Propaganda – odpověď na JAK a PROČ

Přečtení: 9192

Dva zcela zásadní dokumenty.

Propaganda, továrna na souhlas – tento dokument vznikl v roce 2017 a ČT ho odvysílala v roce 2019 – ovšem dnes v roce 2022 už by se tak myslím nestalo, protože tento dokument dokonale popisuje realitu, ve které jsme se právě ocitli a skvěle odpovídá na otázku – “JAK je to vše možné a proč to tolik lidí nevidí?”

Dokument funguje, ale lze přehrát jen na stránce YouTube – stačí kliknout.

Pokud jste si po předchozím dokumentu řekli WOW a teď víte JAK, tak vřele doporučuji i následující dokument, který ke slovu JAK přidává možnou odpověď na druhou otázku PROČ.

Některé věci v dokumentu jsou už trochu přitažené za vlasy, ale myslím, že nejsou důležité detaily, ale celek a ten bohužel skutečně odpovídá na řadu otázek.
Na dokumentu Svět pod nadvládou zla je zajímavé, že vznikl už v roce 2015 a přesto až nyní vidíme rozsah toho, co bylo už v té době rozehráno.

Sám jsem se tématem Bildebergu a jiných spolků zabýval už v roce 2018, kdy vyšla má kniha Motýlí křik, která přesně o tomto pojednává.

Myslím, že když všechny „normální” odpovědi selhávají a existuje jedna, která vlastně dokonale na vše odpovídá, tak bych ji opravdu nezavrhoval, jen proto, že je šílená…

Udělejte si obrázek sami, ale určitě doporučuji věnovat hodinku každému z obou filmů.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
CZkotas
CZkotas
1 rok před

Aby toho nebylo málo, tak útočení/PROGRAMOVÁNÍ na to nejcennější, co máme a co musíme chránit, na děti, pokračuje.. Agenda jelit z WEF zaměřená na děti v Nizozemsku:
=Stovky škol v Nizozemsku zahájily kampaň, která seznamuje děti ve věku 10-12 let s moučnými červy a hmyzem jako „udržitelnou“ náhražkou masa. Cílem je dosáhnout „změny chování prostřednictvím nepředpojatých dětí“.=
(zkopírovat odkaz a vložit v prohlížeči a odentrovat/otevřít. Je to bezpečnější.)
!Video, viz: twitter.com/EvaVlaar/status/1581368482259533824?ref_src=twsrc^tfw

A Uganda vyhlásila třítýdenní výluku ve dvou okresech kvůli nové epidemii eboly, viz:
endoftheamericandream.com/the-ebola-lockdowns-have-begun/

“Na rozdíl od běžného zairského kmene neexistuje na súdánský kmen žádná léčba ani lék. To znamená, že pokud se tento kmen začne masově šířit po celém světě, počet obětí může být katastrofální.”
= A je to tady zase?… Se směřováním na další a další spásné vakcíny? DEPOPULACE POKRAČUJE. A všimněte si, že VŠECHNO, asbolutně VŠECHNO co je hoax/dezinformace JE !VŽDY! REALITA.

Bojka
Bojka
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

comment image

martin
martin
1 rok před

Veřejnoprávní Česká televize, toho kdysi ukazovala lidem mnohem víc. Tyto a podobné dokumenty a také filmy ve kterých lidem jasně ukazují sílu masmédií a propagandy už lidem byly sdělovány dávno, čtenáři alternativních médií a blogů vědomých lidí, to vědí, že to je bohužel smutná realita současného světa.
Jeden ukázkový příklad propagandy, korupce, podplácení je i děj v českém filmu Bouřlivé víno již z roku 1976. ,,Ukážeme lidem to co chceme my, aby lidé na obrazovkách viděli a slyšeli“.

Lidé kteří čerpají zprávy z mainstreamových korporátních zdrojů a veřejnoprávních ČT,ČRO zdrojů jsou nejmíň informovaní lidé na zemi, lze je tímto tedy snadno oblbnout, proto to také stále většina lidí nevidí, nebo nechce vidět a žijí si ve svém nevědomí a bez účelu.
,,Nevidí“, že je pár vládních šílenců žene do války, že jim korporátní výrobci poskytují nekvalitní toxické potraviny a výrobky a že je farmaceutické koncerny a jejich věrní lékaři v rolích zástupců pod maskou předcházení těžkému průběhu virových onemocnění lákají a ženou na pravidelné vakcíny brzy po narození jako dobytek na porážku.
Až bude vytvořena jednota velkého počtu vědomých lidí, zlomí se i tento odporný-zločinný nastavený systém a skončí.

CZkotas
CZkotas
1 rok před

Nastávají nejtěžší dny v dějinách, třetím rokem častěji čelíme konci svobody a lidského ducha.
Ve jménu spravedlnosti, lidskosti, moudrosti a naděje probudí se někdy do reality ti hloupí nositelé masek, milovníci uzavírek a napíchnuté trosky?
Jedná se o záměrný globální převrat, protože stejné věci se dějí všude, už třetím rokem, celý svět, nic se neděje náhodou!
Bezduší, nesečtělí a negramotní, kteří třídili odpad, dodržovali pravidla uzavírek, pokorně nosili své ubohé barevé masky, přijímali smrtící “vakcíny” a věřili kultu globálního oteplování a falešné pandemii, otevřeli dveře Velkému resetu, novému normálu a smrtícímu, toxickému odvaru komunismu a fašismu, který nás všechny zaručeně zničí..

1) Zdravotnictví se zhoršilo, přestalo být vhodná k jakémukoli účelu. Skrze bonusy za ko*kovid případy, masivnímu přívalu peněz za ko*kovid lži a manipulace..
2) Důchody a úcta ke stáří lidí byly zničeny!
3) Tisíce dospělých padají mrtví k zemi. Co je tím společným faktorem? Zřejmě toxická, nebezpečná injekce proti ko*kovid.
4) Blázni do čisté nulové změny klimatu chtějí, abychom přežili na 5 % dodávek elektřiny, bez plynu atd.
5) Bylo nade vší pochybnost prokázáno, že celosvětový podvod s názvem “covid-19” zabil méně lidí než běžná chřipková sezóna. Politici, známé osobnosti, média, lékaři.. však nadále lžou a tvrdí, že ko*kovid zabil miliony lidí. A teď, když se chřipka záhadně vrátila, chtějí provax nadšenci píchnout dvě vakcíny.
6) PCR test se stále používá, i když se ukázalo, že je nesmyslný a zcela nepřesný, tedy lživý.
7) Konflikt pokračuje rychlým tempem. Jako členové NATO jsme ve válce s Ruskem = pokud jste si toho nevšimli. Nikdo se vás samozřejmě neobtěžoval zeptat. Sankce nás poškozují mnohem víc než Rusko, ale takový byl plán.

Nic z toho, nic z toho by se nestalo, kdyby to ústupní kolaboranti nedovolili.
Ať jdou všichni k čertu. Všichni ti uvědomělí idioti co šli pro spásnou dávku vakcíny, všichni ti cemperátoři, elfové, politici, Jelita.. AŤ JDOU VŠICHNI K ČERTU!!

Helena Ghazalová
Helena Ghazalová
Odpovědět  CZkotas
1 rok před

-krásně pane,
myslím si to též.-
Helena G. Žatec