Proč tolik lidí stále věří covidové lži?

Přečtení: 10899

Na tuto otázku může skvěle odpovědět starý experiment, kdy se do skupiny najatých herců, umístí respondent, který má podle pravdy odpovídat na to, která úsečka je stejně dlouhá jako ostatní.
Účastník experimentu ale neví, že ostatní lidé jsou herci a jsou instruování, aby lhali a odpovídali špatně, ale ve vzájemné shodě.

Bohužel, NAPROSTÁ VĚTŠINA lidí, kteří experimentem prošli, nakonec podlehnou a přidají se ke stádové špatné odpovědi.
Důvody jsou různé – snaha nevypadat jako blbec, stádovost, pohodlnost, podrytí vlastního úsudku atd… Skvělý je poslední účastník experiementu, který ani počáteční fázi nepředstírá. Ano, i tací mezi námi jsou.
A přesně toto všechno se teď děje s covidem a jakoukoli další manipulací, které společnost zrovna podléhá. Právě tato stádovost a konformismus znemožňuje ptát se i na základní otázky – třeba o vedlejších efektech očkování, skutečných příčinách energetické krize, zdražování, nebo o pozadí války na Ukrajině.
A pak je tu samozřejmě starý dobrý strach.

Další video je delší a probírá více do hloubky fenomén takzvané masové psychózy, která bohužel odpovídá na zbytek otázek, proč většina podlehla, ale ukazuje pozitivní cestu, jak z toho ven.
A přesně o to se už dva roky se Zdravým fórem snažíme.
Určitě doporučuji věnovat 20 minut času a celé video v klidu shlédnout.6 komentářů “Proč tolik lidí stále věří covidové lži?

 1. Jak už jsem nejednou zmínil, bohžel, většina lidí je hloupých, zdegenerovaných a bez vlastního úsudku. Udělali si to všechno sami. A ještě udělají.. Není mi jich vůbec líto, i když se to týká i části z mé rodiny.
  Jediné, co mě trápí na celé “věci” je to, že do toho zatahují děti. To nejcennější co máme a co musíme chránit!! To je jediná věc, která mě na tomto celosvětovém podvodu mrzí..
  Ale nejdůležitější jsem dokázal. Ochránit sebe a svou nejbližší rodinu, včetně maminky. Nic víc udělat už nejde. Všem radím udělat to samé. Ti, kteří stále spí je nebezpečné už budit. Nepokoušejte se už o to. Pro klid duše myslete vždy na to, že jste udělali maximum. Myslete v první řadě na sebe a svou rodinu. To je nyní vvíce než důležité..

  Zatím to všechno byla procházka parkem, pořád jsem si říkal, že to nejhorší máme za sebou, ale to nejhorší nás čeká.. Musíme držet při sobě, poslední zbytek lidstva s nedotknutým myšlením, nenecháme se ovládnout, nenecháme se zotročit.

  Nějak v tom funguje ve vesmíru myšlenka, stačí pouze chtít…kdy vše špatné se stane ledatak v té “jejich” realitě, ne v té naší. Nás neporazí, buďte silní, rozesílejte kolem sebe pouze pozitivní energii, připravujte se dobře psychicky na vše, co může přijít a nenechte se udolat. Buďte silní, myslete na to, že nejste v tomto boji sami!
  Nic neskončilo. Pořád se to děje. Pořád se lže. Pořád se manipuluje. Veškerá politika je pouze divadlo, všechny státy jsou divadlem.

  “Dejte mi svobodu, nebo mi dejte smrt” – Patrick Henry

  1. A ještě, Austrálie patří mezi západní země s nejvyšším počtem případů ko*kovid!
   https://www.news.com.au/lifestyle/health/australia-among-western-nations-with-highest-number-of-covid-cases/news-story/2bb4b257e43a7d7e832ec25ce6f609f9
   Austrálie byla označena za “naprostý propadák”, protože dva roky plýtvá prostředky na uzavírání budov atd…aby se nakonec stala lídrem západního světa v největším počtu případů..

 2. Začíná kampaň už tak týden sypou jeden článek za druhým. Opruz s očkováním bude velký, zatím se to jen rozjíždí. Vláda naprosté ticho, jen hygienici, doktoři a bradavičný Válek. A Čína nazvala EU Titanikem 🙂
  https://i.imgur.com/dYK2oBZ.png

 3. Rakousko po čtyřech měsících platnosti oficiálně zrušilo povinnost “očkovat” proti idiotismu ko*kovid s tím, že “již není z lékařského ani ústavního hlediska nezbytná”..
  https://thenationalpulse.com/2022/06/23/austria-scraps-covid-vaccine-mandate/
  https://www.euronews.com/2022/06/23/no-longer-necessary-austria-scraps-suspended-covid-19-vaccine-mandate
  Dodám, že Rakousko se v únoru stalo první zemí v Evropě, která zavedla toto povinné “očkování” pro všechny osoby starší 18 let, kdy se jednalo o nejrozsáhlejší povinnost a neobsahovala žádné výjimky pro dospělé..
  A původní plán počítal s tím, že lidem, kteří “očkování” odmítnou, bude hrozit pokuta až 3 600 eur.
  No a rakouským zákonodárcům v účinném prosazení mandátu bránilo mnoho překážek.
  Primárně ale masivní odpor veřejnosti proti ohrožení její svobody a to nejen zdraví, kdy min. 13 % obyvatel se nikdy nenechá “očkovat” (pomalu zabít), a to ani pod pohrůžkou mandátu! Všichno tito svobodní lidé odmítly zaplatit pokutu a orgány činné v trestním řízení v Rakousku odmítly mandát vymáhat. Kvůli všem těmto problémům se zákonodárci rozhodli vymáhání mandátu pozastavit!!!

  A o tom to je. O lidech. Nás jsou miliony, jich jsou desítky. Jen v informovanosti a propojenosti nás tkví pravá síla!!

  “Jako vláda jsme se rozhodli zrušit mandát k očkování,” řekl Rauch na tiskové konferenci ve Vídni, kde toto rozhodnutí vlády oznámil. “Od nynějška musíme žít s (podvodem) ko*kovid… Žít s ko*kovid znamená, že předložíme komplexní balíček nových opatření, a to dnes znamená zrušení povinného očkování. Kvůli povinnému očkování se nikdo nenechá očkovat.”

  DODATEK, který nikoho už ani nepřekvapí..CDC záměrně zatajila veřejnosti pravdu o tom, že vakcíny proti idiotismu ko*kovid způsobují smrtelné krevní sraženiny:
  https://www.theepochtimes.com/cdc-confirmed-post-vaccination-death-from-blood-clotting-two-weeks-before-alerting-public-emails_4556517.html

  1. Ono je to ještě rafinovanější – na to, aby se mohla schválit JAKÁKOLI vakcína v nouzovém režimu, NESMÍ existovat účinný lék… tak i proto!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *