Zabije Pfizer slepici, která snáší zlatá vejce?

Přečtení: 4139

Dnes přináším text kolegy ze Zdravého fóra – MVDr. Jiřího Urbánka, MBA – bývalého manažera farmaceutického průmyslu.


Zdá se, že kolem covidu se zdánlivě nic neděje, ale na pozadí možná běží procesy jak covid situace ještě využít.
Probíhají snahy o zavedení univerzálního covid pasu. Pfizer zažádal o schváleni 4. dávky. WHO chce být nadřazena vládám. Došlo k posílení pravomocí EMA. V ČR se náměstkem ministra se stal člověk provázaný s farmaceutickým průmyslem. Nakupují se miliony dávek původních vakcín. Pfizer uvede na trh antivirotikum Paxlovid.

Lze se domnívat, že jen 2. tento booster (čtvrtá dávka) pro omezenou část populace a antivirotikum nebude dostatečně naplňovat touhu po zisku, když by se dalo vytěžit mnohem víc. Z pohledu bývalého manažera ve farmaceutického průmyslu bych se s tímto ziskem nespokojil. Pokud bych měl tak masivní finanční a politickou podporu, zvolil bych následující scénář.

Peníze vždy na prvním místě…

Na podzim se vyhlásí pandemie nějakého jiného subtypu coronaviru. Opět strašení, mrazáky, povinné testování (nastavené tak, aby byli pozitivní) a reporty mrtvých (tak aby jich bylo maximum). Vše dle již osvědčeného scénáře. Jen je třeba najít nové “tváře pandemie”, které budou dělat odbornou stafáž. Stará sestava je už nedůvěryhodná, je třeba najít nové, dobře motivovatelné a všehoschopné “odborníky”.
Opět se najde viník, tentokrát by to mohla být válka (nebo že to vypustil Putin), díky čemuž se nemyslelo na covid. (aby byly politické špičky z obliga). Prostě, že si s námi příroda opět zahrála, nebo že chce někdo zničit západní civilizaci. Jak ven? Lockdowny, kontrola QR kódů, roušky opět vše nanovo.. Jen s tím, že ekonomická situace obyvatel je ještě horší než byla dříve, takže lidi budou povolnější. Za takové situace se vlastně ani nic nemusí zdůvodňovat. Lidi poslechnou.

MOJE KNIHY O SVOBODĚ A DOBĚ, VE KTERÉ ŽIJEME


Animovaný obrázek s efektem bounce

K tomu bude nutno přijít s převratným objevem, že staré vakcíny proti tomuto kmenu nefungují a že předchozí vakcinace proti němu nechrání a že samozřejmě nechrání ani předchozí prodělání nemoci. (to nám jistě správně vysvětlí najatí odborníci se správným názorem).
Lid, ale potřebuje naději a řešení. Tady je. Podařilo vyrobit “univerzální “ vakcínu, která už bude chránit všechny proti všem coronavirům doživotně.

Zaregistruje se stejným způsobem jako předchozí vakcíny, jen se jí dá jiný název.
To bude záležet na tom, zda se bude chtít udržet návaznost (Comirnaty NEO, nebo něco podobného pokud ano) a nebo jiný brand. V praxi se jen všchny vyrobené a nedodané vakcíny přebalí do nového obalu.
Pak se všem vypnou QR kódy s tím, že se zapnou, až se lidé opět nechají naočkovat.

A pokud by se mělo vydělat méně, pak by se musela objevit nová studie, že ta původní vakcína funguje, ale jen nedrží tak dlouho.

S tím, že se musí začít vakcinační schéma nanovo, tedy 2 dávky + booster + revakcinace každý podzim. Ale protože bylo po předchozích vakcínách zanedbatelné množštví nežádoucích účinků, je to bezpečné a ještě bezpečnější, protože se už vychytaly chyby.
A příští rok by se mohlo vyhlásit, že vakcinace je povinná, ale každý si ji bude hradit sám.

Buďme ve střehu!


Dodal bych jen, s fantazií spisovatele, že se klidně může jednat o nemoc novou – říkejme jí pracovně třeba „opičí neštovice”, nebo jakkoli jinak – která svými „příznaky” bude dokonale kopírovat nežádoucí účinky vakcín…
Ale proč být spisovatel, ono se to už dávno děje… “Zdraví mladí lidé umírají náhle a nečekaně na záhadný syndrom – lékaři hledají odpovědi .
Dokonáno jest!

Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

15 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasovalo
Inline zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
Josef
Josef
2 let před

Víte, je to takový zoufalý výkřik. Ale, ve skutečnosti , 99% lidí, se kterými se skýkám (v mém věku průřez populací), už na to prostě sere.

Arwi
Arwi
Odpovědět  Jan Tománek
2 let před

Přesně tak. Když na to přišlo (na lámání chleba a ne jen povídání), tak jsme byli jediná rodina z celého města, kdo řekli škole ne. A přesunuli děti na IV. Když na to přišlo v práci, tak jsem byl jediný z 10 000 zaměstnanců, kdo řekl, ne, toho se nezúčastním. A trvalo jim rok, než mě nakonec vyhodili pro nadbytečnost. Našel jsem si jinou práci. A teď mi raději poslali velké držhubné, protože se bojí, že je dám k soudu.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Arwi
2 let před

…našel jste druhého člověka, který to udělal stejně, MĚ. A rodiče se musí za své děti postavit, protože, nic cennějšího než děti nemáme a ty se musí chránit! Bez jakéhokoli rozumného a medicínského důvodu se náš svět obrátil vzhůru nohama a miliony dětí se z toho nikdy nevzpamatují. A u dětí jsou stále častěji pozorovány srdeční abnormality, nádory, nemoce.. Kdyby si rodiče a učitelé udělali trochu průzkumu, věděli by, že strašení s idiotismem ko*kovid je podvod…

Jára
Jára
Odpovědět  Josef
1 rok před

Sice na COVID serou, ale až za 10 let přijde třeba sloní chřipka tak na to zase vystrašeně naskočí. Před 10 lety byla ptačí chřipka a tam se to nepodařilo logisticky a propagačně.

Bojka
Bojka
Odpovědět  Jára
1 rok před

Hlavne to byl svet jeste relativne v poradku a Rath to tehdy myslim odmital a byl proti tomu a pak prisla krabice od vina .. On byl asi posledni jeste normalni ministr zdravotnictvi.

Anna Urbanová
Anna Urbanová
2 let před

Máte plnou pravdu. Máte s invencí spisovatele taky nápad, jak “osvítit” zavilé příznivce a propagátory očkování mezi zdravotníky? Já jsem na to ani s pomocí psychiatra nepřišla. A kdyby šlo jen o potíže očkovaných, ale ono- zcela v souladu s tvrzením vývojářů a zástupců Unibverzity J.Hopkinse- ti očkovaní OVLIVŇUJÍ ty neočkované! Ale dokázat to nějakou objektivní studií nelze. Vždyť ani evidentní mikroskopické nálezy v krvi očkovaných a ve vakcínách zdravotnický mainstream ignoroval.
Takže buďme pozitivní mysli a držme si palce. Ev. budeme muset vytvořit paralelní společnost.
Zdravím A.Urbanová

Pavel Adámek
Pavel Adámek
Odpovědět  Jan Tománek
2 let před

Problém spatřuji v tom, že nemocniční lékaři mají zakázáno podávat pravdivé informace. Je to jaksi ve veřejném zájmu, aby nebyla vyvolána panika z pravdivých informací o negativních účincích chemických prostředků, tzv. vakcín. Tito lékaři byli přinuceni nechat si píchnout “vakcínu”. Pokud by se nepodřídili, přišli by o zaměstnání. Jde o začarovaný kruh. Tolik informace od jednoho kardiochirurga z nejprestižnější pražské nemocnice…

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Anna Urbanová
2 let před

..Nikdy JIM nesmíme odpustit ani zapomenout na válku proti neočkovaným…
Na újmu způsobenou lidem, které se snažili zlomit. A nikdo o tom nechce mluvit..
Povinné očkování a očkovací pasy jsou jako v roce 1938, kdy gestapo požadovalo doklady od každého Němce.
Nejprve si přišli pro neočkované.. V případě KO*KOVID trvalo sotva dva měsíce, než společnost přešla od “jsme v tom všichni společně” k prohlášení poloviny populace za podlidi!
Uvidíme, jak dlouho bude trvat, než média začnou volat po nucené segregaci homosexuálů, aby nás ochránila před opičími neštovicemi..soudě podle účinnosti vymývání mozků, které způsobuje, že lidé věří zjevně absurdním narativům, to riziko tu určitě je.

Mirka
Mirka
Odpovědět  CZkotas
2 let před

Za sebe říkám, že určitě nezapomenu na to, jak s námi “nezodpovědnými” jednali. Takové trauma, co jsem prožívala v posledních dvou letech, jsem za celý život nezažila. To se prostě nedá zapomenout. Chtěla bych se ještě v životě dožít toho, že viníci neuniknou spravedlivému potrestání.

CZkotas
CZkotas
2 let před

V Austrálii kolabují nemocnice kvůli očkováním poškozeným pacientům a zdravotníkům..
https://www.theguardian.com/australia-news/2022/may/15/emergency-overload-how-covid-exposed-australias-straining-hospital-system
Od samého počátku “očkování” proti (idiotismu) se po celém světě upozorňovalo na zdravotní rizika, kdy (ne)ŽÁDOUCÍ účinky lze rozdělit už prokazatelně do těchto tří základních skupin:
– krátkodobé nebo okamžité
– střednědobé, objevují se během několika dnů, týdnů či měsíců
– dlouhodobé, ty se vyvýjí v průběhu šesti měsíců až několika let

= Je Austrálie předzvěstí toho, co přijde na podzim? Austrálie se nachází na jižní polokouli. To znamená, že zatímco my máme léto, oni mají zimu, což je období zvýšeného šíření respiračních onemocnění.. V Austrálii je proočkovanost téměř 90 %, a přesto (spíše PROTO) tamní nemocnice ve velkém kolabují. Zdá se, že příčinou je právě nástup výše popsaných střednědobých a dlouhodobých nežádoucích účinků “spásných” vakcín!

Co tam vidíme je rostoucí počet pacientů s ko*kovid s těžkým průběhem (projev syndromu ADE a VAIDS), počet “očkovaných” pacientů trpících vedlejšími účinky vakcín (infarkty, mrtvice, rakovina, jiné infekce v důsledku selhání imunity..), pracovní neschopnost zdravotnických pracovníků ovlivněná “očkováním”.

Můj názor? Tohle čekejte na podzim u nás, na Slovensku, všude.. Austrálie je nyní už TAM, vzhledem k ročnímu období, kde MY budeme na podzim….

Mirka
Mirka
Odpovědět  CZkotas
2 let před

Třeba to u nás nebude tak hrozné, přece jen máme větší procento těch, kteří píchancům odolali, tak snad to naše imunita zvládne lépe než u těch chudáků v Austrálii.

CZkotas
CZkotas
Odpovědět  Mirka
2 let před

..má to i pokračování.. V Austrálii nyní hromadně umírají zdraví mladí lidé a korporátní média se stále neodvažují zmínit o vakcínách: https://www.dailymail.co.uk/news/article-10895067/Doctors-trying-determine-young-people-suddenly-dying.html
Dnes v celé Austrálii náhle a nečekaně umírají zdraví mladí lidé. Přestože o tom nyní novináři informují, korporátní média se stále neodvažují zmínit příčiny této pohromy. Syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS) bere Austrálii (svět) útokem. Plně očkovaní jedinci, nečekaně umírají. Podle Královské australské koleje praktických lékařů se tato nová kategorie úmrtí nazývá “syndrom náhlého úmrtí dospělých (SADS)”. Lidé mladší 40 let jsou nyní vyzýváni, aby si nechali zkontrolovat srdce, protože vlna mladých lidí kolabuje poté, co byli donuceni zúčastnit se experimentů s vakcínami..
Melbournský Baker Heart and Diabetes Institute vytvořil nový národní registr, který má lépe zaznamenávat prudký nárůst úmrtí mezi mladou zdravou populací. Tento registr je první na světě, který zahrnuje informace z nemocnic, ambulancí a soudních lékařů. Mluvčí institutu uvedl, že “ve Victorii dochází přibližně k 750 případům náhlé zástavy srdce u lidí mladších 50 let ročně”. Institut uvádí, že v současné době umírá bez příčiny každý měsíc přibližně devět mladých lidí, a to i po úplné pitvě. Tato pitva samozřejmě nezahrnuje žádné vyšetřování vakcín poškozujících srdce, které tito mladí lidé zbytečně dostávají.
Není to “tak snadné, jako když se všichni v Austrálii nechají geneticky vyšetřit”, řekla Kardioložka Dr. Elizabeth Paratzová, protože vědci si nejsou stoprocentně jisti, “jaké geny to způsobují”. Možná vědecká komunita hledá na špatném místě, protože chrání své vládce, sponzory a vládní vykonavatele – očkovací průmysl. Ke stanovení rizika SADS se používá genetický screening, přesto je genetický screening pouhou formalitou. Neumožňuje přesně předpovědět případ SADS, vyšetřit jeho příčiny ani mu zabránit. Je velmi těžké bojovat proti SADS, protože je to vlastně “diagnóza ničeho”..
Generace, která vyrůstala s rozběhnutým a nezodpovědným očkovacím programem pro děti a stále se zvyšujícím počtem případů syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) a autismu, se najednou stává generací, která musí čelit rozběhnutému “očkovacímu” programu ko*kovid a všem náhlým úmrtím dospělých a poškozením srdce, která způsobil…