What if…

Přečtení: 22694

Dovolte mi dnes takovou malou spisovatelskou sci-fi úvahu.

Představte si, že jste skutečně bohatý a mocný člověk. Nemluvím o lidech, kteří jsou předhazováni jako „miliardáři” ve Forbesu, aby měly masy o čem mluvit a snít – myslím, když jste opravdu bohatý a mocný – jako jsou skupiny, které ovládají největší světové banky, mediální domy a největší firmy, které doslova vlastní, díky dluhům, celé státní ekonomiky a tím i celé země.
Peníze vás už nezajímají a moci máte tolik, že si můžete dělat co chcete a tak si s pár dalšími podobnými řeknete, že by bylo dobré trochu toho sociálního inženýrství.

Jelikož Green deal a další hlouposti jste rozpoutali vy, jen aby se peníze z ropy přelily do jiných technologií a aby nad lidstvem visela zase další falešná hrozba, protože dobře víte, že to není žádná cesta na skutečnou záchranu planety. A jediná hrozba je, že lidí je zkrátka na světě moc…
Vše ve velkém množství totiž škodí a nakonec je úplně jedno, jestli je brčko papírové, nebo plastové. Prostě jich jen nesmí být tak hodně…

No a jediná racionální cesta jak z toho ven, je „trochu” ubrat populaci. Ale jak na to, aby to nebylo zase tak rychlé a nevznikla panika (navíc aby měl kdo odklízet mrtvé) a aby to zase nebylo úplně pomalé?

Jak to tedy provést?

Ideální by bylo, aby vám lidé ještě sami utrhali ruce, jak by si něco smrtícího sami chtěli vzít. Je tedy důležité vytvořit potřebu – poptávku.
Co třeba najít (vyrobit) nějakou neškodnou nemoc, která se dá ale dobře mediálně prodat a která může být pro některé vybrané lidi trochu nebezpečná, aby opravdu pár lidí umřelo?
A strach a naše média pak udělají zbytek a lidé se pro svoji dávku pohrnou…

Na to je ale potřeba:
1) Ovládat největší světová média a mediální domy od kterých všichni přebírají zprávy – MÁME
2) Dlouhodobě decimovat školství, vědu a vychovat si slepou a nemyslící generaci – MÁME děláme to přes média, filmový a hudební průmysl, vědecké granty, sociální sítě, neziskovky…
3) Dosadit na klíčová vládní místa a do světových organizací hloupé a všeschnopné politické loutky – MÁME – přes různé neziskovky je dlouhodobě podporujeme a tlačíme. Jakmile se znemožní jeden, není problém ho nahradit jiným a lidé mají radost ze zdánlivé volby…
4) Potřebujeme korupční systém, který sám sebe maže pomocí peněz a každý v řetězci může smočit zobáček – MÁME – bude to ideální kšeft pro každého
5) Co nejvíce zadlužit rodiny a celé státy vůči soukromým nadnárodním bankám. – SPLNĚNO
6) Systematicky podrývat přirozené vazby v rodinách a přátelích a postavit je proti sobě – MÁMEROZDĚLENO
7) Likvidovat národní suverenitu zemí, podporovat umělou migraci a podpořit globalizaci – MÁMESPLNĚNO a ještě za ni děkují
8) Kdo by se náhodou ozval, toho musíme hned mediálně a „odborně” zneškodnit – MÁME – ovládáme média a máme zkorumpované odborníky a „ověřovatele pravdy” pomocí grantů a neziskovek.

MY BOOKS ABOUT FREEDOM AND THE TIMES WE LIVE IN


Animated image with bounce effect

A nebude nás to stát moc peněz?

To je na tom to nejlepší – NEBUDE! A ještě na tom vyděláme. Ten systém se bude skvěle financovat sám a peníze budou dokonalé mazivo.

A až se to celé rozjede, uděláme takový mediální chaos, že nikdo nebude vědět, čemu věřit. Do toho budeme občas vypouštět nějaké naprosté hlouposti – jako třeba čipy ve vakcínách, abychom tak zdiskreditovali jakoukoli opozici.
Také je potřeba, aby různé šarže vakcín byly různě nebezpečné, aby snadno nešel vystopovat žádný vzorec vedlejších účinků a ty účinky navíc byly tak různorodé, že by se projevovaly v různých částech těla a vůbec nic by je zdánlivě nespojovalo.
A až tomu po čase lidé přestanou věřit a už by skoro otevírali oči (tak za dva roky) – objeví se nový problém, na který se veškeré dosavadní problémy svedou. Třeba uměle rozpoutaná válka, klimatická hrozba, terorismus… a tak stále dokola.

A mezitím budou lidé pomalu umírat a bude se rodit méně a méně dětí – kdo by si toho ve válce všímal, že.
A kdyby si přeci jen někdo všiml, svedeme úmrtí na prodělání té zákeřné nemoci, globální oteplování, naše odpůrce… je to úplně jedno, jaká je pravda, když vlastníte média, lidé vám prostě věří ANYTHING.

Pak ještě rozpoutáme naprostý ekonomický chaos. Až to skončí, budou peníze stejně zcela nové – digitální centrální kredity. Tak co – rozhazujme plnými hrstmi! Stejně se všechno změní.
Ale ještě dřív, než peníze zlikvidujeme, protože díky neuvěřitelné zadluženosti států, jsou stejně zcela zdevalvované, musíme lidi připravit o to jediné cenné, co ještě mají – o půdu a nemovitosti.

Spekulacemi, strachem a záměrně špatnými politickými rozhodnutími zvedneme ceny energií tak, že pro lidi bude zcela neúnosné nemovitosti držet a kdo by ten nápor náhodou vydržel, tak zbytek udělá daň z nemovitosti, před kterou se už utéct nedá.

A nakonec, až na Zemi zůstane řádově méně lidí, tak pro ten zbytek nebude potřeba zdaleka tolik elektřiny, jídla a surovin, takže vlastně dává smysl stavět solární elektrárny, tlačit na elektro auta, protože těch, kteří s nimi budou nakonec jezdit, bude jen malé procento a to bude zvládnutelné. Navíc vše bude „za odměnu” – jen pro řádné a konformní občany.

Nejlepší na tom bude, kolik lidí nám bude celou dobu sloužit – ať už ze své naivity a hlouposti, protože tomu budou opravdu věřit, nebo někteří zcela zištně kvůli kariéře, penězům, nebo ti nejhloupější si budou bláhově myslet, že je vezmeme mezi sebe. A ten zbytek bude vše dělat ze strachu a bude mlčet.

A že se na to nakonec přijde a vše praskne? 

To vůbec nevadí. Vlastníme přeci média a historii píší vítězové.
Navíc pak budeme pro ty přeživší hrdinové, že jsme zachránili planetu před kolapsem, ale hlavně nastane tak razantní omezení svobod pohybu a dodávek potravin, že nebude problém tu zbylou „hrstku” lidí ovládnout a navíc mnoho z nich se k nám zase rádo přidá, protože si budou opět naivně myslet, že je zas vezmeme mezi sebe…

A největší výhoda takového sci-fi plánu je opravu jeho naprostá šílenost, které nikdo příčetný přeci nebude uvěřit.
Takže vůbec nebude problém, když takové věci budeme veřejně říkat na konferencích, a psát o tom knihy – stejně tomu nebude nikdo věřit.

No nic, je to jen takový sci-fi příběh – nikdy v historii se přeci ještě nestalo, že by se někdo snažil vyhladit nějaký národ pod rouškou ideologie…

A jak se říká, nejlepším trikem Ďábla je, že přesvědčil lidi o tom, že neexistuje…


Vše jsem více rozepsal ve své nové knize A Guide down the Rabbit hole


Pokračování textu – A co když II…

Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

36 Comments
Nejnovější
Nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Veronica
Veronica
1 year ago

Na rok 2025 se prý připravuje krásná nová pandemie, měla by se jmenovat SEERS. Bude zaměřena hlavně na děti a hodně mladé lidi, nemoc by měla mít blízko k dětské obrně..Zřejmě covid 19 nebyl tak úspěšný a nevyděsil dostatečně. Bill Gates a WHO provedli simulaci příští pandemie 2025, která má pracovní název “Katastrofická nákaza” ta covidová se jmenovala Event 201. Tak když se covid nepovedl, sáhneme vám na děti..Co udělají rodiče ??

no one yet
no one yet
Reply  Veronica
1 year ago

Nič nové. Ale to je jasné každému, kto si prečíta aspoň trochu alternativ informácií. Začalo sa to vlastne vtedy, keď zmizli lieky pre deti. Samotný Gates nedávno povedal, že sa to stane predmetom pozornosti celého ľudstva.. A v skutočnosti je celkom nadšený

CZkotas
CZkotas
Reply  Veronica
1 year ago

“Další pandemie” se blíží, řekl pí*č*s Gates, podle kterého je potřeba i více cenzury nad “dezinformacemi” …
winepressnews.com/2023/01/07/bill-gates-tells-al-jazeera-how-to-prepare-for-the-next-pandemic-and-to-moderate-some-of-the-insanity-online/
(Bill Gates Tells Al Jazeera How To Prepare For The ‘Next Pandemic’ And ‘To Moderate Some Of The Insanity’ Online)

Krátký výňatek toho zme*tka:
Není otázkou “zda, ale kdy”, prozradil Gates a varoval, že lidé a vlády se musí “aktivně připravit” (na další kolo globální tyranie!), které určitě zastíní to minulé.
“Příště budeme mít k dispozici továrny, které budou schopny vyrábět [vakcíny] mnohem rychleji.”
“Takže budeme mít dostatečné zásoby, takže na stanovení priorit nebude záležet, protože pokryjeme všechny.”
“Vlády jsou tu od toho, aby nás chránily…”
“Vybíráme, jak posílit WHO – vytvořit speciální organizaci věnující se pandemiím.”

Gaťes ještě dodal, aby byli vždy nejprve očkováni všichni staří lidé -prej tentokrát příště. Mladí lidé by podle něj měli dostat injekci poté, co si všichni starší lidé již vyhrnou rukávy..

A samozřejmě je jen náhoda, že investoval miliardy na další vakcíny, která zabije a zmrzačí miliony lidí.
A měli by poslat tuto zrůdu do Indie, aby čelil obvinění z vraždy, protože, na Gatese tam byl vydán zatykač za vraždu!!

TAKŽE: VÍCE PLANDEMIE + VĚTŠÍ POTLAČENÍ CENZURY + VÍCE SPÁSNÝCH DALŠÍCH VAKCÍN = GLOBALISTICKÁ MATEMATIKA

A vzpomínáte si na závěrečné scény původního filmu Frankenstein? Rozzuření měšťané se sbíhali k větrnému mlýnu, kde se krčil nepřítel. Lidé se ozbrojili vším, co měli po ruce… většinou lopatami, vidlemi a pochodněmi. Větrný mlýn byl zapálen a…….

Adam
Adam
1 year ago

V dnešní době je nebezpečné mít vše v jednom státě, je lepší se pojistit.

jiri
jiri
1 year ago

https://twitter.com/backtolife_2023/status/1601690654366920704
Světové ekonomické fórum vyzývá ke snížení počtu soukromých vozidel díky odstraněním jejich vlastnictví

Boyka
Boyka
Reply  jiri
1 year ago

WEF vyzývá k ukončení zemědělství, WEF vyzývá ke snížení vozidel… co kdyby lid vyzval WEF, aby už táhnul do pr..ele.

no one yet
no one yet
1 year ago

Na pozadí všetkého a čoskoro ak to necháme plynúť. úplná kontrola nad tým, koľko máme, koľko môžeme mať na účte, koľko môžeme minúť, peniaze obmedzené časom. Kontrola uhlíkovej stopy, budú kontrolovať, čo kupujeme, kde a koľko. Všetko sa bude kontrolovať opakovane. Všetko bude prepojené so sociálnym kreditom a biometrickými údajmi.
Kúpime si alkohol alebo niečo menej zdravé? Zvýšia nám poistné na zdravotné poistenie. Napísali sme niečo zlé o systéme alebo vláde? Zoberú nám kredity.

!Potrebujú krach spôsobený vojnou a to, čo robia teraz – nedostatok potravín tým, že vlády skupujú polia, poľnohospodárske stroje a podniky a umelo vytvárajú nedostatok. Potom nás budú niekoľko mesiacov dusiť, aby sa goym dostal na dno, a ako riešenie nám ponúknu svoj =skvelý= reset!

Pápež František: Agenda 2030 musí stáť na etike a ekologickom obrátení: https://www.vaticannews.va/sk/papez/news/2019-03/konferencia-nabozenstva-udrzatelny-rozvoj-agenda-2030.html

Boyka
Boyka
Reply  no one yet
1 year ago

METROPOLITNÍ OBLAST SAO PAOLO, Metropolis: 90-01288.30-405 021-0100, Paolo
(Konference ze dne 26. června 1985 papeže Jana Pavla II.)

Níže je uvedeno 16 článků římskokatolické církve, publikovaných na setkání, jemuž předsedala jeho Svatost PAPEŽ JAN PAVEL II. na konferenci dne 26. června 1985 konané v KENI, AFRIKA . Tento dokument šestnáct článků církve bude do příštího roku znovu prezentován ve všech zemích světa, zejména během návštěvy papeže na Filipínách, k okamžité realizaci ve velmi blízké budoucnosti.
Originál lze dohledat na blogu – Chanalogue

ČLÁNEK 01 – NIKDO od této chvíle nebude mít přístup k poštovní službě bez čísla.
ČLÁNEK 02 – NIKDO nebude zaměstnán v žádné továrně kanceláří, pokud nemá číslo.
ČLÁNEK 03 – ŽÁDNÝ STUDENT nesmí být registrován na žádné škole nebo univerzitě, aniž by studenti nebo rodiče měli číslo.
ČLÁNEK 04 – NIKDO nesmí být schopen PRODAT NEBO KOUPIT, ani nebude moci sázet stromy nebo zeleninu bez čísla.
ČLÁNEK 05 – Každá duše, která NEBUDE ODPOVÍDAT této sociální části, NEMŮŽE NAKUPOVAT ani podnikat bez čísla.
ČLÁNEK 06 – NIKDO nesmí bez čísla vkládat ANI VYBRAT a provádět obchody v žádné bance.
ČLÁNEK 07 – Pokud kdokoli neuzná nebo popírá články Unie, bude přísně potrestán SMRTÍ.
ČLÁNEK 08 – Osobě, která nemá číslo, nebude povoleno CESTOVAT sem ani do zahraničí.
ČLÁNEK 09 – EKUMENICKÉ CÍRKVE se rozhodnou konat bohoslužby pouze po schválení čísel.
ČLÁNEK 10 – DOVOZ A VÝVOZ jakéhokoli zboží nebo výrobků se bude provádět pouze podle jejich počtu.
ČLÁNEK 11 – Bude zaveden MEZINÁRODNÍ MĚNOVÝ systém, který bude zaveden po schválení čísel.
ČLÁNEK 12 – VŠECHNY CÍRKVE SVĚTA SE SPOJE V JEDEN DEN (NEDĚLE) podle počtu.
ČLÁNEK 13 – CHUDOBA bude změněna na LEPŠÍ ŽIVOT (pokud máte číslo)
ČLÁNEK 14 – NIKOMU nebude dovoleno lovit potravu ani chytat ryby v moři, jezeře nebo oceánu bez čísla.
ČLÁNEK 15 – VŠECHNY DOPRAVNÍ SYSTÉMY SVĚTA budou moci provozovat pouze podle počtu.
ČLÁNEK 16 – ŽÁDNÁ OSOBA nesmí být přijata do žádné nemocnice nebo léčebného zařízení bez čísla.
(Podepsáno) PAPEŽ JAN PAVEL II
(Přetištěno v původní podobě se svolením)

POZNÁMKA:
1. Nepřijímejte značku počítače, čárový kód, který je 666. (Viz Zj. 13:1-18)
2. Přečtěte si (Zj. 14:9-11; 16;2 6;2)
3 Pro studium v čase ukončení; přečtěte si Matouše 24.2 Tesalonickým 2, Daniel 7:21-27, Matouš 10:28-31, Zjev. 9:4-5

Tony
Tony
Reply  Boyka
1 year ago

A nějaký odkaz k ověření by nebyl??? To můžete žblechtnout kdejakou blbost a šírit ji dál… Takhle se dělají klepy a konspirace, výborně..

Michal Shark
Michal Shark
1 year ago

Jako bych to napsal ja samDiky Honzo za krasny clanek. S radosti sdilim

Boyka
Boyka
1 year ago

Zcela zřejmé každému, kdo sleduje záměrné ničení naší země a způsobu života. Budeme potřebovat čistý rozchod s těmito psychopaty, abychom si zachovali rozumný způsob života i nadále.
Proč STÁLE lžou? V dnešní době kriticky myslete, nebo zahynete.
A mnohé z těch velkých institucí, podniků a subjektů založených konzervativci a vyznavači židovsko-křesťanské etiky byly velmi často zrazeny jejich potomky a dědici, kteří byli příjemci filantropie svých rodičů, prarodičů a praprarodičů. Své zakladatele by pak nepoznali.
Co dělají naši slavní vůdci? Zintenzivnili propagandu jak u kovid tak ukrajinské lži do té míry, že většina lidí už netuší, čemu má věřit.

Sofie
Sofie
1 year ago

Brilantně shrnuto, naprosto přesně popsáno. Jen když tu čtu určité komentáře, tak mi hlava nebere, jak se ti chrápalíci usilovně brání, aby se nedejbože nemuseli probrat. Že by snad něco nebylo v pořádku? Nééé, to je jenom zase nějaká konspirační teorie… V tele-vizi říkali, že teď je jich všude spousta, je třeba si udržet zdravý, nejlépe “vědou” podložený názor! To přece nemůže být pravda, vždyť co by z toho měli, no ne?

CZkotas
CZkotas
1 year ago

+ MIMO TÉMA.. Ale Finsko se stalo jednou z prvních zemí, které odhalily důkazy o tom, že státní agentury po celém světě se během (údajné) “pandemie” dopouštěly podvodů při hlášení úmrtí na ko*kovid (že mě to nepřekvapuje).
ODKAZ: beckernews.com/finland-exposes-massive-covid-reporting-scandal-nearly-40-of-covid-deaths-were-fraudulent-47692/

Tahle zpráva vrhá světlo na to, jak po celém světě přeháněly „úmrtí související s covidem“, aby živili a vyvolávali tuto masovou hysterii.
A podle Sirkky Goebelerové, hlavní specialistky finského institutu pro zdraví a sociální péči (THL), nebyl ko*kovid skutečnou příčinou úmrtí až u 40 procent úmrtí připisovaných této nemoci ve Finsku (podle mě skoro u všech nedošlo k úmrtí na ko*kovid, na údajný virus, který nebyl nikdy izolován, viz dodatek níže).
==”V přibližně 900 případech původně zaznamenaných jako úmrtí související s covidem, skutečné úmrtní listy neobsahují vůbec žádné známky a zmínky infekce koronavirem,” dodala zpráva.==

DODATEK: Izolace tohoto “onemocnění” stále neexistuje.. A virus SARS-CoV-2 (jak se mu oficiálně říká), nikdy tedy nebyl izolován, pročištěn, sekvenován, charakterizován a nebyla prokázaná jeho existence. Neudělal to nikdo nikde na světě. Žádný vědec, žádný virolog, žádný držitel Nobelovy ceny to nedokázal. Žádná studie nesplnila zlatý standard Kochových postulátů. Všechny selhaly. Výzkumníci a vědci se (už dříve) zeptali více jak 90 institucí po celém světě, jestli dokážou poskytnout jakýkoliv záznam popisující izolaci viru SARS-CoV-2 odebraného ze zemřelého člověka. Ani jedna instituce ty záznamy poskytnout nedokázala…
Existuje pouze digitální, teoretické, abstraktní dílo vytvořeno na počítači z genomové databáze. Dokonce americké CDC (už dříve) přiznalo, že vytvořili digitální virus s 30 000 páry bází za použití 37 párů bází z nepročištěných vzorků. Přesně tak… pro zbývajících 29 963 párů bází použili počítač. Tomu se říká vědecký podvod. Ale to Fauci, Gates nebo jakákoliv masmédia (ČT, Seznam…) neřekla, že?!

Ti, kteří tvrdí opak, buď přímo lžou, nebo nepochopili, co to znamená izolovat virus. Někteří ověřovatelé faktů a dokonce výzkumníci jsou přesvědčeni, že izolace znamená přidat k tomu něco – jako buňky opičích ledvin a sérum bovinního plodu = to není vědecká definice izolace!
Všechny tyto izoláty (které tak označují), nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky, další „bordel“ .. Vlastně celý naravid je založen od prvního dne na podvodu, maniupulace a lžích. A všechny ty testy s vysokým počtem cyklů = neznamenají NIC!!

A dodám, že dodnes ani česká vědecká obec nezná biodistribuční data vakcíny Comirnaty 500, což znamená, že není jasno, kam všude se v lidském těle spike proteiny mRNA vakcíny distributují a kde nakonec končí..spike proteiny vstupují do srdečních buněk, do soustavy myokardu, kde způsobují některým lidem srážení krve a koagulace, jiným lidem tyto proteiny prostupují do mozku a provádí tzv. bonding na mozkových buňkách.

!!A téměř denně se už objevují hororové příběhy o kovid ústrcích. Zveřejněné dokumenty společnosti Pfizer ale jen potvrzují to, co vím(e) už od roku 2020!!

__ÚČINNÉ A BEZPEČNÉ__

Boyka
Boyka
Reply  CZkotas
1 year ago

od roku 2020 se veřejně varovalo a potlačovalo že toto očkování proti kovidu-19 způsobí zdrav. problemy. Včetně zánětu myokardu, mrtvice, infarktu krevních sraženin, růstu rakovin aj. Všichni se tomu smáli a dělali z lékařů blvce a potlačovali pravdu
Dnes už žádný seriózní lékař s rozumem nemůže popřít, že toto očkování ma na svědomí mnoho zdrav, problémů – včetně rakoviny. každý lékař, který tyto souvislosti popírá, dostal nebo dostává peníze od jedné nebo více farmaceutických společností. Z masivního nárůstu úmrtí na rakovinu jsou samozřejmě obviňovány výluky a neschopnost lékařů dělat to, za co jsou placeni – přijímat pacienty, stanovovat diagnózy a organizovat léčbu.
Jak dlouho ještě budou lékaři pacientům podávat tuto injekci, o které se už bez pochybností ví, že jim více uškodí než pomůže a která bude znamenat, že pacienti s rakovinou, kteří jsou v remisi, s větší pravděpodobností znovu onemocní?

A yard
A yard
1 year ago

Na světě se prý pořád něco děje ale zatím se nic nestalo

Martina
Martina
1 year ago

Hello, a few years ago I was looking forward to the time when this system would finally be revealed. And when it actually happened, I can't believe people don't believe it and still make fun of it. I guess we really are at the end of this civilization, when lies are the truth and the truth is punished. Few of us use reason, heart and empathy. Thank you for your contributions ️

Press
Press
1 year ago

How I wish it was just sci-fi…. I think that some things should be taken that way, such as the books 4th industrial revolution and Covid 19 - the big reset. Otherwise one would go crazy.

Stanislav Jermar
Stanislav Jermar
1 year ago

As a reflection illustrating the way of thinking of a person who does not understand how the world works and is looking for a simple explanation of complex social phenomena, it is fine. Let us look for nothing more in it, nothing more is to be found in it. The world is much more complicated. Fortunately.
If a story was built around it, maybe a short story or even a low-budget film? From the feedback on FB, I think it could be a success 🙂

Boyka
Boyka
Reply  Stanislav Jermar
1 year ago

Everything in this world is already controlled by corruption, especially the medical profession where everyone is a traitor to their profession and humanity. but sleep on

Barbora Hlotanová
Barbora Hlotanová
1 year ago

It's not sci-fi, it really is. ♀️

Vojtěch Jedlička
Vojtěch Jedlička
1 year ago

It would make sense if the really rich and powerful person was immortal or very long-lived. Why would any mortal who couldn't care less what happens in 50-100 years do this?

Vojtěch Jedlička
Vojtěch Jedlička
Reply  Jan Tománek
1 year ago

GP?

Martin + Štěpán
Martin + Štěpán
Reply  Jan Tománek
1 year ago

Since you wrote to me in an email regarding the distortion of the count of covid deaths by the statistical office, that "you are presenting to the statistical office more a sleight of hand than an intention" you have made a big leap of opinion. Your assumption is very much on the water in one thing. It assumes that all those who reach important positions are controllable (corruptible). In my opinion, that assumption is very wrong. Likewise, it is nonsense to think that an evil person builds something for his descendants (Vojtěch Jedlička's reaction) without getting anything from it himself. What would he gain from reducing the population? After all, there are fewer subjects who do to him (my descendants). There must be something fishy about it, but I'm not sure you've uncovered it…

Agneska
Agneska
Reply  Jan Tománek
1 year ago

I would not count on the descendants and other branches of the clan at all... that is not the goal of the activities of these psychopathic individuals, handing over the empire in any physical or spiritual form... that is not what they care about... But that POWER, only the delicious POWER to control, destroy, to tyranny, the ownership of people, the awareness of a perfect overview of others. All this, which for us has no logo, is for a psychopath the meaning of his life, his actions. Otherwise, nothing matters to him. Power, experimenting on the living.. just make a world mega-film that will go over the edge and I'll have fun. And I myself will be Lord. The Roman Colosseum was such a child's double in this game. Now we don't have to go into cages anymore, but with the help of all the attributes mentioned by Mr. Tomanek... it will be a dramatic spectacle, sir, and promising for psychopaths. And don't even bother trying to understand..probably the result of bored hedonism, a total absence of love, so I don't count perverted sex...In one word, human disgust, waste, evil, demonic obsession can think and plan something like that. Still a human creature category. Unfortunately.

Peter
Peter
Reply  Jan Tománek
1 year ago

Well, Honzo, the border between science fiction and current reality is sometimes incomprehensible, especially for some, most are asleep, like those of the Louňovics ‍

CZkotas
CZkotas
Reply  Martin + Štěpán
1 year ago

“Your assumption is very much on the water in one thing. It assumes that all those who reach important positions are controllable (corruptible). In my opinion, that assumption is very wrong."

= Throughout historical time, perhaps since the end of the Stone Age, there have been three types of people in the world: Those at the top, those in the middle and those at the bottom. They divided still further, were called by different names, and their relative number, as well as the attitude of one to the other, varied through the ages; but in essence the structure of society never changed. Even after huge upheavals and seemingly irrevocable changes, the same pattern has always reasserted itself, just as a gyroscope always returns to equilibrium after it has veered far to one side or the other.

"The goals of these three groups are completely incompatible. The goal of Those Above is to stay where they are. The goal of the Ones in the middle is to trade places with the Ones at the top. The goal of the Downers, if they have any goal—for it is a permanent characteristic of the Downers that they are too consumed with toil to be more often aware of anything outside of their daily lives—is to abolish all distinctions and create a society in which all men are equal. And so, in the course of history, a struggle takes place again and again, which is always the same in its main outlines. For long periods the Ones at the top seem to be securely in power, but sooner or later there always comes a time when they either lose faith in themselves or the ability to rule effectively, or both. They are then overthrown by Those in the middle who win over those below to their side by pretending to fight for freedom and justice. Once those in the middle have achieved their goal, they throw those below back into their former slave status and become those above themselves.
A new group of Middle Ones immediately breaks away from one of the remaining groups and the fight begins anew. Of the three groups, only the Down Ones never, even temporarily, succeed in achieving their goal. It would be an exaggeration to say that they have not made any material progress throughout history. Even today, in a period of decline, the average person lives better than centuries ago…”

(George Orwell » Work: “1984”)

LR
LR
Reply  Martin + Štěpán
1 year ago

We are all paid, only the price is different!

Tomas Smutny
Tomas Smutny
1 year ago

There is an interesting book on this topic, Joe Biden and the Rise of Fascism in the 21st Century, and many others, but in this book the author has summarized quite well what has been going on for the last hundred years.

Anchor
Anchor
1 year ago

It would be on the order of 80 million, and that would be a small number of subjects. More like "order". I know what psychopaths are capable of. This is illustrative: https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-je-klaus-schwab-nejnebezpecnejsi-clovek-na-svete/.
Everything fits together. The philosophical concept is quite complex, because everyone has a part in it.
1. Let it flow and be silent
2. Talking about it with non-believers with the only bonus of saying “I told you so” at the end
3. Join the movement and gain the precarious (but conscious) position of a good servant. (Like in Venom 2018)

I would add that the killer is absolved of guilt if the killed person asks for the deadly thing. He ceases to be a murderer and becomes a benefactor. A benefactor without quotation marks, because the consciousness of "self-evident truth" has disappeared, that is, the consciousness of good and evil - the place where evil wins.