Quadruple-vaccinated Biden, who wears two masks, has covid

Přečtení: 7343
(foto ČTK – Fair use pro zpravodajské a vzdělávací účely)

Úplně to stejné před časem potkalo Fauciho a třeba i kanadského premiéra Trudea. Oba, stejně jako Biden, také mnohokrát očkovaní, nosící neustále ochranu a přesto onemocní.

V NORMÁLNÍM světě a dřívější realitě, by to byl úplně jasný důkaz toho, že očkování je zcela nefunkční a roušky nikoho nechrání – přesto bohužel žijeme v realitě tak diametrálně jiné.

Dva roky tu totiž vládne zcela nová tautologie, kde už dávno neplatí žádné logické, medicínské ani matematické modely – tedy jen ty, které podporují oficiální propagandu. A co je horší, všichni, kteří to moc dobře vědí, jen mlčí…

Nedávno mi psala jedna paní, že právě očkování její maminka vděčí za život, že jinak by zimu nepřežila – ale, když jsem se zeptal, jak na to přišla, jen mlčela…

Ale jednu pozitivní věc v tom najít lze – a to, že tím, že tito politici snad opravdu dělají to, co hlásají, jen ukazuje na jejich hloupost, strach a nekompetentnost – což je velice dobré znamení a dává to jistou naději pro lidstvo do budoucna, že zdaleka vše není tak dobře naplánované.
A že i sebelepší plán nepomůže, pokud ho nakonec bude vykonat banda bezduchých loutek, které na svých postech drží zuby nehty jen zkorumpovaná média.

MY BOOKS ABOUT FREEDOM AND THE TIMES WE LIVE IN


Animated image with bounce effect
Upozornění na e-mail
Upozornit na
guest

5 Comments
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CZkotas
CZkotas
1 year ago

Biden má znovu pozitivní test a byl dán do izolace:comment image?ssl=1

Den poté, co se potloukal mezi generálními řediteli, byl plně (4x) očkovaný prezident Joe Biden opět pozitivní na COVID-19 v takzvaném „rebound“ případu po léčbě Paxlovidem, uvedl jeho lékař v sobotním dopise. O’Connor dodal, že v úterý večer, ve středu, ve čtvrtek a v pátek ráno byl Bidenův test negativní a v sobotu byl opět pozitivní.

JINAK NEŽ DEBILISMUS už to nazvat nejde…

CZkotas
CZkotas
Reply  CZkotas
1 year ago

Aby byla ještě větší prča, tak hlavní lékař Bílého domu Dr. Kevin O’Connor předevčírem 2.8.2022 uvedl, že prezident má “slabý lehký kašel” a nadále vrací pozitivní výsledek testu..:
https://abc7chicago.com/biden-continues-to-test-positive-has-return-of-a-loose-cough-do/12093576/
Biden se “nadále cítí dobře” a “zůstává bez horečky a v dobré náladě”. Prezidentův lékař rovněž poznamenal, že Bidenovy plíce jsou “čisté” a jeho “teplota, puls, krevní tlak, dechová frekvence a saturace kyslíkem zůstávají zcela normální”.
:VS: dále ve zprávě:
“Vzhledem k jeho opětovnému pozitivnímu nálezu, o kterém jsme informovali, jsme pokračovali v každodenním sledování.
= to už vážně hraničí s debilitou a masové psychózy nejvyššího stupně..

jan hnízdil
1 year ago

Smutně pravdivé. Díky, Honzo. Honza

CZkotas
CZkotas
1 year ago

Už to jede, už to sviští.. Ovčani od pondělí začali chodit na 4té dávky! Ani jsem to nevěděl, naposledy jsem nějaké kecy ze sr*čkometů zahlídl a ve stylu “že je to jen pro ohrožené skupiny” (stejně dezinformovali u všech dávek) …a teď můžou všichni 18+ = To vysvětluje to stádové chování, kdy v létě potkáváte “lidi” s maskou na obličeji, když se jen tak prochází, nakupují.. = jsou zcela nepříčetní! A měli by být pro svou vlastní (a naší) ochranu zavřeni!! A podávají jen fajzr, extra šmakuládu
A vichni s maskami na obličeji, musí se hrát divadlo, k tomu venku 30 ve stínu..:
comment image

“Čekalo nás tam asi 30 lidí u vchodu a ředitel řekl, že se bude očkovat až od 15. srpna a bude muset být registrace,” uvedl muž, který se vydal ve středu do xxxxx nemocnice pro čtvrtou dávku. Všichni přítomní si přitom mysleli, že v nemocnici ji dostanou.

Jak se už třepou, protože jim to řekla média zaprodaní NElékaři. Teď začne být nemocných..jaká náhoda a bacha – nabodaní opět šířit “toxicitu ze spásných vakcín” do svého okolí a zaprodanci pracující pro média nyní definují pozitivní PCR testy jako infekci ko*kovidem. A falešná pLandemie se vrací, k tomu kyjevské divadlo

No není to kráása pohledět, jak ty injekce na sraženiny natahuje a poté vstříkne do oběti..:
comment image

Lemonade Joe
Lemonade Joe
1 year ago

Kéž by tomu tak bylo! Spíše se obávám, že globalističní loutkovodiči naopak přímo počítají s efektem, který to na velkou část lidí může mít. To, že i jmenovaní představitelé tzv. “elity” projevují navenek “respekt před nákazou”, pomáhá oku pyramidy udržovat v mnohých strach a pocit beznaděje (viz Bidermanovano schéma), dav se pak lépe ovládá. Fauci je speciální případ, byl schopen “léčit” lidi tzv. pozitivní na virus HIV pomocí jedů (AZT) jen proto, aby jejich smrt pak využil jako důkaz svého tvrzení o existenci a nebezpečnosti tzv. viru HIV/nemoci AIDS.