Proč u nás nejsou lékaři?

Přečtení: 14171

Nedávno jsem psal o tom, proč není krev – tedy z mé osobní zkušenosti – ale jak se později ukázalo, něčím podobným si bohužel prošly desítky lidí, takže můj případ nebude asi vůbec ojedinělý.

Včera na mě vyskočilo opět množství článků, jak nemocnice zoufale shánějí lékaře a že prostě lékaři NEJSOU. To, že dlouhodobě odcházejí za lepším do zahraničí je fakt, stejně tak, že je i řada dalších příčin, proč je zrovna nedostatek lékařů, ale možná tato zpověď, opět pomůže otevřít další pohled, na tento problém.

Pan doktor Michl je lékař s množstvím atestací, který byl vyhozen, protože nemlčel o covidu a ještě není očkován – a světe div se, nikde ho od té doby nechtějí.
Velice otevřeně promlouvá o falšování úmrtních listů, tlaku na jedinou diagnózu covid, o neléčení pacientů… – zkrátka o všem, co jsme tušili, že se děje, varovali před tím a ono to začíná konečně vylézat na povrch.

To, že se nejedná o ojedinělý případ, vím z vyprávění některých kolegů lékařů ze Zdravého fóra, kteří s podobným jednáním mají vlastní zkušenost.

EDIT 1.7. 2022: Zrovna jsem se dozvěděl, že na základě mého článku a samozřejmě hlavně videa, které natočil Viktor Baroš a Svědomí národa, se stalo, že pan doktor Michl má novou práci a může být opět prospěšný jako lékař! Moc díky všem! Je skvělé vidět, že naše úsilí, alespoň nějaký smysl má.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

9 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
David V
David V
Odpovědět  Jan Tománek
1 rok před

Super , já jsem za něj rád a je fajn, že existují lidi jako vy …

Lucie Karbulová
Lucie Karbulová
1 rok před

Dobrý den, nadšeně jsem sledovala rozhovor. Pane doktore, vrhněte se na alternativní zdravotnictví – já sama radši zaplatím někomu, kdo tomu rozumí, než klasickému doktorovi, jakého jsem do nedávna měla. Neošetří bez roušky? Když jdu se zády? Že prej mi pomůžou, když se mi udělá zle… Nebudu podporovat tento systém, radši si zaplatím návštěvu odborníka cash – jak sama vydělávám jako psycholog. Díky za informace, klienti se jen pohrnou. Jsem si tím jistá.

Lucie Karbulová
Lucie Karbulová
Odpovědět  Lucie Karbulová
1 rok před

Mimochodem – když člověk přestane platit zdravotní, ještě na tom vydělá

CZkotas
CZkotas
1 rok před

NIKDO Z “OČKOVANÝCH” NEUNIKNE… Vedou nás do globálního otroctví. A těm, kteří nejsou “očkováni”, může být odepřena lékařská péče. Všude se zavádějí systémy sociálního kreditu – a klíčem k nim jsou vax pasy. Podvod ko*kovid byl zahřívací kolo pro ten velký – podvod s globálním oteplováním. Ten měl být vždy záminkou pro nové tvrdé zákony, ekonomickou destrukci, další genocidu, konec lékařské péče a zavedení digitálních pasů. Teď to všechno přichází velmi rychle. A předvídatelná omezení přicházejí také rychle. Ekonomika bude dále ničena. A hlasatelé pravdy (my) budou dále potlačováni. První skutečné varování před vedlejšími (žádoucími?) účinky spojenými s těmito “injekcemi” varovali kékři už v prosinci 2020, kdy jsem upozornili, že to způsobuje úmrtí, nemoci, včetně zánětu myokardu a mrtvice. Toto varování bylo z velké části ignorováno a jakýkoli “odpor” (pravda) je od té doby tvrdě potlačován. Světová zdravotnická organizace plánuje globální zákony pro řízení světa v budoucnosti. Spojí se se Schwabem a Světovým ekonomickým fórem. Nikdo se nás neptá, občanů, co chceme my. Jsme pro ně NIC. Starší a nemocní lidé budou zabiti. Zabíjejí už i děti a prochází jim to. Všechny tyto věci se dějí po celém světě. Prosazují legislativu na přeznačené chřipky – legislativu, jejímž cílem je odstranit hotovost, zavést digitální pasy a převzít totální kontrolu nad každým aspektem našeho života… Inflace a budoucí hyperinflace nás vede jen blíže k velkému resetu..

CZkotas
CZkotas
1 rok před

..Nejprve se objevila tvrzení o údajné “pandemii,” před kterou neschopní matematici varovali, že zpustoší svět a zabije miliony lidí. Chřipka samozřejmě zmizela – čímž se prokázalo, že ko*kovid nebyl nic víc než přeznačená chřipka… Jsou lékaři, kteří trvají na tom, že v letech 2020 a 2021 zemřelo více lidí než v jiných letech. Kdyby se jen podívali na vlastní údaje, věděli by, že to není pravda. Všechno je lež. A lékaři, novináři a právníci tyto lži chrání.
Žádný rozumný, informovaný nebo inteligentní člověk si nemůže myslet, že “očkování” je relevantní, užitečné, bezpečné, účinné, nezbytné nebo morálně ospravedlnitelné, ale v USA FDA povolila lékařům “očkovat” proti idiotismu ko*kovid už šestiměsíční děti. Lékaři, kteří byli tak hloupí, že nebezpečné “očkování” podali, oznámili, že jsou zmateni počtem náhlých úmrtí mezi mladými lidmi a zdravými dospělými! Jak si někdo s funkční mozkovou tkání může neuvědomit, že právě “očkování” zabíjí lidi?!

Mezitím se po částech zveřejňují výsledky testovacího programu společnosti Pfizer – jako by šlo o výsledky hlasování v televizní soutěži talentů. Každé zveřejnění přináší další děsivé informace, které mainstreamová média nadále ignorují, protože jsou nepohodlné. Dozvídáme se, že se idiotismus ko*kovid vrací. Na podzim bude více “očkování” – i když víme, že to nedělá nic, kromě napáchaných škod.
Nebezpečné PCR testy se stále používají a lidé, kteří předstírají, že si myslí, že ví, že to něco znamená. Hod mincí do vzduchu by dal užitečnější výsledek. Miliony lidí po světě – včetně policistů a nemocničních pracovníků – běžně nosí masky, které jim ničí zdraví a které je nakonec stejně zabijí..

A v české republice jsou vládní výdaje vyšší, než kdykoli předtím..

A loutky politici a televize nám říkají, že jsme ve válce, ačkoli si nejsme zcela jisti, jak a proč jsme se do ní zapletli. A politici se nezajímají o horší a větší války, např. v Jemenu a Sýrii.

Kdo si myslí, že to, co se děje, je náhoda, je mimo. Toto je začátek Velkého resetu. Tak vypadá “nový normál”.

Radek
Radek
1 rok před

Nemám na pana doktora kontakt ale ať zkusí Záchrannou službu ASČR kde stále hledají lékaře do výjezdu.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Víte, upřímně, my všichni, kteří sledujeme (nejen) ZF a veškeré informace od začátku vypuknutí tohoto celosvětového největšího podvodu na lidech a lžích se jménem kovid tohle všechno víme. Takže, mě (nás) tyto nezvratné důkazy a informace už nepřekvapí. Víme to. A zbytek jen zavře oči, pravda bude opět udolána a skončí mezi “dezinformacemi” .. A jediní, kteří prezentují lži a manipulují s námi jsou právě politici, všechny masmédia a zkorumpovaní lékaři. Všechno to jsou dobře zaplacení lháři.

A veškerá fakta a pravda jsou dle zkorumpovaných loutkových vlád a mediálních lží označeny VŽDY jako dezinformace. A DEZINFORMACE znamená vše, co nechtějí, aby se řeklo nahlas.

Lucie
Lucie
1 rok před

Jen houšť… více takových, co se nebojí lidem říci jak to skutečně bylo (a je). A doufám, že brzy budeme moci ukázat prstem na ty pravé “konspirátory”.