruských vojácích, kteří nepřetržitě znásilňují – všechno je to fantazie = stejně jako 99% informací z Kyjevu. Zákonodárce Pavlo Frolov uvedl, že Denisovová byla rovněž obviněna z necitlivých a neověřitelných výroků o údajných ruských sexuálních zločinech a z toho, že během invaze trávila příliš mnoho času v západní Evropě. Ale lidem se už pravda nedostane, MSM napsal co vyventiloval Kyjev a zpětně už to nikdo neopravil, stejně jako se nikdo neomluvil. Lidi to neví a stále díky zprávam žijí v bludech. Stejně jako u ko*kovid..

A Seznam.cz usvědčen z šíření dezinformací. Rusové prý na Ukrajinu přivezli balistické rakety Točka-U:
https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/rusove-privezli-na-ukrajinu-balisticke-rakety-tocka-u-v-breznu-se-dusovali-ze-je-uz-nepouzivaji-40402850
= Dokládají to snímky z Twitteru, na kterých se “podařilo” zachytit původní opalovací vozidla (9P129). Bohužel, už jen letmým pohledem zjistíte, že jde o transportní verzi, v druhém případě o radiolokátor.
= Pissálkům zjevně stačí, že tvořily součást systému OTR-21 Točka. Raketu si každý domyslí…

A západní země (my) – vedené sebevražednými idioty – vyvolávají ruskou jadernou odvetu záměrně!

svobodapeg
1 rok před

Lukáše Pollert jistě věděl, jaká nesvoboda na fb vládne. A na tuto chvíli je připraven např. záložním účtem na Telegramu, Gabu nebo v podobě blogu, který svým sledujícím pravidelně připomínal.

Nebo ne a tak teď zaplatí za vlastní hloupost.

Hedvika Novotná
1 rok před

Pane Mirku, nezbláznil jste se? Nevynecháváte při čtení nějaké řádky? Prosím, přečtěte si vše ještě jednou, hezky v klidu, a každé slovo. Pokud to ani pak nepochopíte, tek vám už není pomoci a je mi vás líto.

Waky
Waky
1 rok před

Já vidím spíš problém v tom, že se jako “adorace Ruska” označuje kromě skutečného obdivu k Putinovu (skutečně zločinnému) režimu a (neomluvitelné) válce spousta věcí, které s tím nemají nic společného, např. jakékoli pochybnosti o masivním očkování, jakékoli obecné pochybnosti o prospěšnosti cenzury nazývané boj s dezinformacemi… Tyhle věci mohou mít s putinovským Ruskem společného úplně stejně jako údajné ruské snahy cosi “denacifikovat” – když budu říkat, že na Ukrajině nevládnou nacistické síly a Putin tam nejde nikoho osvobozovat, nýbrž vede neomluvitelnou útočnou válku proti suverénní zemi, neznamená to, že nacismus je vlastně docela fajn, ale že je v této souvislosti mimo a je jen zakrývající záminkou. A úplně stejně je mimo v některých situacích mimo obdiv k Rusku.

Vykoupil
Vykoupil
1 rok před

Uvědomujete si, že použitím termínu “rusák” se dostáváte na úroveň antisemitských článků Vajtauera a dalších, kteří zásadně označovali jednu skupinu obyvatel jako “židáky”? Desetitisíce mladých mužů umírají proto, že je jistý komik Eleneský žene na bojiště s kapesním nožíkem proti tanku. A ukrajinské rakety tou dobou trhají na kusy dětské kočárky, v nichž spinkají malí Rusové, kteří měli tu smůlu, že se narodili v ruskojazyčné rodině na východní Ukrajině. Zamyslete se, prosím, nejen nad svými životními hodnotami, ale také nad během světa, jaký je skutečně, ne jaký jej prezentuje ČT, Respekt nebo Novinky.

kahy
kahy
Odpovědět  Vykoupil
1 rok před

Takhle výstižně a zároveň krátce napsáno jsem to ještě neviděl. Naprosto trefný popis situace.

Jan Olejníček
Jan Olejníček
Odpovědět  Vykoupil
1 rok před

Výstižné.

Limonádový Joe
Limonádový Joe
1 rok před

Výrok pana Cukrováhora o tom, že “Facebook bude vždy zdarma” hovoří jasně a za vše. Pokud je nám nabízeno něco “zadarmo”, produktem jsme my. Nyní již nejde o pouhý prodej reklamního prostoru, konečným cílem je získání našeho samostatného a svobodného myšlení, našich životů jako takových. Sýr zadarmo je jen v pastičce na myši. V souvislosti s cenzurou na zmiňované sociální síti si vybavuji dokument s názvem Čističi z roku 2018, který (tuším v roce 2019) odvysílala dokonce i “Česká” televize. Podrobnosti k dokumentu např. zde: https://www.csfd.cz/film/586023-cistici/prehled/